Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Stop devastaciji Cvjetnog trga i Donjeg grada!
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
k8yvis
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2006. (14:32:30)
Postovi: (79)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-36 = 8 - 44

PostPostano: 13:39 ned, 3. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gle, možda je zvučalo prepesimistično i to je definitivno krivi način razmišljanja. Vjerojatno je, da sam u to vrijeme bila u Zgbu, da bi se prošetala do tamo, jer se iovako sama po sebi budim oko 8 a.m. :oops:
I treba u ovoj državi pod hitno nešto napravit ali to nije moguće dok god na izborima biramo od dva zla manje zlo. (opet samo mišljenje :wink: )
Pozzz
Rekoh da ću se maknut odavde, al mi ne ide... :lol:
Gle, možda je zvučalo prepesimistično i to je definitivno krivi način razmišljanja. Vjerojatno je, da sam u to vrijeme bila u Zgbu, da bi se prošetala do tamo, jer se iovako sama po sebi budim oko 8 a.m. Embarassed
I treba u ovoj državi pod hitno nešto napravit ali to nije moguće dok god na izborima biramo od dva zla manje zlo. (opet samo mišljenje Wink )
Pozzz
Rekoh da ću se maknut odavde, al mi ne ide... Laughing



_________________
Da li je napredak kad ljudozder uzme vilicu?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:53 ned, 3. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eto, ja sam lijen dici se u 10 da bih u 11 lupao po loncima... :oops: Ali, postoji drugi vid pritiska, IMO daleko korisniji ako ga prihvati mnogo ljudi i to je moj angazman: poducavanje svih koji zele slusati... :)

Kako napisah gore: izbori su ono gdje kaznjavate politicare sto su vas ignorirali. :D Do izbora, prosvjedi se svode na njihovu milost da vas saslusaju... i u praksi gotovo da vise uopce ne funkcioniraju, jer politicari znaju (iz iskustva) da ih necete kazniti na izborima... :(

Dakle, sto raditi do izbora? :-k Pratite tko sto radi i tko sto prica i za sto netko glasa (glasuje?). :) Pamtite im to i onda na izborima zaokruzite mudro, a ne demagoski (kako to mnogi ljudi rade). :)

Da se razumijemo: ne "cimam" niti za jednu opciju. :) Hoce li netko zaokruziti HDZ, SDP, HSP, HNS,... nije moja briga; samo zelim da mi zna odgovoriti na pitanje "Zasto bas njih?" sa iole suvislim argumentima (ne, "oni su veliki Hrvati" ili "zato sto necu one lopove" nisu argumenti :P). ;)

Konkretno, evo [url=http://www.javno.com/hr/zagreb/clanak.php?id=119518]kako se tko postavio po pitanju Cvjetnog trga[/url]. :) Procitajte, vidite s kim se i koliko slazete... stvarajte svoj stav prije nego vas udare predizbornom kampanjom! :prodike:

I neka nam je sretno (ili barem sretnije) na buducim izborima... ;)
Eto, ja sam lijen dici se u 10 da bih u 11 lupao po loncima... Embarassed Ali, postoji drugi vid pritiska, IMO daleko korisniji ako ga prihvati mnogo ljudi i to je moj angazman: poducavanje svih koji zele slusati... Smile

Kako napisah gore: izbori su ono gdje kaznjavate politicare sto su vas ignorirali. Very Happy Do izbora, prosvjedi se svode na njihovu milost da vas saslusaju... i u praksi gotovo da vise uopce ne funkcioniraju, jer politicari znaju (iz iskustva) da ih necete kazniti na izborima... Sad

Dakle, sto raditi do izbora? Think Pratite tko sto radi i tko sto prica i za sto netko glasa (glasuje?). Smile Pamtite im to i onda na izborima zaokruzite mudro, a ne demagoski (kako to mnogi ljudi rade). Smile

Da se razumijemo: ne "cimam" niti za jednu opciju. Smile Hoce li netko zaokruziti HDZ, SDP, HSP, HNS,... nije moja briga; samo zelim da mi zna odgovoriti na pitanje "Zasto bas njih?" sa iole suvislim argumentima (ne, "oni su veliki Hrvati" ili "zato sto necu one lopove" nisu argumenti Razz). Wink

Konkretno, evo kako se tko postavio po pitanju Cvjetnog trga. Smile Procitajte, vidite s kim se i koliko slazete... stvarajte svoj stav prije nego vas udare predizbornom kampanjom! Drzim prodike

I neka nam je sretno (ili barem sretnije) na buducim izborima... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan