Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Popravni 2012.
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Mjera i integral
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 17:15 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

dolazim sutra, nadam se da ce nam uvazit molbu
dolazim sutra, nadam se da ce nam uvazit molbu


[Vrh]
Gost






PostPostano: 17:17 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni opcija sa 9. mjesecom nije niti malo privlačna... štoviše odbojna mi je. za odgodu od par dana sam, ali protiv opcije 9. mjesec.
a usto profesor nije ljubitelj te opcije(prošle godine nije htio ni čut o devetom mjesecu kad mu se javila ekipa kojima je to jedini predmet sa preddiplomskog) pa mislim da ako takvo nešto zatražimo nećemo dobit ništa nego samo potvrdu popravnog u sridu, a sa odgodom od par dana bismo mogli uspjet.
meni opcija sa 9. mjesecom nije niti malo privlačna... štoviše odbojna mi je. za odgodu od par dana sam, ali protiv opcije 9. mjesec.
a usto profesor nije ljubitelj te opcije(prošle godine nije htio ni čut o devetom mjesecu kad mu se javila ekipa kojima je to jedini predmet sa preddiplomskog) pa mislim da ako takvo nešto zatražimo nećemo dobit ništa nego samo potvrdu popravnog u sridu, a sa odgodom od par dana bismo mogli uspjet.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 17:20 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]
a usto profesor nije ljubitelj te opcije(prošle godine nije htio ni čut o devetom mjesecu kad mu se javila ekipa kojima je to jedini predmet sa preddiplomskog) pa mislim da ako takvo nešto zatražimo nećemo dobit ništa nego samo potvrdu popravnog u sridu, a sa odgodom od par dana bismo mogli uspjet.[/quote]

Potpisujem ovo :)

I znam da je ovo sad rekla-kazala, ali čuo sam da je profesor Šikić bio jedan od onih koji su se na sjednici najvise protivili tom roku u 9.mjesecu kad se raspravljalo o tome ove godine...

tako da, definitivno je bolje trazit odgodu od nekoliko dana...
Anonymous (napisa):

a usto profesor nije ljubitelj te opcije(prošle godine nije htio ni čut o devetom mjesecu kad mu se javila ekipa kojima je to jedini predmet sa preddiplomskog) pa mislim da ako takvo nešto zatražimo nećemo dobit ništa nego samo potvrdu popravnog u sridu, a sa odgodom od par dana bismo mogli uspjet.


Potpisujem ovo Smile

I znam da je ovo sad rekla-kazala, ali čuo sam da je profesor Šikić bio jedan od onih koji su se na sjednici najvise protivili tom roku u 9.mjesecu kad se raspravljalo o tome ove godine...

tako da, definitivno je bolje trazit odgodu od nekoliko dana...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 17:21 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da ali lani nije bilo nikoga tko je u 9.mj davao rok, ove godine ima. I to ne bi predstavili kao obvezu nego kao opciju koji ti sam/a izabereš, s odgodom od par dana ili 9.mj jer sigurno ima ljudi koji bi to htjeli u 9.mj polagati!
Da ali lani nije bilo nikoga tko je u 9.mj davao rok, ove godine ima. I to ne bi predstavili kao obvezu nego kao opciju koji ti sam/a izabereš, s odgodom od par dana ili 9.mj jer sigurno ima ljudi koji bi to htjeli u 9.mj polagati!


[Vrh]
Gost






PostPostano: 17:24 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Da ali lani nije bilo nikoga tko je u 9.mj davao rok, ove godine ima. I to ne bi predstavili kao obvezu nego kao opciju koji ti sam/a izabereš, s odgodom od par dana ili 9.mj jer sigurno ima ljudi koji bi to htjeli u 9.mj polagati![/quote]

Ma da, i odgoda i 9. mjesec? ne mislis da je to malo pretjerivanje? :?

Mislim da zbilja nismo u poziciji da trazimo tako puno :?

I da ce nam na kraju bit odbijeno oboje :?
Anonymous (napisa):
Da ali lani nije bilo nikoga tko je u 9.mj davao rok, ove godine ima. I to ne bi predstavili kao obvezu nego kao opciju koji ti sam/a izabereš, s odgodom od par dana ili 9.mj jer sigurno ima ljudi koji bi to htjeli u 9.mj polagati!


Ma da, i odgoda i 9. mjesec? ne mislis da je to malo pretjerivanje? Confused

Mislim da zbilja nismo u poziciji da trazimo tako puno Confused

I da ce nam na kraju bit odbijeno oboje Confused


[Vrh]
smy
Gost





PostPostano: 17:26 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Iz intrafa imaju tako. Opcija za odgodu 2.7?
Iz intrafa imaju tako. Opcija za odgodu 2.7?


[Vrh]
zoro
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 01. 2011. (17:03:08)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:27 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

profesor je jako protiv devetog mjeseca i ne trebamo to uopće tražit nego samo odgodu od par dana i nadat se da će to odobrit iako i u to čisto sumnjam... volio bi da nisam u pravu.
profesor je jako protiv devetog mjeseca i ne trebamo to uopće tražit nego samo odgodu od par dana i nadat se da će to odobrit iako i u to čisto sumnjam... volio bi da nisam u pravu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 17:31 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="smy"]Iz intrafa imaju tako. Opcija za odgodu 2.7?[/quote]

moze... to cemo onda pitati sutra na zalbama?
smy (napisa):
Iz intrafa imaju tako. Opcija za odgodu 2.7?


moze... to cemo onda pitati sutra na zalbama?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 18:01 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

To bi bilo pametno...ajmo ljudi, šaljite dalje ;)
To bi bilo pametno...ajmo ljudi, šaljite dalje Wink


[Vrh]
Gost






PostPostano: 20:36 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

imate moju podršku, premda se nadam da će pomaknit granicu na 49 :(
imate moju podršku, premda se nadam da će pomaknit granicu na 49 Sad


[Vrh]
Gost






PostPostano: 20:37 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]To bi bilo pametno...ajmo ljudi, šaljite dalje ;)[/quote]

Nekako mi se čini da su šanse za to male ili gotovo nikakve :(
Ljudi učite, nemojte se nadati odgodi...
Anonymous (napisa):
To bi bilo pametno...ajmo ljudi, šaljite dalje Wink


Nekako mi se čini da su šanse za to male ili gotovo nikakve Sad
Ljudi učite, nemojte se nadati odgodi...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 20:39 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

kako učit, buljim već tri sata nisam se maka sa stranice...totalno sam utučen
kako učit, buljim već tri sata nisam se maka sa stranice...totalno sam utučen


[Vrh]
Gost






PostPostano: 20:41 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma moraju barem to napraviti ove godine. Ako su prosle spustili na 45, odgodili popravni, na popravnom je bilo 1/3 bodova na kolokvijima + bodovi zavrsni + 2/3 popravni (to sve pise po forumu :) ),
Ma moraju barem to napraviti ove godine. Ako su prosle spustili na 45, odgodili popravni, na popravnom je bilo 1/3 bodova na kolokvijima + bodovi zavrsni + 2/3 popravni (to sve pise po forumu Smile ),


[Vrh]
Gost






PostPostano: 21:08 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Ma moraju barem to napraviti ove godine. Ako su prosle spustili na 45, odgodili popravni, na popravnom je bilo 1/3 bodova na kolokvijima + bodovi zavrsni + 2/3 popravni (to sve pise po forumu :) ),[/quote]
ma kakvi 1/3 + završni + 2/3 ... totalno si u krivu!!! a ni za odgođen popravni nisam siguran jer sam ga pisao i ne sjećam se da smo išta odgađali...
Anonymous (napisa):
Ma moraju barem to napraviti ove godine. Ako su prosle spustili na 45, odgodili popravni, na popravnom je bilo 1/3 bodova na kolokvijima + bodovi zavrsni + 2/3 popravni (to sve pise po forumu Smile ),

ma kakvi 1/3 + završni + 2/3 ... totalno si u krivu!!! a ni za odgođen popravni nisam siguran jer sam ga pisao i ne sjećam se da smo išta odgađali...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 21:20 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"]Ma moraju barem to napraviti ove godine. Ako su prosle spustili na 45, odgodili popravni, na popravnom je bilo 1/3 bodova na kolokvijima + bodovi zavrsni + 2/3 popravni (to sve pise po forumu :) ),[/quote]
ma kakvi 1/3 + završni + 2/3 ... totalno si u krivu!!! a ni za odgođen popravni nisam siguran jer sam ga pisao i ne sjećam se da smo išta odgađali...[/quote]

Ni ja se ne sjećam ikakvog odgađanja ni takvog sistema bodovanja.
Anonymous (napisa):
Anonymous (napisa):
Ma moraju barem to napraviti ove godine. Ako su prosle spustili na 45, odgodili popravni, na popravnom je bilo 1/3 bodova na kolokvijima + bodovi zavrsni + 2/3 popravni (to sve pise po forumu Smile ),

ma kakvi 1/3 + završni + 2/3 ... totalno si u krivu!!! a ni za odgođen popravni nisam siguran jer sam ga pisao i ne sjećam se da smo išta odgađali...


Ni ja se ne sjećam ikakvog odgađanja ni takvog sistema bodovanja.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 21:24 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pise na prethodnoj stranici da je bio odgoden..
Pise na prethodnoj stranici da je bio odgoden..


[Vrh]
Gost






PostPostano: 21:35 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

hoće li netko biti tako dobar i odmah napisati što je profesor odlučio vezano uz odgodu, ja sam bolesna i navijam za odgodu! Ima nas dosta, pa možda i upali :(
hoće li netko biti tako dobar i odmah napisati što je profesor odlučio vezano uz odgodu, ja sam bolesna i navijam za odgodu! Ima nas dosta, pa možda i upali Sad


[Vrh]
Gost






PostPostano: 21:58 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"][quote="Anonymous"]Ma moraju barem to napraviti ove godine. Ako su prosle spustili na 45, odgodili popravni, na popravnom je bilo 1/3 bodova na kolokvijima + bodovi zavrsni + 2/3 popravni (to sve pise po forumu :) ),[/quote]
ma kakvi 1/3 + završni + 2/3 ... totalno si u krivu!!! a ni za odgođen popravni nisam siguran jer sam ga pisao i ne sjećam se da smo išta odgađali...[/quote]

Ni ja se ne sjećam ikakvog odgađanja ni takvog sistema bodovanja.[/quote]

prosle godine sam pisala popravni iz mjere...i da bio je odgođen!!!
Anonymous (napisa):
Anonymous (napisa):
Anonymous (napisa):
Ma moraju barem to napraviti ove godine. Ako su prosle spustili na 45, odgodili popravni, na popravnom je bilo 1/3 bodova na kolokvijima + bodovi zavrsni + 2/3 popravni (to sve pise po forumu Smile ),

ma kakvi 1/3 + završni + 2/3 ... totalno si u krivu!!! a ni za odgođen popravni nisam siguran jer sam ga pisao i ne sjećam se da smo išta odgađali...


Ni ja se ne sjećam ikakvog odgađanja ni takvog sistema bodovanja.


prosle godine sam pisala popravni iz mjere...i da bio je odgođen!!!


[Vrh]
Gost






PostPostano: 21:58 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Pise na prethodnoj stranici da je bio odgoden..[/quote]
ako piše ne znači da je točno! odakle vam te nebuloze sa zbrajanjem bodova koje nemaju veze sa prošlom godinom i ovim kolegijem!?!? za odgodu prošle godine se ne sjećam, dakle nije bilo odgode!!!
Anonymous (napisa):
Pise na prethodnoj stranici da je bio odgoden..

ako piše ne znači da je točno! odakle vam te nebuloze sa zbrajanjem bodova koje nemaju veze sa prošlom godinom i ovim kolegijem!?!? za odgodu prošle godine se ne sjećam, dakle nije bilo odgode!!!


[Vrh]
Gost






PostPostano: 22:08 pon, 25. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Po meni je logičnije da je stavljen prag 45 bodova nego da se odjednom uvode neke čudne varijante bodovanja popravnog koje nigdje do sad nisu navedene... Dakle, tom se nitko ne treba nadati!
Po meni je logičnije da je stavljen prag 45 bodova nego da se odjednom uvode neke čudne varijante bodovanja popravnog koje nigdje do sad nisu navedene... Dakle, tom se nitko ne treba nadati!


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Mjera i integral Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Stranica 2 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan