Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kako nas policajci fino varaju...

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Trip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (12:27:11)
Postovi: (1A8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 28 - 13
Lokacija: ..behind blue eyes..

PostPostano: 8:33 čet, 3. 5. 2007    Naslov: Kako nas policajci fino varaju... Citirajte i odgovorite

from fer2.net

Dugo sam razmisljao hocu li ovo staviti na net ali posto sam u dva tjedna dvaput vec ovo dozivio smatram da trebam podijeliti ove informacije sa svima :)

Naime nedavno sam imao bliski susret sa plavcem jednim koji je tvrdio da me upucao sa laserom na 93 kmh, a ja isao u drugoj cca 65 i znao sam da laze

sa 5 metara pokaze pistolj i gore svijetli 93 stvarno.. ja kazem to nije moja brzina a on krene sa spikom jel ti to tvrdis da ja lazem i sl...

malo se navlacili i ja trazim da vidim brzinu a ono pistolj ugasen vec. ja reko i sta sad, i kaze on cekajte da upalim zadnju izmjerenu i da da vidim i ono pise 93 kmh, svijetli lampica LIMIT i dolje pise LIMIT ADJ.

sve to meni sumnjivo , ali posto je bilo u gradu trazim ja manju kaznu i kao posto sam posten spusta mi na 300, i posto nisam imao para odem na bankomat i u medjuvremenu nazovem javora iz gzone (banner koji se vrti gore) koji mi objasni sto znaci ovo limit na pistolju...

dakle pistolj kada vam policajac izmjeri brzinu mora ovako izgledati

[img]http://www.presretaci.com/laser1.jpg[/img]




dakle gore brzina, dolje udaljenost na kojoj vas je upucao, a na aparatu mora goriti gornja lampica, zelena pored opcije MEAS(URE)

dosao ja natrag do policajca i pokazao mu da znam i ja nastelovati da pise sto god zelim pa je pocela prica da je on procjenio od oka moju brzinu i nastelovao pistolj jer nije stigao upucati me i sl

za dva tjedna u osijeku me upuca motoris kao sa 71 kmh a ja isao 55 max...

i pogledam pistolj ono isto namjesteno, i kad sam mu rekao da znam sto je napravio naglo okrece temu i kao mogu ici

ajmo sada pojasniti

dakle ova druga opcija na pistolju, LIMIT, sluzi za to da npr policajac nastima limit na 65 i onda dok nekoga gadja pistoljem ukoliko je brzina iznad 65 pisti pistolj a ako je ispod ne reagira , dakle da zna bez da gleda u ekran tko ide preko odredjene brzine

na slici oznaceno sa brojem 1.

lampica pored natpisa svijetli crveno a ova gore opcija MEAS onda ne svijetli

[img]http://www.presretaci.com/laser2.jpg[/img]

pod brojem 2 je ekran na kojem mora pisati udaljenost u metrima, a ako je u limit modu onda pise limit adj. (limit adjusment)

broj 3 oznacava plus i minus gumbice sa kojima se podesava zeljena brzina u limit modu


u slucaju da primjetite da vam podvaljuju brzinu nazovite internu kontrolu na 01 6122 982 i prijavite sve...

--
Who wants to live forever,
when love must die.... [/img]
from fer2.net

Dugo sam razmisljao hocu li ovo staviti na net ali posto sam u dva tjedna dvaput vec ovo dozivio smatram da trebam podijeliti ove informacije sa svima Smile

Naime nedavno sam imao bliski susret sa plavcem jednim koji je tvrdio da me upucao sa laserom na 93 kmh, a ja isao u drugoj cca 65 i znao sam da laze

sa 5 metara pokaze pistolj i gore svijetli 93 stvarno.. ja kazem to nije moja brzina a on krene sa spikom jel ti to tvrdis da ja lazem i sl...

malo se navlacili i ja trazim da vidim brzinu a ono pistolj ugasen vec. ja reko i sta sad, i kaze on cekajte da upalim zadnju izmjerenu i da da vidim i ono pise 93 kmh, svijetli lampica LIMIT i dolje pise LIMIT ADJ.

sve to meni sumnjivo , ali posto je bilo u gradu trazim ja manju kaznu i kao posto sam posten spusta mi na 300, i posto nisam imao para odem na bankomat i u medjuvremenu nazovem javora iz gzone (banner koji se vrti gore) koji mi objasni sto znaci ovo limit na pistolju...

dakle pistolj kada vam policajac izmjeri brzinu mora ovako izgledati






dakle gore brzina, dolje udaljenost na kojoj vas je upucao, a na aparatu mora goriti gornja lampica, zelena pored opcije MEAS(URE)

dosao ja natrag do policajca i pokazao mu da znam i ja nastelovati da pise sto god zelim pa je pocela prica da je on procjenio od oka moju brzinu i nastelovao pistolj jer nije stigao upucati me i sl

za dva tjedna u osijeku me upuca motoris kao sa 71 kmh a ja isao 55 max...

i pogledam pistolj ono isto namjesteno, i kad sam mu rekao da znam sto je napravio naglo okrece temu i kao mogu ici

ajmo sada pojasniti

dakle ova druga opcija na pistolju, LIMIT, sluzi za to da npr policajac nastima limit na 65 i onda dok nekoga gadja pistoljem ukoliko je brzina iznad 65 pisti pistolj a ako je ispod ne reagira , dakle da zna bez da gleda u ekran tko ide preko odredjene brzine

na slici oznaceno sa brojem 1.

lampica pored natpisa svijetli crveno a ova gore opcija MEAS onda ne svijetli



pod brojem 2 je ekran na kojem mora pisati udaljenost u metrima, a ako je u limit modu onda pise limit adj. (limit adjusment)

broj 3 oznacava plus i minus gumbice sa kojima se podesava zeljena brzina u limit modu


u slucaju da primjetite da vam podvaljuju brzinu nazovite internu kontrolu na 01 6122 982 i prijavite sve...


Who wants to live forever,
when love must die.... [/img]


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:16 sub, 5. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da mi je netko nedavo ispričal' da ak' se taj uređaj usmjeri na zgradu (nekretninu, dakle :) ), očitana brzina je nekih 15 km/h.
Mislim da mi je netko nedavo ispričal' da ak' se taj uređaj usmjeri na zgradu (nekretninu, dakle Smile ), očitana brzina je nekih 15 km/h.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 13:23 ned, 6. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Čudno kako taj uređaj konstantno ne pokazuje oko 30km/s, jer se toliko brzo Zemlja giba oko Sunca. I to je puno više od ograničenja brzine u gradovima. :lol:
Čudno kako taj uređaj konstantno ne pokazuje oko 30km/s, jer se toliko brzo Zemlja giba oko Sunca. I to je puno više od ograničenja brzine u gradovima. Laughing



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Artemis
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 03. 2007. (21:35:45)
Postovi: (40)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 2 - 3

PostPostano: 22:44 pon, 14. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni je neko bas neki dan pričao da su neku bakicu snimali s tim i isla je 82km/h.

Vjerojatno supermanova baka :superman:
Meni je neko bas neki dan pričao da su neku bakicu snimali s tim i isla je 82km/h.

Vjerojatno supermanova baka Superman!



_________________
In such situations, when layer is put upon layer, when all is a facade, wound within webs of deception, the truth is what you make of it.
Nothing pains a liar more than when an opponent turns one of his lies into truth.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 0:11 uto, 15. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Artemis"]Meni je neko bas neki dan pričao da su neku bakicu snimali s tim i isla je 82km/h.

Vjerojatno supermanova baka :superman:[/quote]

a da nije u priči ta baka ... vozila auto!?
Artemis (napisa):
Meni je neko bas neki dan pričao da su neku bakicu snimali s tim i isla je 82km/h.

Vjerojatno supermanova baka Superman!


a da nije u priči ta baka ... vozila auto!?



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 14:06 čet, 17. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Artemis"]Meni je neko bas neki dan pričao da su neku bakicu snimali s tim i isla je 82km/h.

Vjerojatno supermanova baka :superman:[/quote]

:shock: Kaj vi niste culi za Superbaku?!? :shock:
Artemis (napisa):
Meni je neko bas neki dan pričao da su neku bakicu snimali s tim i isla je 82km/h.

Vjerojatno supermanova baka Superman!


Shocked Kaj vi niste culi za Superbaku?!? Shocked



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Mr.M_G
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 05. 2005. (10:20:53)
Postovi: (6F)16
Sarma = la pohva - posuda
19 = 21 - 2

PostPostano: 14:57 čet, 17. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

a ako vam se neda pamtit kako izgleda radar ima jednostavnije rješenje:
nemojte potpisat da je to vasa brzina
tada policajac predaje to sudcu za prekrsaje i vi doma dobivate poziv a caka je u tome da se radar na sudu ne priznaje baš radi ovakvih policajaca
a ako vam se neda pamtit kako izgleda radar ima jednostavnije rješenje:
nemojte potpisat da je to vasa brzina
tada policajac predaje to sudcu za prekrsaje i vi doma dobivate poziv a caka je u tome da se radar na sudu ne priznaje baš radi ovakvih policajaca


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:39 čet, 17. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"]:shock: Kaj vi niste culi za Superbaku?!? :shock:[/quote]

[url=http://home.online.no/~groennsl/supergran/][img]http://home.online.no/~groennsl/supergran/2.jpg[/img][/url]

:worship:

@Mr.M_G: AFAIK, priznaje se ako doticni dodje kao svjedok. :| Prije je to bilo "rupa u zakonu" jer se nisu pojavljivali, ali sada uredno dolaze, a tebi ostanu i troskovi rocista. :(
Martinab (napisa):
Shocked Kaj vi niste culi za Superbaku?!? Shocked




I worship thee

@Mr.M_G: AFAIK, priznaje se ako doticni dodje kao svjedok. Neutral Prije je to bilo "rupa u zakonu" jer se nisu pojavljivali, ali sada uredno dolaze, a tebi ostanu i troskovi rocista. Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 21:15 čet, 17. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Mr.M_G"]nemojte potpisat da je to vasa brzina
tada policajac predaje to sudcu za prekrsaje i vi doma dobivate poziv a caka je u tome da se radar na sudu ne priznaje baš radi ovakvih policajaca[/quote]

Ni u ludilu!!! Nakon potpises izvjesce ono se vise ne moze mijenjati. Ukoliko ga ne potpises frajer ti moze dopisat jos svakava cuda na njega.

Potpisivanjem zapisnika ne priznajete krivnju, cak niti ne priznajete rezultate mjerenja.
Mr.M_G (napisa):
nemojte potpisat da je to vasa brzina
tada policajac predaje to sudcu za prekrsaje i vi doma dobivate poziv a caka je u tome da se radar na sudu ne priznaje baš radi ovakvih policajaca


Ni u ludilu!!! Nakon potpises izvjesce ono se vise ne moze mijenjati. Ukoliko ga ne potpises frajer ti moze dopisat jos svakava cuda na njega.

Potpisivanjem zapisnika ne priznajete krivnju, cak niti ne priznajete rezultate mjerenja.



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 22:29 čet, 17. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

i jos nesto, uvijek povucite kosu crtu ispod onog sto j eon napisao ako j eon vec nije povukao prije nego vam je dao na potpis...

neznam zasto ali mi je to policajac reko
i jos nesto, uvijek povucite kosu crtu ispod onog sto j eon napisao ako j eon vec nije povukao prije nego vam je dao na potpis...

neznam zasto ali mi je to policajac reko



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:34 čet, 17. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

zato sto kosa crta znaci da je prostor prazan - bas da bi se sprijecilo naknadno dopisivanje kojecega....

opcenito, cesto vidjena stvar na onim rukom pisanim racunima nekoc svugdje, danas jos na placu i pokojem ducanu...
zato sto kosa crta znaci da je prostor prazan - bas da bi se sprijecilo naknadno dopisivanje kojecega....

opcenito, cesto vidjena stvar na onim rukom pisanim racunima nekoc svugdje, danas jos na placu i pokojem ducanu...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 8:58 pet, 18. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad potpises dobijes kopiju izvjestaja, pa ni stricek policajac ni ti ne mozete nadopisivati stvari (tj. mozete ali bi se usporedbom skuzilo). Ako ne potpises stricek moze nadopisati da si bil bezobrazan, ko sto Sick rece...
Kad potpises dobijes kopiju izvjestaja, pa ni stricek policajac ni ti ne mozete nadopisivati stvari (tj. mozete ali bi se usporedbom skuzilo). Ako ne potpises stricek moze nadopisati da si bil bezobrazan, ko sto Sick rece...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 9:09 pet, 18. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znaci li potpis da se slazes s napisanim?
Ne znaci li potpis da se slazes s napisanim?



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:29 pet, 18. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znaci. Ako platis kaznu znaci da se slazes i vise nemas pravo na zalbu. U suprotnom mozes se zalit u roku od 8 dana ili tako nekako. Osim toga ako ne potpises neces dobiti zapisnik pa nije jasno na sto bi se uopce zalio...
Ne znaci. Ako platis kaznu znaci da se slazes i vise nemas pravo na zalbu. U suprotnom mozes se zalit u roku od 8 dana ili tako nekako. Osim toga ako ne potpises neces dobiti zapisnik pa nije jasno na sto bi se uopce zalio...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Artemis
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 03. 2007. (21:35:45)
Postovi: (40)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 2 - 3

PostPostano: 18:31 ned, 20. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MKova"][quote="Artemis"]Meni je neko bas neki dan pričao da su neku bakicu snimali s tim i isla je 82km/h.

Vjerojatno supermanova baka :superman:[/quote]

a da nije u priči ta baka ... vozila auto!?[/quote]

ne
MKova (napisa):
Artemis (napisa):
Meni je neko bas neki dan pričao da su neku bakicu snimali s tim i isla je 82km/h.

Vjerojatno supermanova baka Superman!


a da nije u priči ta baka ... vozila auto!?


ne



_________________
In such situations, when layer is put upon layer, when all is a facade, wound within webs of deception, the truth is what you make of it.
Nothing pains a liar more than when an opponent turns one of his lies into truth.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan