Prijavnice
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Kompleksna analiza

#1: Prijavnice Autor/ica: mesicLokacija: /dev/(m)ucenje PostPostano: 6:10 čet, 6. 7. 2006
    —
Piše na stranici profesora:
Citat:
Ne zaboravite se na vrijeme ( = petak 16. lipnja, odnosno petak 30. lipnja do 12 sati) prijaviti na studomat i staviti prijavnicu u kutijicu na mojim vratima...


Nisam vidio ovo prije, a izašao sam na zadnji rok i nisam Embarassed ubacio prijavnicu. Da li netko zna je'l to stvarno obavezno ili je to možda za kolokvente, drugi izlazak ili nešto??

Koja su zapravo pravila za izlazak na usmeni kod prof. Ungara?

hvala,
navi

#2:  Autor/ica: viliLokacija: Keglić PostPostano: 8:16 čet, 6. 7. 2006
    —
Nešto o tome ovdje. To je topic sa analize 3, ali vjerujem da to isto vrijedi i za ma4.

#3: Re: Prijavnice Autor/ica: mea PostPostano: 13:38 čet, 6. 7. 2006
    —
Citat:
Ne zaboravite se na vrijeme ( = petak 16. lipnja, odnosno petak 30. lipnja do 12 sati) prijaviti na studomat i staviti prijavnicu u kutijicu na mojim vratima...

Ubacivanje prijavnice u kutijicu na vratima prof. Ungara se odnosi na studente koji ne polažu pismeni dio ispita. To su studenti koji izlaze direktno na usmeni na temelju a) kolokvija, ili b) ranijeg pismenog ispita.

mesic (napisa):
Koja su zapravo pravila za izlazak na usmeni kod prof. Ungara?

Pravila su ista na MA3 i na MA4, opisana su na webu i objašnjena već mnogo puta na predavanjima, vježbama, forumu,...

#4:  Autor/ica: mesicLokacija: /dev/(m)ucenje PostPostano: 21:55 sub, 8. 7. 2006
    —
Hvala.

Tako sam i mislio ali kako se ta obavijest pojavila na profesorovim stranicama, a nije precizirano na koga se odnosi, nisam bio siguran... pa rađe pitam Smile

pozdrav,



Forum@DeGiorgi -> Kompleksna analiza


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin