Pozdrav iz DAnske
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš

#1: Pozdrav iz DAnske Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 12:58 sub, 9. 8. 2003
    —
Hej people!

Steel vas pozdravlja iz ravne i suncane biciklistickog raja - Danske! Dancing banana

DAnci su bas cool!

No vise o tome dok se vratim! Za sada samo pozdrav!

Steel

#2:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 21:09 sub, 9. 8. 2003
    —
Ej, fino je tebi, je l' da? Dancing banana

Aj fino se provedi Smile

(I jedan frend s arhitekture je sada u danskoj Wink)

#3:  Autor/ica: Astrea PostPostano: 7:54 ned, 10. 8. 2003
    —
Steel uzivaj! (ko sto sam i ja Laughing )
i slikaj!!! pa cemo usporedit dojmove - Francuska i ostatak EU (ili gdje ces sve vec ici Cool )
[ i javio mi se Renato -tnx jos jednom]

#4:  Autor/ica: color PostPostano: 10:46 ned, 10. 8. 2003
    —
Ajme meni steel Danska...očekujem detaljno izvješće kad se vratiš. Wink

#5: Re: Pozdrav iz DAnske Autor/ica: krcko PostPostano: 21:49 pet, 15. 8. 2003
    —
steelworker (napisa):
DAnci su bas cool!


A DAnice? Kotacici rade 100 na sat DAnkinje? Wink

#6: Re: Pozdrav iz DAnske Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 11:02 ned, 17. 8. 2003
    —
krcko (napisa):
steelworker (napisa):
DAnci su bas cool!


A DAnice? Kotacici rade 100 na sat DAnkinje? Wink


Znam ja jednu DAnu koja je jako cool, no Dankinje nisu bas naviknute na sunce, a sunca je bas bilo, pa su hodale u grudnjacima na predavanja... Rolling Eyes I svima je to bilo normalno.

Ali meni su Dankinje i Danci cool zbog drugih stvari, no nemam sad vremena.

BTW, ovo pisem iz Lausanne (Swicarska).

#7:  Autor/ica: Astrea PostPostano: 12:45 pon, 18. 8. 2003
    —
Dobila sam razglednicu iz Odensea Razz ...tnx Steel Wink

#8:  Autor/ica: IvančicaLokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje PostPostano: 15:02 sri, 20. 8. 2003
    —
A ja sam dobila razglednicu iz Cannesa od Astree i Ž! Hvala! (današni poštari su stvarno spori - trebalo im je 15 dana)

#9: Re: Pozdrav iz DAnske Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 19:52 čet, 21. 8. 2003
    —
Vratih se u ponedjeljak u 23:59! Ahh...kak je dobro bilo....

steelworker (napisa):
...no Dankinje nisu bas naviknute na sunce, a sunca je bas bilo, pa su hodale u grudnjacima na predavanja... Rolling Eyes I svima je to bilo normalno...
Tu sam zaboravio napomenuti da su bile samo u grudnjacima, no mislim da ste skuzili. Oni su tamo jako slobodni što se tiče toga i to je jako lijepo jer je to sve dio prirode. Very Happy
Inače meni su se DAnkinje i DAnci jako dopali i bili su jako druželjubivi. Vole oni goste i svi su spremni pomoći (npr. u busu dok putujete u Dvorac Egeskov, a nemate pojma di je)

Astrea (napisa):
Dobila sam razglednicu iz Odensea Smile ...tnx Steel Wink
Bitte!
Čekaj da razvijem slike. Imam 8 svojih filmova, ali mi je fotić otišao taman na pola putovanja i onda me je slikala Senka, tak da mislim da ce ispasti neki 10 filmova(x36). Samo ne znam odkud cu naci lovu da ih sve razvijem... Rolling Eyes

#10: PREVIEW TEASER Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 0:39 pet, 26. 9. 2003
    —
Razvijene su! Sad ih jos samo treba sve (>300) odskenirati.

Ocekujte ih uskoro na mom site-u! Very Happy Skupa sa pricom!

Za sada samo teaser:

Aiming high na pocetku putovanja pod Karlovim vratima na ulazu u staru gradsku jezgru München-a.

#11:  Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 2:37 pon, 29. 12. 2003
    —
Ne, nisam jos odskenirao sve slike, niti ne znam kad cu.

Ali, jedna obavijest:

Moj clanak o konferenciji i putu na http://student.math.hr/ ! Dancing banana
Vec se nalazi skoro dva tjedna tamo, ali jucer je osvanula novija verzija (al jos ima par tipfelera i slicnog, kao sto sam upravo vidio Embarassed Embarassed Embarassed ) sa svim linkovima, pa koga zanima nek pogleda... A oni koji su vec pogledali ovu prijasnju verziju imaju nove zanimljive linkove... Smile A one koje ne zanima, mogli bi nar skociti na site i vidjeti kak se cure lijepo trude i rade...

Uzivajte!



Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin