Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prebacivanje unutar diplomskog studija

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Bubsi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 11. 2008. (17:18:35)
Postovi: (4A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 1 - 8
Lokacija: Split

PostPostano: 11:26 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Prebacivanje unutar diplomskog studija Citirajte i odgovorite

Zanima me jeli moguce prebacivanje sa Osjecke financijske na Zagrebacku?
Ima li ikoga ko je tako nesto napravio?
Zanima me jeli moguce prebacivanje sa Osjecke financijske na Zagrebacku?
Ima li ikoga ko je tako nesto napravio?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:28 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Trebalo bi biti moguce. Javi se voditelju nase financijske za detalje, jer sumnjam da ces na Forumu naci nekog tko je prosao bas takvo prebacivanje i da je imao ispolagano tocno ono sto ti imas (a to je bitno, jer se gleda sto bi ti se priznalo).

Eh sad... tko je voditelj financijske kod nas... nisam siguran, pa neka ti napise netko s tog studija tko zna. Ako se nitko ne javi za dan dva, pitaj prodekana za nastavu (Luka Grubisic; mail traizlica ti je gore, ono povecalo).
Trebalo bi biti moguce. Javi se voditelju nase financijske za detalje, jer sumnjam da ces na Forumu naci nekog tko je prosao bas takvo prebacivanje i da je imao ispolagano tocno ono sto ti imas (a to je bitno, jer se gleda sto bi ti se priznalo).

Eh sad... tko je voditelj financijske kod nas... nisam siguran, pa neka ti napise netko s tog studija tko zna. Ako se nitko ne javi za dan dva, pitaj prodekana za nastavu (Luka Grubisic; mail traizlica ti je gore, ono povecalo).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 15:27 pon, 21. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Profesor Basrak je voditelj financijskog smjera... Pronađi mail na njegovoj web stranici > [url]http://web.math.hr/~bbasrak/index1.php[/url]
Profesor Basrak je voditelj financijskog smjera... Pronađi mail na njegovoj web stranici > http://web.math.hr/~bbasrak/index1.php


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan