Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Što sad? UVIS ne postoji više...
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Vjerojatnost
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ddz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (22:49:49)
Postovi: (4D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 1

PostPostano: 22:31 uto, 18. 7. 2006    Naslov: Što sad? UVIS ne postoji više... Citirajte i odgovorite

Evo ja sam među onima koji su pali UVIS na komisiji. :( Ne znam dal sam među manje ili više takvih, ali znam da nas ima više nego troje :)
Ja znam sljedeće:
- UVIS je ukinut(raspolovljen ili što već- ali ga više nema kakav je bio)
- mi ne možemo upisati ono što ne postoji više (ili sam u krvu?!)
- priča se da imam (imamo) još pravo 4 puta izaći na ispit, a predavanja ne postoje...

E sad, ako imam pravo to 4 puta izaći- znači li to da mogu izlaziti sada u 9. mjesecu?! Ili tek u 6. mj nagodinu?! To mi je jako bitno i ako je itko imalo upućen u situaciju ili ima volje se raspitati, i ako sazna nešto prije mene nek MOLIM stavi tu na forum da mogu planirati rokove (puno se toga vrti baš oko UVISA i uvjeta)
Hvala unaprijed svima koji ovo objasne- HVALA :)
Evo ja sam među onima koji su pali UVIS na komisiji. Sad Ne znam dal sam među manje ili više takvih, ali znam da nas ima više nego troje Smile
Ja znam sljedeće:
- UVIS je ukinut(raspolovljen ili što već- ali ga više nema kakav je bio)
- mi ne možemo upisati ono što ne postoji više (ili sam u krvu?!)
- priča se da imam (imamo) još pravo 4 puta izaći na ispit, a predavanja ne postoje...

E sad, ako imam pravo to 4 puta izaći- znači li to da mogu izlaziti sada u 9. mjesecu?! Ili tek u 6. mj nagodinu?! To mi je jako bitno i ako je itko imalo upućen u situaciju ili ima volje se raspitati, i ako sazna nešto prije mene nek MOLIM stavi tu na forum da mogu planirati rokove (puno se toga vrti baš oko UVISA i uvjeta)
Hvala unaprijed svima koji ovo objasne- HVALA Smile



_________________
oldičan datkilgoraf tržai posoa, pšiem perko 010 rjieič um inuti, saom se jaivte ardi dogovroa an 0998030117. HVAAL NA POJVEREJNU!!1
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hermione
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2003. (10:50:57)
Postovi: (152)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 7:05 sri, 19. 7. 2006    Naslov: Re: Što sad? UVIS ne postoji više... Citirajte i odgovorite

[quote="ddz"]Evo ja sam među onima koji su pali UVIS na komisiji. :( Ne znam dal sam među manje ili više takvih, ali znam da nas ima više nego troje :)
Ja znam sljedeće:
- UVIS je ukinut(raspolovljen ili što već- ali ga više nema kakav je bio)
- mi ne možemo upisati ono što ne postoji više (ili sam u krvu?!)
- priča se da imam (imamo) još pravo 4 puta izaći na ispit, a predavanja ne postoje...


E sad, ako imam pravo to 4 puta izaći- znači li to da mogu izlaziti sada u 9. mjesecu?! Ili tek u 6. mj nagodinu?! To mi je jako bitno i ako je itko imalo upućen u situaciju ili ima volje se raspitati, i ako sazna nešto prije mene nek MOLIM stavi tu na forum da mogu planirati rokove (puno se toga vrti baš oko UVISA i uvjeta)
Hvala unaprijed svima koji ovo objasne- HVALA :)[/quote]
Pa koliko sam ja cula svi takvi ce upisivati kolegije Uvod u vjerojatnost i Uvod u statistiku...
Mozda je najbolje da pitas prodekanicu za nastavu....
ddz (napisa):
Evo ja sam među onima koji su pali UVIS na komisiji. Sad Ne znam dal sam među manje ili više takvih, ali znam da nas ima više nego troje Smile
Ja znam sljedeće:
- UVIS je ukinut(raspolovljen ili što već- ali ga više nema kakav je bio)
- mi ne možemo upisati ono što ne postoji više (ili sam u krvu?!)
- priča se da imam (imamo) još pravo 4 puta izaći na ispit, a predavanja ne postoje...


E sad, ako imam pravo to 4 puta izaći- znači li to da mogu izlaziti sada u 9. mjesecu?! Ili tek u 6. mj nagodinu?! To mi je jako bitno i ako je itko imalo upućen u situaciju ili ima volje se raspitati, i ako sazna nešto prije mene nek MOLIM stavi tu na forum da mogu planirati rokove (puno se toga vrti baš oko UVISA i uvjeta)
Hvala unaprijed svima koji ovo objasne- HVALA Smile

Pa koliko sam ja cula svi takvi ce upisivati kolegije Uvod u vjerojatnost i Uvod u statistiku...
Mozda je najbolje da pitas prodekanicu za nastavu....



_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SjN_4LO-5L8

U tijelu nema pravih ideala
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 9:30 pet, 25. 8. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle, da li netko zna kako doći do prodekanice za nastavu? Na mejl ne odgovara!! Šta s tim uvisom sljedeće god na kraju? Hoće li netko konačno staviti neku obavijest o tome?? a da nije u zadnji čas naravno,..nekima godina ovisi o tome...
Dakle, da li netko zna kako doći do prodekanice za nastavu? Na mejl ne odgovara!! Šta s tim uvisom sljedeće god na kraju? Hoće li netko konačno staviti neku obavijest o tome?? a da nije u zadnji čas naravno,..nekima godina ovisi o tome...


[Vrh]
hermione
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2003. (10:50:57)
Postovi: (152)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 10:52 pet, 25. 8. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Dakle, da li netko zna kako doći do prodekanice za nastavu? Na mejl ne odgovara!! Šta s tim uvisom sljedeće god na kraju? Hoće li netko konačno staviti neku obavijest o tome?? a da nije u zadnji čas naravno,..nekima godina ovisi o tome...[/quote]

Odi na http://www.math.hr/Default.aspx?sec=236
Tu ima dosta korisnih informacija.
Anonymous (napisa):
Dakle, da li netko zna kako doći do prodekanice za nastavu? Na mejl ne odgovara!! Šta s tim uvisom sljedeće god na kraju? Hoće li netko konačno staviti neku obavijest o tome?? a da nije u zadnji čas naravno,..nekima godina ovisi o tome...


Odi na http://www.math.hr/Default.aspx?sec=236
Tu ima dosta korisnih informacija.



_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SjN_4LO-5L8

U tijelu nema pravih ideala
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 15:01 pet, 25. 8. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala !! jel znaš dal se onda mora ispucati sad komisija ili mi onda može ostati npr. za 12.mjesec, kada se samo nastavlja sa izlascima na rokove ?
hvala !! jel znaš dal se onda mora ispucati sad komisija ili mi onda može ostati npr. za 12.mjesec, kada se samo nastavlja sa izlascima na rokove ?


[Vrh]
hermione
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2003. (10:50:57)
Postovi: (152)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 15:08 pet, 25. 8. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]hvala !! jel znaš dal se onda mora ispucati sad komisija ili mi onda može ostati npr. za 12.mjesec, kada se samo nastavlja sa izlascima na rokove ?[/quote]
http://www.math.hr/Default.aspx?art=3021&sec=236
Anonymous (napisa):
hvala !! jel znaš dal se onda mora ispucati sad komisija ili mi onda može ostati npr. za 12.mjesec, kada se samo nastavlja sa izlascima na rokove ?

http://www.math.hr/Default.aspx?art=3021&sec=236



_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SjN_4LO-5L8

U tijelu nema pravih ideala
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 20:44 pet, 25. 8. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

...[b]odobrit će se u akad. godini 2006/2007. upis kolegija [/b]i polaganje tih ispita bez ponovnog slušanja kolegija,...

odobrit će se u bilo kojem razdoblju akad. god upis kolegija ili će se odobrit sad na upisima zaključno sa 13.10?
...odobrit će se u akad. godini 2006/2007. upis kolegija i polaganje tih ispita bez ponovnog slušanja kolegija,...

odobrit će se u bilo kojem razdoblju akad. god upis kolegija ili će se odobrit sad na upisima zaključno sa 13.10?


[Vrh]
Denzil
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 04. 2005. (09:35:09)
Postovi: (30)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 7:43 uto, 5. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne znam cemu kompliciranje... nek starijim studentima "ukinu uvjete za 4." da ih se rjese i svi sretni :)
ne znam cemu kompliciranje... nek starijim studentima "ukinu uvjete za 4." da ih se rjese i svi sretni Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Vjerojatnost Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan