Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

najčešća pitanja za usmeni iz em1 kod prof.Adamovića - H
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
MALENA_20
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 12. 2003. (22:48:07)
Postovi: (16)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 22:58 sub, 27. 12. 2003    Naslov: najčešća pitanja za usmeni iz em1 kod prof.Adamovića - H Citirajte i odgovorite

BILA BIH ZHVALNA KADA BIH NETKO TKO JE TO PROSAO ODGOVORIO NA MOJE PITANJE I REKOA MI KAKAV JE UKUPNI DOJAM.CINI MI SE TAJ PROFAC MALO OPASAN.NADAM SE DA SAM SE PREVARILA.HVALA!!!
BILA BIH ZHVALNA KADA BIH NETKO TKO JE TO PROSAO ODGOVORIO NA MOJE PITANJE I REKOA MI KAKAV JE UKUPNI DOJAM.CINI MI SE TAJ PROFAC MALO OPASAN.NADAM SE DA SAM SE PREVARILA.HVALA!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 2:25 ned, 28. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja nisam imao prof. adamovica iz em, no nacin ispitivanja i kriteriji su uglavnom kod svih profesora isti. 3 pitanja na koja moras odgovoriti dokazom (ako su prva dva bila odlicna, trece se zna i preskociti).
no ako znas, nacin ispitivanja ti nebi trebao biti neki problem.
veci je naglasak na onome sto NESMIJES NE ZNATI a to su
- sve osnovne tvrdnje koje ste radili. moras jako paziti da definicije iskazes jasno i precizno da se ne stekne dojam da to mozda ne razumijes
- nemoj si dopustiti da te uhvate kako neznas kako se pise epsilon ili ksi
- ako neznas recimo kompoziciju funkcije napraviti ili oznaciti neki skup pravilno to ti je gotovo siguran pad

sto se prolaza tice, nije toliki naglasak na dokazivanju teorema vec na razumijevanju osnova, a sto se ocjene tice - naravno da sto vise znas to bolje

[quote="MALENA_20"]CINI MI SE TAJ PROFAC MALO OPASAN[/quote]
to se i meni cinilo za prof. polonija pa je ispalo da smo se svi prevarili
ja nisam imao prof. adamovica iz em, no nacin ispitivanja i kriteriji su uglavnom kod svih profesora isti. 3 pitanja na koja moras odgovoriti dokazom (ako su prva dva bila odlicna, trece se zna i preskociti).
no ako znas, nacin ispitivanja ti nebi trebao biti neki problem.
veci je naglasak na onome sto NESMIJES NE ZNATI a to su
- sve osnovne tvrdnje koje ste radili. moras jako paziti da definicije iskazes jasno i precizno da se ne stekne dojam da to mozda ne razumijes
- nemoj si dopustiti da te uhvate kako neznas kako se pise epsilon ili ksi
- ako neznas recimo kompoziciju funkcije napraviti ili oznaciti neki skup pravilno to ti je gotovo siguran pad

sto se prolaza tice, nije toliki naglasak na dokazivanju teorema vec na razumijevanju osnova, a sto se ocjene tice - naravno da sto vise znas to bolje

MALENA_20 (napisa):
CINI MI SE TAJ PROFAC MALO OPASAN

to se i meni cinilo za prof. polonija pa je ispalo da smo se svi prevarili



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan