Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Slušanje kolegija
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Linearna algebra 1 (smjer nastavnički)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
marina7
Gost





PostPostano: 11:43 pon, 19. 3. 2007    Naslov: Slušanje kolegija Citirajte i odgovorite

Da li oni koji nisu položili analitičku geometriju mogu slušat linearnu algebru? Da li se mogu predavat zadaće i pisat blicevi? :cry:
Da li oni koji nisu položili analitičku geometriju mogu slušat linearnu algebru? Da li se mogu predavat zadaće i pisat blicevi? Crying or Very sad


[Vrh]
Gost






PostPostano: 16:56 pon, 19. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

najvjerojatnije ne.
jer analitička je uvjet za linearnu.

mislim, možeš ti slušat kolegij, pisat bliceve i dz čak i kolokvije ali te neće pustit na usmeni - niti će ti se išta od bodova što skupiš tijekom semestra priznati nagodinu kada ponovno upišeš linearnu, zapravo bi to bio uzaludan trud... :evil:

jedino ako dopuste bezuvjetno polaganje - tj ako ćeš ju moći polagati bez obzira na analitičku ako je to jedino što ti je ostao ne položeno u 1.semestru
- tak se nešt priča po faksu, kao da oni koji nisu samo ag položili mogu polagat la, al nemoj me držat za riječ :?:
najvjerojatnije ne.
jer analitička je uvjet za linearnu.

mislim, možeš ti slušat kolegij, pisat bliceve i dz čak i kolokvije ali te neće pustit na usmeni - niti će ti se išta od bodova što skupiš tijekom semestra priznati nagodinu kada ponovno upišeš linearnu, zapravo bi to bio uzaludan trud... Evil or Very Mad

jedino ako dopuste bezuvjetno polaganje - tj ako ćeš ju moći polagati bez obzira na analitičku ako je to jedino što ti je ostao ne položeno u 1.semestru
- tak se nešt priča po faksu, kao da oni koji nisu samo ag položili mogu polagat la, al nemoj me držat za riječ Question


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Linearna algebra 1 (smjer nastavnički) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan