Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

tjelesni kao izborni predmet?

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

Dali tjelesni treba biti izborni predmet?
Da, treba biti izborni
78%
 78%  [ 11 ]
Ne, treba biti obavezan
14%
 14%  [ 2 ]
Ne, treba biti obavezan ali ovako kao do sada, svi mogu varati!
7%
 7%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 14

Autor/ica Poruka
zoki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 11. 2003. (22:57:58)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: my place

PostPostano: 21:20 čet, 20. 11. 2003    Naslov: tjelesni kao izborni predmet? Citirajte i odgovorite

čini mi se da je većina ljudi protiv tjelesnog (zaključujem iz rasprave o tjelesnom). pa evo mala anketa: dali tjelesni treba biti izborni predmet?

ja mislim da bi to bilo bolje, nego ovako kada svatko može ići autom na sljeme i izjednačavati se s onim koji idu na pošten način!

naravno trebale bi valjda biti i onda neke dodatne povlastice?
čini mi se da je većina ljudi protiv tjelesnog (zaključujem iz rasprave o tjelesnom). pa evo mala anketa: dali tjelesni treba biti izborni predmet?

ja mislim da bi to bilo bolje, nego ovako kada svatko može ići autom na sljeme i izjednačavati se s onim koji idu na pošten način!

naravno trebale bi valjda biti i onda neke dodatne povlastice?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:08 pet, 21. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Klarifikacije radi:
Opće je poznata stvar (moš si mislit) da u velebnom hrvatskom jeziku postoje rječce "izborni" i "fakultativni".

Izborni kolegij bi bio nešto u stilu donedavno humanistički kolegiji (imaš birat njih petnajest, četri ih moraš odabrat), fakultativni je tjelesni na 3. i 4. godini (imaš tjelesni, pa oš-neš-tepeš).

Sad, pošto smo mi matematičari, moramo biti precizni: na što točno ti misliš od ovog dvoje?

edit: umalo napravih novi topik umjesto replaja, hehe)
Klarifikacije radi:
Opće je poznata stvar (moš si mislit) da u velebnom hrvatskom jeziku postoje rječce "izborni" i "fakultativni".

Izborni kolegij bi bio nešto u stilu donedavno humanistički kolegiji (imaš birat njih petnajest, četri ih moraš odabrat), fakultativni je tjelesni na 3. i 4. godini (imaš tjelesni, pa oš-neš-tepeš).

Sad, pošto smo mi matematičari, moramo biti precizni: na što točno ti misliš od ovog dvoje?

edit: umalo napravih novi topik umjesto replaja, hehe)



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:40 pet, 21. 11. 2003    Naslov: Re: tjelesni kao izborni predmet? Citirajte i odgovorite

[quote="zoki"]ja mislim da bi to bilo bolje, nego ovako kada svatko može ići autom na sljeme i izjednačavati se s onim koji idu na pošten način![/quote]

[color=darkred]A da se konacno okanis vrijedjanja studenata koji su - [b][u]u skladu s profesorovim rijecima[/u][/b] - odabrali voznju umjesto hodanja? :evil: [b]NIJE varanje[/b] ako je profesor odobrio!

:evil: Necu vise upozoravati... :evil:[/color]

Inace, ja sam pobornik "fakultativnosti" (thanx for note, C'Tebo; nisam znao za razliku :oops:).
zoki (napisa):
ja mislim da bi to bilo bolje, nego ovako kada svatko može ići autom na sljeme i izjednačavati se s onim koji idu na pošten način!


A da se konacno okanis vrijedjanja studenata koji su - u skladu s profesorovim rijecima - odabrali voznju umjesto hodanja? Evil or Very Mad NIJE varanje ako je profesor odobrio!

Evil or Very Mad Necu vise upozoravati... Evil or Very Mad


Inace, ja sam pobornik "fakultativnosti" (thanx for note, C'Tebo; nisam znao za razliku Embarassed).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zoki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 11. 2003. (22:57:58)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: my place

PostPostano: 16:00 ned, 23. 11. 2003    Naslov: Re: tjelesni kao izborni predmet? Citirajte i odgovorite

[quote]
A da se konacno okanis vrijedjanja studenata koji su - [b][u]u skladu s profesorovim rijecima[/u][/b] - odabrali voznju umjesto hodanja? :evil: [b]NIJE varanje[/b] ako je profesor odobrio!

:evil: Necu vise upozoravati... :evil:
[/quote]

sorry - ja nisam bio kada je to profesor ODOBRIO, a možda i jesam, ali nisam čuo jer se ne može ništa čuti kada govori okružen gomilom. ako je to rekao, zašto je onda zadnja dva puta rekao da se ide do pola puta (ne znam kako ćeš onda doći žičarom/autom)?

[quote="c'tebo"]Sad, pošto smo mi matematičari, moramo biti precizni: na što točno ti misliš od ovog dvoje? [/quote]

izborni, kao što piše :)
Citat:

A da se konacno okanis vrijedjanja studenata koji su - u skladu s profesorovim rijecima - odabrali voznju umjesto hodanja? Evil or Very Mad NIJE varanje ako je profesor odobrio!

Evil or Very Mad Necu vise upozoravati... Evil or Very Mad


sorry - ja nisam bio kada je to profesor ODOBRIO, a možda i jesam, ali nisam čuo jer se ne može ništa čuti kada govori okružen gomilom. ako je to rekao, zašto je onda zadnja dva puta rekao da se ide do pola puta (ne znam kako ćeš onda doći žičarom/autom)?

c'tebo (napisa):
Sad, pošto smo mi matematičari, moramo biti precizni: na što točno ti misliš od ovog dvoje?


izborni, kao što piše Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:53 ned, 23. 11. 2003    Naslov: Re: tjelesni kao izborni predmet? Citirajte i odgovorite

[quote="zoki"]sorry - ja nisam bio kada je to profesor ODOBRIO, a možda i jesam, ali nisam čuo jer se ne može ništa čuti kada govori okružen gomilom. ako je to rekao, zašto je onda zadnja dva puta rekao da se ide do pola puta (ne znam kako ćeš onda doći žičarom/autom)?[/quote]

Pogledaj onaj drugi topic o tjelesnom. Ima negdje kad je rekao... :)

A sad kad je rekao da se ne smije ici autima i da se zato ide do pola, onda ljudi i nisu isli autima. Hodali su (barem vecina) kao i prije nego je profesor odobrio voznju. 8)

Sve ovo pisem iskljucivo prema onome sto sam procitao na spomenutom drugom topicu. Ne pohadjam tjelesni, pa ne znam "iz prve ruke"... :?
zoki (napisa):
sorry - ja nisam bio kada je to profesor ODOBRIO, a možda i jesam, ali nisam čuo jer se ne može ništa čuti kada govori okružen gomilom. ako je to rekao, zašto je onda zadnja dva puta rekao da se ide do pola puta (ne znam kako ćeš onda doći žičarom/autom)?


Pogledaj onaj drugi topic o tjelesnom. Ima negdje kad je rekao... Smile

A sad kad je rekao da se ne smije ici autima i da se zato ide do pola, onda ljudi i nisu isli autima. Hodali su (barem vecina) kao i prije nego je profesor odobrio voznju. Cool

Sve ovo pisem iskljucivo prema onome sto sam procitao na spomenutom drugom topicu. Ne pohadjam tjelesni, pa ne znam "iz prve ruke"... Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 1:46 pon, 24. 11. 2003    Naslov: Re: tjelesni kao izborni predmet? Citirajte i odgovorite

[quote="zoki"]sorry - ja nisam bio kada je to profesor ODOBRIO, a možda i jesam, ali nisam čuo jer se ne može ništa čuti kada govori okružen gomilom. [/quote]

a tko ti je kriv
da si se potrudio, saznao bi

[quote="zoki"]ako je to rekao, zašto je onda zadnja dva puta rekao da se ide do pola puta (ne znam kako ćeš onda doći žičarom/autom)?[/quote]

zato sto je uz to explicitno rekao da se ide do pola BAS ZATO DA ONI KOJI IDU AUTIMA NE MOGU

daj nauci vise citati

sve sam to vec napisala, i sve je iz prve ruke
zoki (napisa):
sorry - ja nisam bio kada je to profesor ODOBRIO, a možda i jesam, ali nisam čuo jer se ne može ništa čuti kada govori okružen gomilom.


a tko ti je kriv
da si se potrudio, saznao bi

zoki (napisa):
ako je to rekao, zašto je onda zadnja dva puta rekao da se ide do pola puta (ne znam kako ćeš onda doći žičarom/autom)?


zato sto je uz to explicitno rekao da se ide do pola BAS ZATO DA ONI KOJI IDU AUTIMA NE MOGU

daj nauci vise citati

sve sam to vec napisala, i sve je iz prve ruke



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan