Prijedlog novog rasporeda ispitnih rokova za stare studente
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju

#21:  Autor/ica: blackrose PostPostano: 17:23 sri, 2. 7. 2008
    —
Mozda nije najbolje mjesto za postaviti pitanje, ali ovdje cu najbrze dobiti odgovor!

Naime,u tom prijedlogu se pojavljuju ma3, ma4, uvis i slicni ispiti s 2.godine...koje smo mogli prenijeti do 4.godine. Ali tada je plan bio da ih moramo dati do 30.9., tj. do upisa apsolventske godine. vrijedi li to jos uvijek ili nam koji od tih ispita moze ostati pa da ga damo na nekom kasnijem roku?? Molim vas sto hitniji odgovor!!!

Hvala

#22:  Autor/ica: Nesi PostPostano: 17:28 sri, 2. 7. 2008
    —
http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=11453

Citat:

Napomena: U prijedlogu se radi i reorganizacija kolegija s druge godine, no to je zato jer sam ja htio rijesiti sve kolegije iz kojih sada postoje ispiti. Cool Time ne prejudiciram da ce se (i kako) ti kolegiji ispitivati nagodinu! Smile

#23:  Autor/ica: blackrose PostPostano: 17:32 sri, 2. 7. 2008
    —
Hvala Nesi!! nisam vidjela... a kad bi se to moglo saznati??

#24:  Autor/ica: Nesi PostPostano: 17:39 sri, 2. 7. 2008
    —
pojma nemam Ja to stvarno ne znam
obzirom da takav stuff ide preko raznih vijeca, a aktualni studentski predstavnici sjede u istima i koliko primjetih redovito daju informacije koje tamo dobiju - mislim da je zdravo pratiti taj podforum i gledati izvjestaje, pa ako sta dodje, moglo bi tamo biti Smile
+ fkors, pratiti oglasne ploce - takva stvar jednostavno mora biti na oglasnoj ploci, mislim da jos uvijek stoji i taj info o roku za polaganje na njoj - dakle i svaka eventualna izmjena mora ici tamo...

#25:  Autor/ica: krcko PostPostano: 9:57 čet, 3. 7. 2008
    —
Na zadnjem VVS-u podrzan je prijedlog da se ispiti za "stare" studente i dalje odrzavaju na stari nacin. Nazalost nije bilo studentskih predstavnika (zato ovo pisem). Naglasavam da se radi samo o prijedlogu, odluka o tome hoce li to stvarno tako biti donosit ce se na FV-u. Apelirao bih na predstavnike u FV-u da prisustvuju sljedecoj sjednici i kazu svoje misljenje o tome. Ocekujem da ce biti glasova za i protiv, zato misljenje studenata nece biti nevazno.

Jos jedan detalj. Aktualni predstavnici su svi od reda bolonjci (ako izuzmemo postdiplomce), pa se njih ovo pitanje ne tice direktno. U proslom sazivu predstavnici ne-bolonjci glasali su i dizali glas za bolonjce, pa bi bilo fer da ovaj puta bude obrnuto. Studenti kojih se ovo pitanje tice, kontaktirajte predstavnike i recite im sto biste htjeli. Neka na FV dodju pripremljeni i s jasno formuliranim stajalistem.

#26:  Autor/ica: filipnetLokacija: cvrsto na stolici PostPostano: 12:30 čet, 3. 7. 2008
    —
a kad ce biti sljedeca sjednica FV-a?

#27:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 12:33 čet, 3. 7. 2008
    —
Iducu srijedu. Cool

#28:  Autor/ica: mdokoLokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh PostPostano: 13:11 čet, 3. 7. 2008
    —
krcko (napisa):
Neka na FV dodju pripremljeni i s jasno formuliranim stajalistem.

Ja se ispricavam studentima sto necu prisistvovati sjednici FV-a iz razloga sto tada nisam u Hrvatskoj.

#29:  Autor/ica: krcko PostPostano: 13:31 čet, 3. 7. 2008
    —
A niste bas ni ista interesna skupina Smile Nastavak ispitnih rokova za studente znaci da ce asistenti i dalje morati zadavati i ispravljati pismene. Na zadnjim stud. izborima bilo mi je malo nelogicno trpanje postdiplomaca u isti kos sa mladjim studentima, s obzirom da u nasim uvjetima velika vecina rade kao asistenti.

#30:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 13:38 čet, 3. 7. 2008
    —
Prema nasem Statutu, Dekan moze pozivati goste na sjednicu (osobe s pravom diskusije, ali bez prava glasa). Smile Dakle, ako neki dodiplomac zeli na FV zastupati neki stav o tom pitanju, moze traziti predstavnike da zamole Dekana da ga/ju pozove na sjednicu. Cool

#31:  Autor/ica: BlizzardLokacija: u sjeni.... PostPostano: 15:39 čet, 3. 7. 2008
    —
Evo javljam se kao predstavnik Mr Green being very Greeen indeed....

Malo sam to sve pogledao i moram priznati da nemam pojma o čemu se radi i što je što....
Javih sve ovo i ona pitanja koja su meni proslijeđena a tiču se ove teme cijelom Studentskom Zboru pa vam javim što smo odlučili....

vsego (napisa):
Prema nasem Statutu, Dekan moze pozivati goste na sjednicu (osobe s pravom diskusije, ali bez prava glasa). Dakle, ako neki dodiplomac zeli na FV zastupati neki stav o tom pitanju, moze traziti predstavnike da zamole Dekana da ga/ju pozove na sjednicu.

Dapače Thumb up!... samo nam se javite prije....

#32:  Autor/ica: krcko PostPostano: 18:41 čet, 3. 7. 2008
    —
Najkrace receno, "predbolonjski" studenti ispite su polagali na ispitnim rokovima, putem pismenog+usmenog ispita (umjesto kolokvija). Prema nekom pravilu faks je duzan odrzavati ispite na stari nacin dvije godine nakon sto se kolegij ugasi. Taj rok za ispite s 2. godine starih studija istice u 9. mjesecu. Sluzbena informacija od strane faksa glasila je da ce studenti kojima nakon tog roka ostane nepolozenih ispita s 2. godine morati upisivati "bolonjske ekvivalente" i polagati ih po bolonjskim pravilima igre. No ispalo je da postoje odredjene administrativne prepreke i da je zapravo jednostavnije nastaviti odrzavati ispite na stari nacin. Prijedlog VVS-a bit ce da se ispitni rokovi odrzavaju za sve stare kolegije sve dok ne istekne zakonski rok do kojeg predbolonjci moraju diplomirati i da ne mogu umjesto starih polagati bolonjske kolegije. O tome ce se glasati na sjednici FV sljedecu srijedu.

Toliko od mene. Raspravite stvari medju sobom, dodjite na sjednicu, recite jasno sto ste zakljucili i glasajte po svojoj savjesti.

#33:  Autor/ica: koryansheaLokacija: Bebop (converted interplanetary trawler) PostPostano: 21:20 čet, 3. 7. 2008
    —
cekaj malo, jel se sad prica o novom rasporedu rokova ili o rokovima za kolegije s 2. godine?
sta se na vvs pricalo o novom rasporedu rokova, je li to u nacelu prolazi?

#34:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 21:44 čet, 3. 7. 2008
    —
Novi raspored (sitno izmijenjen u odnosu na ovo sto mozes gore vidjeti) je prosao i VVS i Kolegij; ostaje jos FV u srijedu. Cool

Krcko prica o kolegijima druge godina. Smile

#35:  Autor/ica: krcko PostPostano: 7:59 pet, 4. 7. 2008
    —
Ta dva pitanja su donekle povezana, ali ako sam dobro shvatio na FV-u ce se o njima glasati odvojeno. Meni je tako logicnije.

#36:  Autor/ica: koryansheaLokacija: Bebop (converted interplanetary trawler) PostPostano: 9:21 pet, 4. 7. 2008
    —
uh, dobro. bas sam se bila zbunila Razz
krcko (napisa):
Ta dva pitanja su donekle povezana, ali ako sam dobro shvatio na FV-u ce se o njima glasati odvojeno. Meni je tako logicnije.

i meni ima smisla.

#37:  Autor/ica: bubaprva PostPostano: 16:39 uto, 8. 7. 2008
    —
nemam pojma kome se trebamo javiti, al ak netko tko ima utjecaja na odluku o polaganju ispita s 2.g na stari nacin cita ovo, moram reci da potpuno podrzavam ideju, i ima nas vise takvih...
To bi nam puno puno pomoglo!!!!

#38:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 16:46 uto, 8. 7. 2008
    —
Ja cu svakako biti za polaganje na stari nacin. Smile Volio bih cuti koliko je takvih (idealno, da se ljudi sami jave; ne da mi netko samo napise "ima nas 1719" ili tako nesto). Cool

Sjednica je sutra u 12; ja sam na Forumu oko 11, dakle do tada citam stavove. Smile

#39:  Autor/ica: Yukari PostPostano: 18:33 uto, 8. 7. 2008
    —
I ja sam za to... Very Happy

#40:  Autor/ica: plavookaLokacija: Zagreb PostPostano: 20:20 uto, 8. 7. 2008
    —
i ja sam za polaganje na stari nacin.



Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće  :| |:
Stranica 2 / 7.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin