Games of the World
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Obavijesti: Forum

#1: Games of the World Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 1:55 pet, 12. 12. 2003
    —
Dragi Forumasi!

Na zahtjev nekih korisnika (za otvaranje AD&D foruma) odlucili smo (modovi, drugi Admin i ja) da igracima posvetimo cijelu kategoriju foruma! Shocked Very Happy

Za sada postoje dva podforuma: "Pravila, pitanja,..." i "D&D i rodjaci". Po potrebi, lako otvorimo nove... Cool

Forumi su "skriveni" i mogu im pristupati samo korisnici iz specijalnih korisnickih grupa: "Igraci" i "Igraci u nastajanju". Confused Evo i objasnjenja pojmova...
  • Igraci - clanovi ove grupe ravnopravno sudjeluju u igrama
  • Igraci u nastajanju - mogu pratiti dogadjaje na igracem forumu, ali ne mogu postati nigdje osim u prvom forumu ("Pravila, pitanja,...")
  • Pravila, pitanja,... - forum za rasprave i pitanja o igranju na forumu
    Idealno za "ispitivanje terena" za pocetnike
  • ostali forumi - u njima se odvijaju same igre; pristup je ogranicen kako bi se omogucilo nesmetano igranje
Grupama pristupate klikom na "Usergroups" link (negdje pri vrhu (skoro) svake stranice Foruma. Tamo izaberete grupu kojoj zelite pristupiti, zatim kliknete na "View Information", te na "Join group", a moderator grupe ce vam odobriti ili odbiti pristup. Cool Naravno, kako moderator nije uvijek na mrezi, morat cete pricekati neko vrijeme...

Pocetnicima se preporuca da prvo pristupaju grupi "Igraci u nastajanju" jer ce grupi "Igraci", u pravilu, moci pristupati samo oni korisnici koji su se dogovorili ukljuciti u neku od igara. Cool

Moderator ce brinuti i o "cistoci" foruma i, stoje jos vaznije, o postivanju Pravila ponasanja koja na "igracim" forumima vrijede kao i na ostatku Foruma! Takodjer, moderator ce uklanjati "nepocudne" igrace s foruma...

Eventualne prigovore na rad moderatora, kao i uvijek, mozete mi javiti PMom... Cool

Sretno igranje!

#2:  Autor/ica: Nesi PostPostano: 1:30 sub, 13. 12. 2003
    —
Bilo je manjih problema, pa ako ima netko tko se vec prijavio, a nije mu odobreno, molim neka ponovi request.

Hvala Mr. Green

#3:  Autor/ica: mARioLokacija: Pingvinija... PostPostano: 18:01 ned, 14. 12. 2003
    —
hej...ja se prijavio..kao igrac u nastajanju...i ne vidim uopce ona dva osnovna foruma na pocetnoj stranici...pa di su pobogu!?!?

pozdrav.

P.S:
"primljen sam"..

#4:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 21:39 ned, 14. 12. 2003
    —
U toku rjesavanja problema koje Nesi spominje sam ubio grupu i ponovno ju stvorio, ali sam zaboravio vratiti prava pristupa. Embarassed Sorry zbog toga; sad bi trebalo biti ok... Cool

Ako bude jos problema, slobodno javi. Smile

#5:  Autor/ica: mARioLokacija: Pingvinija... PostPostano: 22:22 ned, 14. 12. 2003
    —
sada je sve u redu,

tnx Svevisnji!!

Cool

m.m

#6:  Autor/ica: PsyLokacija: Pao s Marsa PostPostano: 0:18 pon, 15. 12. 2003
    —
ko sto rekoh, ja ocu igrat...gdje se prijaviti?

i gdje napravim svoj character Wink

#7:  Autor/ica: PsyLokacija: Pao s Marsa PostPostano: 0:21 pon, 15. 12. 2003
    —
computer, delay that last post.....

naso sam di se prijaviti...i prijavih se....erm...mogu pod staff?

#8:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 1:18 pon, 15. 12. 2003
    —
Psy (napisa):
naso sam di se prijaviti...i prijavih se....erm...mogu pod staff?


Mozes, ali cu ti ja odbiti zahtjev (osim ako me uvjeris da si zaposlen na Faxu)... Razz

#9:  Autor/ica: PsyLokacija: Pao s Marsa PostPostano: 9:20 pon, 15. 12. 2003
    —
jesam, zaposlen sam....a sam faksovski............erm............stvaralac guzve....cijeli dan zujim po faksu i stvaram guzvu gdje god treba Smile

a kako postst staff na forumu, with some editor powers?

#10:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 12:47 pon, 15. 12. 2003
    —
Psy (napisa):
a kako postst staff na forumu, with some editor powers?


Ako pitas kako postati moderator... na preporuku nekog od postojecih modova. Very Happy

Btw, sad ne trazimo nove modove... Cool

P.S. Please, dosta off-topica...

#11:  Autor/ica: Kazo PostPostano: 22:35 čet, 18. 12. 2003
    —
ma vi ste totalno zabrijali. d&d na forumu NE funkcionira. jednostavno to nije to (znam iz iskustva). najbolje bi vam bilo igrati uzivo.

#12:  Autor/ica: c2h5ohLokacija: Republika PESCENICA PostPostano: 22:40 čet, 18. 12. 2003
    —
vidi ovog!!!!!

ti si ziher klasa OPTIMIST
Evil or Very Mad

#13:  Autor/ica: koryansheaLokacija: Bebop (converted interplanetary trawler) PostPostano: 22:52 čet, 18. 12. 2003
    —
ne, mislim da je on klasa realist.
tko je igrao pen&paper d&d kuzi o cemu se radi. ja sama ne vidim kako ce se ovo izvest ali ja sam klasa znatizelja Smile
znam da se igraju ti online rpg-ovi ali to nije ovako forumski, nego se ljudi onlajnaju u dogovoreno vrime i nekako u realtime to obavljaju. sto se pravila tice, znam kako izgleda kako izgleda polu-pocetnicka ekipa u real-life, kad mozes (dok je netko drugi na redu) na brzaka pitat iskusnog susjeda na kaucu da te savjetuje vezano za neku vaznu sitnariju. ma nadam se da ce se uspit to realizirat Smile

#14:  Autor/ica: AsmodaiLokacija: Gernsback Continuum PostPostano: 12:44 pet, 19. 12. 2003
    —
koryanshea (napisa):
ne, mislim da je on klasa realist.
tko je igrao pen&paper d&d kuzi o cemu se radi. ja sama ne vidim kako ce se ovo izvest ali ja sam klasa znatizelja Smile
znam da se igraju ti online rpg-ovi ali to nije ovako forumski, nego se ljudi onlajnaju u dogovoreno vrime i nekako u realtime to obavljaju. sto se pravila tice, znam kako izgleda kako izgleda polu-pocetnicka ekipa u real-life, kad mozes (dok je netko drugi na redu) na brzaka pitat iskusnog susjeda na kaucu da te savjetuje vezano za neku vaznu sitnariju. ma nadam se da ce se uspit to realizirat Smile


On je klasa pretjerivanje...

Roleplazinyi se mogu igrati prek foruma (koliko god ja to osbno smatrao silly rjesnjem)... postoji vec veci broj primjera koji rade na netu... trenutacno lsayemo nesto sto bi trebalo raditi... usto forum je ok jer je u neku ruku neobavezan... mozes se igra rasiriti za sve sudionike tako da svii nadju par minuta dnevno umjesto da igramo 6 sati u komadu uyivo i ili na ircu... ja i ovak jedva nadem vreemena za svoje real time sessione... bili na ircu ili sa hrpom ljudi u mojoj sobi...

Da se... bilo bi lakse da se igra nesto gdje je vise roleplayinga a ne rollplayinga, no da se... kvragu D&D je prokleto, blesavo jednostavan i straightforward...

#15:  Autor/ica: Prox PostPostano: 12:51 pet, 19. 12. 2003
    —
Kazo (napisa):
ma vi ste totalno zabrijali. d&d na forumu NE funkcionira. jednostavno to nije to (znam iz iskustva).

Ta ja sam jos davno uKazo na taj problem naravno ne na forumu vec negdje na hodiku fax-a nekom koga ne poznam u jednoj intelektualnoj raspravi o delfinima... iako ni danas ne znam kako smo dosli na temu forumskog D&D-a Twisted Evil

Kazo (napisa):
najbolje bi vam bilo igrati uzivo.

Da fakat zasto se ne nadjete svi u zivo.. nabavite grickalice ili sta vec i zaigrate Question Sada ce pametniji upitati odmah "A gdje da se to nadjemo".. hm.. pa naci se mozete na fax-u, tangenti, na trgu.... upoznate se malo odete na kavu i dogovorite se kod koga cete igrati i to je to... Weeeeeee!!!!!!!!!!!

Mislim mozete svi Vi igrati kod mene ALI meni je D&D nekak odbojan Rolling Eyes

#16:  Autor/ica: c2h5ohLokacija: Republika PESCENICA PostPostano: 19:40 pet, 19. 12. 2003
    —
prvo D&D prek foruma postoji i odlicna je zamjena za life D&D te buduci da se nemozemo nikako skupiti ili nesto slicno igrat cemo ovako.

http://www.planetadnd.com/
ima odlicno napravljen forum d&D tako da onim skepticnima mozemo samo reci neka odu na ovu stranicu i pogledaju.

a drugo: gledaj nije nesto osobito taj d&d prek foruma ali covjeka veseli[/url]



Forum@DeGiorgi -> Obavijesti: Forum


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin