Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

polozio sam kolokvij, sto sad...
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (13:22:34)
Postovi: (1F0)16
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10

PostPostano: 18:25 pet, 16. 4. 2004    Naslov: polozio sam kolokvij, sto sad... Citirajte i odgovorite

Ponukana mnogobrojnim pitanjima koje zapocinju sa "Znate, ja sam polozio/la kolokvij iz MA3, ali ..." objasnit cu na jednom mjestu "pravila igre". To bi kao svima trebalo biti poznato, ali ocito nije. A vrijedit ce i za MA4 i za buduce generacije.

Studenti koji nisu polozili kolokvij nemaju ovakvih problema... :(

Studenti koji su polozili kolokvij, pa idu direktno na usmeni ispit moraju prilikom prijave ispita napraviji DVIJE stvari: prijaviti ispit putem studomata (ISVU-a) i ubaciti prijavnicu u sanducic na vratima profesora Ungara. Rok je isti, tri radna dana prije pismenog. Ti se studenti nece naci na popisu za pismeni, jer ga i ne trebaju pisati.

Studenti koji su polozili kolokvij ali su nezadovoljni svojom ocjenom te zele izaci na pismeni trebali su se javiti nakon objavljivanja rezultata kolokvija, kako njihov "sjajni" rezultat ne bi usao u bazu. Ocjena se pamti, ali je ISVU ne zna, pa kad prijavite ispit nadjete se na popisu za pismeni.
Oni koji to nisu napravili, a zele ici na pismeni trebaju se javiti (bilo kojoj od asistentica), i to PRIJE isteka roka za prijavu ispita na roku na kojem zele izaci na pismeni.

Studenti koji su polozili kolokvij i zamolili da njihovu ocjenu ne unosimo u bazu kako bi pokusali napisati bolje pismeni, ako se predomisle mogu otici na usmeni ako ga prijave na odgovarajuci nacin (ISVU + prijavnica). Oni ce se naci na popisu za pismeni, ali i na popisu za usmeni pa na pismeni ne idu.

Sad bi netko mogao reci "dobro onda, nemojte moju ocjenu unijeti u bazu, pa cu ja odluciti kad budem htio na ispit hocu li na pismeni ili samo na usmeni".
Osim tehnickih problema koje bi izazvao veci broj neodlucnih, postoji jos jedan problem.
Ako zelite samo na usmeni, a baza to ne zna, nastat ce problemi ako zelite na neki drugi pismeni ispit u A-razredu.

Nadam se da sam bar malo razjasnila nejasnoce.

Mea
Ponukana mnogobrojnim pitanjima koje zapocinju sa "Znate, ja sam polozio/la kolokvij iz MA3, ali ..." objasnit cu na jednom mjestu "pravila igre". To bi kao svima trebalo biti poznato, ali ocito nije. A vrijedit ce i za MA4 i za buduce generacije.

Studenti koji nisu polozili kolokvij nemaju ovakvih problema... Sad

Studenti koji su polozili kolokvij, pa idu direktno na usmeni ispit moraju prilikom prijave ispita napraviji DVIJE stvari: prijaviti ispit putem studomata (ISVU-a) i ubaciti prijavnicu u sanducic na vratima profesora Ungara. Rok je isti, tri radna dana prije pismenog. Ti se studenti nece naci na popisu za pismeni, jer ga i ne trebaju pisati.

Studenti koji su polozili kolokvij ali su nezadovoljni svojom ocjenom te zele izaci na pismeni trebali su se javiti nakon objavljivanja rezultata kolokvija, kako njihov "sjajni" rezultat ne bi usao u bazu. Ocjena se pamti, ali je ISVU ne zna, pa kad prijavite ispit nadjete se na popisu za pismeni.
Oni koji to nisu napravili, a zele ici na pismeni trebaju se javiti (bilo kojoj od asistentica), i to PRIJE isteka roka za prijavu ispita na roku na kojem zele izaci na pismeni.

Studenti koji su polozili kolokvij i zamolili da njihovu ocjenu ne unosimo u bazu kako bi pokusali napisati bolje pismeni, ako se predomisle mogu otici na usmeni ako ga prijave na odgovarajuci nacin (ISVU + prijavnica). Oni ce se naci na popisu za pismeni, ali i na popisu za usmeni pa na pismeni ne idu.

Sad bi netko mogao reci "dobro onda, nemojte moju ocjenu unijeti u bazu, pa cu ja odluciti kad budem htio na ispit hocu li na pismeni ili samo na usmeni".
Osim tehnickih problema koje bi izazvao veci broj neodlucnih, postoji jos jedan problem.
Ako zelite samo na usmeni, a baza to ne zna, nastat ce problemi ako zelite na neki drugi pismeni ispit u A-razredu.

Nadam se da sam bar malo razjasnila nejasnoce.

Mea


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
defar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2004. (01:37:19)
Postovi: (152)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 13:06 sub, 17. 4. 2004    Naslov: Re: polozio sam kolokvij, sto sad... Citirajte i odgovorite

[quote="mea"]
Studenti koji su polozili kolokvij, pa idu direktno na usmeni ispit moraju prilikom prijave ispita napraviji DVIJE stvari: prijaviti ispit putem studomata (ISVU-a) i ubaciti prijavnicu u sanducic na vratima profesora Ungara. Rok je isti, tri radna dana prije pismenog.
[/quote]

uh, mislite li da je u redu ubaciti prijavnicu prof. ungaru sa malim zakasnjenjem (konkretno, sutra, na dan pismenog)? ili mu to bitno remeti planove za usmeni? :oops:
mea (napisa):

Studenti koji su polozili kolokvij, pa idu direktno na usmeni ispit moraju prilikom prijave ispita napraviji DVIJE stvari: prijaviti ispit putem studomata (ISVU-a) i ubaciti prijavnicu u sanducic na vratima profesora Ungara. Rok je isti, tri radna dana prije pismenog.


uh, mislite li da je u redu ubaciti prijavnicu prof. ungaru sa malim zakasnjenjem (konkretno, sutra, na dan pismenog)? ili mu to bitno remeti planove za usmeni? Embarassed



_________________
`To begin with, a dog's not mad. You grant that? 'Well, then,' the Cat went on, `you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 13:37 sub, 17. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Usmeni ispiti kod prof Ungara se odrzavaju, ako sam dobro shvatio, tek krajem ovog mjeseca, vjerujem da ne bi trebalo biti problema.
Bsajds, dragi covjek na dan ispita nema sanse znati koliko ce studenata imati na usmenom, tako da cisto sumnjam da postoji plan kojeg to moze remetiti buduci da u tom trenutku taj plan ne moze postojati..

(to govorim za studente koji nisu kolokvirali, tj izlaze na pismeni)
Usmeni ispiti kod prof Ungara se odrzavaju, ako sam dobro shvatio, tek krajem ovog mjeseca, vjerujem da ne bi trebalo biti problema.
Bsajds, dragi covjek na dan ispita nema sanse znati koliko ce studenata imati na usmenom, tako da cisto sumnjam da postoji plan kojeg to moze remetiti buduci da u tom trenutku taj plan ne moze postojati..

(to govorim za studente koji nisu kolokvirali, tj izlaze na pismeni)



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
mea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (13:22:34)
Postovi: (1F0)16
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10

PostPostano: 21:19 sub, 17. 4. 2004    Naslov: Re: polozio sam kolokvij, sto sad... Citirajte i odgovorite

[quote="defar"]uh, mislite li da je u redu ubaciti prijavnicu prof. ungaru sa malim zakasnjenjem (konkretno, sutra, na dan pismenog)? ili mu to bitno remeti planove za usmeni? :oops:[/quote]
Samo ubaciti prijavnicu sigurno ne bi bilo dovoljno. Vjerujem da je raspored za usmeni (za one koji ne idu na pismeni) vec izvjesen na oglasnoj ploci. Jos uvijek se naravno mozete obratiti profesoru Ungaru i zamoliti ga da primi vasu prijavnicu.
Mea
defar (napisa):
uh, mislite li da je u redu ubaciti prijavnicu prof. ungaru sa malim zakasnjenjem (konkretno, sutra, na dan pismenog)? ili mu to bitno remeti planove za usmeni? Embarassed

Samo ubaciti prijavnicu sigurno ne bi bilo dovoljno. Vjerujem da je raspored za usmeni (za one koji ne idu na pismeni) vec izvjesen na oglasnoj ploci. Jos uvijek se naravno mozete obratiti profesoru Ungaru i zamoliti ga da primi vasu prijavnicu.
Mea


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 18:23 sri, 1. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Samo da ponovim:

Dakle, ako sam kolokvirao i želim ići na pismeni probati bolju ocjenu zaraditi, onda mi se gleda bolja ocjena? Tj. ako padnem pismeni, onda svejedno imam pravo izaći na usmeni sa ocjenom iz kolokvija?
Samo da ponovim:

Dakle, ako sam kolokvirao i želim ići na pismeni probati bolju ocjenu zaraditi, onda mi se gleda bolja ocjena? Tj. ako padnem pismeni, onda svejedno imam pravo izaći na usmeni sa ocjenom iz kolokvija?



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
pecina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2005. (14:15:23)
Postovi: (157)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
62 = 85 - 23
Lokacija: Happily traveling through space since 1986!

PostPostano: 18:35 sri, 1. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pitanje: Ja sam prijavio Analizu 3 za drugi rok PRIJE nego što su došli rezultati sa drugog kolokvija jer sam unaprijed očekivao da ću ići na pismeni. Ali ja sam kolokvirao u međuvremenu i što sad? :?
Pitanje: Ja sam prijavio Analizu 3 za drugi rok PRIJE nego što su došli rezultati sa drugog kolokvija jer sam unaprijed očekivao da ću ići na pismeni. Ali ja sam kolokvirao u međuvremenu i što sad? Confused



_________________
-- space available for rent --
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 18:36 sri, 1. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]Samo da ponovim:

Dakle, ako sam kolokvirao i želim ići na pismeni probati bolju ocjenu zaraditi, onda mi se gleda bolja ocjena? Tj. ako padnem pismeni, onda svejedno imam pravo izaći na usmeni sa ocjenom iz kolokvija?[/quote]

Da, ali ako imas 1 na pismenom, onda moras pronaci asistenticu koja je zadavala kolokvij i skrenuti joj pozornost na to da imas pozitivno s kolokvija.
Lord Sirius (napisa):
Samo da ponovim:

Dakle, ako sam kolokvirao i želim ići na pismeni probati bolju ocjenu zaraditi, onda mi se gleda bolja ocjena? Tj. ako padnem pismeni, onda svejedno imam pravo izaći na usmeni sa ocjenom iz kolokvija?


Da, ali ako imas 1 na pismenom, onda moras pronaci asistenticu koja je zadavala kolokvij i skrenuti joj pozornost na to da imas pozitivno s kolokvija.



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (13:22:34)
Postovi: (1F0)16
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10

PostPostano: 18:37 sri, 1. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]Dakle, ako sam kolokvirao i želim ići na pismeni probati bolju ocjenu zaraditi, onda mi se gleda bolja ocjena? Tj. ako padnem pismeni, onda svejedno imam pravo izaći na usmeni sa ocjenom iz kolokvija?[/quote]
Da, ali se u takvom slučaju (pada na pismenom) nakon objavljivanja rezultata pismenog treba javiti asistentici, da vas doda na listu za usmeni.
Naime, takvi su slučajevi relativno rijetki, pa ne provjeravamo...

Mea

P.S... pretek'o me...
Lord Sirius (napisa):
Dakle, ako sam kolokvirao i želim ići na pismeni probati bolju ocjenu zaraditi, onda mi se gleda bolja ocjena? Tj. ako padnem pismeni, onda svejedno imam pravo izaći na usmeni sa ocjenom iz kolokvija?

Da, ali se u takvom slučaju (pada na pismenom) nakon objavljivanja rezultata pismenog treba javiti asistentici, da vas doda na listu za usmeni.
Naime, takvi su slučajevi relativno rijetki, pa ne provjeravamo...

Mea

P.S... pretek'o me...




Zadnja promjena: mea; 18:47 sri, 1. 2. 2006; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (13:22:34)
Postovi: (1F0)16
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10

PostPostano: 18:46 sri, 1. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pecina"]Pitanje: Ja sam prijavio Analizu 3 za drugi rok PRIJE nego što su došli rezultati sa drugog kolokvija jer sam unaprijed očekivao da ću ići na pismeni. Ali ja sam kolokvirao u međuvremenu i što sad? :?[/quote]

slučaj A - želite na usmeni - treba još ubaciti prijavnicu u kutijicu na 3.katu

slučaj B - ne želite na ovaj rok - odjavite ispit (to se može do 24 sata prije ispita)

slučaj C - zapravo niste kolokvirali, nego imate 20..44 bodova, a htjeli ste na pismeni jer ste mislili da nećete imati 20 bodova za potpis.... vidi B.

U čemu je problem?

Mea
pecina (napisa):
Pitanje: Ja sam prijavio Analizu 3 za drugi rok PRIJE nego što su došli rezultati sa drugog kolokvija jer sam unaprijed očekivao da ću ići na pismeni. Ali ja sam kolokvirao u međuvremenu i što sad? Confused


slučaj A - želite na usmeni - treba još ubaciti prijavnicu u kutijicu na 3.katu

slučaj B - ne želite na ovaj rok - odjavite ispit (to se može do 24 sata prije ispita)

slučaj C - zapravo niste kolokvirali, nego imate 20..44 bodova, a htjeli ste na pismeni jer ste mislili da nećete imati 20 bodova za potpis.... vidi B.

U čemu je problem?

Mea


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (13:22:34)
Postovi: (1F0)16
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10

PostPostano: 18:52 sri, 1. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Htjela sam napisati novu verziju ovog topica, ovaj je malo zastario. Ma uglavnom sve iz prvog posta vrijedi, osim što nema onog dijela "ja hoću/neću da moj rezultat bude u ISVU-u".

Samo napominjem da oni koji žele na prvi rok radi 20 bodova moraju prijaviti ispit putem studomata. Ako ostvare pravo na potpis - to im se broji kao prvi izlazak. Ako ne, briše se iz evidencije a oni dogodine ponovno upisuju kolegij.

Možda i napišem novu verziju, ali ne danas. Zasad imate nešto na [url=http://web.math.hr/nastava/ma34/kolokviji_ma3.html]web stranici analize[/url].

Mea
Htjela sam napisati novu verziju ovog topica, ovaj je malo zastario. Ma uglavnom sve iz prvog posta vrijedi, osim što nema onog dijela "ja hoću/neću da moj rezultat bude u ISVU-u".

Samo napominjem da oni koji žele na prvi rok radi 20 bodova moraju prijaviti ispit putem studomata. Ako ostvare pravo na potpis - to im se broji kao prvi izlazak. Ako ne, briše se iz evidencije a oni dogodine ponovno upisuju kolegij.

Možda i napišem novu verziju, ali ne danas. Zasad imate nešto na web stranici analize.

Mea


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ema
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2005. (12:44:59)
Postovi: (9C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 13:24 pet, 3. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

kada bi se otrilike mogao ocekivati usmeni za kolokvente na drugom roku?
za prvi rok je navodno 16.02.
kada bi se otrilike mogao ocekivati usmeni za kolokvente na drugom roku?
za prvi rok je navodno 16.02.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 1:26 sub, 4. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

1. rok
bez pismenog - srijeda 15.02.
sa pismenim - cetvrtak 16.02.

2. rok
bez pismenog - srijeda 01.03.
sa pismenim - cetvrtak 02.03.

prepisano danas sa prof. vratiju
1. rok
bez pismenog - srijeda 15.02.
sa pismenim - cetvrtak 16.02.

2. rok
bez pismenog - srijeda 01.03.
sa pismenim - cetvrtak 02.03.

prepisano danas sa prof. vratiju



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
fenchurch
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2005. (19:20:53)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
25 = 33 - 8

PostPostano: 17:46 uto, 7. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="stranica MA3"]
Studenti koji su položili kolokvij ali žele na pismeni ispit prijavljuju ispit putem ISVU-a i pritom odabiru pristupanje pismenom ispitu. Rezultat kolokvija i dalje se pamti.
[/quote]

meni nije ponudilo opciju da odbijem ocijenu iz kolokvija kad sam prijavljivala ma3 za drugi rok (22.02.)
i kad odem na 'ispiti u tijeku', ne pise mi ocijena s pismenog kod analize, kao sto mi pise kod drugih kolegija koje sam kolokvirala.
je li mozda ima veze sto je u pitanju drugi rok :roll: ?
stranica MA3 (napisa):

Studenti koji su položili kolokvij ali žele na pismeni ispit prijavljuju ispit putem ISVU-a i pritom odabiru pristupanje pismenom ispitu. Rezultat kolokvija i dalje se pamti.


meni nije ponudilo opciju da odbijem ocijenu iz kolokvija kad sam prijavljivala ma3 za drugi rok (22.02.)
i kad odem na 'ispiti u tijeku', ne pise mi ocijena s pismenog kod analize, kao sto mi pise kod drugih kolegija koje sam kolokvirala.
je li mozda ima veze sto je u pitanju drugi rok Rolling Eyes ?



_________________

For your information, little girl, whipped cream isn't whipped cream at all unless it's been whipped with whips.
Everybody knows that.
- Willy Wonka
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (13:22:34)
Postovi: (1F0)16
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10

PostPostano: 18:09 uto, 7. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fenchurch"]je li mozda ima veze sto je u pitanju drugi rok :roll: ?[/quote]
Ne, to je zato jer rezultati kolokvija još nisu u ISVU-u. :oops:
Bez brige - bit ćeš na popisu za pismeni.
A ako želiš na usmeni - i ubaciš prijavnicu gdje treba - onda taj popis ignoriraj.
fenchurch (napisa):
je li mozda ima veze sto je u pitanju drugi rok Rolling Eyes ?

Ne, to je zato jer rezultati kolokvija još nisu u ISVU-u. Embarassed
Bez brige - bit ćeš na popisu za pismeni.
A ako želiš na usmeni - i ubaciš prijavnicu gdje treba - onda taj popis ignoriraj.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ema
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2005. (12:44:59)
Postovi: (9C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 8:45 ned, 9. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

imam jedno pitanje u vezi usmenihu devetom mjesecu.
pismeni je na prvom roku 1.9. u petak, sto znaci da ispit treba prijavit do utorka, buduci da se u dom nije moguce useliti prije petka kako da prijavim ispit ako sam kolokvirala?
da sada ubacim prijavnicu?
ili je moguce pretkraj osmog mjeseca poslati profesoru/asistentu mail i na taj nacin se prijaviti?
ako sada ubacim prijavnicu kako mogu odjaviti ispit?
imam jedno pitanje u vezi usmenihu devetom mjesecu.
pismeni je na prvom roku 1.9. u petak, sto znaci da ispit treba prijavit do utorka, buduci da se u dom nije moguce useliti prije petka kako da prijavim ispit ako sam kolokvirala?
da sada ubacim prijavnicu?
ili je moguce pretkraj osmog mjeseca poslati profesoru/asistentu mail i na taj nacin se prijaviti?
ako sada ubacim prijavnicu kako mogu odjaviti ispit?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (13:22:34)
Postovi: (1F0)16
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10

PostPostano: 17:35 ned, 9. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ema"]kako da prijavim ispit ako sam kolokvirala? da sada ubacim prijavnicu?[/quote]
Za izlazak na usmeni (bez pismenog) treba, kao i uvijek, napraviti dvije stvari. Prijava putem ISVUa + prijavnica. U ISVU se valjda moze vec sad prijaviti, to u svakom slucaju mozes internetom i ako nisi u Zagrebu. Prijavnicu mozes ubaciti u pretinac na profesorovim vratima vec sada. Na prijavnicu se ionako pise datum roka, a zadnji ljetni (odnosno prijave za njega) je prosao, pa zabune nece biti.
[quote="Ema"]ako sada ubacim prijavnicu kako mogu odjaviti ispit?[/quote]
Odjava u ISVU-u i e-mail profesoru (u predvidjenom roku, do 24h prije pismenog).
Ema (napisa):
kako da prijavim ispit ako sam kolokvirala? da sada ubacim prijavnicu?

Za izlazak na usmeni (bez pismenog) treba, kao i uvijek, napraviti dvije stvari. Prijava putem ISVUa + prijavnica. U ISVU se valjda moze vec sad prijaviti, to u svakom slucaju mozes internetom i ako nisi u Zagrebu. Prijavnicu mozes ubaciti u pretinac na profesorovim vratima vec sada. Na prijavnicu se ionako pise datum roka, a zadnji ljetni (odnosno prijave za njega) je prosao, pa zabune nece biti.
Ema (napisa):
ako sada ubacim prijavnicu kako mogu odjaviti ispit?

Odjava u ISVU-u i e-mail profesoru (u predvidjenom roku, do 24h prije pismenog).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 10:34 pet, 18. 8. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zna li se vec kad ce biti usmeni na prvom roku za kolokvente?
Zna li se vec kad ce biti usmeni na prvom roku za kolokvente?


[Vrh]
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 21:41 sri, 6. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vrijedi li kolokvij u dekanskom roku, ili samo u dva roka u devetom?
Vrijedi li kolokvij u dekanskom roku, ili samo u dva roka u devetom?



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (13:22:34)
Postovi: (1F0)16
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10

PostPostano: 8:56 čet, 7. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Grga"]Vrijedi li kolokvij u dekanskom roku, ili samo u dva roka u devetom?[/quote]
Kolokvij iz MA3 položen u ak.g. 2005/06 vrijedi i na dekanskom roku.
Grga (napisa):
Vrijedi li kolokvij u dekanskom roku, ili samo u dva roka u devetom?

Kolokvij iz MA3 položen u ak.g. 2005/06 vrijedi i na dekanskom roku.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan