Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

izborni kolegiji

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 21:37 uto, 7. 10. 2003    Naslov: izborni kolegiji Citirajte i odgovorite

sad sam upisala drugu godinu, smjer prof. matematike. jel mi može netko pouzdano reći kako stoje stvari sa izbornim kolegijima? da li ih treba upisivati iako nisu obavezni ili ne? za što oni uopće služe? vidim da za treću godinu treba upisati izborni, koliko bodova treba skupiti i da li ću ih uspjeti skupiti u 3. i 4. godini dovoljno? hvala :?:
sad sam upisala drugu godinu, smjer prof. matematike. jel mi može netko pouzdano reći kako stoje stvari sa izbornim kolegijima? da li ih treba upisivati iako nisu obavezni ili ne? za što oni uopće služe? vidim da za treću godinu treba upisati izborni, koliko bodova treba skupiti i da li ću ih uspjeti skupiti u 3. i 4. godini dovoljno? hvala Question


[Vrh]
anamari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2003. (13:05:12)
Postovi: (E1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 6
Lokacija: Here, there, everywhere...

PostPostano: 19:25 pet, 10. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na drugoj se godini izborni ne upisuju, to ces imati priliku uciniti na trecoj i cetvrtoj godini. Ako bacis pogled na oglasnu plocu pokraj referade, vidjet ces da je popis izbornih podugacak tako da ces sigurno uspjeti upisati dovoljno izbornih.
Ovo se odnosi na matematicke izborne kolegije, ne na drustveno-humanisticke.
Za njih ces se morati raspitati kod prodekanice za nastavu. Prije je bilo obavezno upisati 16 bodova drust-hum. kolegija kroz 4 godine, ali ih nije bilo potrebno poloziti. Ne znam je li se situacija promijenila.
Na drugoj se godini izborni ne upisuju, to ces imati priliku uciniti na trecoj i cetvrtoj godini. Ako bacis pogled na oglasnu plocu pokraj referade, vidjet ces da je popis izbornih podugacak tako da ces sigurno uspjeti upisati dovoljno izbornih.
Ovo se odnosi na matematicke izborne kolegije, ne na drustveno-humanisticke.
Za njih ces se morati raspitati kod prodekanice za nastavu. Prije je bilo obavezno upisati 16 bodova drust-hum. kolegija kroz 4 godine, ali ih nije bilo potrebno poloziti. Ne znam je li se situacija promijenila.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:03 pet, 10. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anamari"]Prije je bilo obavezno upisati 16 bodova drust-hum. kolegija kroz 4 godine, ali ih nije bilo potrebno poloziti. Ne znam je li se situacija promijenila.[/quote]

Navodno da sada ne treba ni upisati. :) Samo nacuh, pa nisam siguran... :roll:
anamari (napisa):
Prije je bilo obavezno upisati 16 bodova drust-hum. kolegija kroz 4 godine, ali ih nije bilo potrebno poloziti. Ne znam je li se situacija promijenila.


Navodno da sada ne treba ni upisati. Smile Samo nacuh, pa nisam siguran... Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:49 pet, 10. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="anamari"]Prije je bilo obavezno upisati 16 bodova drust-hum. kolegija kroz 4 godine, ali ih nije bilo potrebno poloziti. Ne znam je li se situacija promijenila.[/quote]

Navodno da sada ne treba ni upisati. :) Samo nacuh, pa nisam siguran... :roll:[/quote]

ovako, da potvrdim ono sto si nacuo :)

daklem, na nekoliko mjesta po oglasnim plocama (ispred referade u paragrafu DH kolegiji i ispod rasporeda na onom bijelom papiru) pise da se DH kolegiji mogu upisati ali nije ih uopce obavezno upisivati
i to je od ove godine

detalje citajte na oglasnim plocama (svejedno kojoj, jer pise isto ili vrlo vrlo slicno)
vsego (napisa):
anamari (napisa):
Prije je bilo obavezno upisati 16 bodova drust-hum. kolegija kroz 4 godine, ali ih nije bilo potrebno poloziti. Ne znam je li se situacija promijenila.


Navodno da sada ne treba ni upisati. Smile Samo nacuh, pa nisam siguran... Rolling Eyes


ovako, da potvrdim ono sto si nacuo Smile

daklem, na nekoliko mjesta po oglasnim plocama (ispred referade u paragrafu DH kolegiji i ispod rasporeda na onom bijelom papiru) pise da se DH kolegiji mogu upisati ali nije ih uopce obavezno upisivati
i to je od ove godine

detalje citajte na oglasnim plocama (svejedno kojoj, jer pise isto ili vrlo vrlo slicno)



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:21 sub, 11. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]daklem, na nekoliko mjesta po oglasnim plocama (ispred referade u paragrafu DH kolegiji i ispod rasporeda na onom bijelom papiru) pise da se DH kolegiji mogu upisati ali nije ih uopce obavezno upisivati
i to je od ove godine[/quote]
Šta sad to znači?
Da su to sad fakultativni kolegiji ili kaj?
Nesi (napisa):
daklem, na nekoliko mjesta po oglasnim plocama (ispred referade u paragrafu DH kolegiji i ispod rasporeda na onom bijelom papiru) pise da se DH kolegiji mogu upisati ali nije ih uopce obavezno upisivati
i to je od ove godine

Šta sad to znači?
Da su to sad fakultativni kolegiji ili kaj?



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 21:30 sub, 11. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"][quote="Nesi"]daklem, na nekoliko mjesta po oglasnim plocama (ispred referade u paragrafu DH kolegiji i ispod rasporeda na onom bijelom papiru) pise da se DH kolegiji mogu upisati ali nije ih uopce obavezno upisivati
i to je od ove godine[/quote]
Šta sad to znači?
Da su to sad fakultativni kolegiji ili kaj?[/quote]

ne znam kakav im to status daje
meni je dovoljno da ih ne moram upisivati

jos da nema tjelesnog.... :mrgreen:
C'Tebo (napisa):
Nesi (napisa):
daklem, na nekoliko mjesta po oglasnim plocama (ispred referade u paragrafu DH kolegiji i ispod rasporeda na onom bijelom papiru) pise da se DH kolegiji mogu upisati ali nije ih uopce obavezno upisivati
i to je od ove godine

Šta sad to znači?
Da su to sad fakultativni kolegiji ili kaj?


ne znam kakav im to status daje
meni je dovoljno da ih ne moram upisivati

jos da nema tjelesnog.... Mr. Green



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 15:27 pon, 13. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pitao sam tete u referadi i skoro sam ih tražio da mi slovkaju, tako da ne bi bilo nejasnoća.

I čuo sam ono što sam htio čuti.

DRUŠTVENO-HUMANISTIČKE KOLEGIJE [b]NE MORAMO[/b] UPISATI!

To već gore piše, ali evo sad sam čuo na vlastite uši!
Pitao sam tete u referadi i skoro sam ih tražio da mi slovkaju, tako da ne bi bilo nejasnoća.

I čuo sam ono što sam htio čuti.

DRUŠTVENO-HUMANISTIČKE KOLEGIJE NE MORAMO UPISATI!

To već gore piše, ali evo sad sam čuo na vlastite uši!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan