Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

raspored?
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 10:26 sri, 26. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne mislite li da bi info da je raspored dosao na studentski web ipak osvanuo u ovom topicu, u topicu u kojem dolaze obavijesti o novostima, te RSSu? :PPPP

staroga mi se neda micati dok ne dodje novi..... :)

ajde, ajde, smirite zivce, bavite se necim drugim, npr citajte neku knjigu, a ne grcevito ocekivati raspored :)
ne mislite li da bi info da je raspored dosao na studentski web ipak osvanuo u ovom topicu, u topicu u kojem dolaze obavijesti o novostima, te RSSu? Blaeh!

staroga mi se neda micati dok ne dodje novi..... Smile

ajde, ajde, smirite zivce, bavite se necim drugim, npr citajte neku knjigu, a ne grcevito ocekivati raspored Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 20:02 sri, 26. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

stigla radna verzija rasporeda :g:
kako nije neuobičajeno da se stvari mijenjaju - pripazite na oglasne ploče te službeni web za eventualne izmjene jer je[color=red] [size=24]ovo samo RADNA VERZIJA[/size][/color] (na linku od posta, tj. na sajtu su detaljni linkovi za skidanje fajlova)

rasporede mozete naci ovdje:
http://web.studenti.math.hr/?Vijesti#20060926

pohvale satnicaru na brzini :klapklap:
stigla radna verzija rasporeda Mr. Green
kako nije neuobičajeno da se stvari mijenjaju - pripazite na oglasne ploče te službeni web za eventualne izmjene jer je ovo samo RADNA VERZIJA (na linku od posta, tj. na sajtu su detaljni linkovi za skidanje fajlova)

rasporede mozete naci ovdje:
http://web.studenti.math.hr/?Vijesti#20060926

pohvale satnicaru na brzini Toooooo, majstoreeeee!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 22:26 sri, 26. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne mogu pronaći raspored kolegija Teorija igara. Tražio sam i pod izborni kolegiji i pod FPM4. Da li će se naknadno ubaciti u raspored ili ne vidim dobro?
Ne mogu pronaći raspored kolegija Teorija igara. Tražio sam i pod izborni kolegiji i pod FPM4. Da li će se naknadno ubaciti u raspored ili ne vidim dobro?



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:39 sri, 26. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

po zaduzenjima nastavnika je teorija igara u ljetnom semestru
po online redu predavanja u zimskom

kakvo ti je stanje u studomatu i indexu? :-k

javi detalje, pa proslijedim pitanje prodekanici
naime, operacijskih sustava isto nema u rasporedu, po redu i zaduzenjima su ljeto, po indexu i studomatu su zima - za to sam pitala i cekam odgovor

inace, o rasporedu samo znam da je ovo radna verzija (sto god to _tocno_ znacilo) i da sam ga uzicala ;-) moje spoznaje o njemu prestaju, tako da eventualno mogu prosljedjivati ovakve cudne slucajeve prodekanici i/ili satnicaru
hocu reci, na pitanja o rasporedu - ja nemam odgovor ;-)
ali informacije mogu proslijediti ako napisete kolegij, predavaca, stanje u indexu i studomatu te rasporedu, a ostalo mogu ja provjeriti (red predavanja, zaduzenja)
po zaduzenjima nastavnika je teorija igara u ljetnom semestru
po online redu predavanja u zimskom

kakvo ti je stanje u studomatu i indexu? Think

javi detalje, pa proslijedim pitanje prodekanici
naime, operacijskih sustava isto nema u rasporedu, po redu i zaduzenjima su ljeto, po indexu i studomatu su zima - za to sam pitala i cekam odgovor

inace, o rasporedu samo znam da je ovo radna verzija (sto god to _tocno_ znacilo) i da sam ga uzicala Wink moje spoznaje o njemu prestaju, tako da eventualno mogu prosljedjivati ovakve cudne slucajeve prodekanici i/ili satnicaru
hocu reci, na pitanja o rasporedu - ja nemam odgovor Wink
ali informacije mogu proslijediti ako napisete kolegij, predavaca, stanje u indexu i studomatu te rasporedu, a ostalo mogu ja provjeriti (red predavanja, zaduzenja)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 22:42 sri, 26. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]kakvo ti je stanje u studomatu i indexu? :-k[/quote]
Nikakvo. Nisam još ostavio index na upis.
Nesi (napisa):
kakvo ti je stanje u studomatu i indexu? Think

Nikakvo. Nisam još ostavio index na upis.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
renata
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2005. (20:25:12)
Postovi: (71)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 21 - 7

PostPostano: 22:56 sri, 26. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vidim da je ovo radna verzija rasporeda, pa bi bilo super kad bi se nesto malo ispretumbalo tako da se izborni ne preklapaju. :pray:
Kako smo mogli upisati dodatni izborni za svoju dusu, upisala sam 2 u prvom semestru i poklapaju im se i vjezbe i predavanja. A ne bih se htjela odreci ovog dodatnog. :cry:

btw: zaboravih napomenuti da se ovo odnosi na 3.bolonjsku godinu
Vidim da je ovo radna verzija rasporeda, pa bi bilo super kad bi se nesto malo ispretumbalo tako da se izborni ne preklapaju. Pray
Kako smo mogli upisati dodatni izborni za svoju dusu, upisala sam 2 u prvom semestru i poklapaju im se i vjezbe i predavanja. A ne bih se htjela odreci ovog dodatnog. Crying or Very sad

btw: zaboravih napomenuti da se ovo odnosi na 3.bolonjsku godinu


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:26 sri, 26. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

za bolonjce mislim da je nerealno ocekivati da ce biti velikih tumbanja, cisto iz razloga sto je opcenito jako tesko uskladiti izborne sa obaveznima, a kako vi imate za birati neke od izbornih, prirodno je da ce se staviti u isto vrijeme - jer to vrijeme pase ostatku rasporeda... no, to je samo moje misljenje


inace, satnicar mi je upravo javio da ce teorija igara i operacijski ici u ljetnom semestru, a za stanje u indexu jos cekam prodekanicin odgovor ;)

jos jednom :klapklap: na azurnosti :)
za bolonjce mislim da je nerealno ocekivati da ce biti velikih tumbanja, cisto iz razloga sto je opcenito jako tesko uskladiti izborne sa obaveznima, a kako vi imate za birati neke od izbornih, prirodno je da ce se staviti u isto vrijeme - jer to vrijeme pase ostatku rasporeda... no, to je samo moje misljenje


inace, satnicar mi je upravo javio da ce teorija igara i operacijski ici u ljetnom semestru, a za stanje u indexu jos cekam prodekanicin odgovor Wink

jos jednom Toooooo, majstoreeeee! na azurnosti Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 0:57 čet, 27. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hm, znači ipak se Aritmetički i algebarski algoritmi održavaju u zimskom semestru. Do nedavno je na sajtu i na oglasnoj ploči pisalo da se održavaju u ljetnom semestru. :shock: Sad mi je raspored pretrpan. :(

Čini mi se i da će se Numerički algoritmi morati translatirati sat vremena kasnije. Pretpostavljam da su to većinom upisali računarci, a djelomično se preklapa s vježbama iz Matematičke logike. Ali to će se vjerojatno rješavati po dogovoru s predavačem kad počne nastava.

Uglavnom, pohvale satničaru za brzinu. :)
Hm, znači ipak se Aritmetički i algebarski algoritmi održavaju u zimskom semestru. Do nedavno je na sajtu i na oglasnoj ploči pisalo da se održavaju u ljetnom semestru. Shocked Sad mi je raspored pretrpan. Sad

Čini mi se i da će se Numerički algoritmi morati translatirati sat vremena kasnije. Pretpostavljam da su to većinom upisali računarci, a djelomično se preklapa s vježbama iz Matematičke logike. Ali to će se vjerojatno rješavati po dogovoru s predavačem kad počne nastava.

Uglavnom, pohvale satničaru za brzinu. Smile



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bojan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2006. (19:48:44)
Postovi: (44)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 25 - 1
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 8:55 čet, 27. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima jedan [i]mismatch[/i] u rasporedu druge godine, grupa M-Ž (raspored PDM2).

Naime, od 16 do 18 sati imamo predavanje iz Diskretne matematike, a u isto vrijeme su i predavanja iz izbornih kolegija Matematičko modeliranje u biologiji i Fizika.
Ima jedan mismatch u rasporedu druge godine, grupa M-Ž (raspored PDM2).

Naime, od 16 do 18 sati imamo predavanje iz Diskretne matematike, a u isto vrijeme su i predavanja iz izbornih kolegija Matematičko modeliranje u biologiji i Fizika.



_________________
"It's hard work. You show up every morning. You work hard every day, you give your best effort. There is no pressure if you prepare yourself." - Kobe Bryant
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 9:39 čet, 27. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]

inace, satnicar mi je upravo javio da ce teorija igara i operacijski ici u ljetnom semestru, a za stanje u indexu jos cekam prodekanicin odgovor ;)

[/quote]

Kod mene u indeksu je teorija igara u zimskom semestru. Pretpostavljam da se satnicar zabunio.
Nesi (napisa):


inace, satnicar mi je upravo javio da ce teorija igara i operacijski ici u ljetnom semestru, a za stanje u indexu jos cekam prodekanicin odgovor Wink



Kod mene u indeksu je teorija igara u zimskom semestru. Pretpostavljam da se satnicar zabunio.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 9:57 čet, 27. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni se poklapaju vježbe za izborni predmet (čak i da upišem neki drugi opet bi) sa predavanjima iz difrafa.
hoće biti promjena ili? ako ne šta mi je činiti?
meni se poklapaju vježbe za izborni predmet (čak i da upišem neki drugi opet bi) sa predavanjima iz difrafa.
hoće biti promjena ili? ako ne šta mi je činiti?



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mischa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2007. (17:52:41)
Postovi: (D8)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8

PostPostano: 14:10 čet, 27. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

u rasporedu druge godine, nastavnicki smjer je izostavljen kolegij Programiranje
u rasporedu druge godine, nastavnicki smjer je izostavljen kolegij Programiranje


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:25 čet, 27. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

"Programiranje 1" je [b]izborni[/b] kolegij za drugu godinu nastavnickog smjera (upisuje se zajedno s "Programiranje 2"), pa vam je vjerojatno ostavljeno da sami birate u koje termine cete dolaziti. :) Za svaki slucaj, provjeri je l' stogod pise po oglasnim plocama. ;)
"Programiranje 1" je izborni kolegij za drugu godinu nastavnickog smjera (upisuje se zajedno s "Programiranje 2"), pa vam je vjerojatno ostavljeno da sami birate u koje termine cete dolaziti. Smile Za svaki slucaj, provjeri je l' stogod pise po oglasnim plocama. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mischa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2007. (17:52:41)
Postovi: (D8)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8

PostPostano: 14:36 čet, 27. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na stranici faksa pise da nam je Programiranje 1 obavezan kolegij 3 semestra, a u 4 semestru biramo Programiranje 2 ili Fiziku
Na stranici faksa pise da nam je Programiranje 1 obavezan kolegij 3 semestra, a u 4 semestru biramo Programiranje 2 ili Fiziku


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
camellia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2007. (18:50:12)
Postovi: (1A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 14:37 čet, 27. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni se preklapaju vjezbe iz vjerojatnisti sa predavanjem iz mreza racunala, petak od 12 - 14.
meni se preklapaju vjezbe iz vjerojatnisti sa predavanjem iz mreza racunala, petak od 12 - 14.



_________________
Trcim u krug od srece!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Sasuke
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 06. 2005. (19:22:00)
Postovi: (47)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 11 - 16
Lokacija: zemlja

PostPostano: 16:44 čet, 27. 9. 2007    Naslov: osnove algoritama Citirajte i odgovorite

bok! danas sam pogledala raspored za 2. godinu,smjer: nastavnicki...i primijetila da nedostaje kolegij "Osnove algoritama"...Moze li mi to nekako pojasniti...zasto...
Hvala.
bok! danas sam pogledala raspored za 2. godinu,smjer: nastavnicki...i primijetila da nedostaje kolegij "Osnove algoritama"...Moze li mi to nekako pojasniti...zasto...
Hvala.



_________________
Never let the fear of striking out keep you from playing the game.

nyx
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 17:22 čet, 27. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bojan"]Ima jedan [i]mismatch[/i] u rasporedu druge godine, grupa M-Ž (raspored PDM2).

Naime, od 16 do 18 sati imamo predavanje iz Diskretne matematike, a u isto vrijeme su i predavanja iz izbornih kolegija Matematičko modeliranje u biologiji i Fizika.[/quote]

I ja to upravo vidjeh... ne bi li trebala ova predavanja iz izbornih bit od 18-20h ?
bojan (napisa):
Ima jedan mismatch u rasporedu druge godine, grupa M-Ž (raspored PDM2).

Naime, od 16 do 18 sati imamo predavanje iz Diskretne matematike, a u isto vrijeme su i predavanja iz izbornih kolegija Matematičko modeliranje u biologiji i Fizika.


I ja to upravo vidjeh... ne bi li trebala ova predavanja iz izbornih bit od 18-20h ?



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:20 čet, 27. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mischa"]Na stranici faksa pise da nam je Programiranje 1 obavezan kolegij 3 semestra, a u 4 semestru biramo Programiranje 2 ili Fiziku[/quote]

Ah, ispricavam se; originalni prijedlog je bio da budu moduli P1&2 i OA&F. :? Cini se da su OA ukinute (ujedno i odgovor za Sasuke). :| Probat cu istraziti sto se desilo, pa - ako saznam - napisem ovdje. 8)
mischa (napisa):
Na stranici faksa pise da nam je Programiranje 1 obavezan kolegij 3 semestra, a u 4 semestru biramo Programiranje 2 ili Fiziku


Ah, ispricavam se; originalni prijedlog je bio da budu moduli P1&2 i OA&F. Confused Cini se da su OA ukinute (ujedno i odgovor za Sasuke). Neutral Probat cu istraziti sto se desilo, pa - ako saznam - napisem ovdje. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 7:09 pet, 28. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kako se svi tužakate. :D Meni se pak preklapaju kolegiji s prve i druge godine. :roll:
Kako se svi tužakate. Very Happy Meni se pak preklapaju kolegiji s prve i druge godine. Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 8:34 pet, 28. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

"Po bolonji ne postoje studijske godine" :prodike:

A da mi ipak odustanemo od bolonje i vratimo se na stari sistem? Prije je tih 20%-tak posto studenata zbilja uspijevalo diplomirati (provjereno) :wacky:
"Po bolonji ne postoje studijske godine" Drzim prodike

A da mi ipak odustanemo od bolonje i vratimo se na stari sistem? Prije je tih 20%-tak posto studenata zbilja uspijevalo diplomirati (provjereno) Tup, tup, tup,...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 2 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan