Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Matematika računalom - promjena termina (studij)
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 15:35 pet, 5. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Možete mu poslati mail, a ako netko želi, može ga i nazvati, ja imam broj mobitela pa neka mi se na pm javi osoba koja će zvat. Ili pogledajte na www.math.hr/~cerin
Možete mu poslati mail, a ako netko želi, može ga i nazvati, ja imam broj mobitela pa neka mi se na pm javi osoba koja će zvat. Ili pogledajte na www.math.hr/~cerin



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
c_l
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2007. (12:28:28)
Postovi: (98)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 22 - 25

PostPostano: 18:36 pet, 5. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da uistinu nisu potrebne takve mjere :lol: pa nije panika.. valjda 8)
da nas ne optuze da gnjavimo profesore doma :lol:
mislim da uistinu nisu potrebne takve mjere Laughing pa nije panika.. valjda Cool
da nas ne optuze da gnjavimo profesore doma Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
w
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2005. (19:34:36)
Postovi: (168)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
41 = 48 - 7

PostPostano: 23:24 ned, 7. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

slazem se, mail ce biti sasvim dostatan 8) ps jel netko uopce provjerio da li je termin u srijedu slobodan u praktikumu?
slazem se, mail ce biti sasvim dostatan Cool ps jel netko uopce provjerio da li je termin u srijedu slobodan u praktikumu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mia_
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 02. 2007. (00:17:12)
Postovi: (29)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 14:00 pon, 8. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Praktikum 2 je srijedom zauzet jedino od 12 do 14...barem tako pise na vratima praktikuma.
Praktikum 2 je srijedom zauzet jedino od 12 do 14...barem tako pise na vratima praktikuma.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 15:55 pon, 8. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ima ljudi kojima bi pasalo od 14-16h samo...:help!:
moze da se dogovorimo srijedom 2 sata a neki drugi dan druga dva sata? (ak drukcije ne ide):pray:
npr. 2 sata od nekih termina: utorkom iza 16h ili srijedom 12h-16h ili cetvrtkom od 8-12h?
ima ljudi kojima bi pasalo od 14-16h samo...Ljudi, pomagajte!!!
moze da se dogovorimo srijedom 2 sata a neki drugi dan druga dva sata? (ak drukcije ne ide)Pray
npr. 2 sata od nekih termina: utorkom iza 16h ili srijedom 12h-16h ili cetvrtkom od 8-12h?



_________________
Laganini...i stprljivo....Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 16:19 pon, 8. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Meri"]npr. 2 sata od nekih termina: utorkom iza 16h ili srijedom 12h-16h ili cetvrtkom od 8-12h?[/quote]
Najbolje bi bilo ravnati se prvo po praktikumu i napisati sve raspoložive termine. Pr2 je zauzet srijedom od 12-14, pa ništa od tremina srijedom 12-16, tj. ništa od onog dijela 12-14.
Meri (napisa):
npr. 2 sata od nekih termina: utorkom iza 16h ili srijedom 12h-16h ili cetvrtkom od 8-12h?

Najbolje bi bilo ravnati se prvo po praktikumu i napisati sve raspoložive termine. Pr2 je zauzet srijedom od 12-14, pa ništa od tremina srijedom 12-16, tj. ništa od onog dijela 12-14.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
c_l
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2007. (12:28:28)
Postovi: (98)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 22 - 25

PostPostano: 16:37 pon, 8. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

a meni bas nikoja od ta 3 termina ne pasu..
a da imamo 2 sata pon, od 16-18h?? i 2 srijedom..
uostalom, definitivno treba jos vidjeti s prof..
a meni bas nikoja od ta 3 termina ne pasu..
a da imamo 2 sata pon, od 16-18h?? i 2 srijedom..
uostalom, definitivno treba jos vidjeti s prof..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:06 uto, 9. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja mislim da cemo se ipak svi tesko dogovoriti. bilo bi najbolje da ostane kako je prvotno postavljeno.. naime,tako prof pase,a i rekao je da nas ne moze dolaziti vise od 50tak.. tko misli dolaziti,najbolje je da dodje u ponedjeljak u 16 h kad pocinju vjezbe pa da se dogovorimo..
ja mislim da cemo se ipak svi tesko dogovoriti. bilo bi najbolje da ostane kako je prvotno postavljeno.. naime,tako prof pase,a i rekao je da nas ne moze dolaziti vise od 50tak.. tko misli dolaziti,najbolje je da dodje u ponedjeljak u 16 h kad pocinju vjezbe pa da se dogovorimo..


[Vrh]
Gost






PostPostano: 14:26 uto, 9. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

nije stvar u tome ko misli dolazit ili ne jer ko ne misli njemu je svejedno kad je termin...
nije stvar u tome ko misli dolazit ili ne jer ko ne misli njemu je svejedno kad je termin...


[Vrh]
mia_
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 02. 2007. (00:17:12)
Postovi: (29)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 9:16 sri, 10. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko ja znam prof. je bas naglasi da zeli da predavanje bude u komadu...dakle 2+2 nece proci :) Ja mislim da je najbolje da bude srijedom 14-18 jer taj termin najvecem broju ljudi odgovara. Ne mozemo nikako naci 4 sata koja bas svima odgovaraju. Meni termin srijeda 14-18 isto ne odgovara, ali je ipak bolji od ponedjeljka :D
Koliko ja znam prof. je bas naglasi da zeli da predavanje bude u komadu...dakle 2+2 nece proci Smile Ja mislim da je najbolje da bude srijedom 14-18 jer taj termin najvecem broju ljudi odgovara. Ne mozemo nikako naci 4 sata koja bas svima odgovaraju. Meni termin srijeda 14-18 isto ne odgovara, ali je ipak bolji od ponedjeljka Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:15 sri, 10. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

recite profesoru za srijedu pa nek on odluci jel moze il ne, jer ak se svakog od nas pita onda je to 100 termina razlicitih...
recite profesoru za srijedu pa nek on odluci jel moze il ne, jer ak se svakog od nas pita onda je to 100 termina razlicitih...


[Vrh]
c_l
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2007. (12:28:28)
Postovi: (98)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 22 - 25

PostPostano: 15:22 sri, 10. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

da slazem se.. nema sanse da se BAS svi slozimo..
dobro, doci cemo u next pon i predlozit mu tu srijedu pa cemo vidjeti..
da slazem se.. nema sanse da se BAS svi slozimo..
dobro, doci cemo u next pon i predlozit mu tu srijedu pa cemo vidjeti..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 16:23 sri, 10. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mia_"]Koliko ja znam prof. je bas naglasi da zeli da predavanje bude u komadu...dakle 2+2 nece proci :)[/quote]
meni se cini da je nakon toga rekao da to nije idealno, al ak se nikak drukcije ne uspijemo dogovorit..i na kraju, receno je da je on tu radi nas.. :-s
mia_ (napisa):
Koliko ja znam prof. je bas naglasi da zeli da predavanje bude u komadu...dakle 2+2 nece proci Smile

meni se cini da je nakon toga rekao da to nije idealno, al ak se nikak drukcije ne uspijemo dogovorit..i na kraju, receno je da je on tu radi nas.. Eh?



_________________
Laganini...i stprljivo....Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
c_l
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2007. (12:28:28)
Postovi: (98)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 22 - 25

PostPostano: 16:30 sri, 10. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Meri"][quote="mia_"]Koliko ja znam prof. je bas naglasi da zeli da predavanje bude u komadu...dakle 2+2 nece proci :)[/quote]
meni se cini da je nakon toga rekao da to nije idealno, al ak se nikak drukcije ne uspijemo dogovorit..i na kraju, receno je da je on tu radi nas.. :-s[/quote]

da, al mislim da ce biti jos teze uskladiti za sve 2 puta po 2 sata..
Meri (napisa):
mia_ (napisa):
Koliko ja znam prof. je bas naglasi da zeli da predavanje bude u komadu...dakle 2+2 nece proci Smile

meni se cini da je nakon toga rekao da to nije idealno, al ak se nikak drukcije ne uspijemo dogovorit..i na kraju, receno je da je on tu radi nas.. Eh?


da, al mislim da ce biti jos teze uskladiti za sve 2 puta po 2 sata..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 18:55 sri, 10. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="c_l"][quote="Meri"][quote="mia_"]Koliko ja znam prof. je bas naglasi da zeli da predavanje bude u komadu...dakle 2+2 nece proci :)[/quote]
meni se cini da je nakon toga rekao da to nije idealno, al ak se nikak drukcije ne uspijemo dogovorit..i na kraju, receno je da je on tu radi nas.. :-s[/quote]

da, al mislim da ce biti jos teze uskladiti za sve 2 puta po 2 sata..[/quote]
a i većina je ipak za termin u srijedu 8)
c_l (napisa):
Meri (napisa):
mia_ (napisa):
Koliko ja znam prof. je bas naglasi da zeli da predavanje bude u komadu...dakle 2+2 nece proci Smile

meni se cini da je nakon toga rekao da to nije idealno, al ak se nikak drukcije ne uspijemo dogovorit..i na kraju, receno je da je on tu radi nas.. Eh?


da, al mislim da ce biti jos teze uskladiti za sve 2 puta po 2 sata..

a i većina je ipak za termin u srijedu Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Stormbringer
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 05. 2004. (21:38:56)
Postovi: (35)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 20:57 sri, 10. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

danas je asistentica iz Statističkog praktikuma ponudila 10 mjesta za grupu utorkom i kolege i ja smo se prebacili, s obzirom da većini kolega odgovara termin srijedom za Matematiku računalom. Ima još slobodnih mjesta za prebacit se u drugu grupu Statističkog praktikuma pa ako se još kome preklapa može tako.
Tako da je sad dijelu FPMovaca srijeda potpuno prazna i termin od 14-18h bi bio idealan, praktikum je (zasad) zauzet srijedom od 12-14h tako da samo se trebamo konačno usuglasiti i javiti profesoru za promjenu i da rezervira praktikum2
danas je asistentica iz Statističkog praktikuma ponudila 10 mjesta za grupu utorkom i kolege i ja smo se prebacili, s obzirom da većini kolega odgovara termin srijedom za Matematiku računalom. Ima još slobodnih mjesta za prebacit se u drugu grupu Statističkog praktikuma pa ako se još kome preklapa može tako.
Tako da je sad dijelu FPMovaca srijeda potpuno prazna i termin od 14-18h bi bio idealan, praktikum je (zasad) zauzet srijedom od 12-14h tako da samo se trebamo konačno usuglasiti i javiti profesoru za promjenu i da rezervira praktikum2


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 21:14 sri, 10. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

samo vi javite profesoru koji mozete doci u ponedjeljak...ionako je dosta ljudi bilo za srijedu...
samo vi javite profesoru koji mozete doci u ponedjeljak...ionako je dosta ljudi bilo za srijedu...


[Vrh]
w
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2005. (19:34:36)
Postovi: (168)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
41 = 48 - 7

PostPostano: 22:03 sri, 10. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

odlicno! :yesss: onda imamo novi termin :D jos ga samo treba finalizirati u pon. nadam se da i prof odgovara :figa2:
odlicno! Yes onda imamo novi termin Very Happy jos ga samo treba finalizirati u pon. nadam se da i prof odgovara Drzim fige


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Fallen.One
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 10. 2007. (08:16:33)
Postovi: (2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb, HR

PostPostano: 11:45 čet, 11. 10. 2007    Naslov: Termin SRI 14-18 Citirajte i odgovorite

Meni termin paše. Ja sam jedan od računaraca iz grupe A-XYZ (ne znam točno), pa ako može tak, onda je to dil. Vidimo se u ponedjeljak!
Meni termin paše. Ja sam jedan od računaraca iz grupe A-XYZ (ne znam točno), pa ako može tak, onda je to dil. Vidimo se u ponedjeljak!



_________________
.nema pravila osim onih koje si sami nametnemo.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Stormbringer
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 05. 2004. (21:38:56)
Postovi: (35)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 15:08 pon, 15. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

konačna promjena termina:

SRIJEDA: 14-18h, Praktikum2!

Dogovoreno danas s profesorom!

Pozdrav svima!
konačna promjena termina:

SRIJEDA: 14-18h, Praktikum2!

Dogovoreno danas s profesorom!

Pozdrav svima!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 2 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan