Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

usmeni kod prof. Čaklovića
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Uvod u optimizaciju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
__fox
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2008. (20:00:38)
Postovi: (35)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4

PostPostano: 15:12 čet, 3. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

125b na kolokvijima.

pitanja:

1.sve sto znam o konacnogeneriranim konusima... raspisala sam 2lista. ali glavni teorem nisam znala dokazat. a to je onaj da je kgk poliedarski konus. njega sam samo navela. cak sam ubacila hrpu ostalih teorema i dokaz tma o dekompoziciji. nije bilo ok, jer nema dokaza glavnog teorema.

2.kako rijesiti graficki igre 2x2... to sam raspisala onu pricicu o matricnim igrama stupac ovo redak ono bla bla a u slucju kad je A 2x2 matrica onda graficki predstavimo s dva pravca pa kako pa zasto pa opet nes fali. naime, falilo mi maxmin yAx = maxmin eAx i pitao me to na ploci da raspisem. iskreno fkt nisam znala, a nisam to od kolokvija ponovila. znaci lose opet...

krene mi pisat na compu ponovljeni i ja valjd iz ocaja, profesore molim vas mozete li me jos nesta pitat bilo sta. i on mi kaze. dobro kolegice, uzmite papir sjednite uzmite si vremena koliko trebate i dovrsite mi taj primjer s matricnim igrama. odem sjednem skuzim da nemam to sa e-ovima. skuzim onda koje gluposti sam pisala po ploci, fkt sam se izblamirala i odnesem mu papir. i nasmijao se i rekao e sad je vec bolje i jeeeeedva mi opet dao 2 :S

prosla sam, ali nisam nes najsretnija. sva ostala ustaljena pitanja sam naucila i et, dodje mi bas to. al bilo, proslo. sretno svima koji tek imaju.
125b na kolokvijima.

pitanja:

1.sve sto znam o konacnogeneriranim konusima... raspisala sam 2lista. ali glavni teorem nisam znala dokazat. a to je onaj da je kgk poliedarski konus. njega sam samo navela. cak sam ubacila hrpu ostalih teorema i dokaz tma o dekompoziciji. nije bilo ok, jer nema dokaza glavnog teorema.

2.kako rijesiti graficki igre 2x2... to sam raspisala onu pricicu o matricnim igrama stupac ovo redak ono bla bla a u slucju kad je A 2x2 matrica onda graficki predstavimo s dva pravca pa kako pa zasto pa opet nes fali. naime, falilo mi maxmin yAx = maxmin eAx i pitao me to na ploci da raspisem. iskreno fkt nisam znala, a nisam to od kolokvija ponovila. znaci lose opet...

krene mi pisat na compu ponovljeni i ja valjd iz ocaja, profesore molim vas mozete li me jos nesta pitat bilo sta. i on mi kaze. dobro kolegice, uzmite papir sjednite uzmite si vremena koliko trebate i dovrsite mi taj primjer s matricnim igrama. odem sjednem skuzim da nemam to sa e-ovima. skuzim onda koje gluposti sam pisala po ploci, fkt sam se izblamirala i odnesem mu papir. i nasmijao se i rekao e sad je vec bolje i jeeeeedva mi opet dao 2 :S

prosla sam, ali nisam nes najsretnija. sva ostala ustaljena pitanja sam naucila i et, dodje mi bas to. al bilo, proslo. sretno svima koji tek imaju.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lord R
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 11. 2005. (01:03:34)
Postovi: (5D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 9

PostPostano: 23:16 čet, 3. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da su pravi doživljaji s usmenog, ipak malo neprikladni za forum!

Na papiru sam dobio Farkasa i posljedice, motivacija met.unutarnje točke i kaznena fja.
Dokazao sam DETALJNO farkasa i 3 posljedice, obostrano A4 sitna slova.
Drugo pitanje sam pisao motivaciju iz knjige, za kaznanu funkciju, one spike sa dobivanjem jednakosti i sl. dao i dokazao nužan uvjet, iskazao dovoljan uvjet za ekst. opet skoro cijeli A4 obostrano.

Usmeno sam dobio nešto sa sipleksom, iskreno nisam ni skužio pitanje; bila je skica područja i funkcija gdje je bilo jasno što je optimalna točka ali pitanje je bilo nešto s tim za dualni problem gdje sam ja pričao o normalama na pravce iz primarne i raspisu vektora z. Bez reakcije profesora, čak se i složio nešto samnom dok sam pričao.
Potom me pitao nešto skroz lagano oko farkasa, točno ono što sam komentirao u pismenom dijelu.
Zadnje pitanje je bilo oko gradijenta koji je okomit na mnogostrukost, uz dovoljan uvjet za ekstrem, ali s nečim što nisam mogao protumačiti no dobio sa napomenu da to ne moram znati i da je odgovor repliciranje postupka ''dokaza teorema o implicitno zadanoj funkciji uz zamijenu varijabli'' vjerojatno sam dobio to pitanje jer sam se (opravdano) pozivao na neke teoreme iz analize.

Također sam čuo pitanja: minmaks dokaz i matrične igre, ne znam što točno dokazat.
Mislim da sam imao 121/200 (60%) na kol, i to je sve skupa 2.

Da ne zaboravim, kod unutarnje točke ima dokaz za nužan uvjet ekstrema koji sam ja dokazao tako da sam zbija raspisao samo prvu nejednakost i riječima naveo kako se dokazuje druga, (nisam stigao jer je već pitao da netko odgovara) na što sam dobio odgovor da smo mi dokazali nešto finiju ocjenu (dakle i drugu nejednakost),a onda sam mu skreno pažnju na napomenu i opisao dokaz i ponudio se da dokažem precizno, na što sam dobio reakciju da je to ''površno dokazano'', a raspisanije je nego u njegovoj knjizi. Kad sam se opet ponudio da dokažem jer znam, no to je prošlo bez reakcije, tj. reakcija je bila tm o implicitnoj i ta priča :D.

Sve skupa, usmeni kod profesora Čaklovića je jedinstven doživljaj(barem na našem faksu, možda bi se na nekom provincijskom učilištu dalo naći nešto slično), a vjerujem da najbolji doživljaj koji ću s njega ponijeti će biti profesorov smiješak. :)
Mislim da su pravi doživljaji s usmenog, ipak malo neprikladni za forum!

Na papiru sam dobio Farkasa i posljedice, motivacija met.unutarnje točke i kaznena fja.
Dokazao sam DETALJNO farkasa i 3 posljedice, obostrano A4 sitna slova.
Drugo pitanje sam pisao motivaciju iz knjige, za kaznanu funkciju, one spike sa dobivanjem jednakosti i sl. dao i dokazao nužan uvjet, iskazao dovoljan uvjet za ekst. opet skoro cijeli A4 obostrano.

Usmeno sam dobio nešto sa sipleksom, iskreno nisam ni skužio pitanje; bila je skica područja i funkcija gdje je bilo jasno što je optimalna točka ali pitanje je bilo nešto s tim za dualni problem gdje sam ja pričao o normalama na pravce iz primarne i raspisu vektora z. Bez reakcije profesora, čak se i složio nešto samnom dok sam pričao.
Potom me pitao nešto skroz lagano oko farkasa, točno ono što sam komentirao u pismenom dijelu.
Zadnje pitanje je bilo oko gradijenta koji je okomit na mnogostrukost, uz dovoljan uvjet za ekstrem, ali s nečim što nisam mogao protumačiti no dobio sa napomenu da to ne moram znati i da je odgovor repliciranje postupka ''dokaza teorema o implicitno zadanoj funkciji uz zamijenu varijabli'' vjerojatno sam dobio to pitanje jer sam se (opravdano) pozivao na neke teoreme iz analize.

Također sam čuo pitanja: minmaks dokaz i matrične igre, ne znam što točno dokazat.
Mislim da sam imao 121/200 (60%) na kol, i to je sve skupa 2.

Da ne zaboravim, kod unutarnje točke ima dokaz za nužan uvjet ekstrema koji sam ja dokazao tako da sam zbija raspisao samo prvu nejednakost i riječima naveo kako se dokazuje druga, (nisam stigao jer je već pitao da netko odgovara) na što sam dobio odgovor da smo mi dokazali nešto finiju ocjenu (dakle i drugu nejednakost),a onda sam mu skreno pažnju na napomenu i opisao dokaz i ponudio se da dokažem precizno, na što sam dobio reakciju da je to ''površno dokazano'', a raspisanije je nego u njegovoj knjizi. Kad sam se opet ponudio da dokažem jer znam, no to je prošlo bez reakcije, tj. reakcija je bila tm o implicitnoj i ta priča Very Happy.

Sve skupa, usmeni kod profesora Čaklovića je jedinstven doživljaj(barem na našem faksu, možda bi se na nekom provincijskom učilištu dalo naći nešto slično), a vjerujem da najbolji doživljaj koji ću s njega ponijeti će biti profesorov smiješak. Smile



_________________
"Žalim prošlost, nadam se budućnosti, nezadovoljan sa sadošnošću - to je moj život."
-Pjotr Iljič Čajkovski
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
5ra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 08. 2006. (21:34:08)
Postovi: (D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 31 - 21

PostPostano: 14:40 pet, 4. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

moja pitanja:

na papiru standardno:
1. farkaseva lema i posljedice, gdje smo je koristili. nisam trebala dokazati posljedice
2. teorem dualnosti i povezati ga s uvjetom optimalnosti.

na ploči:
1. definicija dualnog konusa
2. ima li smisla definirati dualni konus nekog konačnog skupa, npr. skupa od 2 elementa, i što je dualni konus od dualnog konusa skupa od dva elementa
3. dokazat da je konus generiran s ta sva elementa upravo dualni konus dualnog konusa skupa od ta sva elementa

u principu sam crtala to, a ovaj zadnji dokaz sam počela i onda me profesor prekinuo.
na kolokvijima 153, ukupno 4.

sretno svima!
moja pitanja:

na papiru standardno:
1. farkaseva lema i posljedice, gdje smo je koristili. nisam trebala dokazati posljedice
2. teorem dualnosti i povezati ga s uvjetom optimalnosti.

na ploči:
1. definicija dualnog konusa
2. ima li smisla definirati dualni konus nekog konačnog skupa, npr. skupa od 2 elementa, i što je dualni konus od dualnog konusa skupa od dva elementa
3. dokazat da je konus generiran s ta sva elementa upravo dualni konus dualnog konusa skupa od ta sva elementa

u principu sam crtala to, a ovaj zadnji dokaz sam počela i onda me profesor prekinuo.
na kolokvijima 153, ukupno 4.

sretno svima!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Debla
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2005. (16:54:24)
Postovi: (94)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
13 = 20 - 7

PostPostano: 19:48 pon, 7. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel osobe koje sada prvi puta izlaze na usmeni ,jer su bili na popravom, imaju pravo na ponovljeni usmeni?
jel osobe koje sada prvi puta izlaze na usmeni ,jer su bili na popravom, imaju pravo na ponovljeni usmeni?



_________________
Jos jedna ovca
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
caklovic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 10. 2002. (12:08:55)
Postovi: (80)16
Sarma = la pohva - posuda
= 21 - 14

PostPostano: 22:56 pon, 7. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Svatko tko padne na završnom ispitu ima pravo na ponovljeni pokušaj i to bez obzira je li popravljao kolokvij ili nije.

L. Čaklović
Svatko tko padne na završnom ispitu ima pravo na ponovljeni pokušaj i to bez obzira je li popravljao kolokvij ili nije.

L. Čaklović


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Žuti
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 01. 2006. (11:15:51)
Postovi: (18)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2

PostPostano: 20:17 uto, 8. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li netko zna odgovor na pitanje

kod algoritma za separirajucu hiperravninu, sto ako ne mozemo u bazu ubaciti sve a_1,...,a_n vektore, vec samo npr. a_1,...,a_k (a ostalo ostanu kanonski vektori), da li onda algoritam radi?

Please
Da li netko zna odgovor na pitanje

kod algoritma za separirajucu hiperravninu, sto ako ne mozemo u bazu ubaciti sve a_1,...,a_n vektore, vec samo npr. a_1,...,a_k (a ostalo ostanu kanonski vektori), da li onda algoritam radi?

Please


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
noa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2007. (22:28:08)
Postovi: (51)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 1

PostPostano: 20:37 uto, 8. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ispravak.
Ne radi. Pise kod tog algoritma da m mora biti veci ili jednak n.
Ispravak.
Ne radi. Pise kod tog algoritma da m mora biti veci ili jednak n.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 20:45 uto, 8. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="noa"]Da. To ti nema veze. Znaci ako ti je beta_i negativan i predznaci kod tih kaj su ti ostali pozitivni (inace nastavljas sa transformacijama) imas jednadzbu sep. hip.[/quote]

Oprez!! Prvi korak kod alg za sep hiperravninu (i prvi dio dokaza tm separacije) je da se napravi baza sačinjena od a-ova. Ako se to ne može napraviti (kao što je sad slučaj) onda se koristi onaj općenitiji tm separacije i radi se samo na potprostoru kojeg razapinju generatori konusa.
noa (napisa):
Da. To ti nema veze. Znaci ako ti je beta_i negativan i predznaci kod tih kaj su ti ostali pozitivni (inace nastavljas sa transformacijama) imas jednadzbu sep. hip.


Oprez!! Prvi korak kod alg za sep hiperravninu (i prvi dio dokaza tm separacije) je da se napravi baza sačinjena od a-ova. Ako se to ne može napraviti (kao što je sad slučaj) onda se koristi onaj općenitiji tm separacije i radi se samo na potprostoru kojeg razapinju generatori konusa.



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ivancica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2007. (10:18:25)
Postovi: (41)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:19 uto, 8. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel bi mogao netko napisat kako pokazat da je KGK poliedarski skup?

nije mi jasno zasto je KGK presjek onih negativnih zatvorenih poluprostora i zasto je q iz konacnog skupa? :(
jel bi mogao netko napisat kako pokazat da je KGK poliedarski skup?

nije mi jasno zasto je KGK presjek onih negativnih zatvorenih poluprostora i zasto je q iz konacnog skupa? Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 22:01 uto, 8. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ivancica"]jel bi mogao netko napisat kako pokazat da je KGK poliedarski skup?

nije mi jasno zasto je KGK presjek onih negativnih zatvorenih poluprostora i zasto je q iz konacnog skupa? :([/quote]

Koristimo tm o separaciji. On kaže da za svaki KGK i vektor b koji nije u njemu imamo hiperravninu koja ih razdvaja, i to tako da je b "desno" a KGK "lijevo" (s poz odnosno neg strane hiperravnine)

Sad gledemo sve moguće izbore b-ova koji nisu iz KGK. Za svakog od njih postoji q da vrijede ona svojstva. Odavde možemo zaključiti da je KGK presjek svih negativnih hiperravnina tih q-ova. Svaka od tih hiperravnina je zatv poluprostor, pa nam još treba da ih bude konačno da bi imali da je KGK poliearski.

Da ih je konačno slijedi iz toga što je svaki q određen s n-1 (od m) generatora konusa (jer je na toliko njih okomit pa ga oni određuju), pa zapravo onih qova u presjeku ima najviše (m povrh n-1) što je konačan broj.
ivancica (napisa):
jel bi mogao netko napisat kako pokazat da je KGK poliedarski skup?

nije mi jasno zasto je KGK presjek onih negativnih zatvorenih poluprostora i zasto je q iz konacnog skupa? Sad


Koristimo tm o separaciji. On kaže da za svaki KGK i vektor b koji nije u njemu imamo hiperravninu koja ih razdvaja, i to tako da je b "desno" a KGK "lijevo" (s poz odnosno neg strane hiperravnine)

Sad gledemo sve moguće izbore b-ova koji nisu iz KGK. Za svakog od njih postoji q da vrijede ona svojstva. Odavde možemo zaključiti da je KGK presjek svih negativnih hiperravnina tih q-ova. Svaka od tih hiperravnina je zatv poluprostor, pa nam još treba da ih bude konačno da bi imali da je KGK poliearski.

Da ih je konačno slijedi iz toga što je svaki q određen s n-1 (od m) generatora konusa (jer je na toliko njih okomit pa ga oni određuju), pa zapravo onih qova u presjeku ima najviše (m povrh n-1) što je konačan broj.



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ivancica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2007. (10:18:25)
Postovi: (41)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:18 uto, 8. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvalaaa puno! :D
hvalaaa puno! Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 23:42 uto, 8. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Žuti"]Da li netko zna odgovor na pitanje

kod algoritma za separirajucu hiperravninu, sto ako ne mozemo u bazu ubaciti sve a_1,...,a_n vektore, vec samo npr. a_1,...,a_k (a ostalo ostanu kanonski vektori), da li onda algoritam radi?

Please[/quote]


Neki dan kad je profesor postavio to pitanje, rekao je da jos pretpostavimo da su koeficijenti od b-a (bete) sve jednaki 1 (i oni ispod a-ova i oni ispod e-ova). Sto je odgovor u tom odredenom slucaju?, B nije u konusu C(a1,...,ak) jer nije prikazan kao kombinacija samo generatora od konusa? i sad onaj poopceni tm separacije kaze da u tom slucaju uzmemo neki vektor q za kojeg vrijede q^Tb>0 i q^Tai=0. Kako bi se u tom slucaju b odredio? i... grijesim li u nekom od zakljucaka?
Žuti (napisa):
Da li netko zna odgovor na pitanje

kod algoritma za separirajucu hiperravninu, sto ako ne mozemo u bazu ubaciti sve a_1,...,a_n vektore, vec samo npr. a_1,...,a_k (a ostalo ostanu kanonski vektori), da li onda algoritam radi?

Please



Neki dan kad je profesor postavio to pitanje, rekao je da jos pretpostavimo da su koeficijenti od b-a (bete) sve jednaki 1 (i oni ispod a-ova i oni ispod e-ova). Sto je odgovor u tom odredenom slucaju?, B nije u konusu C(a1,...,ak) jer nije prikazan kao kombinacija samo generatora od konusa? i sad onaj poopceni tm separacije kaze da u tom slucaju uzmemo neki vektor q za kojeg vrijede q^Tb>0 i q^Tai=0. Kako bi se u tom slucaju b odredio? i... grijesim li u nekom od zakljucaka?


[Vrh]
vanja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2006. (16:38:26)
Postovi: (9E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2

PostPostano: 1:24 sri, 9. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="Žuti"]Da li netko zna odgovor na pitanje

kod algoritma za separirajucu hiperravninu, sto ako ne mozemo u bazu ubaciti sve a_1,...,a_n vektore, vec samo npr. a_1,...,a_k (a ostalo ostanu kanonski vektori), da li onda algoritam radi?

Please[/quote]


Neki dan kad je profesor postavio to pitanje, rekao je da jos pretpostavimo da su koeficijenti od b-a (bete) sve jednaki 1 (i oni ispod a-ova i oni ispod e-ova). Sto je odgovor u tom odredenom slucaju?, B nije u konusu C(a1,...,ak) jer nije prikazan kao kombinacija samo generatora od konusa? [/quote]

to što b nije prikazan kao kombinacija samo generatora od konusa ne znači automatski da nije u konusu.
Anonymous (napisa):
Žuti (napisa):
Da li netko zna odgovor na pitanje

kod algoritma za separirajucu hiperravninu, sto ako ne mozemo u bazu ubaciti sve a_1,...,a_n vektore, vec samo npr. a_1,...,a_k (a ostalo ostanu kanonski vektori), da li onda algoritam radi?

Please



Neki dan kad je profesor postavio to pitanje, rekao je da jos pretpostavimo da su koeficijenti od b-a (bete) sve jednaki 1 (i oni ispod a-ova i oni ispod e-ova). Sto je odgovor u tom odredenom slucaju?, B nije u konusu C(a1,...,ak) jer nije prikazan kao kombinacija samo generatora od konusa?


to što b nije prikazan kao kombinacija samo generatora od konusa ne znači automatski da nije u konusu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Alisa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2008. (15:34:59)
Postovi: (4E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 19:13 sri, 4. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li se zna kada će otprilike biti usmeni? U kojem tjednu?
Da li se zna kada će otprilike biti usmeni? U kojem tjednu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marichuy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2009. (21:52:56)
Postovi: (26)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:13 pon, 14. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

21.1. ili 22.1. ...;-)
21.1. ili 22.1. ...Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
caklovic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 10. 2002. (12:08:55)
Postovi: (80)16
Sarma = la pohva - posuda
= 21 - 14

PostPostano: 17:02 pet, 18. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Usmeni ispiti održavati će se 21-24. siječnja 2013. Link za prijavu ispita:

[url]http://viveka.math.hr/prijave/index.php?course=11&lecturer=1[/url]

Ako netko ima posebne prohtjeve/želje/potrebe neka se javi.

L. Čaklović
Usmeni ispiti održavati će se 21-24. siječnja 2013. Link za prijavu ispita:

http://viveka.math.hr/prijave/index.php?course=11&lecturer=1

Ako netko ima posebne prohtjeve/želje/potrebe neka se javi.

L. Čaklović


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Sale
Gost





PostPostano: 20:37 pet, 18. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Neznam kak je ostalima ali ja sam se prijavio jos prije nekog vremena i nije mi na email adresu stigao mail za potvrdu. Jel ostalima stiže odmah ili kako ide ?
Neznam kak je ostalima ali ja sam se prijavio jos prije nekog vremena i nije mi na email adresu stigao mail za potvrdu. Jel ostalima stiže odmah ili kako ide ?


[Vrh]
xyz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2009. (11:14:15)
Postovi: (8A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
13 = 15 - 2
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 9:16 sub, 19. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni je odma stiglo. mozda ti se desio neki tipfeler kad si pisao adresu.. :roll:
meni je odma stiglo. mozda ti se desio neki tipfeler kad si pisao adresu.. Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
patlidzan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (19:17:28)
Postovi: (76)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 10:52 sub, 19. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pogledaj u junk mail
Pogledaj u junk mail


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:33 uto, 22. 1. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

ima kakvih dojmova od danas s usmenog? što je pitao,i kakva je prolaznost?
ima kakvih dojmova od danas s usmenog? što je pitao,i kakva je prolaznost?


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Uvod u optimizaciju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Stranica 6 / 7.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan