Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Financijska tržišta i Mikroekonomija - usmeni
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 18:57 ned, 10. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eto bila sam u četvrtak na Ekonomiji kod tajnice prof. Lovrinovića i ona je rekla da je dekan na putu, trebao se vratiti ovaj vikend. Za ispit će javiti referadi ovaj tjedan pa će staviti na oglasnu.
Eto bila sam u četvrtak na Ekonomiji kod tajnice prof. Lovrinovića i ona je rekla da je dekan na putu, trebao se vratiti ovaj vikend. Za ispit će javiti referadi ovaj tjedan pa će staviti na oglasnu.


[Vrh]
hexy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2002. (09:39:35)
Postovi: (8A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 21:01 ned, 10. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala ! Vec sam polako pocela panicariti jer mi to treba za uvjet.... Sad jos samo treba nauciti :)
Hvala ! Vec sam polako pocela panicariti jer mi to treba za uvjet.... Sad jos samo treba nauciti Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kikach
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2004. (19:05:17)
Postovi: (4B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 4

PostPostano: 10:35 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajde molim vas kad saznate (i ako saznate) kad ce biti tržišta napišite i ovdije obavijest. Thanx! :)
Ajde molim vas kad saznate (i ako saznate) kad ce biti tržišta napišite i ovdije obavijest. Thanx! Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 12:45 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo stavili su-ispit iz fin. tržišta je 20.09. u 9h na Ekonomiji u kabinetu 108
Evo stavili su-ispit iz fin. tržišta je 20.09. u 9h na Ekonomiji u kabinetu 108


[Vrh]
Gost






PostPostano: 21:29 pet, 15. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

samo je jedan rok? hoce li biti jos koji put ispit? ak netko nesto zna, nek napise, pliizzzz!
samo je jedan rok? hoce li biti jos koji put ispit? ak netko nesto zna, nek napise, pliizzzz!


[Vrh]
kikach
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2004. (19:05:17)
Postovi: (4B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 4

PostPostano: 0:20 uto, 19. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajde vi koji idete u srijedu na usmeni iz fin.trzista pitajte profesora hoce li dati jos jedan rok za usmeni na dekanskom roku i napisite tu. Ako se nitko ne javi trebalo bi nazvati profesorovu tajnicu i pitati hoce li biti jos jednog roka. Ima li tko broj telefona? :)

I dajte, dobre duse, napisite sto prof. pita :)

Ja se tako bojim tog ispita da je to strasno...a zasto? Zasto? Jer mi je 3. put! A zasto? Zato kaj jednom zaboravih odjavit, a jednom sam odbila ocjenu! :oops:
Tako mi i treba sad! A bojim se izaci na ispit samo sa onim sa predavanja naucenim...pa toga ima 10 listova samo! A ona knjiga ima 200 strana...jooj...malo sam si uvalila los film! Blazeni UVIS...i analize....i svi oni teoremi...i zadaci...i sve :cry:
Ajde vi koji idete u srijedu na usmeni iz fin.trzista pitajte profesora hoce li dati jos jedan rok za usmeni na dekanskom roku i napisite tu. Ako se nitko ne javi trebalo bi nazvati profesorovu tajnicu i pitati hoce li biti jos jednog roka. Ima li tko broj telefona? Smile

I dajte, dobre duse, napisite sto prof. pita Smile

Ja se tako bojim tog ispita da je to strasno...a zasto? Zasto? Jer mi je 3. put! A zasto? Zato kaj jednom zaboravih odjavit, a jednom sam odbila ocjenu! Embarassed
Tako mi i treba sad! A bojim se izaci na ispit samo sa onim sa predavanja naucenim...pa toga ima 10 listova samo! A ona knjiga ima 200 strana...jooj...malo sam si uvalila los film! Blazeni UVIS...i analize....i svi oni teoremi...i zadaci...i sve Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hexy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2002. (09:39:35)
Postovi: (8A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 10:41 uto, 19. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo idem ja sutra pa cu pitati. Nadam se da necu zaboraviti. Naucila sam iz biljeski s predavanja, kod mene toga ima na 40ak strana. Procitala sam i skriptu ili sto je ono vec, neke stvari su tamo bolje objasnjene, a ono sto se nije spominjalo na predavanjima sam preskocila :)
Evo idem ja sutra pa cu pitati. Nadam se da necu zaboraviti. Naucila sam iz biljeski s predavanja, kod mene toga ima na 40ak strana. Procitala sam i skriptu ili sto je ono vec, neke stvari su tamo bolje objasnjene, a ono sto se nije spominjalo na predavanjima sam preskocila Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hexy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2002. (09:39:35)
Postovi: (8A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 14:11 sri, 20. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Profesor mi je danas (sri, 20.9.) rekao da ne zna hoce li biti jos rokova iz financijskih trzista. Mora se cuti s nasom referadom i vidjeti je li to predvidjeno.
Inace, danas su bila ova pitanja: dionice, obveznice, novcano trziste, mirovinski fondovi, investicijska banka, burza i OTC.
Sretno svima !
Profesor mi je danas (sri, 20.9.) rekao da ne zna hoce li biti jos rokova iz financijskih trzista. Mora se cuti s nasom referadom i vidjeti je li to predvidjeno.
Inace, danas su bila ova pitanja: dionice, obveznice, novcano trziste, mirovinski fondovi, investicijska banka, burza i OTC.
Sretno svima !


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 18:24 pet, 22. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ima li neko novih informacija hoce li biti roka iz financijskih trzista na dekanskom roku..jel ima kakva obavijest na faksu?
napisite ovdje ako ko sta sazna za nas koji nismo u zg-u
hvala puno:)
ima li neko novih informacija hoce li biti roka iz financijskih trzista na dekanskom roku..jel ima kakva obavijest na faksu?
napisite ovdje ako ko sta sazna za nas koji nismo u zg-u
hvala puno:)


[Vrh]
kikach
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2004. (19:05:17)
Postovi: (4B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 4

PostPostano: 11:38 uto, 26. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam ovaj cas zvala tete iz referade i one su se cule s prof. Lovrinovicem.

Dakle, [u]bit ce[/u] jos jedan usmeni iz trzista i to 3.10. u 12 sati na ekonomiji u sobi 109.

Danas ce biti stavljena i obavijest na oglasnu plocu cim zavrsi uredovno vrijeme za studente pa provjerite jos jednom na oglasnoj ploci za svaki slucaj (Iako i ja danas idem na fax pa cu provjeriti) :)

[b]*edit*[/b] Provjereno!!!!! Dakle, kao sto gore pise :)
Ja sam ovaj cas zvala tete iz referade i one su se cule s prof. Lovrinovicem.

Dakle, bit ce jos jedan usmeni iz trzista i to 3.10. u 12 sati na ekonomiji u sobi 109.

Danas ce biti stavljena i obavijest na oglasnu plocu cim zavrsi uredovno vrijeme za studente pa provjerite jos jednom na oglasnoj ploci za svaki slucaj (Iako i ja danas idem na fax pa cu provjeriti) Smile

*edit* Provjereno!!!!! Dakle, kao sto gore pise Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:03 pon, 27. 11. 2006    Naslov: usmeni iz mikro Citirajte i odgovorite

Zna li netko kada će se održati usmeni iz mikro kod prof. Puljića u ovom roku (ako već nije bio)?
Zna li netko kada će se održati usmeni iz mikro kod prof. Puljića u ovom roku (ako već nije bio)?


[Vrh]
malena
Gost





PostPostano: 19:50 pon, 12. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li mi netko može potvrditi da li je [b]usmeni iz fin. tržišta 19.02. u 11h na ekonomiji[/b]? hvala!! :)
da li mi netko može potvrditi da li je usmeni iz fin. tržišta 19.02. u 11h na ekonomiji? hvala!! Smile


[Vrh]
Gost






PostPostano: 13:54 uto, 6. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima li nekog tko je polozio fin. trz. prije 6 mjeseci, a da to jos nije upisano u studomat? Meni ne pise ni da je ispit u tijeku...
Ima li nekog tko je polozio fin. trz. prije 6 mjeseci, a da to jos nije upisano u studomat? Meni ne pise ni da je ispit u tijeku...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 14:53 sub, 17. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam polozila u 9. mjesecu i nije mi jos upisana ocjena na studomatu. Jesi li mozda pitao/la u referadi?
Ja sam polozila u 9. mjesecu i nije mi jos upisana ocjena na studomatu. Jesi li mozda pitao/la u referadi?


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:58 sub, 17. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ispit u tijeku znaci: "ispit je prijavljen, ali ocjena (ili pad) nije upisana". :? Ako ispit nije u tijeku, onda ga [b]vjerojatno[/b] treba prijaviti i zamoliti profesora da upise ocjenu (ili ju dostavi Referadi). 8) Provjeriti ovaj info u Referadi. ;)

Ako pise da ispit [b]je[/b] u tijeku, onda je vjerojatno najbolje krenuti od profesora i vidjeti je l' dostavio ocjene Referadi (tesko da sam unosi u ISVU). :) Ako je, posjet Referadi; ako nije, zamoliti ga da to ucini. 8)
Ispit u tijeku znaci: "ispit je prijavljen, ali ocjena (ili pad) nije upisana". Confused Ako ispit nije u tijeku, onda ga vjerojatno treba prijaviti i zamoliti profesora da upise ocjenu (ili ju dostavi Referadi). Cool Provjeriti ovaj info u Referadi. Wink

Ako pise da ispit je u tijeku, onda je vjerojatno najbolje krenuti od profesora i vidjeti je l' dostavio ocjene Referadi (tesko da sam unosi u ISVU). Smile Ako je, posjet Referadi; ako nije, zamoliti ga da to ucini. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:35 čet, 22. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Ja sam polozila u 9. mjesecu i nije mi jos upisana ocjena na studomatu. Jesi li mozda pitao/la u referadi?[/quote]

Ja sam bio u 12. mjesecu. Kompletnoj grupi nije bilo upisano jer je bilo nekakvih komplikacija oko ispitne liste. Cijeloj toj grupi bi sada trebale biti upisane ocjene.

Najbolje ti je provjeriti u referadi, mozda j erijec o slicnom problemu.
Pozdrav
Anonymous (napisa):
Ja sam polozila u 9. mjesecu i nije mi jos upisana ocjena na studomatu. Jesi li mozda pitao/la u referadi?


Ja sam bio u 12. mjesecu. Kompletnoj grupi nije bilo upisano jer je bilo nekakvih komplikacija oko ispitne liste. Cijeloj toj grupi bi sada trebale biti upisane ocjene.

Najbolje ti je provjeriti u referadi, mozda j erijec o slicnom problemu.
Pozdrav


[Vrh]
Gost






PostPostano: 17:53 uto, 17. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel netko zna kada je ili je već bio ispit iz mikro? i kada će ponovo biti
jel netko zna kada je ili je već bio ispit iz mikro? i kada će ponovo biti


[Vrh]
Gost






PostPostano: 14:54 ned, 27. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može li netko napisati svoja iskustva na usmenom iz mikro kod prof. Puljića?
Odakle je najbolje učiti? Je li skripta iz fotokopiraone kod autobusne stanice dovoljna?

Ljudi, pomagajte... :)

Hvala...
Može li netko napisati svoja iskustva na usmenom iz mikro kod prof. Puljića?
Odakle je najbolje učiti? Je li skripta iz fotokopiraone kod autobusne stanice dovoljna?

Ljudi, pomagajte... Smile

Hvala...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 10:46 pon, 24. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bio sam danas na usmenom i čekao profesora sat i po i na kraju otišao jer sam pretpostavio da je ispit odgođen, a sad mi javljaju ljudi da se na kraju pojavila asistentica i da je ispit održan.
Da li će biti još koji usmeni u 9-om mjesecu iz Financijskih tržišta?
Možda na dekancu kao prošle godine?
Bio sam danas na usmenom i čekao profesora sat i po i na kraju otišao jer sam pretpostavio da je ispit odgođen, a sad mi javljaju ljudi da se na kraju pojavila asistentica i da je ispit održan.
Da li će biti još koji usmeni u 9-om mjesecu iz Financijskih tržišta?
Možda na dekancu kao prošle godine?


[Vrh]
osvetnik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2007. (16:46:27)
Postovi: (80)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 6 - 12

PostPostano: 22:38 uto, 25. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Bio sam danas na usmenom i čekao profesora sat i po i na kraju otišao jer sam pretpostavio da je ispit odgođen, a sad mi javljaju ljudi da se na kraju pojavila asistentica i da je ispit održan.
Da li će biti još koji usmeni u 9-om mjesecu iz Financijskih tržišta?
Možda na dekancu kao prošle godine?[/quote]

pa sta nije da usmeno mozes odgovarati kad bude upis ocjena s ispita? mislim zanima i mene posto bih i ja na usmeni :)
Anonymous (napisa):
Bio sam danas na usmenom i čekao profesora sat i po i na kraju otišao jer sam pretpostavio da je ispit odgođen, a sad mi javljaju ljudi da se na kraju pojavila asistentica i da je ispit održan.
Da li će biti još koji usmeni u 9-om mjesecu iz Financijskih tržišta?
Možda na dekancu kao prošle godine?


pa sta nije da usmeno mozes odgovarati kad bude upis ocjena s ispita? mislim zanima i mene posto bih i ja na usmeni Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Stranica 3 / 8.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan