Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Za oslobađanje od usmenog putem kolokvija treba >= 70% ?
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Numerička matematika
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 10:00 pet, 26. 5. 2006    Naslov: Za oslobađanje od usmenog putem kolokvija treba >= 70% ? Citirajte i odgovorite

Zanima me jel istina da za oslobađanje od usmenog putem kolokvija treba imati 70/100 bodova??? Takve priče kruže po faxu, pa me zanima nekakva ISTINITA informacija?? nije mi jasno kako sad to?
Zanima me jel istina da za oslobađanje od usmenog putem kolokvija treba imati 70/100 bodova??? Takve priče kruže po faxu, pa me zanima nekakva ISTINITA informacija?? nije mi jasno kako sad to?


[Vrh]
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 11:13 pet, 26. 5. 2006    Naslov: Re: Za oslobađanje od usmenog putem kolokvija treba >= 7 Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Zanima me jel istina da za oslobađanje od usmenog putem kolokvija treba imati 70/100 bodova??? Takve priče kruže po faxu, pa me zanima nekakva ISTINITA informacija?? nije mi jasno kako sad to?[/quote]
Profesor je tako predložio na zadnjem predavanju, mislim da to, za sad, nije službena informacija.
Ilja je na žalbama nešto spominjao da se tek treba odlučiti o oslobađanju usmenog ispita.
Anonymous (napisa):
Zanima me jel istina da za oslobađanje od usmenog putem kolokvija treba imati 70/100 bodova??? Takve priče kruže po faxu, pa me zanima nekakva ISTINITA informacija?? nije mi jasno kako sad to?

Profesor je tako predložio na zadnjem predavanju, mislim da to, za sad, nije službena informacija.
Ilja je na žalbama nešto spominjao da se tek treba odlučiti o oslobađanju usmenog ispita.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 13:04 čet, 8. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

A zašto?
Molim profesora da odgovori zašto je promijenio ono što je vjerovatno i sam na početku odlučio? To stvarno nije u redu, gdje je sad sudentski odbor?! To je kršenje naših prava!
A zašto?
Molim profesora da odgovori zašto je promijenio ono što je vjerovatno i sam na početku odlučio? To stvarno nije u redu, gdje je sad sudentski odbor?! To je kršenje naših prava!


[Vrh]
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 14:06 čet, 8. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]A zašto?
Molim profesora da odgovori zašto je promijenio ono što je vjerovatno i sam na početku odlučio? To stvarno nije u redu, gdje je sad sudentski odbor?! To je kršenje naših prava![/quote]
Koje to točno studentsko pravo je prekršeno?
Ako te zanimaju točni i detaljni odgovori ili odi profesoru na konzultacije ili dođi sutra u 12h na predavanje i pitaj profesora. :)

Zadnjih par predavanja nitko nije pitao profesora išta o tom limitu za oslobođenje od usmenog pa bi zainteresirani mogli pitati dok ne bude prekasno.
Anonymous (napisa):
A zašto?
Molim profesora da odgovori zašto je promijenio ono što je vjerovatno i sam na početku odlučio? To stvarno nije u redu, gdje je sad sudentski odbor?! To je kršenje naših prava!

Koje to točno studentsko pravo je prekršeno?
Ako te zanimaju točni i detaljni odgovori ili odi profesoru na konzultacije ili dođi sutra u 12h na predavanje i pitaj profesora. Smile

Zadnjih par predavanja nitko nije pitao profesora išta o tom limitu za oslobođenje od usmenog pa bi zainteresirani mogli pitati dok ne bude prekasno.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:03 sub, 10. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel bio netko u petak na predavanjima pa možda pitao što je na kraju sa oslobođenjem od usmenog
Jel bio netko u petak na predavanjima pa možda pitao što je na kraju sa oslobođenjem od usmenog



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 18:55 sub, 10. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam bio na predavanju, ali nisam ništa pitao :twisted: (niti je itko drugi)

Ne razumijem zašto se raspitujete i istjerujete pravdu na forumu kada ga profesor ne posjećuje (pretpostavljam).
Zadnje predavanje je idući petak, kada će se i potpisi dijeliti, pa se možete raspitati.
Ja sam bio na predavanju, ali nisam ništa pitao Twisted Evil (niti je itko drugi)

Ne razumijem zašto se raspitujete i istjerujete pravdu na forumu kada ga profesor ne posjećuje (pretpostavljam).
Zadnje predavanje je idući petak, kada će se i potpisi dijeliti, pa se možete raspitati.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 12:17 čet, 15. 6. 2006    Naslov: Re: Za oslobađanje od usmenog putem kolokvija treba >= 7 Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Zanima me jel istina da za oslobađanje od usmenog putem kolokvija treba imati 70/100 bodova??? Takve priče kruže po faxu, pa me zanima nekakva ISTINITA informacija?? nije mi jasno kako sad to?[/quote]
Da..ja sam bila na predavanjima kad je prof. tako nesto sa 70% -2, i 90% -3 rekao.. samo kaj sam pp. da sam krivo cula i nisam isla za tim!
Dalje nigdje nisam vidjela niti cula nesto sto bi potvrdilo tu informaciju, vec samo brujanje o tome po faxu..al to mi i nije bas vjerodostojno..
Anonymous (napisa):
Zanima me jel istina da za oslobađanje od usmenog putem kolokvija treba imati 70/100 bodova??? Takve priče kruže po faxu, pa me zanima nekakva ISTINITA informacija?? nije mi jasno kako sad to?

Da..ja sam bila na predavanjima kad je prof. tako nesto sa 70% -2, i 90% -3 rekao.. samo kaj sam pp. da sam krivo cula i nisam isla za tim!
Dalje nigdje nisam vidjela niti cula nesto sto bi potvrdilo tu informaciju, vec samo brujanje o tome po faxu..al to mi i nije bas vjerodostojno..


[Vrh]
ainotna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 03. 2005. (19:38:22)
Postovi: (61)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 19:06 pet, 16. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Obavijest za one koji danas nisu bili na predavanju:

Profesor je rekao da nema odredjene bodovne granice za oslobodjenje od usmenog. Tko će trebati ići na usmeni, a tko ne, znat ćemo kad budu rezultati drugog kolokvija.
Tada će onima koji to zasluže biti ponuđene ocjene (2 ili 3). Tko je zadovoljan, upisuje mu se u index, a tko ne - zna se: na usmeni. :)

Rekao je i da se ne čudimo ako netko sa 60 bodova dobije 3, a sa 70 ocjenu 2... Da sve ovisi o tome koliko smo znanja pokazali, i na kojem području...

Eto.. Sretno, ljudi! :wink:
Obavijest za one koji danas nisu bili na predavanju:

Profesor je rekao da nema odredjene bodovne granice za oslobodjenje od usmenog. Tko će trebati ići na usmeni, a tko ne, znat ćemo kad budu rezultati drugog kolokvija.
Tada će onima koji to zasluže biti ponuđene ocjene (2 ili 3). Tko je zadovoljan, upisuje mu se u index, a tko ne - zna se: na usmeni. Smile

Rekao je i da se ne čudimo ako netko sa 60 bodova dobije 3, a sa 70 ocjenu 2... Da sve ovisi o tome koliko smo znanja pokazali, i na kojem području...

Eto.. Sretno, ljudi! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 22:20 pet, 16. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

znam da je ovo pitanje vec postavljano, ali zanima me da li itko tocno zna sta je s teoretskim pitanjima na kolokviju? na zadnjim vjezbama je receno da se jos ne zna, ali ce se znati do petka... pa ako netko ima kakvu informaciju...
hvala
znam da je ovo pitanje vec postavljano, ali zanima me da li itko tocno zna sta je s teoretskim pitanjima na kolokviju? na zadnjim vjezbama je receno da se jos ne zna, ali ce se znati do petka... pa ako netko ima kakvu informaciju...
hvala


[Vrh]
ainotna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 03. 2005. (19:38:22)
Postovi: (61)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 22:31 pet, 16. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

...još se ništa ne zna...i neće se znati najvjerojatnije dok ne vidimo kolokvije... :trema: :P
Profesor je rekao da može biti sve šta nije bilo na prvom kolokviju...
...još se ništa ne zna...i neće se znati najvjerojatnije dok ne vidimo kolokvije... Imam tremu Razz
Profesor je rekao da može biti sve šta nije bilo na prvom kolokviju...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 12:51 sub, 17. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa stvarno mi nije jasno... Zasto sad namjestat rezultate da prode sto manje ljudi??? ZASTO te informacije nisu dane prije prvog kolokvija, pa bi ljudi znali kolko posto treba imati... druga godina je teska i bez komplikacija i jos pritisak bolognje...
Pa stvarno mi nije jasno... Zasto sad namjestat rezultate da prode sto manje ljudi??? ZASTO te informacije nisu dane prije prvog kolokvija, pa bi ljudi znali kolko posto treba imati... druga godina je teska i bez komplikacija i jos pritisak bolognje...


[Vrh]
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 11:14 ned, 18. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok ovo još nisam čuo :D imaš 100% iz kolokvija i ponuđeno ti je 3??? ROFL.


Na FERu mi se čini puno elegantnije rješenje... Ako imaš kolokvij koji te može osloboditi i usmenog (ali samo ako imaš puno bodova) onda su ponuđene ocjene samo 4 i 5 a ne 2 i 3 :) u slučaju da imaš ocjenu manju od 4 s kolokvija moraš napismeni. Eto fala bogu upravo sam kolokvirao na FERu numeričku matematiku s 5 pa se ne moram živcirati oko ovoga :P

Uglavnom predlažen nastavnom osoblu ovaj način. Dakle najbolji se nagrađuju s oslobađanjem od usmenog, ali ne tim "nagradnim" dvojikama i trojikama, nego poštenim ocjenama kakve su i zaslužili :)
ok ovo još nisam čuo Very Happy imaš 100% iz kolokvija i ponuđeno ti je 3??? ROFL.


Na FERu mi se čini puno elegantnije rješenje... Ako imaš kolokvij koji te može osloboditi i usmenog (ali samo ako imaš puno bodova) onda su ponuđene ocjene samo 4 i 5 a ne 2 i 3 Smile u slučaju da imaš ocjenu manju od 4 s kolokvija moraš napismeni. Eto fala bogu upravo sam kolokvirao na FERu numeričku matematiku s 5 pa se ne moram živcirati oko ovoga Razz

Uglavnom predlažen nastavnom osoblu ovaj način. Dakle najbolji se nagrađuju s oslobađanjem od usmenog, ali ne tim "nagradnim" dvojikama i trojikama, nego poštenim ocjenama kakve su i zaslužili Smile



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
teh_pwnerer
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2006. (19:06:27)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 11:23 ned, 18. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="D4rk0"]u slučaju da imaš ocjenu manju od 4 s kolokvija moraš napismeni.[/quote]
pa koja je onda poanta kolokvija??? Kod nas je to još elegantnije riješeno : tko ima ocjenu manju od 2, mora na pismeni.

[quote="D4rk0"]Dakle najbolji se nagrađuju s oslobađanjem od usmenog, ali ne tim "nagradnim" dvojikama i trojikama, nego poštenim ocjenama kakve su i zaslužili :)[/quote]
Netkome tko je kolokvirao s 5 bit će ponuđena trojka. Ako želi višu ocjenu, mora i pokazati više znanja, dakle otići na usmeni.
D4rk0 (napisa):
u slučaju da imaš ocjenu manju od 4 s kolokvija moraš napismeni.

pa koja je onda poanta kolokvija??? Kod nas je to još elegantnije riješeno : tko ima ocjenu manju od 2, mora na pismeni.

D4rk0 (napisa):
Dakle najbolji se nagrađuju s oslobađanjem od usmenog, ali ne tim "nagradnim" dvojikama i trojikama, nego poštenim ocjenama kakve su i zaslužili Smile

Netkome tko je kolokvirao s 5 bit će ponuđena trojka. Ako želi višu ocjenu, mora i pokazati više znanja, dakle otići na usmeni.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 11:28 ned, 18. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Samo što je na FERu više naglasak na praksu, dok je na matematici više naglasak na teoriji.
Već je bilo priče da je na FERu moguće položiti MA3 bez da znaš definiciju limesa (samo primjer), dok će te ovdje profesor srušiti bez pitanja ako ne znaš neke osnovne definicije.

Ajde nemojmo ovo pretvorit u još jedan PMF vs FER topic. Profesor je odlučio sad tako kako je odlučio. Taj sistem ide više na ruku onih koje nije briga za prosjek, a za one koji žele imati 4 ili 5 se valjda očekuje da pokažu nekakvo teoretsko znanje, što je po meni potpuno opravdano. :)
Samo što je na FERu više naglasak na praksu, dok je na matematici više naglasak na teoriji.
Već je bilo priče da je na FERu moguće položiti MA3 bez da znaš definiciju limesa (samo primjer), dok će te ovdje profesor srušiti bez pitanja ako ne znaš neke osnovne definicije.

Ajde nemojmo ovo pretvorit u još jedan PMF vs FER topic. Profesor je odlučio sad tako kako je odlučio. Taj sistem ide više na ruku onih koje nije briga za prosjek, a za one koji žele imati 4 ili 5 se valjda očekuje da pokažu nekakvo teoretsko znanje, što je po meni potpuno opravdano. Smile



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Sedma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2004. (19:28:25)
Postovi: (3B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 15 - 5

PostPostano: 11:30 ned, 18. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

D4rk0, dobro kaj je tvoj post trebo biti?? nista ne trazim samo se hvalim?!?
ti nesto predlazes? pa ni nas ne slusaju...
D4rk0, dobro kaj je tvoj post trebo biti?? nista ne trazim samo se hvalim?!?
ti nesto predlazes? pa ni nas ne slusaju...



_________________
U tramvaju je petero ljudi, ako izadje sedmero, a na sljedecoj stanici udje dvoje, tramvaj ce biti prazan...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 18:19 ned, 18. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="teh_pwnerer"][quote="D4rk0"]u slučaju da imaš ocjenu manju od 4 s kolokvija moraš napismeni.[/quote]
pa koja je onda poanta kolokvija??? Kod nas je to još elegantnije riješeno : tko ima ocjenu manju od 2, mora na pismeni.
[/quote]
skjuz me :) mora na usmeni je trebalo pisati...

imate pravo neće me nitko poslušati, a i više nema smisla kada ionako od sljedeće godine to ide po bolonji... nisam baš mislio pri postanju :P rough night ^^
teh_pwnerer (napisa):
D4rk0 (napisa):
u slučaju da imaš ocjenu manju od 4 s kolokvija moraš napismeni.

pa koja je onda poanta kolokvija??? Kod nas je to još elegantnije riješeno : tko ima ocjenu manju od 2, mora na pismeni.

skjuz me Smile mora na usmeni je trebalo pisati...

imate pravo neće me nitko poslušati, a i više nema smisla kada ionako od sljedeće godine to ide po bolonji... nisam baš mislio pri postanju Razz rough night ^^



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 14:12 sri, 21. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

dobro kakve su to sad fore sa 70%.. ne kuzim.. na slubenoj stranici numericke lijepo pise da sa 2,3 imas upis, ak oces vise odgovaraj.. i to je to.. kaj je sad ovo, ti ides na usmeni, ti neides, nema praga za oslobodenje isl. (!?!?!)
I [b]D4rk0[/b] tu se nikako ne slazem s tobom, najveci dio posla oko polaganja ovog kolegija je upravo prolazak pismenog dijela, u ovom slucaju kolokvija!! ovi kaj su dobili "samo" 2,3 su se vec doma naradili i narjesavali zadataka -i pp. da vecina njih zna puno vise nego sto im je ocjena s kolokvija/pismenog jer da bi ga polozili trebate imati dobro sazvakane zadatke jer vremena za razmisljanje kao ni popravaka u slucaju greske u racunu u kojem se tako lako zeznuti nema , te su samim prolazom vec rijesili tezi dio ispita i s tim je logicno da ovi kaj oce vecu ocjenu moraju prof. odgovorit na jos par pitanja i yey- eto im ocjene vece!!
i samo sitnica offtopic,
dajte ppl dosta vise s tim otvaranjem novih topica za svako pitanje.. ima ih valjda 1000 na temu rezultati kolokvija!!! Koji vam je?!?! ako nekaj nije stvarno nesto novo, nadite najslicniji po tematici i nutra postavite pitanje..ovo je dosadno, nepregledno i neucinkovito!!!!!
dobro kakve su to sad fore sa 70%.. ne kuzim.. na slubenoj stranici numericke lijepo pise da sa 2,3 imas upis, ak oces vise odgovaraj.. i to je to.. kaj je sad ovo, ti ides na usmeni, ti neides, nema praga za oslobodenje isl. (!?!?!)
I D4rk0 tu se nikako ne slazem s tobom, najveci dio posla oko polaganja ovog kolegija je upravo prolazak pismenog dijela, u ovom slucaju kolokvija!! ovi kaj su dobili "samo" 2,3 su se vec doma naradili i narjesavali zadataka -i pp. da vecina njih zna puno vise nego sto im je ocjena s kolokvija/pismenog jer da bi ga polozili trebate imati dobro sazvakane zadatke jer vremena za razmisljanje kao ni popravaka u slucaju greske u racunu u kojem se tako lako zeznuti nema , te su samim prolazom vec rijesili tezi dio ispita i s tim je logicno da ovi kaj oce vecu ocjenu moraju prof. odgovorit na jos par pitanja i yey- eto im ocjene vece!!
i samo sitnica offtopic,
dajte ppl dosta vise s tim otvaranjem novih topica za svako pitanje.. ima ih valjda 1000 na temu rezultati kolokvija!!! Koji vam je?!?! ako nekaj nije stvarno nesto novo, nadite najslicniji po tematici i nutra postavite pitanje..ovo je dosadno, nepregledno i neucinkovito!!!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 16:11 sri, 21. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

prijavi se za moderatora i natjeraj ih da poštuju tvoj autoritet :D

*cartman mode on*
"respect my authority!"
prijavi se za moderatora i natjeraj ih da poštuju tvoj autoritet Very Happy

*cartman mode on*
"respect my authority!"



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 16:29 sri, 21. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="D4rk0"]prijavi se za moderatora i natjeraj ih da poštuju tvoj autoritet :D

*cartman mode on*
"respect my authority!"[/quote]

:rotfl3:
evo..samo sto nisam..
D4rk0 (napisa):
prijavi se za moderatora i natjeraj ih da poštuju tvoj autoritet Very Happy

*cartman mode on*
"respect my authority!"


Rolling on the Floor, Laughing
evo..samo sto nisam..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Runner
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2005. (17:33:17)
Postovi: (A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 11:15 čet, 22. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja se |x| slazem sa reo-m

Mi koji imamo 2,3 sa kolikvija smo ne samo pokazali da znamo, nego se i potrudili, izvježbali 1000će zadataka sve u svrhu što brže šablonizacije i također smatram da ako smo zadovoljni ocjenom nema potrebe da se opterećujemo još i usmenim koji bi samo trebao pokazati da već znamo sve što smo radili u kolokvijima (mislim na malo lakše izvode i takve stvari, koji su na usmneom za 2)... Nije nikome problem izaći na usmeni, i imamo hvala bogu 3 prilike ali samo mislim da ako je nešto rečeno onda se toga treba pridržavati :solider_salute:
ja se |x| slazem sa reo-m

Mi koji imamo 2,3 sa kolikvija smo ne samo pokazali da znamo, nego se i potrudili, izvježbali 1000će zadataka sve u svrhu što brže šablonizacije i također smatram da ako smo zadovoljni ocjenom nema potrebe da se opterećujemo još i usmenim koji bi samo trebao pokazati da već znamo sve što smo radili u kolokvijima (mislim na malo lakše izvode i takve stvari, koji su na usmneom za 2)... Nije nikome problem izaći na usmeni, i imamo hvala bogu 3 prilike ali samo mislim da ako je nešto rečeno onda se toga treba pridržavati :solider_salute:



_________________
To shape a men or metal to thy will...
thou must strike with "force"
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Numerička matematika Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan