Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

kad će usmeni

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematičko modeliranje
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 17:15 pet, 17. 2. 2006    Naslov: kad će usmeni Citirajte i odgovorite

zanima me je li tkogod saznao kad će usmeni za rok od 15.2.

stranice profesora Čaklovića su down kao i one kolegija pa ako netko vidi kakvu obavijest bilo bi odlično da to ovdje posta
zanima me je li tkogod saznao kad će usmeni za rok od 15.2.

stranice profesora Čaklovića su down kao i one kolegija pa ako netko vidi kakvu obavijest bilo bi odlično da to ovdje posta


[Vrh]
Sedma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2004. (19:28:25)
Postovi: (3B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 15 - 5

PostPostano: 18:04 pet, 17. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

jos nije nis objavljeno, ali najprije ces saznat kad je rok na http://viveka.math.hr/prijave/
jos nije nis objavljeno, ali najprije ces saznat kad je rok na http://viveka.math.hr/prijave/



_________________
U tramvaju je petero ljudi, ako izadje sedmero, a na sljedecoj stanici udje dvoje, tramvaj ce biti prazan...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Gost






PostPostano: 18:41 pet, 17. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

odlično hvala na linku; ja već mislio da ću morat dežurati pred oglasnom pločom
odlično hvala na linku; ja već mislio da ću morat dežurati pred oglasnom pločom


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:23 sub, 18. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

:ccc: :ccc: :ccc: :ccc: :ccc:

Meni se cini da prof. nije koristio tu skriptu od jesenskog roka, tako da savjetujem da se [b]NE oslanjate[/b] iskljucivo na podatke od tamo! :tso:

Posaljite mu radije mail (preko vikenda nece biti dostupan, pa se strpite za reply). ;)

P.S. Ja sam autor skripte, no ne pratim da li se koristi; ovo je samo moj dojam i zelja da vas upozorim. :) Moguce je da nesto i osvane tamo... :neznam:
Ccc.... Sram te bilo... Ccc.... Sram te bilo... Ccc.... Sram te bilo... Ccc.... Sram te bilo... Ccc.... Sram te bilo...

Meni se cini da prof. nije koristio tu skriptu od jesenskog roka, tako da savjetujem da se NE oslanjate iskljucivo na podatke od tamo! Trudim Se Objasniti...

Posaljite mu radije mail (preko vikenda nece biti dostupan, pa se strpite za reply). Wink

P.S. Ja sam autor skripte, no ne pratim da li se koristi; ovo je samo moj dojam i zelja da vas upozorim. Smile Moguce je da nesto i osvane tamo... Ja to stvarno ne znam



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Sedma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2004. (19:28:25)
Postovi: (3B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 15 - 5

PostPostano: 16:08 sub, 18. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

aha...
pa hvala onda...
meni je isto ostala informacija da se ispit moze iskljucivo tamo prijaviti, pa sam misla da i dalje vrjedi...
ispricavam se na sirenju dezinformacija i zahvaljujem na upozorenju
aha...
pa hvala onda...
meni je isto ostala informacija da se ispit moze iskljucivo tamo prijaviti, pa sam misla da i dalje vrjedi...
ispricavam se na sirenju dezinformacija i zahvaljujem na upozorenju



_________________
U tramvaju je petero ljudi, ako izadje sedmero, a na sljedecoj stanici udje dvoje, tramvaj ce biti prazan...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:15 sub, 18. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Sedma"]meni je isto ostala informacija da se ispit moze iskljucivo tamo prijaviti, pa sam misla da i dalje vrjedi...
ispricavam se na sirenju dezinformacija i zahvaljujem na upozorenju[/quote]

Nije problem; ovo sto ti kazes je [b]trebalo[/b] biti; ne znam zasto nije ([b]ako[/b] nije; mozda ja sirim dezinformacije). :neznam:
Sedma (napisa):
meni je isto ostala informacija da se ispit moze iskljucivo tamo prijaviti, pa sam misla da i dalje vrjedi...
ispricavam se na sirenju dezinformacija i zahvaljujem na upozorenju


Nije problem; ovo sto ti kazes je trebalo biti; ne znam zasto nije (ako nije; mozda ja sirim dezinformacije). Ja to stvarno ne znam



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 20:17 sub, 18. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

dobro a zašto se opće komplicira tu s tim prijavljivanjem usmenih umjesto da se jednostavno oglasi termin i zdravo?
dobro a zašto se opće komplicira tu s tim prijavljivanjem usmenih umjesto da se jednostavno oglasi termin i zdravo?


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:37 sub, 18. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]dobro a zašto se opće komplicira tu s tim prijavljivanjem usmenih umjesto da se jednostavno oglasi termin i zdravo?[/quote]

Ako se dobro sjecam, kad je zamolio da slozim tu skriptu, profesor je zelio omoguciti studentima da biraju termine koji im odgovaraju. :) Nemoj zaboraviti da se kolokventi i tako moraju negdje, nekako prijaviti, pa mislim da je i to igralo ulogu (ne znam tocno kakvu; nisam na tom kolegiju). :)

Osobno, ne vidim neku komplikaciju u tome da posjetis jednu web stranicu i ostavis tamo 3 podatka... :|
Anonymous (napisa):
dobro a zašto se opće komplicira tu s tim prijavljivanjem usmenih umjesto da se jednostavno oglasi termin i zdravo?


Ako se dobro sjecam, kad je zamolio da slozim tu skriptu, profesor je zelio omoguciti studentima da biraju termine koji im odgovaraju. Smile Nemoj zaboraviti da se kolokventi i tako moraju negdje, nekako prijaviti, pa mislim da je i to igralo ulogu (ne znam tocno kakvu; nisam na tom kolegiju). Smile

Osobno, ne vidim neku komplikaciju u tome da posjetis jednu web stranicu i ostavis tamo 3 podatka... Neutral



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 22:05 sub, 18. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

No dobro slažem se da nije problem u samom prijavljivanju koliko u ažurnosti u određivanju termina; već je skoro standardno da se na pismenom zna termin usmenog a najkasnije sa rezultatima.

Ja osobno sam puno opušteniji kad unaprijed znam točan termin usmenog jer si mogu vrijeme puno bolje izorganizirati pogotovo ako se radi o više ispita u istom roku.
No dobro slažem se da nije problem u samom prijavljivanju koliko u ažurnosti u određivanju termina; već je skoro standardno da se na pismenom zna termin usmenog a najkasnije sa rezultatima.

Ja osobno sam puno opušteniji kad unaprijed znam točan termin usmenog jer si mogu vrijeme puno bolje izorganizirati pogotovo ako se radi o više ispita u istom roku.


[Vrh]
jelena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 08. 2005. (17:08:55)
Postovi: (18)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:26 ned, 19. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako netko sazna kad je usmeni neka stavi na forum. ja bih isla slusati usmeni.
hvala
ako netko sazna kad je usmeni neka stavi na forum. ja bih isla slusati usmeni.
hvala



_________________
jelena
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:33 ned, 19. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vidjeh danas na faxu kolegu Raguza, pa sam pitao i za vas usmeni: cetvrtak, u 9:00. 8) Rekao je i da je stavio na oglasnu plocu... :D
Vidjeh danas na faxu kolegu Raguza, pa sam pitao i za vas usmeni: cetvrtak, u 9:00. Cool Rekao je i da je stavio na oglasnu plocu... Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 18:58 ned, 19. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

super,hvala!a dal će to osvanut i na netu il moramo svejedno do faxa?
super,hvala!a dal će to osvanut i na netu il moramo svejedno do faxa?


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:42 ned, 19. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]super,hvala!a dal će to osvanut i na netu il moramo svejedno do faxa?[/quote]

To? :grebgreb: Pa, termin je upravo osvanuo na Mrezi (u mom postu :xg:); ne vjerujem da ce biti ista vise... :|
Anonymous (napisa):
super,hvala!a dal će to osvanut i na netu il moramo svejedno do faxa?


To? Kotacici rade 100 na sat Pa, termin je upravo osvanuo na Mrezi (u mom postu Xmas Mr.Green); ne vjerujem da ce biti ista vise... Neutral



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 20:48 ned, 19. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma mislila sam da ce bit objavljen neki redoslijed usmenih, osim ak nismo svi u 9. ne znam kak to funkcionira s modeliranjem,ovo mi je prvi put, a nadam se i zadnji :lol: očito smo svi onda u 9! još jednom hvala!
ma mislila sam da ce bit objavljen neki redoslijed usmenih, osim ak nismo svi u 9. ne znam kak to funkcionira s modeliranjem,ovo mi je prvi put, a nadam se i zadnji Laughing očito smo svi onda u 9! još jednom hvala!


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematičko modeliranje Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan