Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

EM1: drugi kolokvij 06/07 (informacija)
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
plavooka malena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 07. 2006. (11:32:40)
Postovi: (4E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 10 - 15

PostPostano: 11:35 sri, 7. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

hoće li biti popravnog kolokvija?
hoće li biti popravnog kolokvija?



_________________
Za svaki slučaj - još uvijek samo Svoja...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Schwabo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2005. (13:07:53)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 1 - 4

PostPostano: 11:51 sri, 7. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja bih isto rado znao ima li ili nema popravnog kolokvija i kako ce on izgledati naravno ako je u planu???

:bow: Dali bi i jedan asistent bio toliko dobar i velikodusan i rijesio nas velikih muka i misterija oko tog pitanja??? Unaprijed hvala :thankyou:
Ja bih isto rado znao ima li ili nema popravnog kolokvija i kako ce on izgledati naravno ako je u planu???

I bow before you Dali bi i jedan asistent bio toliko dobar i velikodusan i rijesio nas velikih muka i misterija oko tog pitanja??? Unaprijed hvala Thank you


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Spectre
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (16:58:05)
Postovi: (167)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10

PostPostano: 14:07 sri, 7. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rečeno je da nema popravnog iz Elementarne Matematike, pa se držite toga, osim ako se nešto promijenilo u međuvremenu...
Rečeno je da nema popravnog iz Elementarne Matematike, pa se držite toga, osim ako se nešto promijenilo u međuvremenu...



_________________
Cry havoc, and let loose the dogs of war!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
plavooka malena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 07. 2006. (11:32:40)
Postovi: (4E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 10 - 15

PostPostano: 14:23 sri, 7. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Spectre"]Rečeno je da nema popravnog iz Elementarne Matematike, pa se držite toga, osim ako se nešto promijenilo u međuvremenu...[/quote]

znam da je rečeno... ali pošto je (recimo) najvažniji kolegij, a prosjek bodova na prvom kolokviju baš i nje zavidan, mislim da bi bilo u redu...
Spectre (napisa):
Rečeno je da nema popravnog iz Elementarne Matematike, pa se držite toga, osim ako se nešto promijenilo u međuvremenu...


znam da je rečeno... ali pošto je (recimo) najvažniji kolegij, a prosjek bodova na prvom kolokviju baš i nje zavidan, mislim da bi bilo u redu...



_________________
Za svaki slučaj - još uvijek samo Svoja...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marta
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2006. (14:27:19)
Postovi: (5F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
14 = 17 - 3

PostPostano: 19:48 sri, 7. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Spectre"]Rečeno je da nema popravnog iz Elementarne Matematike, pa se držite toga, osim ako se nešto promijenilo u međuvremenu...[/quote]

neeeee! ma, ko je to reko!!! :nonono:
Spectre (napisa):
Rečeno je da nema popravnog iz Elementarne Matematike, pa se držite toga, osim ako se nešto promijenilo u međuvremenu...


neeeee! ma, ko je to reko!!! Ne, ne, ne, samo to neee


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Spectre
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (16:58:05)
Postovi: (167)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10

PostPostano: 19:52 sri, 7. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Krcko na vježbama, u stilu "Budući da nema popravnog, potrudite se na ovom kolokviju"
Krcko na vježbama, u stilu "Budući da nema popravnog, potrudite se na ovom kolokviju"



_________________
Cry havoc, and let loose the dogs of war!


Zadnja promjena: Spectre; 1:50 čet, 8. 2. 2007; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 20:11 sri, 7. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja bi popravni kolokvij!!!!!
mislim da bi trebali imati drugu priliku...
:beg:
ja bi popravni kolokvij!!!!!
mislim da bi trebali imati drugu priliku...
Molim, kumim i preklinjem!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
plavooka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 06. 2004. (18:22:48)
Postovi: (43)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:17 sri, 7. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="marta"]neeeee! ma, ko je to reko!!! :nonono:[/quote]

[i]Ove godine nisu predvidjeni popravni kolokviji jer, za razliku od lani, pojedini kolokviji nisu eliminatorni. Studenti koji su slabije napisu prvi kolokvij imaju priliku nadoknaditi na drugom. Ovjet za prolaz je bar 30 bodova na oba kolokvija zajedno (od maksimalnih 70).[/i]

tako je rekao Krcko... ali... postoje popravni iz svih ostalih kolegija, pa i iz linearne makar su rekli na početku da neće biti... možda se nešto promijenilo i s em?
marta (napisa):
neeeee! ma, ko je to reko!!! Ne, ne, ne, samo to neee


Ove godine nisu predvidjeni popravni kolokviji jer, za razliku od lani, pojedini kolokviji nisu eliminatorni. Studenti koji su slabije napisu prvi kolokvij imaju priliku nadoknaditi na drugom. Ovjet za prolaz je bar 30 bodova na oba kolokvija zajedno (od maksimalnih 70).

tako je rekao Krcko... ali... postoje popravni iz svih ostalih kolegija, pa i iz linearne makar su rekli na početku da neće biti... možda se nešto promijenilo i s em?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Die Maus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 01. 2007. (15:02:49)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 21:52 sri, 7. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pitah prof. Singera (koji je za one koji ne znaju voditelj preddiplomskog studija). :arrow: Popravni moraju biti održani za sve kolegije prema pravilima studiranja :!: :blista:
Bit će održani 19.02-23.02 prema istom rasporedu, osim ako se nešto ne promijeni.
pitah prof. Singera (koji je za one koji ne znaju voditelj preddiplomskog studija). Arrow Popravni moraju biti održani za sve kolegije prema pravilima studiranja Exclamation Reklamiram neku zubnu pastu
Bit će održani 19.02-23.02 prema istom rasporedu, osim ako se nešto ne promijeni.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 23:36 sri, 7. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Volio bih vidjeti pravila studiranja.

Sluzbene informacije o kolokvijima iz Elementarne i dalje imate na webu (tamo nista ne pise o popravnima). Ja bih na vasem mjestu ozbiljno shvatio ovaj drugi kolokvij koji tek trebate pisati. Cak ako se profesori predomisle i ipak bude popravnog, sva je prilika da ce pristupanje biti uvjetovano nekim minimalnim brojem bodova na prvom i drugom kolokviju (naravno manjim od minimuma za prolaz).

Naviknite se da po bolonji imate samo jednu priliku.
Volio bih vidjeti pravila studiranja.

Sluzbene informacije o kolokvijima iz Elementarne i dalje imate na webu (tamo nista ne pise o popravnima). Ja bih na vasem mjestu ozbiljno shvatio ovaj drugi kolokvij koji tek trebate pisati. Cak ako se profesori predomisle i ipak bude popravnog, sva je prilika da ce pristupanje biti uvjetovano nekim minimalnim brojem bodova na prvom i drugom kolokviju (naravno manjim od minimuma za prolaz).

Naviknite se da po bolonji imate samo jednu priliku.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Schwabo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2005. (13:07:53)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 1 - 4

PostPostano: 1:28 čet, 8. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zivo nas faks koji tako dobro provodi Bolonju :grrr: :grrr:

Na drugim faksevima se to malo bolje tj. puno bolje rijesilo, ali sta ces sam sam to odabra. :grrr:

Mozda netko uslisi moju kreativnu kritiku i uvidi da nam nije tako lako spremiti 4 tj drugoj godini 6 ispita jedan za drugim i uz to sve bi to trebali jos iz prve uspijeti i ne buniti se.

Ne cudi me onda zasto se svake godine broj studenata koji upisu slijedecu godinu prepolovi. Na kraju studija svake generacije koja krene s 300 studenata(govorim o ing. smjeru) redovno ih diplomira 20 ljudi. :tuuuga: S ovakvim sistemom se ta stvar nece poboljsati nego samo jos vise pogorsati, ali tko sam ja da vama drzim prodike. :prodike:

:eyepop: Ja sam samo jedan obican student koji pokusava poloziti ispite i nekako dogurati do te diplome. :puppydogeyes:
Zivo nas faks koji tako dobro provodi Bolonju Grrrrr.... Grrrrr....

Na drugim faksevima se to malo bolje tj. puno bolje rijesilo, ali sta ces sam sam to odabra. Grrrrr....

Mozda netko uslisi moju kreativnu kritiku i uvidi da nam nije tako lako spremiti 4 tj drugoj godini 6 ispita jedan za drugim i uz to sve bi to trebali jos iz prve uspijeti i ne buniti se.

Ne cudi me onda zasto se svake godine broj studenata koji upisu slijedecu godinu prepolovi. Na kraju studija svake generacije koja krene s 300 studenata(govorim o ing. smjeru) redovno ih diplomira 20 ljudi. Tuuuga je moja pregolema! S ovakvim sistemom se ta stvar nece poboljsati nego samo jos vise pogorsati, ali tko sam ja da vama drzim prodike. Drzim prodike

Ispadoshe mi oci! Ja sam samo jedan obican student koji pokusava poloziti ispite i nekako dogurati do te diplome. #Puppy dog


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 17:45 čet, 8. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Schwabo"]
Ne cudi me onda zasto se svake godine broj studenata koji upisu slijedecu godinu prepolovi. Na kraju studija svake generacije koja krene s 300 studenata(govorim o ing. smjeru) redovno ih diplomira 20 ljudi. :tuuuga: S ovakvim sistemom se ta stvar nece poboljsati nego samo jos vise pogorsati, ali tko sam ja da vama drzim prodike. :prodike:

:eyepop: Ja sam samo jedan obican student koji pokusava poloziti ispite i nekako dogurati do te diplome. :puppydogeyes:[/quote]

heh... odlican prikaz psihickog stanja studenata danas :? :cry:
Schwabo (napisa):

Ne cudi me onda zasto se svake godine broj studenata koji upisu slijedecu godinu prepolovi. Na kraju studija svake generacije koja krene s 300 studenata(govorim o ing. smjeru) redovno ih diplomira 20 ljudi. Tuuuga je moja pregolema! S ovakvim sistemom se ta stvar nece poboljsati nego samo jos vise pogorsati, ali tko sam ja da vama drzim prodike. Drzim prodike

Ispadoshe mi oci! Ja sam samo jedan obican student koji pokusava poloziti ispite i nekako dogurati do te diplome. #Puppy dog


heh... odlican prikaz psihickog stanja studenata danas Confused Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
punio4
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2006. (18:32:34)
Postovi: (120)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:20 pet, 9. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Die Maus"]pitah prof. Singera (koji je za one koji ne znaju voditelj preddiplomskog studija). :arrow: Popravni moraju biti održani za sve kolegije prema pravilima studiranja :!: :blista:
Bit će održani 19.02-23.02 prema istom rasporedu, osim ako se nešto ne promijeni.[/quote]
nadajmo se da si u pravu...
Die Maus (napisa):
pitah prof. Singera (koji je za one koji ne znaju voditelj preddiplomskog studija). Arrow Popravni moraju biti održani za sve kolegije prema pravilima studiranja Exclamation Reklamiram neku zubnu pastu
Bit će održani 19.02-23.02 prema istom rasporedu, osim ako se nešto ne promijeni.

nadajmo se da si u pravu...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
5ra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 08. 2006. (21:34:08)
Postovi: (D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 31 - 21

PostPostano: 20:31 pet, 9. 2. 2007    Naslov: Rezultati kolokvija? Citirajte i odgovorite

Kad bi mogli bit rezultati?
Kad bi mogli bit rezultati?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 0:07 sub, 10. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rezultati ce biti objavljeni sredinom sljedeceg tjedna, tamo negdje oko srijede (mozda i koji dan poslije).
Rezultati ce biti objavljeni sredinom sljedeceg tjedna, tamo negdje oko srijede (mozda i koji dan poslije).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
The Economist
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 06. 2006. (00:03:21)
Postovi: (5D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
11 = 16 - 5

PostPostano: 10:09 sub, 10. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Schwabo"]Zivo nas faks koji tako dobro provodi Bolonju :grrr: :grrr: .... [/quote]

pokusaj usporediti predbolonjske rokove i ove danas... recimo probaj nac rok koji bi bio komparabilne tezine sa 2 kol iz MA koji smo rjesavali u cetvrtak.... :lol:

cini mi se da je sad na bolonji za "mukotrpni put do diplome" dovoljno savladati ono sto se radi na vjezbama... ali iz tjedna u tjedan, a ne u subotu pocet brinuti o kolokvijskom tjednu...

ne pokusavam docirati, buduci da sam i sama u istoj kashi, ali realno ne vidim kako bi uvodjenje redovnih ispitnih rokova (amo reci i puno tezih od kolokvija) pridonijelo povecanju prolaznosti (osim sto bi povecalo podocnjake nasih asistenata i potaklo nas jos manji rad... :twisted: )
Schwabo (napisa):
Zivo nas faks koji tako dobro provodi Bolonju Grrrrr.... Grrrrr.... ....


pokusaj usporediti predbolonjske rokove i ove danas... recimo probaj nac rok koji bi bio komparabilne tezine sa 2 kol iz MA koji smo rjesavali u cetvrtak.... Laughing

cini mi se da je sad na bolonji za "mukotrpni put do diplome" dovoljno savladati ono sto se radi na vjezbama... ali iz tjedna u tjedan, a ne u subotu pocet brinuti o kolokvijskom tjednu...

ne pokusavam docirati, buduci da sam i sama u istoj kashi, ali realno ne vidim kako bi uvodjenje redovnih ispitnih rokova (amo reci i puno tezih od kolokvija) pridonijelo povecanju prolaznosti (osim sto bi povecalo podocnjake nasih asistenata i potaklo nas jos manji rad... Twisted Evil )



_________________
Lots of people believe that women have some kind of genetic fault that keeps them from understanding science. Fact is: there is no genetic fault, but it's still harder, because they have to work against everybody's expectation that they won't make it anyway.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
debelidemon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 09. 2006. (10:39:43)
Postovi: (17)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 12:00 sub, 10. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Istina je da su ovi kolokviji bili nesto laksi od proslogodisnjih ali mislim da je teze spremat se za 4 kolegija paralelno nego recimo da je jedna svaki tjedan . . .


+ po bolonji ne bi trebalo bit usmenih (kolko sam ja shvatio). . .
Istina je da su ovi kolokviji bili nesto laksi od proslogodisnjih ali mislim da je teze spremat se za 4 kolegija paralelno nego recimo da je jedna svaki tjedan . . .


+ po bolonji ne bi trebalo bit usmenih (kolko sam ja shvatio). . .



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
The Economist
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 06. 2006. (00:03:21)
Postovi: (5D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
11 = 16 - 5

PostPostano: 13:58 sub, 10. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne znam, meni se vise svidja model di u jednom tjednu sve odradis, i onda si miran, nego svaki tjedan jedan, onda ne ides na predavanja neg ucis za ispite i sl...

a sto se tice usmenih, da trebali bi se odrzavati pismeno, al u krajnjoj liniji ti je svejedno kad moras nauciti i ovako i onako.
ne znam, meni se vise svidja model di u jednom tjednu sve odradis, i onda si miran, nego svaki tjedan jedan, onda ne ides na predavanja neg ucis za ispite i sl...

a sto se tice usmenih, da trebali bi se odrzavati pismeno, al u krajnjoj liniji ti je svejedno kad moras nauciti i ovako i onako.



_________________
Lots of people believe that women have some kind of genetic fault that keeps them from understanding science. Fact is: there is no genetic fault, but it's still harder, because they have to work against everybody's expectation that they won't make it anyway.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
5ra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 08. 2006. (21:34:08)
Postovi: (D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 31 - 21

PostPostano: 14:06 sub, 10. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, istina je da svejedno moraš naučit, ali nije isto dal svi pišemo neki test koji se svima jednako ocjenjuje ili dal te ocjenjuje profesor. Dok će bit usmenih ispita bit će i subjektivnog ocjenjivanja....što ne mora nužno značit da je to loše.
Da, istina je da svejedno moraš naučit, ali nije isto dal svi pišemo neki test koji se svima jednako ocjenjuje ili dal te ocjenjuje profesor. Dok će bit usmenih ispita bit će i subjektivnog ocjenjivanja....što ne mora nužno značit da je to loše.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nori
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2006. (18:41:07)
Postovi: (E5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
22 = 34 - 12

PostPostano: 14:13 sub, 10. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

A dok će biti pismenih, bit će prepisivanja...tak da na usmenima bi trebalo sve sjest na svoje....
A dok će biti pismenih, bit će prepisivanja...tak da na usmenima bi trebalo sve sjest na svoje....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 2 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan