Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Pitanje u vezi kolokvija
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematička teorija računarstva
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 11:18 pon, 6. 12. 2004    Naslov: Pitanje u vezi kolokvija Citirajte i odgovorite

Imao bi dva pitanja u vezi kolokvija:

1. Posto nije bilo teoretskog dijela na prvoj domacoj zadaci,da li to znaci da ga nece biti niti na kolokviju?

2. Da li na kolokviju pisemo samo gradivo sadrzano u prvoj domacoj zadaci ili pisemo i gradivo do kojeg smo dosli na vjezbama?

Hvala
Imao bi dva pitanja u vezi kolokvija:

1. Posto nije bilo teoretskog dijela na prvoj domacoj zadaci,da li to znaci da ga nece biti niti na kolokviju?

2. Da li na kolokviju pisemo samo gradivo sadrzano u prvoj domacoj zadaci ili pisemo i gradivo do kojeg smo dosli na vjezbama?

Hvala


[Vrh]
Jelaska
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2004. (14:27:46)
Postovi: (50)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 21 - 7

PostPostano: 23:52 pon, 6. 12. 2004    Naslov: Re: Pitanje u vezi kolokvija Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Imao bi dva pitanja u vezi kolokvija:

1. Posto nije bilo teoretskog dijela na prvoj domacoj zadaci,da li to znaci da ga nece biti niti na kolokviju?

2. Da li na kolokviju pisemo samo gradivo sadrzano u prvoj domacoj zadaci ili pisemo i gradivo do kojeg smo dosli na vjezbama?

Hvala[/quote]

1. Na prvom kolokviju neće biti teoretskog dijela zadaće.
2. Gradivo prvog kolokvija je do NEuključujući konačne automate, odnosno točno ono gradivo koje je u prvoj zadaći + princip indukcije.
Anonymous (napisa):
Imao bi dva pitanja u vezi kolokvija:

1. Posto nije bilo teoretskog dijela na prvoj domacoj zadaci,da li to znaci da ga nece biti niti na kolokviju?

2. Da li na kolokviju pisemo samo gradivo sadrzano u prvoj domacoj zadaci ili pisemo i gradivo do kojeg smo dosli na vjezbama?

Hvala


1. Na prvom kolokviju neće biti teoretskog dijela zadaće.
2. Gradivo prvog kolokvija je do NEuključujući konačne automate, odnosno točno ono gradivo koje je u prvoj zadaći + princip indukcije.



_________________
Jelaska Igor
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:58 pet, 24. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li se je odlucilo kada ce biti prvi kolokvij ove godine? spominjan je 12.12 koliko znam pa me zanima jeli to dobra ionformacija?
da li se je odlucilo kada ce biti prvi kolokvij ove godine? spominjan je 12.12 koliko znam pa me zanima jeli to dobra ionformacija?


[Vrh]
Matko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 06. 2003. (01:56:38)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 0:00 uto, 28. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]da li se je odlucilo kada ce biti prvi kolokvij ove godine? spominjan je 12.12 koliko znam pa me zanima jeli to dobra ionformacija?[/quote]

Predlozeni termin uzet je u razmatranje, no, nije jos definitivan, tako da iz tog razloga nisam jos poslao obavijest.
(naime, cini se da je broj studenata koji bi pisali kolokvij iz mtr-a > 40, sto postavlja dosta velika ogranicenja na velicinu prostorije u kojoj bi se kolokvij mogao odrzati).

Neka onda zasad ostane samo informacija da ce se kolokvij odrzati u tjednu koji pocinje s 11.12. (dakle, sigurno ne onaj tjedan ranije), a tocan termin cu napisati cim mi postane poznat (nadam se za dan-dva).
Anonymous (napisa):
da li se je odlucilo kada ce biti prvi kolokvij ove godine? spominjan je 12.12 koliko znam pa me zanima jeli to dobra ionformacija?


Predlozeni termin uzet je u razmatranje, no, nije jos definitivan, tako da iz tog razloga nisam jos poslao obavijest.
(naime, cini se da je broj studenata koji bi pisali kolokvij iz mtr-a > 40, sto postavlja dosta velika ogranicenja na velicinu prostorije u kojoj bi se kolokvij mogao odrzati).

Neka onda zasad ostane samo informacija da ce se kolokvij odrzati u tjednu koji pocinje s 11.12. (dakle, sigurno ne onaj tjedan ranije), a tocan termin cu napisati cim mi postane poznat (nadam se za dan-dva).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematička teorija računarstva Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan