Termin žalbi na 2. kolokvij
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Numerička matematika

#1: Termin žalbi na 2. kolokvij Autor/ica: iaugust PostPostano: 10:38 ned, 1. 7. 2007
    —
budući da postoji određen (popriličan) broj ljudi koji ide na završni iz integralnog, a koji se poklopio s terminom žalbi na 2. kolokvij, zamolio sam asistenta Bujanovića da li je moguće da se termin prebaci 2 sata ranije ili možda 2 sata kasnije kako bi svi imali mogućnost doći na žalbe...

evo odgovora asistenta Bujanovića, pa da ste upućeni Smile :

"Svjesni smo problema sa terminom zalbi iz NM. Originalno je bio predvidjen termin ujutro u 9h, ali asist. Velcic je sprijecen drugim obavezama prije 12h.
Najvjerojatnije cemo staviti zalbe u 11h, a primjedbe na zadatak asist. Velcica ce razmatrati ili on sam u 12h ili profesor kad vec bude na faksu ili kod upisa ocjena/usmenog.
Profesor je prije kolokvija rekao da rezultate i zalbe stavimo u ponedjeljak ujutro, sto iskljucuje mogucnost da se to sve odigra u 14h, tj. nakon zavrsnog ispita iz integrala. No provjerit cu jos sa njim nakon sto budu svi kolokviji ispravljeni. "

#2:  Autor/ica: kika PostPostano: 15:24 pon, 2. 7. 2007
    —
kad ce se znati termin upisa ocjena iz numer.?i da li mogu indeks po nekome poslati?

#3:  Autor/ica: JajaLokacija: Zagreb PostPostano: 15:41 pon, 2. 7. 2007
    —
pislo je danas ispod rezultata da su žalbe i upis ocjene bili danas, ali imaš i sutra ujutro mislim u 11h...

#4:  Autor/ica: FFF PostPostano: 15:41 pon, 2. 7. 2007
    —
upisi su bili danas i sutra u 11.... Razz
moze se poslat indeks... Smile



Forum@DeGiorgi -> Numerička matematika


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin