Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Diplomski studij primjenjene matematike (studij)
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 20:49 pet, 7. 8. 2009    Naslov: Diplomski studij primjenjene matematike Citirajte i odgovorite

Planiram upisati Primjenjenu, pa da pitam par pitanja...

1. Studij mi izgleda jako zanimljivo, je li stvarno tako? Ja inače volim analize, programiranja, dif. jednadžbe i slična područja :D

2. Kako stoje primjenjenci na tržištu rada i gdje se u Hrv mogu zaposliti ? (i ako netko zna kakva je plaća?)

3. kakvi su izborni kolegiji i na koji načiin ih se upisuje? (vidim na službenoj stranici nešto o modulima, pa bez modula pa sam se izgubio) :D


Hvala na svakom odgovoru :D
Planiram upisati Primjenjenu, pa da pitam par pitanja...

1. Studij mi izgleda jako zanimljivo, je li stvarno tako? Ja inače volim analize, programiranja, dif. jednadžbe i slična područja Very Happy

2. Kako stoje primjenjenci na tržištu rada i gdje se u Hrv mogu zaposliti ? (i ako netko zna kakva je plaća?)

3. kakvi su izborni kolegiji i na koji načiin ih se upisuje? (vidim na službenoj stranici nešto o modulima, pa bez modula pa sam se izgubio) Very Happy


Hvala na svakom odgovoru Very Happy



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
zorica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 03. 2007. (18:34:42)
Postovi: (E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 21:38 pon, 10. 8. 2009    Naslov: Re: Diplomski studij primjenjene matematike Citirajte i odgovorite

[quote="Luuka"]
1. Studij mi izgleda jako zanimljivo, je li stvarno tako? Ja inače volim analize, programiranja, dif. jednadžbe i slična područja :D[/quote]
Na ovo je malo tesko odgovoriti jer je to individualno al ako uz ovaj popis ukljucis jos i numericku matematiku mislim da ces biti zadovoljan.... ;)
[quote="Luuka"]
2. Kako stoje primjenjenci na tržištu rada i gdje se u Hrv mogu zaposliti ? (i ako netko zna kakva je plaća?)[/quote]
Ovo bi i ja volila znati.... :)
[quote="Luuka"]
3. kakvi su izborni kolegiji i na koji načiin ih se upisuje? (vidim na službenoj stranici nešto o modulima, pa bez modula pa sam se izgubio) :D[/quote]
U dvije godine diplomskog studija trebas upisati barem dva modula, pod modulom se podrazumijeva grupa predmeta od dva ili vise kolegija. Ostatak izbornih koje ne pokrijes sa modulima popunis s predmetima s liste izbornih kolegija s drugih diplomskih studija.
Valjda sam bar malo pomogla. ;)
Luuka (napisa):

1. Studij mi izgleda jako zanimljivo, je li stvarno tako? Ja inače volim analize, programiranja, dif. jednadžbe i slična područja Very Happy

Na ovo je malo tesko odgovoriti jer je to individualno al ako uz ovaj popis ukljucis jos i numericku matematiku mislim da ces biti zadovoljan.... Wink
Luuka (napisa):

2. Kako stoje primjenjenci na tržištu rada i gdje se u Hrv mogu zaposliti ? (i ako netko zna kakva je plaća?)

Ovo bi i ja volila znati.... Smile
Luuka (napisa):

3. kakvi su izborni kolegiji i na koji načiin ih se upisuje? (vidim na službenoj stranici nešto o modulima, pa bez modula pa sam se izgubio) Very Happy

U dvije godine diplomskog studija trebas upisati barem dva modula, pod modulom se podrazumijeva grupa predmeta od dva ili vise kolegija. Ostatak izbornih koje ne pokrijes sa modulima popunis s predmetima s liste izbornih kolegija s drugih diplomskih studija.
Valjda sam bar malo pomogla. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 12:02 uto, 25. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala puno!! :D

A još malo što se tiče izbornih:
Dakle svake godine se upisuje jedan modul (i tu se isto bira 1 po semestru ili ? ), a ostali izborni se upisuju iz nekog random modula?
Hvala puno!! Very Happy

A još malo što se tiče izbornih:
Dakle svake godine se upisuje jedan modul (i tu se isto bira 1 po semestru ili ? ), a ostali izborni se upisuju iz nekog random modula?



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
lena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2005. (21:21:59)
Postovi: (4C)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
11 = 11 - 0

PostPostano: 12:55 uto, 25. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

U tijeku diplomskog moras upisat 2 modula, nije bitno kad, a mozes ih upisat i vise. 'Rupe' popunjavas sa bilo kojim strucnim kolegijem s Matematike ili nekog srodnog faksa (ja sam prosle godine odslusala Astronomiju i astrofiziku na Fizici za izborni u zimskom semestru)
U tijeku diplomskog moras upisat 2 modula, nije bitno kad, a mozes ih upisat i vise. 'Rupe' popunjavas sa bilo kojim strucnim kolegijem s Matematike ili nekog srodnog faksa (ja sam prosle godine odslusala Astronomiju i astrofiziku na Fizici za izborni u zimskom semestru)



_________________
Ovca skace preko shtrika Capa Maca
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 15:43 uto, 25. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

a jel se to sve prijavljuje na upisima na studomatu ili molbe kasnije?
a jel se to sve prijavljuje na upisima na studomatu ili molbe kasnije?



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
lena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2005. (21:21:59)
Postovi: (4C)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
11 = 11 - 0

PostPostano: 16:18 uto, 25. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mi se nismo upisivali preko studomata vec ispunis upisni list pa sve to odmah tamo navedes (samo se prije javis voditelju studija da ti odobri izborni ako nije iz modula)
Mi se nismo upisivali preko studomata vec ispunis upisni list pa sve to odmah tamo navedes (samo se prije javis voditelju studija da ti odobri izborni ako nije iz modula)



_________________
Ovca skace preko shtrika Capa Maca
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 9:39 sri, 26. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

a kakva su iskustva sa modulima? Što se preporuča, što je zanimljivo, što je korisno kod traženja posla kasnije? I kakvi su izborni drugih diplomskih i van MO?

Sve ću ja to istražit, samo da tu pitam za dojmove :D
a kakva su iskustva sa modulima? Što se preporuča, što je zanimljivo, što je korisno kod traženja posla kasnije? I kakvi su izborni drugih diplomskih i van MO?

Sve ću ja to istražit, samo da tu pitam za dojmove Very Happy



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 9:07 čet, 27. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

a kakvo je programiranje na primjenjenoj? ima li dosta programiranja? čula sam da je (nakon računarstva naravno) na primjenjenoj najviše programiranja i da nije trivijalno
a kakvo je programiranje na primjenjenoj? ima li dosta programiranja? čula sam da je (nakon računarstva naravno) na primjenjenoj najviše programiranja i da nije trivijalno



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 14:15 čet, 27. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lena"] (ja sam prosle godine odslusala Astronomiju i astrofiziku na Fizici za izborni u zimskom semestru)[/quote]

I kakvo ti je iskustvo s tim? Zvuči mi zanimljivo... i jel ima di na stranicama fizike nešt o tome, ne mogu nigdje nać...
lena (napisa):
(ja sam prosle godine odslusala Astronomiju i astrofiziku na Fizici za izborni u zimskom semestru)


I kakvo ti je iskustvo s tim? Zvuči mi zanimljivo... i jel ima di na stranicama fizike nešt o tome, ne mogu nigdje nać...



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
lena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2005. (21:21:59)
Postovi: (4C)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
11 = 11 - 0

PostPostano: 16:36 čet, 27. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Predavanja su jako zanimljiva a vjezbe su lagane (za matematicara :) ). Meni je bilo super! Profesor i asistent su vrlo susretljivi, samo postoji sansa da ce ti se predavanja poklapat s ovima na matematici, isto i kolokviji (tako je i bilo prosle godine - samo na fizici su bili rokovi pa sam isla na pismeni)

@ tihana: programiranja ima dosta - programira se u C-u, MATLABu i jos kojekakvim programima ovisno o tome koji izborni uzmes
Predavanja su jako zanimljiva a vjezbe su lagane (za matematicara Smile ). Meni je bilo super! Profesor i asistent su vrlo susretljivi, samo postoji sansa da ce ti se predavanja poklapat s ovima na matematici, isto i kolokviji (tako je i bilo prosle godine - samo na fizici su bili rokovi pa sam isla na pismeni)

@ tihana: programiranja ima dosta - programira se u C-u, MATLABu i jos kojekakvim programima ovisno o tome koji izborni uzmes



_________________
Ovca skace preko shtrika Capa Maca
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 17:41 čet, 27. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel se to održava i ove godine? Ima nešto na netu o tome?

I jel bi mogla [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=122322#122322]tu[/url] odgovorit...

I kakvo je paralelno računanje kao modul? Pošto se ostali koji me zanimaju ne održavaju... I mislio sam upisat Modeliranje i pretraživanje baza podataka. Jel to dobro?

A što se tiče programiranja - :screamdance:
jel se to održava i ove godine? Ima nešto na netu o tome?

I jel bi mogla tu odgovorit...

I kakvo je paralelno računanje kao modul? Pošto se ostali koji me zanimaju ne održavaju... I mislio sam upisat Modeliranje i pretraživanje baza podataka. Jel to dobro?

A što se tiče programiranja - Screamin' 'n' Dancin'



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
lena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2005. (21:21:59)
Postovi: (4C)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
11 = 11 - 0

PostPostano: 20:36 čet, 27. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ak pitas za Astronomiju i astrofiziku treba cekat red predavanja na fizici a o kolegiju bi trebalo bit na stranicama fizike na starom redu predavanja.
Ak pitas za Astronomiju i astrofiziku treba cekat red predavanja na fizici a o kolegiju bi trebalo bit na stranicama fizike na starom redu predavanja.



_________________
Ovca skace preko shtrika Capa Maca
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 15:15 pet, 28. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lena"]Ak pitas za Astronomiju i astrofiziku treba cekat red predavanja na fizici a o kolegiju bi trebalo bit na stranicama fizike na starom redu predavanja.[/quote]

Taj kolegij se prošle godine, ako je suditi po redu predavanja, održavao i u ljetnom i zimskom semestru... meni bi puno bolje odgovaro da ga slušam u ljetnom, jel znaš nekog tko je tad slušao, jel to isti kolegij (jer mislim da je bila neka razlika u ects-ovima)... i jel možeš još koji detaljčić napisat o samom kolegiju? Onaj spisak poglavlja je samo čisto nabrajanje :D

I jel zna netko za ostale module kakvi su? Paralelno računanje, Modeliranje i pretraživanje baza podataka ?

Hvala svima još jednom :D
lena (napisa):
Ak pitas za Astronomiju i astrofiziku treba cekat red predavanja na fizici a o kolegiju bi trebalo bit na stranicama fizike na starom redu predavanja.


Taj kolegij se prošle godine, ako je suditi po redu predavanja, održavao i u ljetnom i zimskom semestru... meni bi puno bolje odgovaro da ga slušam u ljetnom, jel znaš nekog tko je tad slušao, jel to isti kolegij (jer mislim da je bila neka razlika u ects-ovima)... i jel možeš još koji detaljčić napisat o samom kolegiju? Onaj spisak poglavlja je samo čisto nabrajanje Very Happy

I jel zna netko za ostale module kakvi su? Paralelno računanje, Modeliranje i pretraživanje baza podataka ?

Hvala svima još jednom Very Happy



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
lena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2005. (21:21:59)
Postovi: (4C)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
11 = 11 - 0

PostPostano: 22:29 sub, 29. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Astronomija i astrofizika je prosle godine isla samo u zimskom semestru.
Kolegij je cista fizika ali vise teoretskog tipa - osnovni pojmovi, sva gibanja Zemlje, glavna tema su zvijezde pa se radi: fizikalna svojstva, klasifikacija, procesi unutar zvijezda... Nije pretesko za razumijet i zanimljivo je (ako te takve stvari zanimaju) :)

Paralelno racunanje nas je ove godine upisalo 0 pa ti nitko od primjenjenaca nece moc nista o tome rec. Probaj postavit pitanje negdje gdje se pise o racunarstvu.

Pretrazivanje baza podataka ide tek od ove godine, drzat ce prof.Drmac. Trebalo bi bit zanimljivo po onome sto je on meni rekao. Ak te nesto posebno zanima uvijek mozes otic njega pitat.
Astronomija i astrofizika je prosle godine isla samo u zimskom semestru.
Kolegij je cista fizika ali vise teoretskog tipa - osnovni pojmovi, sva gibanja Zemlje, glavna tema su zvijezde pa se radi: fizikalna svojstva, klasifikacija, procesi unutar zvijezda... Nije pretesko za razumijet i zanimljivo je (ako te takve stvari zanimaju) Smile

Paralelno racunanje nas je ove godine upisalo 0 pa ti nitko od primjenjenaca nece moc nista o tome rec. Probaj postavit pitanje negdje gdje se pise o racunarstvu.

Pretrazivanje baza podataka ide tek od ove godine, drzat ce prof.Drmac. Trebalo bi bit zanimljivo po onome sto je on meni rekao. Ak te nesto posebno zanima uvijek mozes otic njega pitat.



_________________
Ovca skace preko shtrika Capa Maca
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
HERMINA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2009. (10:31:30)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:04 ned, 30. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

namjeravam upisati primjenjenu pa me zanima koliko otprilike ima ima zainteresiranih za taj studij
hvala
namjeravam upisati primjenjenu pa me zanima koliko otprilike ima ima zainteresiranih za taj studij
hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 11:05 ned, 30. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

nema puno, to se ne brini :D

Ja uz sebe, znam još dvojicu koji će upisat.
nema puno, to se ne brini Very Happy

Ja uz sebe, znam još dvojicu koji će upisat.



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 11:08 ned, 30. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja znam sebe.
ja znam sebe.



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 14:42 ned, 30. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ma"]ja znam sebe.[/quote]

ooo kolega :D
Sad znam trojicu uz sebe :D
ma (napisa):
ja znam sebe.


ooo kolega Very Happy
Sad znam trojicu uz sebe Very Happy



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
HERMINA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2009. (10:31:30)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:01 ned, 30. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

opa, završavam preddiplomski u Splitu i tu nas je 7, ali nisam očekivala da će nas i u Zagrebu biti malo
barem nemam brige oko upisa jer mi se čini da su upisne kvote malo nategnute
opa, završavam preddiplomski u Splitu i tu nas je 7, ali nisam očekivala da će nas i u Zagrebu biti malo
barem nemam brige oko upisa jer mi se čini da su upisne kvote malo nategnute


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 22:15 ned, 30. 8. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako nekog zanima, pitao sam prof Juraka dal će se iduće godine održavat izborni modul "Transport kroz poroznu sredinu u hidrologiji i naftnom inženjeringu", i kaže da hoće :D
Ako nekog zanima, pitao sam prof Juraka dal će se iduće godine održavat izborni modul "Transport kroz poroznu sredinu u hidrologiji i naftnom inženjeringu", i kaže da hoće Very Happy



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan