Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

predavanja iz analize1
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Cancel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2005. (03:04:56)
Postovi: (1A)16
Sarma = la pohva - posuda
-9 = 0 - 9

PostPostano: 22:44 pon, 12. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

U svakom slučaju za svaku pohvalu i za Ignaviu i za BigFoota... :)
U svakom slučaju za svaku pohvalu i za Ignaviu i za BigFoota... Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 20:51 uto, 13. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Cancel"]U svakom slučaju za svaku pohvalu i za Ignaviu i za BigFoota... :)[/quote]

eh, da, zapravo sam ja sve to prepisala (uredno, citko i sistematicno) kad sam ucila za usmeni pa sad nudim bolju verziju, ali ak hoce netko ili stavit na net ili fotokopirat , ja to ne budem...
Cancel (napisa):
U svakom slučaju za svaku pohvalu i za Ignaviu i za BigFoota... Smile


eh, da, zapravo sam ja sve to prepisala (uredno, citko i sistematicno) kad sam ucila za usmeni pa sad nudim bolju verziju, ali ak hoce netko ili stavit na net ili fotokopirat , ja to ne budem...



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Ilja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2002. (22:22:31)
Postovi: (1AF)16
Sarma = la pohva - posuda
137 = 185 - 48

PostPostano: 1:47 sub, 18. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ignavia, imas li ti jos one vjezbe iz MA2, sad kad nam je vjekovac otisao u Ameriku nemamo niti jedne?
Ignavia, imas li ti jos one vjezbe iz MA2, sad kad nam je vjekovac otisao u Ameriku nemamo niti jedne?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 1:52 sub, 18. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ilja"]Ignavia, imas li ti jos one vjezbe iz MA2, sad kad nam je vjekovac otisao u Ameriku nemamo niti jedne?[/quote]

jooj, ma negdje cu ih valjda nac, al nista nece biti isto kao prije... mislim, nije amerika albanija, a bogme ni makedonija :shock:
Ilja (napisa):
Ignavia, imas li ti jos one vjezbe iz MA2, sad kad nam je vjekovac otisao u Ameriku nemamo niti jedne?


jooj, ma negdje cu ih valjda nac, al nista nece biti isto kao prije... mislim, nije amerika albanija, a bogme ni makedonija Shocked



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Ilja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2002. (22:22:31)
Postovi: (1AF)16
Sarma = la pohva - posuda
137 = 185 - 48

PostPostano: 1:58 sub, 18. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

da čuo sam već to. :roll: ajde ih molim te potraži, ja imam prve 4 stranice, ali sumnjam da ce nam to biti dovoljno za cijeli semestar.
da čuo sam već to. Rolling Eyes ajde ih molim te potraži, ja imam prve 4 stranice, ali sumnjam da ce nam to biti dovoljno za cijeli semestar.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 2:02 sub, 18. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ilja"]da čuo sam već to. :roll: ajde ih molim te potraži, ja imam prve 4 stranice, ali sumnjam da ce mi to biti dovoljno za cijeli semstar.[/quote]

da, i meni je malo neugodno, pa znam kako vam je. evo, ja cu trazit cijelu noc pa ako ne nadjem, onda cu slijedecu noc opet trazit... sva sreca da nije bila ful ostra zima pa nam nije ponestalo drva, inace ne bi bilo nade.
Ilja (napisa):
da čuo sam već to. Rolling Eyes ajde ih molim te potraži, ja imam prve 4 stranice, ali sumnjam da ce mi to biti dovoljno za cijeli semstar.


da, i meni je malo neugodno, pa znam kako vam je. evo, ja cu trazit cijelu noc pa ako ne nadjem, onda cu slijedecu noc opet trazit... sva sreca da nije bila ful ostra zima pa nam nije ponestalo drva, inace ne bi bilo nade.



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Ilja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2002. (22:22:31)
Postovi: (1AF)16
Sarma = la pohva - posuda
137 = 185 - 48

PostPostano: 2:08 sub, 18. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

e super, aj pliz kad ih nađeš mi samo pozvoni da ih prepišem na brzaka, a ti možes dotle otići na kavu negdje u blizini.

Dogovorimo se pm-om. Mislim, možeš mi poslati i goluba pismonošu, ali znaš te ptice, nikad ne znaš kada su prave, a kada plišane. [size=6]Pogotovo rode.[/size]
e super, aj pliz kad ih nađeš mi samo pozvoni da ih prepišem na brzaka, a ti možes dotle otići na kavu negdje u blizini.

Dogovorimo se pm-om. Mislim, možeš mi poslati i goluba pismonošu, ali znaš te ptice, nikad ne znaš kada su prave, a kada plišane. Pogotovo rode.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 20:19 sub, 18. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ilja"]Ignavia, imas li ti jos one vjezbe iz MA2, sad kad nam je vjekovac otisao u Ameriku nemamo niti jedne?[/quote]
otisao? u ameriku? za stalno ili..?
ma sad nece bit tak zabavno..
:cry:
Ilja (napisa):
Ignavia, imas li ti jos one vjezbe iz MA2, sad kad nam je vjekovac otisao u Ameriku nemamo niti jedne?

otisao? u ameriku? za stalno ili..?
ma sad nece bit tak zabavno..
Crying or Very sad


[Vrh]
Trip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (12:27:11)
Postovi: (1A8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 28 - 13
Lokacija: ..behind blue eyes..

PostPostano: 20:58 sub, 18. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]
otisao? u ameriku? za stalno ili..?
ma sad nece bit tak zabavno..
:cry:[/quote]


:cry: :( :cry:
smrc...
Anonymous (napisa):

otisao? u ameriku? za stalno ili..?
ma sad nece bit tak zabavno..
Crying or Very sad



Crying or Very sad Sad Crying or Very sad
smrc...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
pero
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2005. (17:13:37)
Postovi: (81)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3

PostPostano: 21:27 sub, 18. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kaj je to neki vic?
Kaj je to neki vic?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 9:18 ned, 19. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ignavia"][quote="Anonymous"]Hmm.. svaka pomoc ljudima bez biljezaka je dobrodosla.. no,
moze se to i bolje sredit.. netko ko ima ljepsi rukopis,
(bez uvrede, mlada dama BigFOot) [/quote]

BigFOot je mladi dečko, ja sam mlada dama...
Razumijem da rukopis nije najljepši, najuredniji i sve tomu sl., ali ne razumijem zašto netko nema svoje bilješke i zašto si takvi dopuštaju prigovarat onima koji im ponude ikakvu pomoć iz čiste dobre volje... Bez uvrede, ne mislim ništa jako 8) loše...
A uostalom, čini mi se da se gubi smisao studiranja ako se ne dolazi na predavanja, bilježi i prati, samo učenje iz nečije skripte pred ispit i nije neki gušt, barem je takav moj dojam. Dopuštam mogućnost da netko to obožava. 8)[/quote]

LOL, ja sam zavrsio studije matematike sa jako visokim prosjekom, a ukupno sam mozda bio 5 puta na predavanjima.
Ignavia (napisa):
Anonymous (napisa):
Hmm.. svaka pomoc ljudima bez biljezaka je dobrodosla.. no,
moze se to i bolje sredit.. netko ko ima ljepsi rukopis,
(bez uvrede, mlada dama BigFOot)


BigFOot je mladi dečko, ja sam mlada dama...
Razumijem da rukopis nije najljepši, najuredniji i sve tomu sl., ali ne razumijem zašto netko nema svoje bilješke i zašto si takvi dopuštaju prigovarat onima koji im ponude ikakvu pomoć iz čiste dobre volje... Bez uvrede, ne mislim ništa jako Cool loše...
A uostalom, čini mi se da se gubi smisao studiranja ako se ne dolazi na predavanja, bilježi i prati, samo učenje iz nečije skripte pred ispit i nije neki gušt, barem je takav moj dojam. Dopuštam mogućnost da netko to obožava. Cool


LOL, ja sam zavrsio studije matematike sa jako visokim prosjekom, a ukupno sam mozda bio 5 puta na predavanjima.


[Vrh]
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 10:33 ned, 19. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]
LOL, ja sam zavrsio studije matematike sa jako visokim prosjekom, a ukupno sam mozda bio 5 puta na predavanjima.[/quote]

vaauu... (wow)...sad sam malo ljubomorna... eh, da sam prije znala, ne bi se nikad ni pojavila na faksu, ili najvise 4 puta (<5) :shock:
Anonymous (napisa):

LOL, ja sam zavrsio studije matematike sa jako visokim prosjekom, a ukupno sam mozda bio 5 puta na predavanjima.


vaauu... (wow)...sad sam malo ljubomorna... eh, da sam prije znala, ne bi se nikad ni pojavila na faksu, ili najvise 4 puta (<5) Shocked



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
sokre
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2006. (09:21:43)
Postovi: (2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:45 pet, 15. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala ljudi...
Mislio sam kopirati ali ustedio sam i novac i vrijeme...
Bar me nece "pogaziti vrijeme"...inace biser mog profe iz srednje...
Jos jednom hvala...
Pozdravcici
Hvala ljudi...
Mislio sam kopirati ali ustedio sam i novac i vrijeme...
Bar me nece "pogaziti vrijeme"...inace biser mog profe iz srednje...
Jos jednom hvala...
Pozdravcici


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan