Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

SUMA 60000
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 13:43 pet, 23. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]Kao glasnogovornica SUMA govorit ću ono što mi se kaže da govorim.
A kao Ivančica Papa govorit ću ono što smatram da trebam reći.
Sada i u jednom i u drugom slučaju nemam što reći.[/quote]
..kao Ivančica Papa nisi nikad ništa rekla argumentirano ... kao glasnogovornica SUMAe također... :roll: ...sve što si rekla(i kao Ivančica i kao glasnogovornica SUMAe) je bilo muljanje , zavlačenje, izbjegavanje odgovora i ogromna količina beskorisnog spama... :twisted:
Ivančica (napisa):
Kao glasnogovornica SUMA govorit ću ono što mi se kaže da govorim.
A kao Ivančica Papa govorit ću ono što smatram da trebam reći.
Sada i u jednom i u drugom slučaju nemam što reći.

..kao Ivančica Papa nisi nikad ništa rekla argumentirano ... kao glasnogovornica SUMAe također... Rolling Eyes ...sve što si rekla(i kao Ivančica i kao glasnogovornica SUMAe) je bilo muljanje , zavlačenje, izbjegavanje odgovora i ogromna količina beskorisnog spama... Twisted Evil


[Vrh]
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 15:15 pet, 23. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]
..kao Ivančica Papa nisi nikad ništa rekla argumentirano ... kao glasnogovornica SUMAe također... :roll: ...sve što si rekla(i kao Ivančica i kao glasnogovornica SUMAe) je bilo muljanje , zavlačenje, izbjegavanje odgovora i ogromna količina beskorisnog spama... :twisted:[/quote]

I vi isto!
Anonymous (napisa):

..kao Ivančica Papa nisi nikad ništa rekla argumentirano ... kao glasnogovornica SUMAe također... Rolling Eyes ...sve što si rekla(i kao Ivančica i kao glasnogovornica SUMAe) je bilo muljanje , zavlačenje, izbjegavanje odgovora i ogromna količina beskorisnog spama... Twisted Evil


I vi isto!



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
megnut inc.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2003. (23:23:30)
Postovi: (21)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: zagreb, hrvatska, balkan-ili-blizu, europa, planeta zamlja

PostPostano: 15:32 pet, 23. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"][quote="megnut inc."][quote="vsego"]Si ti cuo za Sizifa? :twisted:[/quote]

ma jesam, al bas zato zelim postati sretni sizif 8)[/quote]

E, sad nećete dobit odgovore![/quote]

ljubavi, ignoriraj zlocestog vsego-a i obrati se meni, dakle meni odgovori, ne nama.
pretty please?
znas da su ljudi razliciti i da u svakome cuci dobrota. onda prijedji preko zlocestih stvari koje neki ucine jer su u dusi svi dobri, zar ne?
Ivančica (napisa):
megnut inc. (napisa):
vsego (napisa):
Si ti cuo za Sizifa? Twisted Evil


ma jesam, al bas zato zelim postati sretni sizif Cool


E, sad nećete dobit odgovore!


ljubavi, ignoriraj zlocestog vsego-a i obrati se meni, dakle meni odgovori, ne nama.
pretty please?
znas da su ljudi razliciti i da u svakome cuci dobrota. onda prijedji preko zlocestih stvari koje neki ucine jer su u dusi svi dobri, zar ne?



_________________
Military intelligence is a contradiction in terms.
-------------Groucho Marx------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:10 pet, 23. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"][quote="Anonymous"]
..kao Ivančica Papa nisi nikad ništa rekla argumentirano ... kao glasnogovornica SUMAe također... :roll: ...sve što si rekla(i kao Ivančica i kao glasnogovornica SUMAe) je bilo muljanje , zavlačenje, izbjegavanje odgovora i ogromna količina beskorisnog spama... :twisted:[/quote]

I vi isto![/quote]
..diplomatski i politički korektan komentar od strane pisačice spama... :lol:
... ah kako je divno kad su ti komentari tako kratki... :lol: ... prosto milina za pogledat... :lol:
Ivančica (napisa):
Anonymous (napisa):

..kao Ivančica Papa nisi nikad ništa rekla argumentirano ... kao glasnogovornica SUMAe također... Rolling Eyes ...sve što si rekla(i kao Ivančica i kao glasnogovornica SUMAe) je bilo muljanje , zavlačenje, izbjegavanje odgovora i ogromna količina beskorisnog spama... Twisted Evil


I vi isto!

..diplomatski i politički korektan komentar od strane pisačice spama... Laughing
... ah kako je divno kad su ti komentari tako kratki... Laughing ... prosto milina za pogledat... Laughing


[Vrh]
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 17:08 pet, 23. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="megnut inc."]
ljubavi, ignoriraj zlocestog vsego-a i obrati se meni, dakle meni odgovori, ne nama.
pretty please?
znas da su ljudi razliciti i da u svakome cuci dobrota. onda prijedji preko zlocestih stvari koje neki ucine jer su u dusi svi dobri, zar ne?[/quote]

Eh, ti nikak da odustaneš od ljubavi? Vsego je dobar, po mom mišljenju, samo ponekad previše zeza, al to ću mu naplatit kad se vrati na faks!
Nego, kakve su to metode? Misliš da me možeš takvim riječima kupiti?
Imaš pravo u vezi ovoga s dobrim ljudima, osim u jednom: nisu svi ljudi takvi. U nekima je izvor zla i ne možeš ga istrijebiti ma da se ne znam kako trudiš i polijevaš ga svetom vodom. Ali to je neka druga tema. Što se odgvora tiče, ups, zaboravila sam pitanje.
Nemam ništa protiv tebe osobno. S moje strane ti je oprošteno, ali moraš se malo više truditi.... jer ne donosim odluke sama.
megnut inc. (napisa):

ljubavi, ignoriraj zlocestog vsego-a i obrati se meni, dakle meni odgovori, ne nama.
pretty please?
znas da su ljudi razliciti i da u svakome cuci dobrota. onda prijedji preko zlocestih stvari koje neki ucine jer su u dusi svi dobri, zar ne?


Eh, ti nikak da odustaneš od ljubavi? Vsego je dobar, po mom mišljenju, samo ponekad previše zeza, al to ću mu naplatit kad se vrati na faks!
Nego, kakve su to metode? Misliš da me možeš takvim riječima kupiti?
Imaš pravo u vezi ovoga s dobrim ljudima, osim u jednom: nisu svi ljudi takvi. U nekima je izvor zla i ne možeš ga istrijebiti ma da se ne znam kako trudiš i polijevaš ga svetom vodom. Ali to je neka druga tema. Što se odgvora tiče, ups, zaboravila sam pitanje.
Nemam ništa protiv tebe osobno. S moje strane ti je oprošteno, ali moraš se malo više truditi.... jer ne donosim odluke sama.



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
megnut inc.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2003. (23:23:30)
Postovi: (21)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: zagreb, hrvatska, balkan-ili-blizu, europa, planeta zamlja

PostPostano: 17:20 pet, 23. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Eh, ti nikak da odustaneš od ljubavi?[/quote]

ali kad volim ljude. cak i korov.

[quote]Nego, kakve su to metode? Misliš da me možeš takvim riječima kupiti? [/quote]

kupiti? ne, samo te molim (vidi dolje)

[quote]Imaš pravo u vezi ovoga s dobrim ljudima, osim u jednom: nisu svi ljudi takvi. U nekima je izvor zla i ne možeš ga istrijebiti ma da se ne znam kako trudiš i polijevaš ga svetom vodom.[/quote]

nadam se da se iz mojeg avatara vidi na cijoj sam strani :twisted:
al nek te to ne sprijeci u pokusaju da mi objasnis neke stvari sa svoje dobre strane.

[quote]
Što se odgvora tiče, ups, zaboravila sam pitanje. [/quote]

evo, znam da to nije lako zapamtiti iako su vec 3 puta ponovljena, shvacam da su ti u zadnje vrijeme postavljena mnoga pitanja:
a) kako svojim ponasanjem nisam doprinosio ugledu i casti udruge? koji moji akti nisu bili u redu?
b) kako malo vijece moze donijeti zabranu pristupanja udruzi? po kojem clanku statuta?

pusa
Citat:
Eh, ti nikak da odustaneš od ljubavi?


ali kad volim ljude. cak i korov.

Citat:
Nego, kakve su to metode? Misliš da me možeš takvim riječima kupiti?


kupiti? ne, samo te molim (vidi dolje)

Citat:
Imaš pravo u vezi ovoga s dobrim ljudima, osim u jednom: nisu svi ljudi takvi. U nekima je izvor zla i ne možeš ga istrijebiti ma da se ne znam kako trudiš i polijevaš ga svetom vodom.


nadam se da se iz mojeg avatara vidi na cijoj sam strani Twisted Evil
al nek te to ne sprijeci u pokusaju da mi objasnis neke stvari sa svoje dobre strane.

Citat:

Što se odgvora tiče, ups, zaboravila sam pitanje.


evo, znam da to nije lako zapamtiti iako su vec 3 puta ponovljena, shvacam da su ti u zadnje vrijeme postavljena mnoga pitanja:
a) kako svojim ponasanjem nisam doprinosio ugledu i casti udruge? koji moji akti nisu bili u redu?
b) kako malo vijece moze donijeti zabranu pristupanja udruzi? po kojem clanku statuta?

pusa



_________________
Military intelligence is a contradiction in terms.
-------------Groucho Marx------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 21:09 pet, 23. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="megnut inc."]
ali kad volim ljude. cak i korov.
[/quote]
Blago meni! :oops:

A odgovori: hm... ja ti ne znam te odgovore, sorry!
megnut inc. (napisa):

ali kad volim ljude. cak i korov.

Blago meni! Embarassed

A odgovori: hm... ja ti ne znam te odgovore, sorry!



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
megnut inc.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2003. (23:23:30)
Postovi: (21)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: zagreb, hrvatska, balkan-ili-blizu, europa, planeta zamlja

PostPostano: 22:34 pet, 23. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]
A odgovori: hm... ja ti ne znam te odgovore, sorry![/quote]

al si jos uvijek uvjerena da je bilo nuzno da ja odletim iz sume?

pusa
Ivančica (napisa):

A odgovori: hm... ja ti ne znam te odgovore, sorry!


al si jos uvijek uvjerena da je bilo nuzno da ja odletim iz sume?

pusa



_________________
Military intelligence is a contradiction in terms.
-------------Groucho Marx------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 22:50 pet, 23. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="megnut inc."][quote="Ivančica"]
A odgovori: hm... ja ti ne znam te odgovore, sorry![/quote]

al si jos uvijek uvjerena da je bilo nuzno da ja odletim iz sume?

pusa[/quote]

Nisam... :wink:
megnut inc. (napisa):
Ivančica (napisa):

A odgovori: hm... ja ti ne znam te odgovore, sorry!


al si jos uvijek uvjerena da je bilo nuzno da ja odletim iz sume?

pusa


Nisam... Wink



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 9:24 sub, 24. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"][quote="megnut inc."][quote="Ivančica"]
A odgovori: hm... ja ti ne znam te odgovore, sorry![/quote]

al si jos uvijek uvjerena da je bilo nuzno da ja odletim iz sume?

pusa[/quote]

Nisam... :wink:[/quote]
... ooooopa smekšavamo se ... nema nešto tipa:[i] ja imam svoj stav kojeg nikada neću izmjeniti. ako je netko zaslužio da ga se izbaci SUMAe, onda on treba da ide iz SUMAe i više se nikad ne vrati. kad bi smo svima dozvoljavali da se mješaju u rad naše udruge pa kud bi to sve otišlo. vi mali obični studenti niste dostojni ni spomena a kamo li članstva u SUMAi [/i]... :twisted:
Ivančica (napisa):
megnut inc. (napisa):
Ivančica (napisa):

A odgovori: hm... ja ti ne znam te odgovore, sorry!


al si jos uvijek uvjerena da je bilo nuzno da ja odletim iz sume?

pusa


Nisam... Wink

... ooooopa smekšavamo se ... nema nešto tipa: ja imam svoj stav kojeg nikada neću izmjeniti. ako je netko zaslužio da ga se izbaci SUMAe, onda on treba da ide iz SUMAe i više se nikad ne vrati. kad bi smo svima dozvoljavali da se mješaju u rad naše udruge pa kud bi to sve otišlo. vi mali obični studenti niste dostojni ni spomena a kamo li članstva u SUMAi ... Twisted Evil


[Vrh]
Gost






PostPostano: 9:29 sub, 24. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]
Eh, ti nikak da odustaneš od ljubavi? Vsego je dobar, po mom mišljenju, samo ponekad previše zeza, al to ću mu naplatit kad se vrati na faks!
Nego, kakve su to metode? Misliš da me možeš takvim riječima kupiti? [/quote]
... da se tebe ne može tavim riječima kupiti :roll: ... PB te itekako kupio takvim riječima... :twisted:
Ivančica (napisa):

Eh, ti nikak da odustaneš od ljubavi? Vsego je dobar, po mom mišljenju, samo ponekad previše zeza, al to ću mu naplatit kad se vrati na faks!
Nego, kakve su to metode? Misliš da me možeš takvim riječima kupiti?

... da se tebe ne može tavim riječima kupiti Rolling Eyes ... PB te itekako kupio takvim riječima... Twisted Evil


[Vrh]
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 13:05 sub, 24. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]... ooooopa smekšavamo se ... nema nešto tipa:[i] ja imam svoj stav kojeg nikada neću izmjeniti. ako je netko zaslužio da ga se izbaci SUMAe, onda on treba da ide iz SUMAe i više se nikad ne vrati. kad bi smo svima dozvoljavali da se mješaju u rad naše udruge pa kud bi to sve otišlo. vi mali obični studenti niste dostojni ni spomena a kamo li članstva u SUMAi [/i]... :twisted:[/quote]

Ma tko se smekšava?
Samo sam htjela vidit kak ćete reagirat kad vam dam odgovore koje želite čuti. Ali očito niti to ne valja :PP

P.S. - Bezjak me nije kupio, niti to planira. Od njega nisam dobila niti lipe niti išta drugo, materijalno ili nematerijalno.
A ako ikad i ponudi, neću to prihvatiti!
Anonymous (napisa):
... ooooopa smekšavamo se ... nema nešto tipa: ja imam svoj stav kojeg nikada neću izmjeniti. ako je netko zaslužio da ga se izbaci SUMAe, onda on treba da ide iz SUMAe i više se nikad ne vrati. kad bi smo svima dozvoljavali da se mješaju u rad naše udruge pa kud bi to sve otišlo. vi mali obični studenti niste dostojni ni spomena a kamo li članstva u SUMAi ... Twisted Evil


Ma tko se smekšava?
Samo sam htjela vidit kak ćete reagirat kad vam dam odgovore koje želite čuti. Ali očito niti to ne valja Weeee-heeee!!!

P.S. - Bezjak me nije kupio, niti to planira. Od njega nisam dobila niti lipe niti išta drugo, materijalno ili nematerijalno.
A ako ikad i ponudi, neću to prihvatiti!



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 13:45 sub, 24. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"][quote="Anonymous"]... ooooopa smekšavamo se ... nema nešto tipa:[i] ja imam svoj stav kojeg nikada neću izmjeniti. ako je netko zaslužio da ga se izbaci SUMAe, onda on treba da ide iz SUMAe i više se nikad ne vrati. kad bi smo svima dozvoljavali da se mješaju u rad naše udruge pa kud bi to sve otišlo. vi mali obični studenti niste dostojni ni spomena a kamo li članstva u SUMAi [/i]... :twisted:[/quote]

Ma tko se smekšava?
Samo sam htjela vidit kak ćete reagirat kad vam dam odgovore koje želite čuti. Ali očito niti to ne valja :PP[/quote]
:lol: ma kako si ti samo lukava :lol: ... lisica je za tebe početnik... :lol:
... ma daj ostavi se toga ionako ti vieš niko ne vjeruje što pričeš niti više ikog interesuje što ti misliš i govoriš... :twisted:
[quote="Ivančica"]
P.S. - Bezjak me nije kupio, niti to planira. Od njega nisam dobila niti lipe niti išta drugo, materijalno ili nematerijalno.
A ako ikad i ponudi, neću to prihvatiti![/quote]
:lol: :lol: sada naravno nečeš jer je atmosfera prevruča ... tolko valjda imaš mozga :lol:
Ivančica (napisa):
Anonymous (napisa):
... ooooopa smekšavamo se ... nema nešto tipa: ja imam svoj stav kojeg nikada neću izmjeniti. ako je netko zaslužio da ga se izbaci SUMAe, onda on treba da ide iz SUMAe i više se nikad ne vrati. kad bi smo svima dozvoljavali da se mješaju u rad naše udruge pa kud bi to sve otišlo. vi mali obični studenti niste dostojni ni spomena a kamo li članstva u SUMAi ... Twisted Evil


Ma tko se smekšava?
Samo sam htjela vidit kak ćete reagirat kad vam dam odgovore koje želite čuti. Ali očito niti to ne valja Weeee-heeee!!!

Laughing ma kako si ti samo lukava Laughing ... lisica je za tebe početnik... Laughing
... ma daj ostavi se toga ionako ti vieš niko ne vjeruje što pričeš niti više ikog interesuje što ti misliš i govoriš... Twisted Evil
Ivančica (napisa):

P.S. - Bezjak me nije kupio, niti to planira. Od njega nisam dobila niti lipe niti išta drugo, materijalno ili nematerijalno.
A ako ikad i ponudi, neću to prihvatiti!

Laughing Laughing sada naravno nečeš jer je atmosfera prevruča ... tolko valjda imaš mozga Laughing


[Vrh]
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 14:48 sub, 24. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"] :lol: ma kako si ti samo lukava :lol: ... lisica je za tebe početnik... :lol:
... ma daj ostavi se toga ionako ti vieš niko ne vjeruje što pričeš niti više ikog interesuje što ti misliš i govoriš... :twisted:
:lol: :lol: sada naravno nečeš jer je atmosfera prevruča ... tolko valjda imaš mozga :lol:[/quote]

Možda jesam ljukava ko ljisica, a možda sam i pametna kao svinja :lol:
Atmosfera nije prevruća. Nije čak niti topla. Osim što je sunce vani opet upeklo, ak si na to mislio :PP
Anonymous (napisa):
Laughing ma kako si ti samo lukava Laughing ... lisica je za tebe početnik... Laughing
... ma daj ostavi se toga ionako ti vieš niko ne vjeruje što pričeš niti više ikog interesuje što ti misliš i govoriš... Twisted Evil
Laughing Laughing sada naravno nečeš jer je atmosfera prevruča ... tolko valjda imaš mozga Laughing


Možda jesam ljukava ko ljisica, a možda sam i pametna kao svinja Laughing
Atmosfera nije prevruća. Nije čak niti topla. Osim što je sunce vani opet upeklo, ak si na to mislio Weeee-heeee!!!



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
megnut inc.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2003. (23:23:30)
Postovi: (21)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: zagreb, hrvatska, balkan-ili-blizu, europa, planeta zamlja

PostPostano: 16:26 sub, 24. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Ma tko se smekšava?
Samo sam htjela vidit kak ćete reagirat kad vam dam odgovore koje želite čuti. Ali očito niti to ne valja :PP[/quote]

srce si mi raskrvarila.
ipak mislim da ti pripadas dark sideu.
zbogom tugo.
Citat:
Ma tko se smekšava?
Samo sam htjela vidit kak ćete reagirat kad vam dam odgovore koje želite čuti. Ali očito niti to ne valja Weeee-heeee!!!


srce si mi raskrvarila.
ipak mislim da ti pripadas dark sideu.
zbogom tugo.



_________________
Military intelligence is a contradiction in terms.
-------------Groucho Marx------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 15:21 ned, 25. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="megnut inc."]
srce si mi raskrvarila.
ipak mislim da ti pripadas dark sideu.
zbogom tugo.[/quote]

Raskrvarila? Oprosti!
Ja mislim da ne pripadam tamnoj strani... čak sam i sigurna u to... ponekad dobre stvari izgledaju loše... sve dok se ne otkriju namisli zlih, a na vidjelo iziđu namisli dobrih. Šteta je samo što za to ponekad treba proći previše vremena... :(

Zbogom i tebi, nesuđeni!
megnut inc. (napisa):

srce si mi raskrvarila.
ipak mislim da ti pripadas dark sideu.
zbogom tugo.


Raskrvarila? Oprosti!
Ja mislim da ne pripadam tamnoj strani... čak sam i sigurna u to... ponekad dobre stvari izgledaju loše... sve dok se ne otkriju namisli zlih, a na vidjelo iziđu namisli dobrih. Šteta je samo što za to ponekad treba proći previše vremena... Sad

Zbogom i tebi, nesuđeni!



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
anamari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2003. (13:05:12)
Postovi: (E1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 6
Lokacija: Here, there, everywhere...

PostPostano: 12:10 sub, 14. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nadala sam se da je ta citava afera sa SZ-om iza mene, al eto opet sam se prevarila. Moj post zapravo nema nikakve veze sa suminih 60 000kn, nego ponovo sa onim nesretnim Limesom. Iz hrpe topica o dogodovsinama SZ-a odabrala sam ovaj jer sam, ako me pamcenje dobor sluzi ovdje saznala za Limes. No ni u to nisam sigurna, mozda je bio neki drugi topic, ne da mi se provjeravat.
Dakle bez suvusnog filozofiranja. O ovoj tematici nisam previse pisala, nisam imala potrebe, al posto su neki poceli iskoristavati moju nezainteresiranost, moram, nazalost, reagirati.
Naime, sasvim slucajno, saznala sam da sam se ja slozila s Bezjakom da sam pogrijesila u slucaju Limes i vratila se u SZ. A ako sam dobro shvatila, to upravo prica moj najdrazi Bezjak.
Dakle, to nikako nije istina. Nisam pristala da Limes bude moj projekt niti sam se vratila u SZ.

Anamari
Nadala sam se da je ta citava afera sa SZ-om iza mene, al eto opet sam se prevarila. Moj post zapravo nema nikakve veze sa suminih 60 000kn, nego ponovo sa onim nesretnim Limesom. Iz hrpe topica o dogodovsinama SZ-a odabrala sam ovaj jer sam, ako me pamcenje dobor sluzi ovdje saznala za Limes. No ni u to nisam sigurna, mozda je bio neki drugi topic, ne da mi se provjeravat.
Dakle bez suvusnog filozofiranja. O ovoj tematici nisam previse pisala, nisam imala potrebe, al posto su neki poceli iskoristavati moju nezainteresiranost, moram, nazalost, reagirati.
Naime, sasvim slucajno, saznala sam da sam se ja slozila s Bezjakom da sam pogrijesila u slucaju Limes i vratila se u SZ. A ako sam dobro shvatila, to upravo prica moj najdrazi Bezjak.
Dakle, to nikako nije istina. Nisam pristala da Limes bude moj projekt niti sam se vratila u SZ.

Anamari


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:41 sub, 14. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hoćeš reći da Bezjak laže okolo?
Hoćeš reći da Bezjak laže okolo?


[Vrh]
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 14:53 sub, 14. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anamari"]Nadala sam se da je ta citava afera sa SZ-om iza mene, al eto opet sam se prevarila. Moj post zapravo nema nikakve veze sa suminih 60 000kn, nego ponovo sa onim nesretnim Limesom. Iz hrpe topica o dogodovsinama SZ-a odabrala sam ovaj jer sam, ako me pamcenje dobor sluzi ovdje saznala za Limes. No ni u to nisam sigurna, mozda je bio neki drugi topic, ne da mi se provjeravat.
Dakle bez suvusnog filozofiranja. O ovoj tematici nisam previse pisala, nisam imala potrebe, al posto su neki poceli iskoristavati moju nezainteresiranost, moram, nazalost, reagirati.
[b]Naime, sasvim slucajno, saznala sam da sam se ja slozila s Bezjakom da sam pogrijesila u slucaju Limes i vratila se u SZ. A ako sam dobro shvatila, to upravo prica moj najdrazi Bezjak.[/b]
[size=18][color=red]Dakle, to nikako nije istina.[/color][/size] Nisam pristala da Limes bude moj projekt niti sam se vratila u SZ.

Anamari[/quote]Evo malo sam podebljal tak da se bolje vidi. :D

Sam tak Anamari, reci, nemoj da te se iskorištava protiv tvoje volje.

Get up, stand up for, stand up for your rights!...

[quote="Guest anonimni"]Hoćeš reći da Bezjak laže okolo?[/quote]Hoće reći da ta priča koja je puštena okolo nije istina. A tko laže zaključi si sam.
anamari (napisa):
Nadala sam se da je ta citava afera sa SZ-om iza mene, al eto opet sam se prevarila. Moj post zapravo nema nikakve veze sa suminih 60 000kn, nego ponovo sa onim nesretnim Limesom. Iz hrpe topica o dogodovsinama SZ-a odabrala sam ovaj jer sam, ako me pamcenje dobor sluzi ovdje saznala za Limes. No ni u to nisam sigurna, mozda je bio neki drugi topic, ne da mi se provjeravat.
Dakle bez suvusnog filozofiranja. O ovoj tematici nisam previse pisala, nisam imala potrebe, al posto su neki poceli iskoristavati moju nezainteresiranost, moram, nazalost, reagirati.
Naime, sasvim slucajno, saznala sam da sam se ja slozila s Bezjakom da sam pogrijesila u slucaju Limes i vratila se u SZ. A ako sam dobro shvatila, to upravo prica moj najdrazi Bezjak.
Dakle, to nikako nije istina. Nisam pristala da Limes bude moj projekt niti sam se vratila u SZ.

Anamari
Evo malo sam podebljal tak da se bolje vidi. Very Happy

Sam tak Anamari, reci, nemoj da te se iskorištava protiv tvoje volje.

Get up, stand up for, stand up for your rights!...

Guest anonimni (napisa):
Hoćeš reći da Bezjak laže okolo?
Hoće reći da ta priča koja je puštena okolo nije istina. A tko laže zaključi si sam.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Stranica 11 / 11.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan