dosta pljuvanja po vekiju
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Elementarna matematika 1 i 2

#1: dosta pljuvanja po vekiju Autor/ica: Gost PostPostano: 10:57 pet, 26. 3. 2004
    —
zašto toliko ljudi ima nešto protiv vekya? meni je on car. covjek se pravo spremi za sat. cini mi se doduse da bi njegova predavanja mogla biti više za malo naprednije ali bogu hvala. ja sam jedan od takvih. respect

#2: Re: dosta pljuvanja po vekiju Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 12:04 pet, 26. 3. 2004
    —
Anonymous (napisa):
zašto toliko ljudi ima nešto protiv vekya? meni je on car. covjek se pravo spremi za sat. cini mi se doduse da bi njegova predavanja mogla biti više za malo naprednije ali bogu hvala. ja sam jedan od takvih. respect






  1. Jedna izjava netragom nestade... Shocked Provjerite Pravila ponašanja: "Izazivanje svađa, te vrijeđanje, klevetanje, tračanje i sl. (kako sudionika Foruma, tako i ostalih osoba/organizacija/...) je zabranjeno."
    Vekyjev privatni zivot se ne tice studenata i samim time Vasa izjava spada u domenu tracha, bez obzira na tocnost.
  2. Vekyja vec dugo nitko ne napada - provjerite datume postova; ako imate kakvih komentara, ostavite ih tamo. Ovaj topic se locka.
  3. Sto se "vjezbi za 'malo naprednije'" tice, na njemu je da drzi vjezbe uskladjene s ostalima



Forum@DeGiorgi -> Elementarna matematika 1 i 2


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin