Što sad? UVIS ne postoji više...
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Vjerojatnost

#1: Što sad? UVIS ne postoji više... Autor/ica: ddz PostPostano: 22:31 uto, 18. 7. 2006
    —
Evo ja sam među onima koji su pali UVIS na komisiji. Sad Ne znam dal sam među manje ili više takvih, ali znam da nas ima više nego troje Smile
Ja znam sljedeće:
- UVIS je ukinut(raspolovljen ili što već- ali ga više nema kakav je bio)
- mi ne možemo upisati ono što ne postoji više (ili sam u krvu?!)
- priča se da imam (imamo) još pravo 4 puta izaći na ispit, a predavanja ne postoje...

E sad, ako imam pravo to 4 puta izaći- znači li to da mogu izlaziti sada u 9. mjesecu?! Ili tek u 6. mj nagodinu?! To mi je jako bitno i ako je itko imalo upućen u situaciju ili ima volje se raspitati, i ako sazna nešto prije mene nek MOLIM stavi tu na forum da mogu planirati rokove (puno se toga vrti baš oko UVISA i uvjeta)
Hvala unaprijed svima koji ovo objasne- HVALA Smile

#2: Re: Što sad? UVIS ne postoji više... Autor/ica: hermione PostPostano: 7:05 sri, 19. 7. 2006
    —
ddz (napisa):
Evo ja sam među onima koji su pali UVIS na komisiji. Sad Ne znam dal sam među manje ili više takvih, ali znam da nas ima više nego troje Smile
Ja znam sljedeće:
- UVIS je ukinut(raspolovljen ili što već- ali ga više nema kakav je bio)
- mi ne možemo upisati ono što ne postoji više (ili sam u krvu?!)
- priča se da imam (imamo) još pravo 4 puta izaći na ispit, a predavanja ne postoje...


E sad, ako imam pravo to 4 puta izaći- znači li to da mogu izlaziti sada u 9. mjesecu?! Ili tek u 6. mj nagodinu?! To mi je jako bitno i ako je itko imalo upućen u situaciju ili ima volje se raspitati, i ako sazna nešto prije mene nek MOLIM stavi tu na forum da mogu planirati rokove (puno se toga vrti baš oko UVISA i uvjeta)
Hvala unaprijed svima koji ovo objasne- HVALA Smile

Pa koliko sam ja cula svi takvi ce upisivati kolegije Uvod u vjerojatnost i Uvod u statistiku...
Mozda je najbolje da pitas prodekanicu za nastavu....

#3:  Autor/ica: Gost PostPostano: 9:30 pet, 25. 8. 2006
    —
Dakle, da li netko zna kako doći do prodekanice za nastavu? Na mejl ne odgovara!! Šta s tim uvisom sljedeće god na kraju? Hoće li netko konačno staviti neku obavijest o tome?? a da nije u zadnji čas naravno,..nekima godina ovisi o tome...

#4:  Autor/ica: hermione PostPostano: 10:52 pet, 25. 8. 2006
    —
Anonymous (napisa):
Dakle, da li netko zna kako doći do prodekanice za nastavu? Na mejl ne odgovara!! Šta s tim uvisom sljedeće god na kraju? Hoće li netko konačno staviti neku obavijest o tome?? a da nije u zadnji čas naravno,..nekima godina ovisi o tome...


Odi na http://www.math.hr/Default.aspx?sec=236
Tu ima dosta korisnih informacija.

#5:  Autor/ica: Gost PostPostano: 15:01 pet, 25. 8. 2006
    —
hvala !! jel znaš dal se onda mora ispucati sad komisija ili mi onda može ostati npr. za 12.mjesec, kada se samo nastavlja sa izlascima na rokove ?

#6:  Autor/ica: hermione PostPostano: 15:08 pet, 25. 8. 2006
    —
Anonymous (napisa):
hvala !! jel znaš dal se onda mora ispucati sad komisija ili mi onda može ostati npr. za 12.mjesec, kada se samo nastavlja sa izlascima na rokove ?

http://www.math.hr/Default.aspx?art=3021&sec=236

#7:  Autor/ica: Gost PostPostano: 20:44 pet, 25. 8. 2006
    —
...odobrit će se u akad. godini 2006/2007. upis kolegija i polaganje tih ispita bez ponovnog slušanja kolegija,...

odobrit će se u bilo kojem razdoblju akad. god upis kolegija ili će se odobrit sad na upisima zaključno sa 13.10?

#8:  Autor/ica: Denzil PostPostano: 7:43 uto, 5. 9. 2006
    —
ne znam cemu kompliciranje... nek starijim studentima "ukinu uvjete za 4." da ih se rjese i svi sretni Smile



Forum@DeGiorgi -> Vjerojatnost


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin