kad će usmeni
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Matematičko modeliranje

#1: kad će usmeni Autor/ica: Gost PostPostano: 17:15 pet, 17. 2. 2006
    —
zanima me je li tkogod saznao kad će usmeni za rok od 15.2.

stranice profesora Čaklovića su down kao i one kolegija pa ako netko vidi kakvu obavijest bilo bi odlično da to ovdje posta

#2:  Autor/ica: Sedma PostPostano: 18:04 pet, 17. 2. 2006
    —
jos nije nis objavljeno, ali najprije ces saznat kad je rok na http://viveka.math.hr/prijave/

#3:  Autor/ica: Gost PostPostano: 18:41 pet, 17. 2. 2006
    —
odlično hvala na linku; ja već mislio da ću morat dežurati pred oglasnom pločom

#4:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 1:23 sub, 18. 2. 2006
    —
Ccc.... Sram te bilo... Ccc.... Sram te bilo... Ccc.... Sram te bilo... Ccc.... Sram te bilo... Ccc.... Sram te bilo...

Meni se cini da prof. nije koristio tu skriptu od jesenskog roka, tako da savjetujem da se NE oslanjate iskljucivo na podatke od tamo! Trudim Se Objasniti...

Posaljite mu radije mail (preko vikenda nece biti dostupan, pa se strpite za reply). Wink

P.S. Ja sam autor skripte, no ne pratim da li se koristi; ovo je samo moj dojam i zelja da vas upozorim. Smile Moguce je da nesto i osvane tamo... Ja to stvarno ne znam

#5:  Autor/ica: Sedma PostPostano: 16:08 sub, 18. 2. 2006
    —
aha...
pa hvala onda...
meni je isto ostala informacija da se ispit moze iskljucivo tamo prijaviti, pa sam misla da i dalje vrjedi...
ispricavam se na sirenju dezinformacija i zahvaljujem na upozorenju

#6:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 16:15 sub, 18. 2. 2006
    —
Sedma (napisa):
meni je isto ostala informacija da se ispit moze iskljucivo tamo prijaviti, pa sam misla da i dalje vrjedi...
ispricavam se na sirenju dezinformacija i zahvaljujem na upozorenju


Nije problem; ovo sto ti kazes je trebalo biti; ne znam zasto nije (ako nije; mozda ja sirim dezinformacije). Ja to stvarno ne znam

#7:  Autor/ica: Gost PostPostano: 20:17 sub, 18. 2. 2006
    —
dobro a zašto se opće komplicira tu s tim prijavljivanjem usmenih umjesto da se jednostavno oglasi termin i zdravo?

#8:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 21:37 sub, 18. 2. 2006
    —
Anonymous (napisa):
dobro a zašto se opće komplicira tu s tim prijavljivanjem usmenih umjesto da se jednostavno oglasi termin i zdravo?


Ako se dobro sjecam, kad je zamolio da slozim tu skriptu, profesor je zelio omoguciti studentima da biraju termine koji im odgovaraju. Smile Nemoj zaboraviti da se kolokventi i tako moraju negdje, nekako prijaviti, pa mislim da je i to igralo ulogu (ne znam tocno kakvu; nisam na tom kolegiju). Smile

Osobno, ne vidim neku komplikaciju u tome da posjetis jednu web stranicu i ostavis tamo 3 podatka... Neutral

#9:  Autor/ica: Gost PostPostano: 22:05 sub, 18. 2. 2006
    —
No dobro slažem se da nije problem u samom prijavljivanju koliko u ažurnosti u određivanju termina; već je skoro standardno da se na pismenom zna termin usmenog a najkasnije sa rezultatima.

Ja osobno sam puno opušteniji kad unaprijed znam točan termin usmenog jer si mogu vrijeme puno bolje izorganizirati pogotovo ako se radi o više ispita u istom roku.

#10:  Autor/ica: jelena PostPostano: 12:26 ned, 19. 2. 2006
    —
ako netko sazna kad je usmeni neka stavi na forum. ja bih isla slusati usmeni.
hvala

#11:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 17:33 ned, 19. 2. 2006
    —
Vidjeh danas na faxu kolegu Raguza, pa sam pitao i za vas usmeni: cetvrtak, u 9:00. Cool Rekao je i da je stavio na oglasnu plocu... Very Happy

#12:  Autor/ica: Gost PostPostano: 18:58 ned, 19. 2. 2006
    —
super,hvala!a dal će to osvanut i na netu il moramo svejedno do faxa?

#13:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 20:42 ned, 19. 2. 2006
    —
Anonymous (napisa):
super,hvala!a dal će to osvanut i na netu il moramo svejedno do faxa?


To? Kotacici rade 100 na sat Pa, termin je upravo osvanuo na Mrezi (u mom postu Xmas Mr.Green); ne vjerujem da ce biti ista vise... Neutral

#14:  Autor/ica: Gost PostPostano: 20:48 ned, 19. 2. 2006
    —
ma mislila sam da ce bit objavljen neki redoslijed usmenih, osim ak nismo svi u 9. ne znam kak to funkcionira s modeliranjem,ovo mi je prvi put, a nadam se i zadnji Laughing očito smo svi onda u 9! još jednom hvala!



Forum@DeGiorgi -> Matematičko modeliranje


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin