Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Termin žalbi na 2. kolokvij
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Numerička matematika
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
iaugust
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2005. (15:36:49)
Postovi: (54)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 16 - 6

PostPostano: 10:38 ned, 1. 7. 2007    Naslov: Termin žalbi na 2. kolokvij Citirajte i odgovorite

budući da postoji određen (popriličan) broj ljudi koji ide na završni iz integralnog, a koji se poklopio s terminom žalbi na 2. kolokvij, zamolio sam asistenta Bujanovića da li je moguće da se termin prebaci 2 sata ranije ili možda 2 sata kasnije kako bi svi imali mogućnost doći na žalbe...

evo odgovora asistenta Bujanovića, pa da ste upućeni :) :

"Svjesni smo problema sa terminom zalbi iz NM. Originalno je bio predvidjen termin ujutro u 9h, ali asist. Velcic je sprijecen drugim obavezama prije 12h.
[size=18]Najvjerojatnije cemo staviti zalbe u 11h[/size], a primjedbe na zadatak asist. Velcica ce razmatrati ili on sam u 12h ili profesor kad vec bude na faksu ili kod upisa ocjena/usmenog.
Profesor je prije kolokvija rekao da rezultate i zalbe stavimo u ponedjeljak ujutro, sto iskljucuje mogucnost da se to sve odigra u 14h, tj. nakon zavrsnog ispita iz integrala. No provjerit cu jos sa njim nakon sto budu svi kolokviji ispravljeni. "
budući da postoji određen (popriličan) broj ljudi koji ide na završni iz integralnog, a koji se poklopio s terminom žalbi na 2. kolokvij, zamolio sam asistenta Bujanovića da li je moguće da se termin prebaci 2 sata ranije ili možda 2 sata kasnije kako bi svi imali mogućnost doći na žalbe...

evo odgovora asistenta Bujanovića, pa da ste upućeni Smile :

"Svjesni smo problema sa terminom zalbi iz NM. Originalno je bio predvidjen termin ujutro u 9h, ali asist. Velcic je sprijecen drugim obavezama prije 12h.
Najvjerojatnije cemo staviti zalbe u 11h, a primjedbe na zadatak asist. Velcica ce razmatrati ili on sam u 12h ili profesor kad vec bude na faksu ili kod upisa ocjena/usmenog.
Profesor je prije kolokvija rekao da rezultate i zalbe stavimo u ponedjeljak ujutro, sto iskljucuje mogucnost da se to sve odigra u 14h, tj. nakon zavrsnog ispita iz integrala. No provjerit cu jos sa njim nakon sto budu svi kolokviji ispravljeni. "


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
kika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2005. (09:36:12)
Postovi: (188)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 27 - 4

PostPostano: 15:24 pon, 2. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

kad ce se znati termin upisa ocjena iz numer.?i da li mogu indeks po nekome poslati?
kad ce se znati termin upisa ocjena iz numer.?i da li mogu indeks po nekome poslati?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Jaja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2004. (12:06:48)
Postovi: (C3)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
17 = 20 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:41 pon, 2. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pislo je danas ispod rezultata da su žalbe i upis ocjene bili danas, ali imaš i sutra ujutro mislim u 11h...
pislo je danas ispod rezultata da su žalbe i upis ocjene bili danas, ali imaš i sutra ujutro mislim u 11h...



_________________
Don't worry, be happy!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
FFF
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2006. (19:46:12)
Postovi: (2A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 15:41 pon, 2. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

upisi su bili danas i sutra u 11.... :P
moze se poslat indeks... :)
upisi su bili danas i sutra u 11.... Razz
moze se poslat indeks... Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Numerička matematika Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan