Termini 1. kolokvija 2010/2011.
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Objektno programiranje (C++)
Koji termin kolokvija vam vise odgovara?
28.03.
50%
 50%  [ 22 ]
06.04.
50%
 50%  [ 22 ]
Ukupno glasova : 44


#61:  Autor/ica: sunny PostPostano: 16:34 sub, 19. 3. 2011
    —
meni stvarno nije jasno sto se Gino i t(kako vec) bune protiv subote... da li postoje neki pravi razlozi ili vam se jednostavno ne da pisati kolokvij nakon kolokvijskog tjedna? bbanelli, kao i ostali imaju prave razloge (razlicite od ljenosti) zasto im vise pase termin u subotu od 28.03. ili (kako je originalno trebalo biti) 06.04.
kolegijalnost na razini.

#62:  Autor/ica: GinoLokacija: Pula PostPostano: 16:48 sub, 19. 3. 2011
    —
kad se buni netko ko nece 6.4. ili 16.4. onda mu se napomene da ne treba on pisati kolokvij, a kad se buni netko kome ne odgovara 28.3. onda on ima prave razloge Wink

toliko o frazi

sunny (napisa):
kolegijalnost na razini


btw @sunny, jesi procitala moj prethodni post Question jel ti se cini razumnim ono sto sam napisao, ako nije problem da i argumentiras svoj odgovor, neovisno o tome hoce li bit da ili ne, ako je problem nema veze, al samo me zanima, jer imam dojam da pricam zidu, tako da se vise necu ovdje oglasavati, al bi rado procitao tvoj odgovor Smile

#63:  Autor/ica: sunny PostPostano: 16:59 sub, 19. 3. 2011
    —
jedan primjer pravog razloga: bbanelli je rekao da 28.03. u to vrijeme ima drugi kolokvij. meni je to daleko daleko bolji razlog od toga da se nekima (tocnije dvoje ljudi) ne da pisati kolokvij nakon kolokvijskog tjedna, osim, naravno, ako i ti imas neki bolji razlog. ako imas bilo bi uredu da ga navedes ovdje, pa te ostali nece napadat (tj. ne napadaju te ni sad, samo si ti malo previse ratoboran Wink)

#64:  Autor/ica: tmaruscaLokacija: 1/039 PostPostano: 17:24 sub, 19. 3. 2011
    —
ja ne trebam razlog za ne-pisati kolokvij subotom, kao sto je kolega Gino utvrdio. vi trebate za isti slucaj 28.3.

sa kolizijom bbanellija nisam upoznat, to je onda druga prica (propust).

ostalo smatram neopravdim zahtjevima.


p.s. netko tko nema osnovu kulture komunikacije mi ne moze pricati niti o kolegijalnosti.

#65:  Autor/ica: GinoLokacija: Pula PostPostano: 17:38 sub, 19. 3. 2011
    —
znam da sam rekao da necu vise al morao sam

sunny (napisa):
jedan primjer pravog razloga...


mozda prije nisam bio jasan, zanimalo me dal si procitala ovo

Gino (napisa):
Sto se tice bbanellia, ima donekle istine u tome da ima prava kao i drugi, al mislim da mu niko nece uzet pravo pisanja kolokvija, vec se u toj situaciji prirodno namece uvodenje dodatnog termina za tu osobu.

Ono sto je sigurno je da mu ta situacija ne omogucuje pravo veta na termin kolokvija nekog od kolegija po njegovom izboru. Razumnim se cini poslati mail nositeljima doticnih kolegija, kako bi oni odlucili sto ce s time. Ako si to napravio, bravo ako nisi mogao si. Bilo kako bilo tvojem slucaju nije mjesto ovdje.


i sta mislis o tome

#66:  Autor/ica: sunny PostPostano: 17:40 sub, 19. 3. 2011
    —
necu se raspravljati niti vrijedati tu po forumu. samo sam htijela ukazati da ljudi imaju prave razloge zasto im ne pasu termini a 28.03. i 06.04. i da meni najvise pase 16.04. i to je to.

#67:  Autor/ica: tmaruscaLokacija: 1/039 PostPostano: 17:48 sub, 19. 3. 2011
    —
odjednom su se svi razlozi sveli na bbanellijev. a vrijedala vec jesi.
sunny (napisa):
t(kako vec)

#68:  Autor/ica: sunny PostPostano: 17:56 sub, 19. 3. 2011
    —
pocela sam pisati vec koment i nisam se mogla sjetiti kako ti je nick, a nije mi se dalo traziti pa sam napisala tako. nije mi bila namjera uvrijediti te, nisam znala da toliko paznje pridodajes nicku na forumu.
izvrces malo moje rijeci u svoju korist.. al dobro.

#69:  Autor/ica: bbanelliLokacija: Zagreb PostPostano: 18:03 sub, 19. 3. 2011
    —
Gino (napisa):
Sto se tice bbanellia, ima donekle istine u tome da ima prava kao i drugi, al mislim da mu niko nece uzet pravo pisanja kolokvija, vec se u toj situaciji prirodno namece uvodenje dodatnog termina za tu osobu.
A tvoje "pravo" je vece od mojeg (ili bilo cijeg drugog) iz tocno kojeg razloga?

Citat:
Ono sto je sigurno je da mu ta situacija ne omogucuje pravo veta na termin kolokvija nekog od kolegija po njegovom izboru.
Kao sto sam ti vec objasnio, potpuno mi je svejedno koji ce kolegij dobiti "veto". No nekako mi je prirodnije da je to kolegij od 20 ljudi, nego onaj od 200. Pogotovo zato sto vecini taj termin ne pase.

No ako ti mozes uvjeriti voditelje ovog drugog kolegija da promijene svoj termin, samo izvoli.

Citat:
Razumnim se cini poslati mail nositeljima doticnih kolegija, kako bi oni odlucili sto ce s time. Ako si to napravio, bravo ako nisi mogao si.
Zasto bi itko tebi treba polagati racune vezano za to?

Citat:
Bilo kako bilo tvojem slucaju nije mjesto ovdje.
I opet, tko si *ti* da odredjujes ciji slucaj bi treba biti gdje?

#70:  Autor/ica: GinoLokacija: Pula PostPostano: 18:37 sub, 19. 3. 2011
    —
bbanelli (napisa):
A tvoje "pravo" je vece od mojeg (ili bilo cijeg drugog) iz tocno kojeg razloga?
osim sto nisam nikad tvrdio da imam vise prava od ostalih i sl, kroz raspravu sam vise puta argumentirao ovo sto ti sad trazis od mene, pa ako te stvarno zanima, procitaj si sve detaljno

bbanelli (napisa):
Kao sto sam ti vec objasnio
zar jesi?

bbanelli (napisa):
No nekako mi je prirodnije da je to kolegij od 20 ljudi, nego onaj od 200. Pogotovo zato sto vecini taj termin ne pase.
da to stoji, i nemam nista protiv toga da se termin promijeni, dok je u granicama predvidenim redom predavanja za tekucu akademsku godinu

bbanelli (napisa):
No ako ti mozes uvjeriti voditelje ovog drugog kolegija da promijene svoj termin, samo izvoli.
cccc Very Happy na kog ti ja licim, to me se ne tice, imam dovoljno svojih problema


bbanelli (napisa):
Zasto bi itko tebi treba polagati racune vezano za to?

A kad sam ja to tocno trazio?

bbanelli (napisa):
Citat:
Bilo kako bilo tvojem slucaju nije mjesto ovdje.
I opet, tko si *ti* da odredjujes ciji slucaj bi treba biti gdje?

Mislim da nisi shvatio poantu, nije da mislim da nebi to trebao pisati ovdje, nego da ces na ovaj nacin teze doci do cilja, ili neces uopce. Forum je nesluzben.

#71:  Autor/ica: eta PostPostano: 20:00 sub, 19. 3. 2011
    —
Dragi moji kolege,nemojte se svađati!!! Razz
A zar ne bi bilo lijepo da smo svi sretni i zadovoljni i da položimo kolegij ? Smile
Lijepo bi mogli svi mi (koliko vidim svima paše subota) pisati u subotu,a dvoje kolege kojima ne paše pisati vec kad im paše?

#72:  Autor/ica: HB PostPostano: 20:48 sub, 19. 3. 2011
    —
Ma ljudi o čemu vi raspravljate - situacija je ovakva: većina ljudi želi kolokvij pisati u subotu, 16.4.. Dvoje ljudi se protivi tome. Od toga jedan nije dao neki konkretan argument zašto to želi, a drugome je prestresno vraćati se 15.4. iz pule u zagreb. Očito je da subota otpada.
*sarcasm in order*

Osobno smatram da bi bilo lijepo da kolokvij bude u subotu. No, finalnu riječ imaju asistenti i profesorica. Nadam se da će oni uskoro reći tu finalnu odluku, da barem znamo o kojem će datumu biti riječ.

#73:  Autor/ica: GinoLokacija: Pula PostPostano: 21:12 sub, 19. 3. 2011
    —
u meduvremenu sam kontaktirao studentskog pravobranitelja pmf-a i objasnio mu situaciju

rekao je da on misli da se "termini ispita i kolokvija mogu mijenjati ako SVIMA odgovara"

#74:  Autor/ica: insane_raverLokacija: ZGB PostPostano: 21:13 sub, 19. 3. 2011
    —
HB (napisa):
... Nadam se da će oni uskoro reći tu finalnu odluku, da barem znamo o kojem će datumu biti riječ.


Odg koji sam dobio od profesorice :

"Trenutno ne mogu donijeti odluku o pomicanju kolokvija jer ne znam koliko vas uopce to zeli. Javio mi se vec jedan student kojem sam rekla da mi do utorka dostavi potpunu anketu pa cu ja do srijede donijeti odluku ovisno i o anketi i o zauzetosti praktikuma. Nisam sigurna smijemo li uopce odrzavati kolokvij subotom, to nije obicaj pa bi trebalo pitati.
U svakom slucaju, zasad jos uvijek stoji 28.3., a znat ce se definitivno u srijedu.
Pozdrav,
Maja Starcevic"

#75:  Autor/ica: tmaruscaLokacija: 1/039 PostPostano: 22:22 sub, 19. 3. 2011
    —
HB (napisa):
nije dao neki konkretan argument zašto to želi


niti je to duzan. radim, ako te bas zanima.

#76:  Autor/ica: jakob101 PostPostano: 1:19 ned, 20. 3. 2011
    —
Ne odgovara mi (nazalost) subota. Iz privatnih (religijskih) razloga. Ali ipak se bez mene mozete dogovorit za subotu, jer cu onda nekak pisat u drugom terminu (sto znaci poseban kolokvij samo za mene, ako asistenti i prof dopuste...).

#77:  Autor/ica: tidus PostPostano: 12:29 ned, 20. 3. 2011
    —
Gino (napisa):
kad sam ja imao takvu situaciju obratio sam se jednom od profesora i reko je da mogu doc na popravni pisat taj kolokvij...

Zanimljivo, budući da smo prošle godine morali mijenjati termin kolokvija Građe računala jer si ti upisao dva izborna i SAMO TEBI je došlo do kolizije termina...
Pa tko je ovdje lud? Valjda ćemo vidjeti u srijedu...

#78:  Autor/ica: anjchoLokacija: Jarun :) PostPostano: 12:42 ned, 20. 3. 2011
    —
Evo, ni meni ne odgovara subota (mislim da mi ni ne treba razlog, jer govorimo o ne kolokvijskom tjednu)! Mislim, sta, cula sam za promjene termina kolokvija zbog poklapanja, ali otkad smijemo mjenjat ''jer cemo onda imat vise vremena za naucit''? I ajde da je termin u kolokvijskom tjednu, ali tjedan dana nakon kraja kolokvija?

Dakle, protiv subote.

#79:  Autor/ica: Gost PostPostano: 13:12 ned, 20. 3. 2011
    —
za subotu...

naime, 28.3 imam algebarske u 12h, a c++ u 9h (ako je to opravdan razlog). 6.4 također meni odgovara.

#80:  Autor/ica: bbanelliLokacija: Zagreb PostPostano: 13:27 ned, 20. 3. 2011
    —
tidus (napisa):
Gino (napisa):
kad sam ja imao takvu situaciju obratio sam se jednom od profesora i reko je da mogu doc na popravni pisat taj kolokvij...

Zanimljivo, budući da smo prošle godine morali mijenjati termin kolokvija Građe računala jer si ti upisao dva izborna i SAMO TEBI je došlo do kolizije termina...
Pa tko je ovdje lud? Valjda ćemo vidjeti u srijedu...
Hej, ali on je kontaktirao studentskog mislioca^H^H^H^H^H^H^H^Hpravobranitelja koji misli da bi kolokvij trebao svima dogovarati!

Pa obzirom na to i cinjenicu da meni ne odgovara originalni termin (ergo, ne odgovara svima), opet smo na nuli? Very Happy



Forum@DeGiorgi -> Objektno programiranje (C++)


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće  :| |:
Stranica 4 / 7.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin