Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

ECTS
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 18:49 ned, 31. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Swerz"]Obje moje izjave su iz prve ruke i dam ruku u vatru da je tako na FSB-u (a ne vidim razlog zasto bi ovdje bilo drugacije)[/quote]

Razlog je sto ovo nije FSB, nego PMF-MO.

[quote]U slucaju da je za kakvu sluzbenu ispravu potrebno navodjenje godine na kojoj se nalazite, studenti s polozenih manje od 60ECTS-a vodit ce se kao studenti prve godine, studenti s bar 60 i manje od 120ECTS kao druga, a oni s bar 120ECTS bodova kao treca godina.[/quote]

Ovo je protivno [url=http://www.unizg.hr/fileadmin/rektorat/dokumenti/statut/statut050225.pdf]Statutu[/url], clanak 73 (2). Izmisljeno je zato sto razne institucije (ukljucujuci sam UniZg) ne priznaju studentska prava [url=http://www.pmf.hr/nastava/prava_redovitih_studenata.pdf]onako kako bi trebali[/url].

Prethodnici su se vise puta mijenjali. Linkani popis na webu je aktualna verzija.
Swerz (napisa):
Obje moje izjave su iz prve ruke i dam ruku u vatru da je tako na FSB-u (a ne vidim razlog zasto bi ovdje bilo drugacije)


Razlog je sto ovo nije FSB, nego PMF-MO.

Citat:
U slucaju da je za kakvu sluzbenu ispravu potrebno navodjenje godine na kojoj se nalazite, studenti s polozenih manje od 60ECTS-a vodit ce se kao studenti prve godine, studenti s bar 60 i manje od 120ECTS kao druga, a oni s bar 120ECTS bodova kao treca godina.


Ovo je protivno Statutu, clanak 73 (2). Izmisljeno je zato sto razne institucije (ukljucujuci sam UniZg) ne priznaju studentska prava onako kako bi trebali.

Prethodnici su se vise puta mijenjali. Linkani popis na webu je aktualna verzija.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
gramzon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 07. 2009. (20:11:44)
Postovi: (3B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 21:01 ned, 31. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znaci koliko vidim ne mogu nista osim em2 i prog2 upisati :(
Znaci koliko vidim ne mogu nista osim em2 i prog2 upisati Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:07 ned, 31. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bioinformatika, Engleski? Zapravo ne, to je u zimskom semestru.
Bioinformatika, Engleski? Zapravo ne, to je u zimskom semestru.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 22:04 ned, 31. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajde da i ja pitam, upravo skupila 180bodova, polozila sve kaj treba, znaci rijesila se svih predhodnika, sljedbenika i svega sa prvih 3 godina. Jel mogu ja dobiti (ako zatrazim) diplomu bakalara "sada" ili moram cekati da se zavrsi i drugi semestar u kojemu nemam nista za polagati (a ni ne zelim vise nista polagati, zelim pokupiti papirologiju i ici raditi).
Jel pise u tim statutim, zakonima i ne znam cemu, ista vezano za to.

Evo u ovom statu gore kaj ste linkali nasla sam ovo:
[quote]Završetak studija
Članak 74. (1) Preddiplomski studij završava polaganjem svih ispita i dovršenjem ostalih studijskih obveza, te ovisno o studijskom programu, izradom završnog rada i / ili polaganjem završnog ispita ukoliko su predviđeni studijskim programom.[/quote]



Nastavnicki smjer matematike nem anikakvih zavrsnih ispita ni zavrsnog rada ili se ja varam?

[quote]Nazivi, stupnjevi i isprave o završenim studijima Članak 75.
Nakon preddiplomskog sveučilišnog studija studentu se izdaje svjedodžba kojom se potvrđuje završetak studija i stjecanje akademskog naziva prvostupnik (baccalaureus) odnosno prvostupnica (baccalaurea) uz naznaku struke ili studijskog smjera, ako posebnim zakonom nije drugačije određeno
..........................
Uz svjedodžbu, diplomu ili potvrdu studentu se izdaje i dopunska isprava (supplement
dipl o studiju kojom se potvrđuje koje je ispite položio, s kojom ocjenom te koliko je ostvario ome)ECTS bodova. Studentu se na osobni zahtjev može izdati preliminarna dopunska isprava i prije završetka studija.
[/quote]
Ajde da i ja pitam, upravo skupila 180bodova, polozila sve kaj treba, znaci rijesila se svih predhodnika, sljedbenika i svega sa prvih 3 godina. Jel mogu ja dobiti (ako zatrazim) diplomu bakalara "sada" ili moram cekati da se zavrsi i drugi semestar u kojemu nemam nista za polagati (a ni ne zelim vise nista polagati, zelim pokupiti papirologiju i ici raditi).
Jel pise u tim statutim, zakonima i ne znam cemu, ista vezano za to.

Evo u ovom statu gore kaj ste linkali nasla sam ovo:
Citat:
Završetak studija
Članak 74. (1) Preddiplomski studij završava polaganjem svih ispita i dovršenjem ostalih studijskih obveza, te ovisno o studijskom programu, izradom završnog rada i / ili polaganjem završnog ispita ukoliko su predviđeni studijskim programom.




Nastavnicki smjer matematike nem anikakvih zavrsnih ispita ni zavrsnog rada ili se ja varam?

Citat:
Nazivi, stupnjevi i isprave o završenim studijima Članak 75.
Nakon preddiplomskog sveučilišnog studija studentu se izdaje svjedodžba kojom se potvrđuje završetak studija i stjecanje akademskog naziva prvostupnik (baccalaureus) odnosno prvostupnica (baccalaurea) uz naznaku struke ili studijskog smjera, ako posebnim zakonom nije drugačije određeno
..........................
Uz svjedodžbu, diplomu ili potvrdu studentu se izdaje i dopunska isprava (supplement
dipl o studiju kojom se potvrđuje koje je ispite položio, s kojom ocjenom te koliko je ostvario ome)ECTS bodova. Studentu se na osobni zahtjev može izdati preliminarna dopunska isprava i prije završetka studija.



_________________
A man of words and not of deeds
Is like a garden full of weeds....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 16:50 pon, 1. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Bioinformatika, Engleski? Zapravo ne, to je u zimskom semestru.[/quote]

Engleski nece moci al Bioinformatika je u [url=http://www.math.hr/Default.aspx?sec=302]ljetnom semestru[/url], dakle to bi mogao upisati (5 ECTS) a jedini [url=http://www.math.hr/Default.aspx?art=2671]preduvjet [/url]je EM1.

To ja planiram upisati ak "briljiram" na MA1
krcko (napisa):
Bioinformatika, Engleski? Zapravo ne, to je u zimskom semestru.


Engleski nece moci al Bioinformatika je u ljetnom semestru, dakle to bi mogao upisati (5 ECTS) a jedini preduvjet je EM1.

To ja planiram upisati ak "briljiram" na MA1



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
korisnickoime
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 10. 2009. (22:15:48)
Postovi: (1A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 15:16 uto, 2. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

moze mi netko predloziti nesto ako sad ne polozim tri predmeta,sto je naj napraviti? upisati neke sa druge godine ili? di mogu vidit koliko koji kolegij nosi ects bodova?
fala!!
moze mi netko predloziti nesto ako sad ne polozim tri predmeta,sto je naj napraviti? upisati neke sa druge godine ili? di mogu vidit koliko koji kolegij nosi ects bodova?
fala!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 15:27 uto, 2. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="korisnickoime"]moze mi netko predloziti nesto ako sad ne polozim tri predmeta,sto je naj napraviti? upisati neke sa druge godine ili? di mogu vidit koliko koji kolegij nosi ects bodova?
fala!![/quote]
Prva si godina?

Prvo razmislit zašto si pala 3 predmeta; ne kužiš i ne ide ili si jednostavno zadnja 3 mjeseca živjela ko na ekskurziji.
Onda ovisno o tome vidit šta dalje.
Ako ostaješ, nisam sigurna što baš možeš upisat.

ECTS-ovi se mogu vidjet na službenom webu.
http://www.math.hr/Default.aspx?sec=296
korisnickoime (napisa):
moze mi netko predloziti nesto ako sad ne polozim tri predmeta,sto je naj napraviti? upisati neke sa druge godine ili? di mogu vidit koliko koji kolegij nosi ects bodova?
fala!!

Prva si godina?

Prvo razmislit zašto si pala 3 predmeta; ne kužiš i ne ide ili si jednostavno zadnja 3 mjeseca živjela ko na ekskurziji.
Onda ovisno o tome vidit šta dalje.
Ako ostaješ, nisam sigurna što baš možeš upisat.

ECTS-ovi se mogu vidjet na službenom webu.
http://www.math.hr/Default.aspx?sec=296



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bbroj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2008. (17:17:24)
Postovi: (49)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 7 - 9

PostPostano: 16:36 uto, 2. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na PMF-MO ce ti pisat da si druga god tek kad ocistis sve s prve(ja sam recimo skupio 90ak bodova i pisalo mi je prva god dok nisam i MA2 polozio),tj i tada ce ti u biti pisat tek da si upiso 3.semestar...,za razliku od fer-a ili strojarstva gdje si 2.god cim skupis 60ECTS-a.

A takodjer iz prve ruke-MOZE se slusat predmete s trece dok si na prvoj godini(...ako imas polozene potrebne prethodnike,naravno). Ja sam polago matematicku logiku,a sluzbeno sam jos bio 1.godina.

i nema smisla nasa pravila polaganja,upisa godina,rokove itd usporedjivat s ferovskim il bilo cijim jer su pravila na apsolutno svim faksevima razlicita! doduse,dijele taj naziv bolonje...

i jos me nesto zanima,cisto usput ako netko zna...koliko bodova moras imat da bi upiso parcijalu 4.godine,ako se to uopce moze?
Na PMF-MO ce ti pisat da si druga god tek kad ocistis sve s prve(ja sam recimo skupio 90ak bodova i pisalo mi je prva god dok nisam i MA2 polozio),tj i tada ce ti u biti pisat tek da si upiso 3.semestar...,za razliku od fer-a ili strojarstva gdje si 2.god cim skupis 60ECTS-a.

A takodjer iz prve ruke-MOZE se slusat predmete s trece dok si na prvoj godini(...ako imas polozene potrebne prethodnike,naravno). Ja sam polago matematicku logiku,a sluzbeno sam jos bio 1.godina.

i nema smisla nasa pravila polaganja,upisa godina,rokove itd usporedjivat s ferovskim il bilo cijim jer su pravila na apsolutno svim faksevima razlicita! doduse,dijele taj naziv bolonje...

i jos me nesto zanima,cisto usput ako netko zna...koliko bodova moras imat da bi upiso parcijalu 4.godine,ako se to uopce moze?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 17:24 uto, 2. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Netko je neki dan napisao na forumu da treba 145 ;)
Netko je neki dan napisao na forumu da treba 145 Wink



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bbroj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2008. (17:17:24)
Postovi: (49)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 7 - 9

PostPostano: 19:03 uto, 2. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da,to sam i ja nacuo,al zanima me kako onda to ide s placanjem ako se upise parcijala,tj nacuo sam takodjer da se ti "parcijalno" upisani predmeti placaju.
i opcenito ,dal neko zna kako ide to s placanjem te 4. i 5.godine?
Da,to sam i ja nacuo,al zanima me kako onda to ide s placanjem ako se upise parcijala,tj nacuo sam takodjer da se ti "parcijalno" upisani predmeti placaju.
i opcenito ,dal neko zna kako ide to s placanjem te 4. i 5.godine?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 22:44 uto, 2. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bbroj"]Na PMF-MO ce ti pisat da si druga god tek kad ocistis sve s prve(ja sam recimo skupio 90ak bodova i pisalo mi je prva god dok nisam i MA2 polozio),tj i tada ce ti u biti pisat tek da si upiso 3.semestar...,za razliku od fer-a ili strojarstva gdje si 2.god cim skupis 60ECTS-a.

[/quote]

a nije bas tak, pise ti da si 2. godina cim imas vise od 60 ectsa, tj. pise da si 3. ili 4. semestar ...
bbroj (napisa):
Na PMF-MO ce ti pisat da si druga god tek kad ocistis sve s prve(ja sam recimo skupio 90ak bodova i pisalo mi je prva god dok nisam i MA2 polozio),tj i tada ce ti u biti pisat tek da si upiso 3.semestar...,za razliku od fer-a ili strojarstva gdje si 2.god cim skupis 60ECTS-a.



a nije bas tak, pise ti da si 2. godina cim imas vise od 60 ectsa, tj. pise da si 3. ili 4. semestar ...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
eve
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 07. 2009. (23:07:06)
Postovi: (192)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-21 = 37 - 58

PostPostano: 23:18 uto, 2. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zanima me kako je (i da li je) moguce slusat i dat ispite sa visih godina ako imamo polozene prethodnike(kaj treba napravit za to?) i da li se to isplati?
Zanima me kako je (i da li je) moguce slusat i dat ispite sa visih godina ako imamo polozene prethodnike(kaj treba napravit za to?) i da li se to isplati?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 23:41 uto, 2. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sad kad bus upisivala semestar na studomatu odaberes taj predmet koji zelis upisati. Definitivno se isplati jer kad ces zavrsiti fax ak bus slusala 2 predmeta po semestru?

BTW. ja sam prosli semestar slusao izborni, kolokvirao sa 4 i sve to bez da sam ga upisao. Jest da mi ta ocijena nist ne vrijedi posto nisam sluzbeno upisao predmet ali sam si popunio rupu u semestru i kad ga upisem cu ga rasturiti :twisted:
Sad kad bus upisivala semestar na studomatu odaberes taj predmet koji zelis upisati. Definitivno se isplati jer kad ces zavrsiti fax ak bus slusala 2 predmeta po semestru?

BTW. ja sam prosli semestar slusao izborni, kolokvirao sa 4 i sve to bez da sam ga upisao. Jest da mi ta ocijena nist ne vrijedi posto nisam sluzbeno upisao predmet ali sam si popunio rupu u semestru i kad ga upisem cu ga rasturiti Twisted Evil



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
eve
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 07. 2009. (23:07:06)
Postovi: (192)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-21 = 37 - 58

PostPostano: 23:46 uto, 2. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zasto bi slusala samo dva predmeta po semestru? Slusam sve, dala sam sve ispite..zato me i zanima... Cini mi se ko da se isplati jer tipa sad imamo samo 4 predmeta a sljedece god vise... A kak se uskladi raspored predavanja i to?
Zasto bi slusala samo dva predmeta po semestru? Slusam sve, dala sam sve ispite..zato me i zanima... Cini mi se ko da se isplati jer tipa sad imamo samo 4 predmeta a sljedece god vise... A kak se uskladi raspored predavanja i to?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:07 sri, 3. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bbroj"]Na PMF-MO ce ti pisat da si druga god tek kad ocistis sve s prve(ja sam recimo skupio 90ak bodova i pisalo mi je prva god dok nisam i MA2 polozio),tj i tada ce ti u biti pisat tek da si upiso 3.semestar...,za razliku od fer-a ili strojarstva gdje si 2.god cim skupis 60ECTS-a.[/quote]

Na potvrdama koje izdajemo za ostvarivanje studentskih prava godina studija se iskazuje kao [latex]\lfloor[/latex]ECTS/60[latex]\rfloor[/latex]+1. Kad smo skuzili da se drugi fakulteti ne drze Statuta, prestali smo tjerati mak na konac.

@eve: mozes upisivati kolegije unaprijed ako ne prelazis 35 ECTS-a po semestru. Samo pazi da ne upises previse i ne uspijes poloziti jer ces drugi upis placati. Raspored se uskladi tesko. Max. 2 tjedna nakon pocetka semestra mozes ponistiti upis ako vidis da nece ici.
bbroj (napisa):
Na PMF-MO ce ti pisat da si druga god tek kad ocistis sve s prve(ja sam recimo skupio 90ak bodova i pisalo mi je prva god dok nisam i MA2 polozio),tj i tada ce ti u biti pisat tek da si upiso 3.semestar...,za razliku od fer-a ili strojarstva gdje si 2.god cim skupis 60ECTS-a.


Na potvrdama koje izdajemo za ostvarivanje studentskih prava godina studija se iskazuje kao ECTS/60+1. Kad smo skuzili da se drugi fakulteti ne drze Statuta, prestali smo tjerati mak na konac.

@eve: mozes upisivati kolegije unaprijed ako ne prelazis 35 ECTS-a po semestru. Samo pazi da ne upises previse i ne uspijes poloziti jer ces drugi upis placati. Raspored se uskladi tesko. Max. 2 tjedna nakon pocetka semestra mozes ponistiti upis ako vidis da nece ici.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
niveus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2009. (16:12:58)
Postovi: (5E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 11:40 sri, 3. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mene zanima ako sam položila analizu 1 i linearnu 1, ako upišem sljedeći semestar, slušam linearnu2, mogu li u tom semestru polagati em1?
Mene zanima ako sam položila analizu 1 i linearnu 1, ako upišem sljedeći semestar, slušam linearnu2, mogu li u tom semestru polagati em1?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 11:53 sri, 3. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="niveus"]Mene zanima ako sam položila analizu 1 i linearnu 1, ako upišem sljedeći semestar, slušam linearnu2, mogu li u tom semestru polagati em1?[/quote]

Ne, iduće godine tek...
niveus (napisa):
Mene zanima ako sam položila analizu 1 i linearnu 1, ako upišem sljedeći semestar, slušam linearnu2, mogu li u tom semestru polagati em1?


Ne, iduće godine tek...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
niveus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2009. (16:12:58)
Postovi: (5E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 13:17 sri, 3. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mogu li onda sljedeće godine upisati predmete koje nisam položila ove godine i predmete iz sljedeće godine za koje imam uvjete?
Mogu li onda sljedeće godine upisati predmete koje nisam položila ove godine i predmete iz sljedeće godine za koje imam uvjete?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 13:24 sri, 3. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Naravno. :D
Naravno. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
niveus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2009. (16:12:58)
Postovi: (5E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 13:30 sri, 3. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala atomised popravio si mi dan :)
Hvala atomised popravio si mi dan Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 2 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan