Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prijedlog novog rasporeda ispitnih rokova za stare studente (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
blackrose
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2007. (20:08:39)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:23 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mozda nije najbolje mjesto za postaviti pitanje, ali ovdje cu najbrze dobiti odgovor!

Naime,u tom prijedlogu se pojavljuju ma3, ma4, uvis i slicni ispiti s 2.godine...koje smo mogli prenijeti do 4.godine. Ali tada je plan bio da ih moramo dati do 30.9., tj. do upisa apsolventske godine. vrijedi li to jos uvijek ili nam koji od tih ispita moze ostati pa da ga damo na nekom kasnijem roku?? Molim vas sto hitniji odgovor!!!

Hvala
Mozda nije najbolje mjesto za postaviti pitanje, ali ovdje cu najbrze dobiti odgovor!

Naime,u tom prijedlogu se pojavljuju ma3, ma4, uvis i slicni ispiti s 2.godine...koje smo mogli prenijeti do 4.godine. Ali tada je plan bio da ih moramo dati do 30.9., tj. do upisa apsolventske godine. vrijedi li to jos uvijek ili nam koji od tih ispita moze ostati pa da ga damo na nekom kasnijem roku?? Molim vas sto hitniji odgovor!!!

Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 17:28 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=11453

[quote]
[b]Napomena:[/b] U prijedlogu se radi i reorganizacija kolegija s druge godine, no to je zato jer sam ja htio rijesiti sve kolegije iz kojih [b]sada[/b] postoje ispiti. 8) Time ne prejudiciram da ce se (i kako) ti kolegiji ispitivati nagodinu! :)[/quote]
http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=11453

Citat:

Napomena: U prijedlogu se radi i reorganizacija kolegija s druge godine, no to je zato jer sam ja htio rijesiti sve kolegije iz kojih sada postoje ispiti. Cool Time ne prejudiciram da ce se (i kako) ti kolegiji ispitivati nagodinu! Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
blackrose
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2007. (20:08:39)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:32 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala Nesi!! nisam vidjela... a kad bi se to moglo saznati??
Hvala Nesi!! nisam vidjela... a kad bi se to moglo saznati??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 17:39 sri, 2. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

pojma nemam :neznam:
obzirom da takav stuff ide preko raznih vijeca, a aktualni studentski predstavnici sjede u istima i koliko primjetih redovito daju informacije koje tamo dobiju - mislim da je zdravo pratiti taj podforum i gledati izvjestaje, pa ako sta dodje, moglo bi tamo biti :)
+ fkors, pratiti oglasne ploce - takva stvar jednostavno mora biti na oglasnoj ploci, mislim da jos uvijek stoji i taj info o roku za polaganje na njoj - dakle i svaka eventualna izmjena mora ici tamo...
pojma nemam Ja to stvarno ne znam
obzirom da takav stuff ide preko raznih vijeca, a aktualni studentski predstavnici sjede u istima i koliko primjetih redovito daju informacije koje tamo dobiju - mislim da je zdravo pratiti taj podforum i gledati izvjestaje, pa ako sta dodje, moglo bi tamo biti Smile
+ fkors, pratiti oglasne ploce - takva stvar jednostavno mora biti na oglasnoj ploci, mislim da jos uvijek stoji i taj info o roku za polaganje na njoj - dakle i svaka eventualna izmjena mora ici tamo...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:57 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na zadnjem VVS-u podrzan je prijedlog da se ispiti za "stare" studente i dalje odrzavaju na stari nacin. Nazalost nije bilo studentskih predstavnika (zato ovo pisem). Naglasavam da se radi samo o prijedlogu, odluka o tome hoce li to stvarno tako biti donosit ce se na FV-u. Apelirao bih na predstavnike u FV-u da prisustvuju sljedecoj sjednici i kazu svoje misljenje o tome. Ocekujem da ce biti glasova za i protiv, zato misljenje studenata nece biti nevazno.

Jos jedan detalj. Aktualni predstavnici su svi od reda bolonjci (ako izuzmemo postdiplomce), pa se njih ovo pitanje ne tice direktno. U proslom sazivu predstavnici ne-bolonjci glasali su i dizali glas za bolonjce, pa bi bilo fer da ovaj puta bude obrnuto. Studenti kojih se ovo pitanje tice, [b]kontaktirajte predstavnike i recite im sto biste htjeli.[/b] Neka na FV dodju pripremljeni i s jasno formuliranim stajalistem.
Na zadnjem VVS-u podrzan je prijedlog da se ispiti za "stare" studente i dalje odrzavaju na stari nacin. Nazalost nije bilo studentskih predstavnika (zato ovo pisem). Naglasavam da se radi samo o prijedlogu, odluka o tome hoce li to stvarno tako biti donosit ce se na FV-u. Apelirao bih na predstavnike u FV-u da prisustvuju sljedecoj sjednici i kazu svoje misljenje o tome. Ocekujem da ce biti glasova za i protiv, zato misljenje studenata nece biti nevazno.

Jos jedan detalj. Aktualni predstavnici su svi od reda bolonjci (ako izuzmemo postdiplomce), pa se njih ovo pitanje ne tice direktno. U proslom sazivu predstavnici ne-bolonjci glasali su i dizali glas za bolonjce, pa bi bilo fer da ovaj puta bude obrnuto. Studenti kojih se ovo pitanje tice, kontaktirajte predstavnike i recite im sto biste htjeli. Neka na FV dodju pripremljeni i s jasno formuliranim stajalistem.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 12:30 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

a kad ce biti sljedeca sjednica FV-a?
a kad ce biti sljedeca sjednica FV-a?



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:33 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Iducu srijedu. 8)
Iducu srijedu. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 13:11 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Neka na FV dodju pripremljeni i s jasno formuliranim stajalistem.[/quote]
Ja se ispricavam studentima sto necu prisistvovati sjednici FV-a iz razloga sto tada nisam u Hrvatskoj.
krcko (napisa):
Neka na FV dodju pripremljeni i s jasno formuliranim stajalistem.

Ja se ispricavam studentima sto necu prisistvovati sjednici FV-a iz razloga sto tada nisam u Hrvatskoj.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 13:31 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

A niste bas ni ista interesna skupina :) Nastavak ispitnih rokova za studente znaci da ce asistenti i dalje morati zadavati i ispravljati pismene. Na zadnjim stud. izborima bilo mi je malo nelogicno trpanje postdiplomaca u isti kos sa mladjim studentima, s obzirom da u nasim uvjetima velika vecina rade kao asistenti.
A niste bas ni ista interesna skupina Smile Nastavak ispitnih rokova za studente znaci da ce asistenti i dalje morati zadavati i ispravljati pismene. Na zadnjim stud. izborima bilo mi je malo nelogicno trpanje postdiplomaca u isti kos sa mladjim studentima, s obzirom da u nasim uvjetima velika vecina rade kao asistenti.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:38 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prema nasem Statutu, Dekan moze pozivati goste na sjednicu (osobe s pravom diskusije, ali bez prava glasa). :) Dakle, ako neki dodiplomac zeli na FV zastupati neki stav o tom pitanju, moze traziti predstavnike da zamole Dekana da ga/ju pozove na sjednicu. 8)
Prema nasem Statutu, Dekan moze pozivati goste na sjednicu (osobe s pravom diskusije, ali bez prava glasa). Smile Dakle, ako neki dodiplomac zeli na FV zastupati neki stav o tom pitanju, moze traziti predstavnike da zamole Dekana da ga/ju pozove na sjednicu. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blizzard
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2006. (20:17:17)
Postovi: (121)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 112 - 13
Lokacija: u sjeni....

PostPostano: 15:39 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo javljam se kao predstavnik :gg:....

Malo sam to sve pogledao i moram priznati da nemam pojma o čemu se radi i što je što....
Javih sve ovo i ona pitanja koja su meni proslijeđena a tiču se ove teme cijelom Studentskom Zboru pa vam javim što smo odlučili....

[quote="vsego"]Prema nasem Statutu, Dekan moze pozivati goste na sjednicu (osobe s pravom diskusije, ali bez prava glasa). Dakle, ako neki dodiplomac zeli na FV zastupati neki stav o tom pitanju, moze traziti predstavnike da zamole Dekana da ga/ju pozove na sjednicu.
[/quote]
Dapače :thumbup:... samo nam se javite prije....
Evo javljam se kao predstavnik Mr Green being very Greeen indeed....

Malo sam to sve pogledao i moram priznati da nemam pojma o čemu se radi i što je što....
Javih sve ovo i ona pitanja koja su meni proslijeđena a tiču se ove teme cijelom Studentskom Zboru pa vam javim što smo odlučili....

vsego (napisa):
Prema nasem Statutu, Dekan moze pozivati goste na sjednicu (osobe s pravom diskusije, ali bez prava glasa). Dakle, ako neki dodiplomac zeli na FV zastupati neki stav o tom pitanju, moze traziti predstavnike da zamole Dekana da ga/ju pozove na sjednicu.

Dapače Thumb up!... samo nam se javite prije....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 18:41 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Najkrace receno, "predbolonjski" studenti ispite su polagali na ispitnim rokovima, putem pismenog+usmenog ispita (umjesto kolokvija). Prema nekom pravilu faks je duzan odrzavati ispite na stari nacin dvije godine nakon sto se kolegij ugasi. Taj rok za ispite s 2. godine starih studija istice u 9. mjesecu. Sluzbena informacija od strane faksa glasila je da ce studenti kojima nakon tog roka ostane nepolozenih ispita s 2. godine morati upisivati "bolonjske ekvivalente" i polagati ih po bolonjskim pravilima igre. No ispalo je da postoje odredjene administrativne prepreke i da je zapravo jednostavnije nastaviti odrzavati ispite na stari nacin. Prijedlog VVS-a bit ce da se ispitni rokovi odrzavaju za sve stare kolegije sve dok ne istekne zakonski rok do kojeg predbolonjci moraju diplomirati i da ne mogu umjesto starih polagati bolonjske kolegije. O tome ce se glasati na sjednici FV sljedecu srijedu.

Toliko od mene. Raspravite stvari medju sobom, dodjite na sjednicu, recite jasno sto ste zakljucili i glasajte po svojoj savjesti.
Najkrace receno, "predbolonjski" studenti ispite su polagali na ispitnim rokovima, putem pismenog+usmenog ispita (umjesto kolokvija). Prema nekom pravilu faks je duzan odrzavati ispite na stari nacin dvije godine nakon sto se kolegij ugasi. Taj rok za ispite s 2. godine starih studija istice u 9. mjesecu. Sluzbena informacija od strane faksa glasila je da ce studenti kojima nakon tog roka ostane nepolozenih ispita s 2. godine morati upisivati "bolonjske ekvivalente" i polagati ih po bolonjskim pravilima igre. No ispalo je da postoje odredjene administrativne prepreke i da je zapravo jednostavnije nastaviti odrzavati ispite na stari nacin. Prijedlog VVS-a bit ce da se ispitni rokovi odrzavaju za sve stare kolegije sve dok ne istekne zakonski rok do kojeg predbolonjci moraju diplomirati i da ne mogu umjesto starih polagati bolonjske kolegije. O tome ce se glasati na sjednici FV sljedecu srijedu.

Toliko od mene. Raspravite stvari medju sobom, dodjite na sjednicu, recite jasno sto ste zakljucili i glasajte po svojoj savjesti.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 21:20 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

cekaj malo, jel se sad prica o novom rasporedu rokova ili o rokovima za kolegije s 2. godine?
sta se na vvs pricalo o novom rasporedu rokova, je li to u nacelu prolazi?
cekaj malo, jel se sad prica o novom rasporedu rokova ili o rokovima za kolegije s 2. godine?
sta se na vvs pricalo o novom rasporedu rokova, je li to u nacelu prolazi?



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:44 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Novi raspored (sitno izmijenjen u odnosu na ovo sto mozes gore vidjeti) je prosao i VVS i Kolegij; ostaje jos FV u srijedu. 8)

Krcko prica o kolegijima druge godina. :)
Novi raspored (sitno izmijenjen u odnosu na ovo sto mozes gore vidjeti) je prosao i VVS i Kolegij; ostaje jos FV u srijedu. Cool

Krcko prica o kolegijima druge godina. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 7:59 pet, 4. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ta dva pitanja su donekle povezana, ali ako sam dobro shvatio na FV-u ce se o njima glasati odvojeno. Meni je tako logicnije.
Ta dva pitanja su donekle povezana, ali ako sam dobro shvatio na FV-u ce se o njima glasati odvojeno. Meni je tako logicnije.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 9:21 pet, 4. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

uh, dobro. bas sam se bila zbunila :P
[quote="krcko"]Ta dva pitanja su donekle povezana, ali ako sam dobro shvatio na FV-u ce se o njima glasati odvojeno. Meni je tako logicnije.[/quote]
i meni ima smisla.
uh, dobro. bas sam se bila zbunila Razz
krcko (napisa):
Ta dva pitanja su donekle povezana, ali ako sam dobro shvatio na FV-u ce se o njima glasati odvojeno. Meni je tako logicnije.

i meni ima smisla.



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bubaprva
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 04. 2008. (14:51:51)
Postovi: (8)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:39 uto, 8. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

nemam pojma kome se trebamo javiti, al ak netko tko ima utjecaja na odluku o polaganju ispita s 2.g na stari nacin cita ovo, moram reci da potpuno podrzavam ideju, i ima nas vise takvih...
To bi nam puno puno pomoglo!!!!
nemam pojma kome se trebamo javiti, al ak netko tko ima utjecaja na odluku o polaganju ispita s 2.g na stari nacin cita ovo, moram reci da potpuno podrzavam ideju, i ima nas vise takvih...
To bi nam puno puno pomoglo!!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:46 uto, 8. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja cu svakako biti za polaganje na stari nacin. :) Volio bih cuti koliko je takvih (idealno, da se ljudi sami jave; ne da mi netko samo napise "ima nas 1719" ili tako nesto). 8)

Sjednica je sutra u 12; ja sam na Forumu oko 11, dakle do tada citam stavove. :)
Ja cu svakako biti za polaganje na stari nacin. Smile Volio bih cuti koliko je takvih (idealno, da se ljudi sami jave; ne da mi netko samo napise "ima nas 1719" ili tako nesto). Cool

Sjednica je sutra u 12; ja sam na Forumu oko 11, dakle do tada citam stavove. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Yukari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 06. 2005. (16:18:09)
Postovi: (22)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 18:33 uto, 8. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

I ja sam za to... :D
I ja sam za to... Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
plavooka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 06. 2004. (18:22:48)
Postovi: (43)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:20 uto, 8. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

i ja sam za polaganje na stari nacin.
i ja sam za polaganje na stari nacin.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Stranica 2 / 7.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan