Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

jedan obican (moglo bi se reci laksi) nagradni zadatak
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 1:56 čet, 26. 12. 2002    Naslov: jedan obican (moglo bi se reci laksi) nagradni zadatak Citirajte i odgovorite

buduci da nitko ne zeli rjesiti moj tezi zadatak neka onda proba ovu laksu varijantu:

Dokazite da postoji bar jedan pravac koji istodobno raspolavlja i povrsinu i opseg danog konveksnog mnogokuta.

nagradu cu otkriti ako netko uspjesno (sto elegantnije rjesenje, bolja nagrada) i originalno (dvije osobe nemogu post-ati isto rjesenje) rijesi zadatak
buduci da nitko ne zeli rjesiti moj tezi zadatak neka onda proba ovu laksu varijantu:

Dokazite da postoji bar jedan pravac koji istodobno raspolavlja i povrsinu i opseg danog konveksnog mnogokuta.

nagradu cu otkriti ako netko uspjesno (sto elegantnije rjesenje, bolja nagrada) i originalno (dvije osobe nemogu post-ati isto rjesenje) rijesi zadatak


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 5:13 čet, 26. 12. 2002    Naslov: Re: jedan obican (moglo bi se reci laksi) nagradni zadatak Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]buduci da nitko ne zeli rjesiti moj tezi zadatak neka onda proba ovu laksu varijantu:

Dokazite da postoji bar jedan pravac koji istodobno raspolavlja i povrsinu i opseg danog konveksnog mnogokuta.

nagradu cu otkriti ako netko uspjesno (sto elegantnije rjesenje, bolja nagrada) i originalno (dvije osobe nemogu post-ati isto rjesenje) rijesi zadatak[/quote]

A to je laksa varijanta? Uopce nisi koristio copy/paste... 8)

Evo jedan nematematicki pokusaj (tj. kako razmislja racunarac vulgaris domesticus)...

Uzmemo tocku P negdje na stranici spomenutog mnogokuta M. Ocito, pravac kroz tu tocku, a koji raspolavlja opseg mnogokuta, je jedinstven. Drugim rijecima, jednoznacno je odredjen tom tockom.

E sada, mozemo definirati funkciju f: M->[0,intinity] sa f(X) = "omjer povrsina s lijeve i desne strane pravca odredjenog tockom X". "lijevo" i "desno" definiramo tako da gledamo iz tocke X prema "unutra".

Ako je f(P)=1, super! :-) Ako nije....

Lako se dokaze da je f neprekidna (dovoljno mali pomak ce dati razliku u povrsini kao dva trokutica (dovoljno) malih povrsina).

Neka je P' sjeciste pravca kroz P i mnogokuta, ali P != P' (tj. to je "ona druga" tocka na pravcu i mnogokutu). Ocito vrijedi: f(P) = 1/f(P') (jer su lijeva i desna strana zamijenjene). No, onda po nekom tamo teoremu o neprekidnim funkcijama (za koji sam ja zaboravio kako se zove), mora postojati tocka T na mnogokutu takva da je f(T) = 1. Pravac odredjen s T je ono sto nam treba.

Valja li ovo ista? :shock:

I koji mi Vrag treba da u 5 u noci rjesavam zadatke po tamo nekim forumima?!? ;)
Lord Sirius (napisa):
buduci da nitko ne zeli rjesiti moj tezi zadatak neka onda proba ovu laksu varijantu:

Dokazite da postoji bar jedan pravac koji istodobno raspolavlja i povrsinu i opseg danog konveksnog mnogokuta.

nagradu cu otkriti ako netko uspjesno (sto elegantnije rjesenje, bolja nagrada) i originalno (dvije osobe nemogu post-ati isto rjesenje) rijesi zadatak


A to je laksa varijanta? Uopce nisi koristio copy/paste... Cool

Evo jedan nematematicki pokusaj (tj. kako razmislja racunarac vulgaris domesticus)...

Uzmemo tocku P negdje na stranici spomenutog mnogokuta M. Ocito, pravac kroz tu tocku, a koji raspolavlja opseg mnogokuta, je jedinstven. Drugim rijecima, jednoznacno je odredjen tom tockom.

E sada, mozemo definirati funkciju f: M→[0,intinity] sa f(X) = "omjer povrsina s lijeve i desne strane pravca odredjenog tockom X". "lijevo" i "desno" definiramo tako da gledamo iz tocke X prema "unutra".

Ako je f(P)=1, super! Smile Ako nije....

Lako se dokaze da je f neprekidna (dovoljno mali pomak ce dati razliku u povrsini kao dva trokutica (dovoljno) malih povrsina).

Neka je P' sjeciste pravca kroz P i mnogokuta, ali P != P' (tj. to je "ona druga" tocka na pravcu i mnogokutu). Ocito vrijedi: f(P) = 1/f(P') (jer su lijeva i desna strana zamijenjene). No, onda po nekom tamo teoremu o neprekidnim funkcijama (za koji sam ja zaboravio kako se zove), mora postojati tocka T na mnogokutu takva da je f(T) = 1. Pravac odredjen s T je ono sto nam treba.

Valja li ovo ista? Shocked

I koji mi Vrag treba da u 5 u noci rjesavam zadatke po tamo nekim forumima?!? Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 14:38 čet, 26. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]No, onda po nekom tamo teoremu o neprekidnim funkcijama (za koji sam ja zaboravio kako se zove)[/quote]

kad se koristi neki teorem onda bi bilo lijepo, ako se vec nezna kako se zove, objasniti sto nam govori taj teorem...a jos ljepse bi bilo da ga se dokaze

[quote="vsego"]mora postojati tocka T na mnogokutu takva da je f(T) = 1[/quote]

zasto bi morala postojati takva tocka T?dokazi!!:!:
sto je uopce tocka T?nije nista objasnjeno sto je tocka T.:!:
tu vec stvar postaje jako klimava... :!: :!:

[quote="vsego"]Pravac odredjen s T je ono sto nam treba.[/quote]
pravac je odreden s minimalno dvije tocke ili jednom tockom i koeficijentom smjera. Tu bas i nije jasno odredeno koji bi to pravac bio.Pravac je odreden s T, znaci prolazi kroz T, ali kroz koju jos tocku prolazi?ili koji mu je koeficijent smjera?

razmisljanje je islo u dobrom smjeru...kada bi dao naziv,objasnjenje i dokaz teorema stvar bi bila bolja..zbog toga cijela stvar se raspada na:
[quote="vsego"]mora postojati tocka T na mnogokutu takva da je f(T) = 1[/quote]jer nije ocito da mora postojati takva tocka, a niti nije receno sto je ta tocka

[color=green]bodovi 12 od 25[/color]

10 bodova za
[quote="vsego"]Uzmemo tocku P negdje na stranici spomenutog mnogokuta M. Ocito, pravac kroz tu tocku, a koji raspolavlja opseg mnogokuta, je jedinstven. Drugim rijecima, jednoznacno je odredjen tom tockom.

E sada, mozemo definirati funkciju f: M->[0,intinity] sa f(X) = "omjer povrsina s lijeve i desne strane pravca odredjenog tockom X". "lijevo" i "desno" definiramo tako da gledamo iz tocke X prema "unutra".

Ako je f(P)=1, super! Ako nije....

Lako se dokaze da je f neprekidna (dovoljno mali pomak ce dati razliku u povrsini kao dva trokutica (dovoljno) malih povrsina).
[/quote]

2 boda za
[quote="vsego"]Neka je P' sjeciste pravca kroz P i mnogokuta, ali P != P' (tj. to je "ona druga" tocka na pravcu i mnogokutu). Ocito vrijedi: f(P) = 1/f(P') (jer su lijeva i desna strana zamijenjene). [/quote]
vsego (napisa):
No, onda po nekom tamo teoremu o neprekidnim funkcijama (za koji sam ja zaboravio kako se zove)


kad se koristi neki teorem onda bi bilo lijepo, ako se vec nezna kako se zove, objasniti sto nam govori taj teorem...a jos ljepse bi bilo da ga se dokaze

vsego (napisa):
mora postojati tocka T na mnogokutu takva da je f(T) = 1


zasto bi morala postojati takva tocka T?dokazi!!Exclamation
sto je uopce tocka T?nije nista objasnjeno sto je tocka T.Exclamation
tu vec stvar postaje jako klimava... Exclamation Exclamation

vsego (napisa):
Pravac odredjen s T je ono sto nam treba.

pravac je odreden s minimalno dvije tocke ili jednom tockom i koeficijentom smjera. Tu bas i nije jasno odredeno koji bi to pravac bio.Pravac je odreden s T, znaci prolazi kroz T, ali kroz koju jos tocku prolazi?ili koji mu je koeficijent smjera?

razmisljanje je islo u dobrom smjeru...kada bi dao naziv,objasnjenje i dokaz teorema stvar bi bila bolja..zbog toga cijela stvar se raspada na:
vsego (napisa):
mora postojati tocka T na mnogokutu takva da je f(T) = 1
jer nije ocito da mora postojati takva tocka, a niti nije receno sto je ta tocka

bodovi 12 od 25

10 bodova za
vsego (napisa):
Uzmemo tocku P negdje na stranici spomenutog mnogokuta M. Ocito, pravac kroz tu tocku, a koji raspolavlja opseg mnogokuta, je jedinstven. Drugim rijecima, jednoznacno je odredjen tom tockom.

E sada, mozemo definirati funkciju f: M→[0,intinity] sa f(X) = "omjer povrsina s lijeve i desne strane pravca odredjenog tockom X". "lijevo" i "desno" definiramo tako da gledamo iz tocke X prema "unutra".

Ako je f(P)=1, super! Ako nije....

Lako se dokaze da je f neprekidna (dovoljno mali pomak ce dati razliku u povrsini kao dva trokutica (dovoljno) malih povrsina).


2 boda za
vsego (napisa):
Neka je P' sjeciste pravca kroz P i mnogokuta, ali P != P' (tj. to je "ona druga" tocka na pravcu i mnogokutu). Ocito vrijedi: f(P) = 1/f(P') (jer su lijeva i desna strana zamijenjene).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 14:44 čet, 26. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo, sada kada je vsego ponudio svoje razmisljanje ili
:idea: ideju :idea:
kako bi se trebalo razmisljati u vezi s zadatkom,valjda je malo jasnije sto se trazi

ajde navalite na zadatak....jer nagrada jos uvijek ceka svog vlasnika!!!!
evo, sada kada je vsego ponudio svoje razmisljanje ili
Idea ideju Idea
kako bi se trebalo razmisljati u vezi s zadatkom,valjda je malo jasnije sto se trazi

ajde navalite na zadatak....jer nagrada jos uvijek ceka svog vlasnika!!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:12 čet, 26. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"][color=green]bodovi 12 od 25[/color][/quote]

Ljudi, kad vam Lord pocne ispravljati kolokvije bit ce pokolja.. pa sve je lijepo objasnio! Ja bi mu dao sve bodove (mozda oduzeo jedan ili dva onih dana u mjesecu :D ).

[quote="Lord Sirius"][quote="vsego"]Pravac odredjen s T je ono sto nam treba.[/quote]
pravac je odreden s minimalno dvije tocke ili jednom tockom i koeficijentom smjera. Tu bas i nije jasno odredeno koji bi to pravac bio.Pravac je odreden s T, znaci prolazi kroz T, ali kroz koju jos tocku prolazi?ili koji mu je koeficijent smjera?[/quote]

To je na pocetku objasnio! Dovoljna je jedna tocka zbog uvjeta da raspolavlja opseg.

[quote="Lord Sirius"][quote="vsego"]No, onda po nekom tamo teoremu o neprekidnim funkcijama (za koji sam ja zaboravio kako se zove)[/quote]
kad se koristi neki teorem onda bi bilo lijepo, ako se vec nezna kako se zove, objasniti sto nam govori taj teorem...a jos ljepse bi bilo da ga se dokaze[/quote]

Ma to je jasno iz konteksta (hmmm.. Bolzano-Weierstrassov?)

[quote="Lord Sirius"]razmisljanje je islo u dobrom smjeru...kada bi dao naziv,objasnjenje i dokaz teorema stvar bi bila bolja..[/quote]

Hoces rec dosadnija :)

[quote="Lord Sirius"]zbog toga cijela stvar se raspada na:
[quote="vsego"]mora postojati tocka T na mnogokutu takva da je f(T) = 1[/quote]jer nije ocito da mora postojati takva tocka, a niti nije receno sto je ta tocka[/quote]

Nije ocito, nego slijedi iz spomenutog teorema. A teorem ti ne kaze koja je to tocka, nego samo da postoji. Hoces reci da imas "konstruktivno" rjesenje zadatka? Ako da, volio bih ga vidjeti.. meni je isto palo na pamet ovo vsegovo..

Eto, da i ja jednom stanem u obranu vrlog nam admina :D
Lord Sirius (napisa):
bodovi 12 od 25


Ljudi, kad vam Lord pocne ispravljati kolokvije bit ce pokolja.. pa sve je lijepo objasnio! Ja bi mu dao sve bodove (mozda oduzeo jedan ili dva onih dana u mjesecu Very Happy ).

Lord Sirius (napisa):
vsego (napisa):
Pravac odredjen s T je ono sto nam treba.

pravac je odreden s minimalno dvije tocke ili jednom tockom i koeficijentom smjera. Tu bas i nije jasno odredeno koji bi to pravac bio.Pravac je odreden s T, znaci prolazi kroz T, ali kroz koju jos tocku prolazi?ili koji mu je koeficijent smjera?


To je na pocetku objasnio! Dovoljna je jedna tocka zbog uvjeta da raspolavlja opseg.

Lord Sirius (napisa):
vsego (napisa):
No, onda po nekom tamo teoremu o neprekidnim funkcijama (za koji sam ja zaboravio kako se zove)

kad se koristi neki teorem onda bi bilo lijepo, ako se vec nezna kako se zove, objasniti sto nam govori taj teorem...a jos ljepse bi bilo da ga se dokaze


Ma to je jasno iz konteksta (hmmm.. Bolzano-Weierstrassov?)

Lord Sirius (napisa):
razmisljanje je islo u dobrom smjeru...kada bi dao naziv,objasnjenje i dokaz teorema stvar bi bila bolja..


Hoces rec dosadnija Smile

Lord Sirius (napisa):
zbog toga cijela stvar se raspada na:
vsego (napisa):
mora postojati tocka T na mnogokutu takva da je f(T) = 1
jer nije ocito da mora postojati takva tocka, a niti nije receno sto je ta tocka


Nije ocito, nego slijedi iz spomenutog teorema. A teorem ti ne kaze koja je to tocka, nego samo da postoji. Hoces reci da imas "konstruktivno" rjesenje zadatka? Ako da, volio bih ga vidjeti.. meni je isto palo na pamet ovo vsegovo..

Eto, da i ja jednom stanem u obranu vrlog nam admina Very Happy



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 23:43 čet, 26. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma ja sam samo napisao da se trazi rjesenje...e sad postavite se u slijedecu situaciju:
zupanijsko natjecanije i ja sam ispravljac;
sad meni u ruke dode papir na kojemu pise sifra vsego(i neki peteroznamenkasti broj)
pogledam zadatak...vidim da je dokazao da za opseg postoji barem jedan pravac
pogledam dalje za povrsinu...i onda naidem na "...onda po nekom tamo teoremu..."
nigdje opisano sta je taj teorem a pogotovo njegov dokaz...
priznajem da sto se tice tocke T da nisam pazljivo citao...znaci vsego ide na zalbe i dobiva 5 bodova

uglavnom, rjesenje vsege ima temelje po "nekom tamo teoremu"..a kako ga nije naveo, a pogotovo dokazao, cijela stvar se raspada

(nagrada stvarno postoji tako da moram biti nemilosrdan)

znaci vsego bodovi 17 od 25
ma ja sam samo napisao da se trazi rjesenje...e sad postavite se u slijedecu situaciju:
zupanijsko natjecanije i ja sam ispravljac;
sad meni u ruke dode papir na kojemu pise sifra vsego(i neki peteroznamenkasti broj)
pogledam zadatak...vidim da je dokazao da za opseg postoji barem jedan pravac
pogledam dalje za povrsinu...i onda naidem na "...onda po nekom tamo teoremu..."
nigdje opisano sta je taj teorem a pogotovo njegov dokaz...
priznajem da sto se tice tocke T da nisam pazljivo citao...znaci vsego ide na zalbe i dobiva 5 bodova

uglavnom, rjesenje vsege ima temelje po "nekom tamo teoremu"..a kako ga nije naveo, a pogotovo dokazao, cijela stvar se raspada

(nagrada stvarno postoji tako da moram biti nemilosrdan)

znaci vsego bodovi 17 od 25


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:01 pet, 27. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Eto, da i ja jednom stanem u obranu vrlog nam admina :D[/quote]

Krcko, ti si srce i ja te volim! :inlove: ;)

[quote="Lord Sirius"]uglavnom, rjesenje vsege ima temelje po "nekom tamo teoremu"..a kako ga nije naveo, a pogotovo dokazao, cijela stvar se raspada[/quote]

Mislio sam da se ovdje okupljaju vrhunski studenti koji ce prepoznati. Daklem, teorem kaze:

Neka je funkcija f: [a,b]->setR (ili neki interval) neprekidna i neka je f(a)<0 i f(b)>0. Tada postoji x iz [a,b] takav da je f(x)=0.

Ako uzmes moju funkciju, onda ona ima f(a)=x1 i f(b)=x2. Jedan od ta dva je manji od 1, a drugi veci. Ako gledas f(x)-1, onda po teoremu, ona mora "pokupiti" nulu. I to je to. Korekni dokaz bih mozda dao na ispitu, ali ne i na Forumu. Imam ja i pravih ispita za spremati.... :(

Besides, ja sam admin i to me odmah diskvalificira kao kandidata za nagradu :cry: Znas, ono, "zaposleni i njihove obitelji..."
krcko (napisa):
Eto, da i ja jednom stanem u obranu vrlog nam admina Very Happy


Krcko, ti si srce i ja te volim! In love Wink

Lord Sirius (napisa):
uglavnom, rjesenje vsege ima temelje po "nekom tamo teoremu"..a kako ga nije naveo, a pogotovo dokazao, cijela stvar se raspada


Mislio sam da se ovdje okupljaju vrhunski studenti koji ce prepoznati. Daklem, teorem kaze:

Neka je funkcija f: [a,b]→setR (ili neki interval) neprekidna i neka je f(a)<0 i f(b)>0. Tada postoji x iz [a,b] takav da je f(x)=0.

Ako uzmes moju funkciju, onda ona ima f(a)=x1 i f(b)=x2. Jedan od ta dva je manji od 1, a drugi veci. Ako gledas f(x)-1, onda po teoremu, ona mora "pokupiti" nulu. I to je to. Korekni dokaz bih mozda dao na ispitu, ali ne i na Forumu. Imam ja i pravih ispita za spremati.... Sad

Besides, ja sam admin i to me odmah diskvalificira kao kandidata za nagradu Crying or Very sad Znas, ono, "zaposleni i njihove obitelji..."



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 1:15 pet, 27. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Besides, ja sam admin i to me odmah diskvalificira kao kandidata za nagradu :cry: Znas, ono, "zaposleni i njihove obitelji..."[/quote]
ma sama cinjenica sto si ti (and i quote (da ne bi bilo skidanja bodova na nekom kolokviju)) [i]racunarac vulgaris domesticus[/i] te ponovo vraca u konkurenciju
vsego (napisa):
Besides, ja sam admin i to me odmah diskvalificira kao kandidata za nagradu Crying or Very sad Znas, ono, "zaposleni i njihove obitelji..."

ma sama cinjenica sto si ti (and i quote (da ne bi bilo skidanja bodova na nekom kolokviju)) racunarac vulgaris domesticus te ponovo vraca u konkurenciju


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:58 pet, 27. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

vsego
reci radje:
Neprekidna funkcija preslikava segment na segment.

Malo bolje zvuci, a poanta je ista :)

I sto bi bilo da te sad Ilja vidi???
vsego
reci radje:
Neprekidna funkcija preslikava segment na segment.

Malo bolje zvuci, a poanta je ista Smile

I sto bi bilo da te sad Ilja vidi???



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ilja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2002. (22:22:31)
Postovi: (1AF)16
Sarma = la pohva - posuda
137 = 185 - 48

PostPostano: 13:59 sub, 28. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]
I sto bi bilo da te sad Ilja vidi???[/quote]

A sto bi bilo? :?: :!: :)
C'Tebo (napisa):

I sto bi bilo da te sad Ilja vidi???


A sto bi bilo? Question Exclamation Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 16:31 sub, 28. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Onda bi te ilja vidio :P
I vidio te, šta'š sad?
Onda bi te ilja vidio Razz
I vidio te, šta'š sad?



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:28 ned, 29. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]Onda bi te ilja vidio :P
I vidio te, &#65533;ta'&#65533; sad?[/quote]

Pa.... eto, vidio me...

Sta sad? Pa, valjda bu me zicao papire sa zadnjih nekoliko vjezbi iz Teorije odlucivanja... Naime - nek se zna - [b]to je markirao[/b]! :P

Btw, Ilja, Cak je dijelio seminare. Ako zelis potpis, javi mu se da i tebi nesto uvali...
C'Tebo (napisa):
Onda bi te ilja vidio Razz
I vidio te, &#65533;ta'&#65533; sad?


Pa.... eto, vidio me...

Sta sad? Pa, valjda bu me zicao papire sa zadnjih nekoliko vjezbi iz Teorije odlucivanja... Naime - nek se zna - to je markirao! Razz

Btw, Ilja, Cak je dijelio seminare. Ako zelis potpis, javi mu se da i tebi nesto uvali...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan