Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prijemni ispit
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (13:22:34)
Postovi: (1F0)16
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10

PostPostano: 10:37 sri, 11. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vili"]Ali oni iz B kategorije pišu prijemni ukoliko je njihov broj veći od 60% upisne kvote (180 od 300).[/quote]
Točno, tako je bilo 2004. Pravilo je isto, ali se onih 300 smanjilo. Lani, tj. 2005. je moglo biti oslobođeno najviše 156 od 260 na "matematici" i 24 od 40 na edukaciji mat. i fiz. (ako sam dobro upamtila brojke). Koje će brojke biti ove godine, još se ne zna.
vili (napisa):
Ali oni iz B kategorije pišu prijemni ukoliko je njihov broj veći od 60% upisne kvote (180 od 300).

Točno, tako je bilo 2004. Pravilo je isto, ali se onih 300 smanjilo. Lani, tj. 2005. je moglo biti oslobođeno najviše 156 od 260 na "matematici" i 24 od 40 na edukaciji mat. i fiz. (ako sam dobro upamtila brojke). Koje će brojke biti ove godine, još se ne zna.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
DarkOne™24/7®
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2004. (05:46:52)
Postovi: (A7)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 5 - 7
Lokacija: zg

PostPostano: 11:46 sri, 11. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma pogledas informatiku, to rijesis svih 5 zadataka za max 10 min i preso si prag, a onda ostatak vremena nesto malo gledas matematiku pa malo fiziku i imas 12 zadataka, a da bas i nisi pripremljen za prijemni, ako cemo iskreno... :)) sad sve ovisi o tome koliko hoces rijesit, ali za onu kao informatiku mislim da ti treba jedno 2h da naucis sve... :))
ma pogledas informatiku, to rijesis svih 5 zadataka za max 10 min i preso si prag, a onda ostatak vremena nesto malo gledas matematiku pa malo fiziku i imas 12 zadataka, a da bas i nisi pripremljen za prijemni, ako cemo iskreno... :)) sad sve ovisi o tome koliko hoces rijesit, ali za onu kao informatiku mislim da ti treba jedno 2h da naucis sve... :))



_________________
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail AIM YIM MSNM
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 12:38 sri, 11. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma niš to nije teško... ja sam morala na prijemni jer sam imala 4 iz matematike jedne godine, nisam morala na maturu tako da sam nakon 20.5. što je bio zadnji dan nastave prošle godine većinom bila na nekim kavama, zafrkavala se i ne radila ništa. možda sam riješila dva prijemna iz mfl-ova. upala sam i na fer i ovdje i bez plaćanja (osobito se ponosim upadom na fer) i bila bolja od većine svojih frendova koji su išli i na pripreme i radili to nešt puno i trudili se. ja mogu zaključit da je bitno imat žicu za matematiku, a plasman na rang listi će naravno i bolji, ako si nešt radio...
ma niš to nije teško... ja sam morala na prijemni jer sam imala 4 iz matematike jedne godine, nisam morala na maturu tako da sam nakon 20.5. što je bio zadnji dan nastave prošle godine većinom bila na nekim kavama, zafrkavala se i ne radila ništa. možda sam riješila dva prijemna iz mfl-ova. upala sam i na fer i ovdje i bez plaćanja (osobito se ponosim upadom na fer) i bila bolja od većine svojih frendova koji su išli i na pripreme i radili to nešt puno i trudili se. ja mogu zaključit da je bitno imat žicu za matematiku, a plasman na rang listi će naravno i bolji, ako si nešt radio...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 12:53 sri, 11. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma prijemni je sitnica.Samo se moraš potruditi da si osiguraš da uđeš bez plaćanja, a dalje onda sve teče po loju.
Ma prijemni je sitnica.Samo se moraš potruditi da si osiguraš da uđeš bez plaćanja, a dalje onda sve teče po loju.



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
DarkOne™24/7®
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2004. (05:46:52)
Postovi: (A7)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 5 - 7
Lokacija: zg

PostPostano: 14:35 sri, 11. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="andreao"]Ma prijemni je sitnica.Samo se moraš potruditi da si osiguraš da uđeš bez plaćanja, a dalje onda sve teče po loju.[/quote]

zar postoji netko ko je upao s placanjem????
andreao (napisa):
Ma prijemni je sitnica.Samo se moraš potruditi da si osiguraš da uđeš bez plaćanja, a dalje onda sve teče po loju.


zar postoji netko ko je upao s placanjem????



_________________
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail AIM YIM MSNM
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 14:43 sri, 11. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="DarkOne™24/7®"][quote="andreao"]Ma prijemni je sitnica.Samo se moraš potruditi da si osiguraš da uđeš bez plaćanja, a dalje onda sve teče po loju.[/quote]

zar postoji netko ko je upao s placanjem????[/quote]

A jok nije.Pa znam ja jednog dečka koji je tako upao.Samo mi nije rekao koliko se plaća.
DarkOne™24/7® (napisa):
andreao (napisa):
Ma prijemni je sitnica.Samo se moraš potruditi da si osiguraš da uđeš bez plaćanja, a dalje onda sve teče po loju.


zar postoji netko ko je upao s placanjem????


A jok nije.Pa znam ja jednog dečka koji je tako upao.Samo mi nije rekao koliko se plaća.



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 15:31 sri, 11. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="andreao"]A jok nije.Pa znam ja jednog dečka koji je tako upao.Samo mi nije rekao koliko se plaća.[/quote]
Koliko ja znam, godina je oko pet soma chuna. Ili? :-k
andreao (napisa):
A jok nije.Pa znam ja jednog dečka koji je tako upao.Samo mi nije rekao koliko se plaća.

Koliko ja znam, godina je oko pet soma chuna. Ili? Think


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Iki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 08. 2003. (22:43:04)
Postovi: (AA)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2
Lokacija: Drzim se susedovog plota

PostPostano: 11:07 čet, 12. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="DarkOne™24/7®"][quote="andreao"]Ma prijemni je sitnica.Samo se moraš potruditi da si osiguraš da uđeš bez plaćanja, a dalje onda sve teče po loju.[/quote]

zar postoji netko ko je upao s placanjem????[/quote]

kad sam se ja upisival jedan tip u redu ipred mene jer trebal platit, alito je bilo zato jer mu je to bil vec 3. fax na kojeg se upisuje. Sa ova prijesnja 2 je vec bio ispisan
DarkOne™24/7® (napisa):
andreao (napisa):
Ma prijemni je sitnica.Samo se moraš potruditi da si osiguraš da uđeš bez plaćanja, a dalje onda sve teče po loju.


zar postoji netko ko je upao s placanjem????


kad sam se ja upisival jedan tip u redu ipred mene jer trebal platit, alito je bilo zato jer mu je to bil vec 3. fax na kojeg se upisuje. Sa ova prijesnja 2 je vec bio ispisan



_________________
Idu dva vektora ulicom jedan padne i skalarni produkt je nula.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Andrej
Gost





PostPostano: 21:12 ned, 2. 7. 2006    Naslov: materijali Citirajte i odgovorite

Pozdrav!
Koje su sve formule dozvoljene na prijamnom ispitu, digitroni i sl.
Je li sve točno propisano ili smijemo donostiti naše materijale i formule?

Čini mi se da sam jednom na ovom forumu pročitao da se smije čak i onaj matematički priručnik koristiti?
Hvala!
Pozdrav!
Koje su sve formule dozvoljene na prijamnom ispitu, digitroni i sl.
Je li sve točno propisano ili smijemo donostiti naše materijale i formule?

Čini mi se da sam jednom na ovom forumu pročitao da se smije čak i onaj matematički priručnik koristiti?
Hvala!


[Vrh]
petrich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (22:23:35)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 20 - 2

PostPostano: 21:16 ned, 2. 7. 2006    Naslov: Re: materijali Citirajte i odgovorite

[quote="Andrej"]Pozdrav!
Koje su sve formule dozvoljene na prijamnom ispitu, digitroni i sl.
Je li sve točno propisano ili smijemo donostiti naše materijale i formule?

Čini mi se da sam jednom na ovom forumu pročitao da se smije čak i onaj matematički priručnik koristiti?
Hvala![/quote]

Bronštejn? ma kaj ce ti to? mislim da mozes imat tablice,kalkulator, mislim da sam ja cak imala one neke sluzbene fer-ove tablice za prijemni, jer ak se ne varam nutra ima i formula za fiziku, a mislim da je i ona na prijemnom,ne?
Andrej (napisa):
Pozdrav!
Koje su sve formule dozvoljene na prijamnom ispitu, digitroni i sl.
Je li sve točno propisano ili smijemo donostiti naše materijale i formule?

Čini mi se da sam jednom na ovom forumu pročitao da se smije čak i onaj matematički priručnik koristiti?
Hvala!


Bronštejn? ma kaj ce ti to? mislim da mozes imat tablice,kalkulator, mislim da sam ja cak imala one neke sluzbene fer-ove tablice za prijemni, jer ak se ne varam nutra ima i formula za fiziku, a mislim da je i ona na prijemnom,ne?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
petrich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (22:23:35)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 20 - 2

PostPostano: 21:23 ned, 2. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="DarkOne™24/7®"][quote="andreao"]Ma prijemni je sitnica.Samo se moraš potruditi da si osiguraš da uđeš bez plaćanja, a dalje onda sve teče po loju.[/quote]

zar postoji netko ko je upao s placanjem????[/quote]

ma pa, ima ekipe koja ne upadne nigdje, pa onda u 9.mj na matku posto poto, radi prava.
al placat ovaj fax (od pocetka) mislim da se ne isplati. jer, ako nisi uspio upast bez placanja, onda ga sigurno nebus zavrsio u roku (malo ih i ovako zavrsi u roku), a placat godine i godine studija.. ne znam bas..
ali, sigurno bi se naslo i takvih.. ;)
DarkOne™24/7® (napisa):
andreao (napisa):
Ma prijemni je sitnica.Samo se moraš potruditi da si osiguraš da uđeš bez plaćanja, a dalje onda sve teče po loju.


zar postoji netko ko je upao s placanjem????


ma pa, ima ekipe koja ne upadne nigdje, pa onda u 9.mj na matku posto poto, radi prava.
al placat ovaj fax (od pocetka) mislim da se ne isplati. jer, ako nisi uspio upast bez placanja, onda ga sigurno nebus zavrsio u roku (malo ih i ovako zavrsi u roku), a placat godine i godine studija.. ne znam bas..
ali, sigurno bi se naslo i takvih.. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Andrej
Gost





PostPostano: 21:24 ned, 2. 7. 2006    Naslov: Re: materijali Citirajte i odgovorite

[quote="petrich"][quote="Andrej"]Pozdrav!
Koje su sve formule dozvoljene na prijamnom ispitu, digitroni i sl.
Je li sve točno propisano ili smijemo donostiti naše materijale i formule?

Čini mi se da sam jednom na ovom forumu pročitao da se smije čak i onaj matematički priručnik koristiti?
Hvala![/quote]

Bronštejn? ma kaj ce ti to? mislim da mozes imat tablice,kalkulator, mislim da sam ja cak imala one neke sluzbene fer-ove tablice za prijemni, jer ak se ne varam nutra ima i formula za fiziku, a mislim da je i ona na prijemnom,ne?[/quote]

Da, ok su te... ali ja imam još jedne bolje :) iz jedne starije zbirke za prijamne, mislim da se radi o nekoj zbirci za geologiju, geodeziju ili nešto... profa iz mat mi je jednom posudila. Ugl. zbirka nije nešto posebno, ali su formule stvarno super, dost' opširne, samo se brinem da nisu i malo pre-opširne.
Također, primjetio sam da u onim službenim FERovim nekada i nedostaje pokoja formula.
petrich (napisa):
Andrej (napisa):
Pozdrav!
Koje su sve formule dozvoljene na prijamnom ispitu, digitroni i sl.
Je li sve točno propisano ili smijemo donostiti naše materijale i formule?

Čini mi se da sam jednom na ovom forumu pročitao da se smije čak i onaj matematički priručnik koristiti?
Hvala!


Bronštejn? ma kaj ce ti to? mislim da mozes imat tablice,kalkulator, mislim da sam ja cak imala one neke sluzbene fer-ove tablice za prijemni, jer ak se ne varam nutra ima i formula za fiziku, a mislim da je i ona na prijemnom,ne?


Da, ok su te... ali ja imam još jedne bolje Smile iz jedne starije zbirke za prijamne, mislim da se radi o nekoj zbirci za geologiju, geodeziju ili nešto... profa iz mat mi je jednom posudila. Ugl. zbirka nije nešto posebno, ali su formule stvarno super, dost' opširne, samo se brinem da nisu i malo pre-opširne.
Također, primjetio sam da u onim službenim FERovim nekada i nedostaje pokoja formula.


[Vrh]
petrich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (22:23:35)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 20 - 2

PostPostano: 21:34 ned, 2. 7. 2006    Naslov: Re: materijali Citirajte i odgovorite

[quote="Andrej"][quote="petrich"][quote="Andrej"]Pozdrav!
Koje su sve formule dozvoljene na prijamnom ispitu, digitroni i sl.
Je li sve točno propisano ili smijemo donostiti naše materijale i formule?

Čini mi se da sam jednom na ovom forumu pročitao da se smije čak i onaj matematički priručnik koristiti?
Hvala![/quote]

Bronštejn? ma kaj ce ti to? mislim da mozes imat tablice,kalkulator, mislim da sam ja cak imala one neke sluzbene fer-ove tablice za prijemni, jer ak se ne varam nutra ima i formula za fiziku, a mislim da je i ona na prijemnom,ne?[/quote]

Da, ok su te... ali ja imam još jedne bolje :) iz jedne starije zbirke za prijamne, mislim da se radi o nekoj zbirci za geologiju, geodeziju ili nešto... profa iz mat mi je jednom posudila. Ugl. zbirka nije nešto posebno, ali su formule stvarno super, dost' opširne, samo se brinem da nisu i malo pre-opširne.
Također, primjetio sam da u onim službenim FERovim nekada i nedostaje pokoja formula.[/quote]

:) pa ak ti fali koja, a ti si ju dodaj.. :wink: nisam sigurna kaj je dozvoljeno, al te fer-ove su (bar tad) bile nekak "sluzbene", tj znalo se kaj je na njima, pa su bile dozvoljene.
a kak je sad situacija, nisam ziher..
Andrej (napisa):
petrich (napisa):
Andrej (napisa):
Pozdrav!
Koje su sve formule dozvoljene na prijamnom ispitu, digitroni i sl.
Je li sve točno propisano ili smijemo donostiti naše materijale i formule?

Čini mi se da sam jednom na ovom forumu pročitao da se smije čak i onaj matematički priručnik koristiti?
Hvala!


Bronštejn? ma kaj ce ti to? mislim da mozes imat tablice,kalkulator, mislim da sam ja cak imala one neke sluzbene fer-ove tablice za prijemni, jer ak se ne varam nutra ima i formula za fiziku, a mislim da je i ona na prijemnom,ne?


Da, ok su te... ali ja imam još jedne bolje Smile iz jedne starije zbirke za prijamne, mislim da se radi o nekoj zbirci za geologiju, geodeziju ili nešto... profa iz mat mi je jednom posudila. Ugl. zbirka nije nešto posebno, ali su formule stvarno super, dost' opširne, samo se brinem da nisu i malo pre-opširne.
Također, primjetio sam da u onim službenim FERovim nekada i nedostaje pokoja formula.


Smile pa ak ti fali koja, a ti si ju dodaj.. Wink nisam sigurna kaj je dozvoljeno, al te fer-ove su (bar tad) bile nekak "sluzbene", tj znalo se kaj je na njima, pa su bile dozvoljene.
a kak je sad situacija, nisam ziher..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Andrej
Gost





PostPostano: 23:23 ned, 2. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

E! To je pitanje :) - smijem li dodati? I smijem ili imati one formule sa geodezije ili što već :)?
Za fer znam da ne smijem.
E! To je pitanje Smile - smijem li dodati? I smijem ili imati one formule sa geodezije ili što već Smile?
Za fer znam da ne smijem.


[Vrh]
petrich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (22:23:35)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 20 - 2

PostPostano: 7:35 pon, 3. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Andrej"]E! To je pitanje :) - smijem li dodati? I smijem ili imati one formule sa geodezije ili što već :)?
Za fer znam da ne smijem.[/quote]

ma pa nebu ti nitko gledao ak si nashkrabash jos koju formulicu nutra. ;)
ali nekak sumnjam za te tvoje formule sa geodezije. mislim ono, pa nekaj moras i sam znat, ne? a i pol tih formula ti je sigurno jos frisko iz srednje.
osim toga, mislim da ak si radio matku kroz srednju i ide ti, formule nebus ni pogledao. ;)
zato ne brini, ponesi te svoje tablice i jos neke pa ces vidjet sta je tocno dozvoljeno.
Andrej (napisa):
E! To je pitanje Smile - smijem li dodati? I smijem ili imati one formule sa geodezije ili što već Smile?
Za fer znam da ne smijem.


ma pa nebu ti nitko gledao ak si nashkrabash jos koju formulicu nutra. Wink
ali nekak sumnjam za te tvoje formule sa geodezije. mislim ono, pa nekaj moras i sam znat, ne? a i pol tih formula ti je sigurno jos frisko iz srednje.
osim toga, mislim da ak si radio matku kroz srednju i ide ti, formule nebus ni pogledao. Wink
zato ne brini, ponesi te svoje tablice i jos neke pa ces vidjet sta je tocno dozvoljeno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Andrej
Gost





PostPostano: 10:44 pon, 3. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="petrich"][quote="Andrej"]E! To je pitanje :) - smijem li dodati? I smijem ili imati one formule sa geodezije ili što već :)?
Za fer znam da ne smijem.[/quote]

ma pa nebu ti nitko gledao ak si nashkrabash jos koju formulicu nutra. ;)
ali nekak sumnjam za te tvoje formule sa geodezije. mislim ono, pa nekaj moras i sam znat, ne? a i pol tih formula ti je sigurno jos frisko iz srednje.
osim toga, mislim da ak si radio matku kroz srednju i ide ti, formule nebus ni pogledao. ;)
zato ne brini, ponesi te svoje tablice i jos neke pa ces vidjet sta je tocno dozvoljeno.[/quote]
Hvala na uputama!
Da, dosta mi je friško, ali ipak...fizika...lakše je kada ti je sve pregledno i što ja sve znam :D.
A i za stereometriju, malo onak' :).
Hvala još jednom i živio! :thankyou:
petrich (napisa):
Andrej (napisa):
E! To je pitanje Smile - smijem li dodati? I smijem ili imati one formule sa geodezije ili što već Smile?
Za fer znam da ne smijem.


ma pa nebu ti nitko gledao ak si nashkrabash jos koju formulicu nutra. Wink
ali nekak sumnjam za te tvoje formule sa geodezije. mislim ono, pa nekaj moras i sam znat, ne? a i pol tih formula ti je sigurno jos frisko iz srednje.
osim toga, mislim da ak si radio matku kroz srednju i ide ti, formule nebus ni pogledao. Wink
zato ne brini, ponesi te svoje tablice i jos neke pa ces vidjet sta je tocno dozvoljeno.

Hvala na uputama!
Da, dosta mi je friško, ali ipak...fizika...lakše je kada ti je sve pregledno i što ja sve znam Very Happy.
A i za stereometriju, malo onak' Smile.
Hvala još jednom i živio! Thank you


[Vrh]
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 11:10 pon, 3. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Andrej"]Da, dosta mi je friško, ali ipak...fizika...lakše je kada ti je sve pregledno i što ja sve znam :D. [/quote]

Kad sam ja bio na prijamnom (prije 2 godine) 6 od 8 zadataka iz fizike (bar mislim da ih je bilo 8) se moglo "pogoditi" bez problema...
Andrej (napisa):
Da, dosta mi je friško, ali ipak...fizika...lakše je kada ti je sve pregledno i što ja sve znam Very Happy.


Kad sam ja bio na prijamnom (prije 2 godine) 6 od 8 zadataka iz fizike (bar mislim da ih je bilo Cool se moglo "pogoditi" bez problema...



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 13:40 pon, 3. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Od tablica dozvoljene su razne stampane tablice (logaritamske, "zute", "harmonika", FER-ove i sl.) za razliku od tablica vlastoruce izrade koje nisu dozvoljene. Savjetujem da na tablice nista ne nadopisujete - istina da se nece kontrolirati svima, ali ako bas vama budu kontrolirali mogu vam ih oduzeti. Bronstejn i zbirke zadataka nisu dozvoljene. Osim tablica dozvoljen je kalkulator.
Od tablica dozvoljene su razne stampane tablice (logaritamske, "zute", "harmonika", FER-ove i sl.) za razliku od tablica vlastoruce izrade koje nisu dozvoljene. Savjetujem da na tablice nista ne nadopisujete - istina da se nece kontrolirati svima, ali ako bas vama budu kontrolirali mogu vam ih oduzeti. Bronstejn i zbirke zadataka nisu dozvoljene. Osim tablica dozvoljen je kalkulator.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
lyra
Gost





PostPostano: 18:56 ned, 9. 7. 2006    Naslov: rezultati '05? Citirajte i odgovorite

bok!

može mi netko reć koliko je ljudi lani imalo osiguran upis na temelju natjecanja, kolko se takvih na kraju upisalo i koliko bodova su imali na razredbenom prva 30-orica plasiranih, cca..?
tražila sam na netu rezultate lanjskog prijemnog, ali ih nema nigdje..

hvala! :)
bok!

može mi netko reć koliko je ljudi lani imalo osiguran upis na temelju natjecanja, kolko se takvih na kraju upisalo i koliko bodova su imali na razredbenom prva 30-orica plasiranih, cca..?
tražila sam na netu rezultate lanjskog prijemnog, ali ih nema nigdje..

hvala! Smile


[Vrh]
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:02 ned, 9. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da je [url=http://web.math.hr/hr/new/hr/korisno/oslobodjeni.html]ovo[/url] popis pristupnika koji su lani bili oslobodjeni testa (oni su imali 1000 bodova). Koliko ih se na kraju upisalo ne znam, kao ni bodove na vrhu rang-liste kandidata koji su pisali test.
Mislim da je ovo popis pristupnika koji su lani bili oslobodjeni testa (oni su imali 1000 bodova). Koliko ih se na kraju upisalo ne znam, kao ni bodove na vrhu rang-liste kandidata koji su pisali test.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 2 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan