Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Mobile CARNet i promjena username-a na modemskim ulazima
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> MALI oglasi
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Artemis
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 03. 2007. (21:35:45)
Postovi: (40)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 2 - 3

PostPostano: 15:00 pet, 13. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sarmu si vec dobio za ono gore, ali sad ti meni reci sta da ja radim u openSUSE-ju :) (Fedora mi nije bas najbolje funkcionirala :( )

Btw, mislim da i ja zasluzujem sarmu. S obzirom na moje znanje linuxa uspjeh pokrenuti program i uz tvoju pomoc i konektirati se 8)
Ajd... da budem sarma-pozitivan
Sarmu si vec dobio za ono gore, ali sad ti meni reci sta da ja radim u openSUSE-ju Smile (Fedora mi nije bas najbolje funkcionirala Sad )

Btw, mislim da i ja zasluzujem sarmu. S obzirom na moje znanje linuxa uspjeh pokrenuti program i uz tvoju pomoc i konektirati se Cool
Ajd... da budem sarma-pozitivan



_________________
In such situations, when layer is put upon layer, when all is a facade, wound within webs of deception, the truth is what you make of it.
Nothing pains a liar more than when an opponent turns one of his lies into truth.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:39 pet, 13. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa, SuSE podrzava RPM-ove, ne? :) Dakle, skini aktualni RPM i instaliraj. 8) Ako ne radi, reci sto ti javlja [tt]vodafone-mobile-connect-card-driver-for-linux-debug[/tt] (moze na PM, da ne zakrcujemo topic). :)
Pa, SuSE podrzava RPM-ove, ne? Smile Dakle, skini aktualni RPM i instaliraj. Cool Ako ne radi, reci sto ti javlja vodafone-mobile-connect-card-driver-for-linux-debug (moze na PM, da ne zakrcujemo topic). Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:48 sri, 18. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Artemis"]Dok se spojim sve lijepo pise da sam connected, ali neki programi ne prepoznaju da sam online.( kopete, gaim... nisam jos probo za mail)[/quote]

Cini se da je ipak rijec o [url=https://forge.vodafonebetavine.net/forum/message.php?msg_id=63]poznatom problemu za koji ce potrajati dok se rijesi[/url] (procjena je par mjeseci). :(

However, meni na Fedori 7 i pod KDEom 3.5.7 ex-Gaim (Pidgin 2.0.2) lijepo radi. :D Nekako sumnjam da je do KDA-a/Gnome-a, no mozes probati s KDE-om. :)
Artemis (napisa):
Dok se spojim sve lijepo pise da sam connected, ali neki programi ne prepoznaju da sam online.( kopete, gaim... nisam jos probo za mail)


Cini se da je ipak rijec o poznatom problemu za koji ce potrajati dok se rijesi (procjena je par mjeseci). Sad

However, meni na Fedori 7 i pod KDEom 3.5.7 ex-Gaim (Pidgin 2.0.2) lijepo radi. Very Happy Nekako sumnjam da je do KDA-a/Gnome-a, no mozes probati s KDE-om. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Artemis
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 03. 2007. (21:35:45)
Postovi: (40)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 2 - 3

PostPostano: 4:30 pet, 20. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobro sumnjas jer imam KDE :). Ali nije bed, postoji e-buddy koji rjesava taj problem gaima i kopetea :)

Nisu to veliki problemi, bitno da se ja mogu spojit i surfat :wink:

Hvala ti puno na pomoci, pogotovo oko onog usagea

:thankyou:
Dobro sumnjas jer imam KDE Smile. Ali nije bed, postoji e-buddy koji rjesava taj problem gaima i kopetea Smile

Nisu to veliki problemi, bitno da se ja mogu spojit i surfat Wink

Hvala ti puno na pomoci, pogotovo oko onog usagea

Thank you



_________________
In such situations, when layer is put upon layer, when all is a facade, wound within webs of deception, the truth is what you make of it.
Nothing pains a liar more than when an opponent turns one of his lies into truth.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 18:45 uto, 24. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Artemis"]Jel se može nekako pratit potrosnja :-k[/quote]

nakon godine ipo i ja postavljan isto pitanje, postoji li neki zgodni programcic koji ce mi mjerit potrosnju (promet). bitno mi je jer imam paket 3gige a ovaj ugradeni u vip program laze...

par puta san primjetila da mi je uvecer ukupni promet bio nesto veci od onog sutradan ujuto... nemoguce!

kazu ti oni da je to samo orjentacijsko pracenje prometa... al ja bi sigurno... :)
Artemis (napisa):
Jel se može nekako pratit potrosnja Think


nakon godine ipo i ja postavljan isto pitanje, postoji li neki zgodni programcic koji ce mi mjerit potrosnju (promet). bitno mi je jer imam paket 3gige a ovaj ugradeni u vip program laze...

par puta san primjetila da mi je uvecer ukupni promet bio nesto veci od onog sutradan ujuto... nemoguce!

kazu ti oni da je to samo orjentacijsko pracenje prometa... al ja bi sigurno... Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
just another lazy student
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 08. 2004. (23:22:15)
Postovi: (36)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 14:22 sri, 25. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imaš tu ispod onog 0800 broja sivi link pregled vašeg računa, to ti je ja mislim pouzdano. (barem je meni)

[url]http://www.carnet.hr/mobile[/url]

[url]https://mobile.carnet.hr/service.php?inpagenavigation=1&noformatting=1[/url]

Napomena, neće ti prikazati potrošnju aktivne veze, znači tek nakon što prekineš vezu će tu sesiju pribrojiti potrošnji.
Imaš tu ispod onog 0800 broja sivi link pregled vašeg računa, to ti je ja mislim pouzdano. (barem je meni)

http://www.carnet.hr/mobile

https://mobile.carnet.hr/service.php?inpagenavigation=1&noformatting=1

Napomena, neće ti prikazati potrošnju aktivne veze, znači tek nakon što prekineš vezu će tu sesiju pribrojiti potrošnji.



_________________
/earth is 98% full, please delete anyone you can
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 14:33 sri, 25. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="just another lazy student"]Imaš tu ispod onog 0800 broja sivi link pregled vašeg računa, to ti je ja mislim pouzdano. (barem je meni)

[url]http://www.carnet.hr/mobile[/url]

[url]https://mobile.carnet.hr/service.php?inpagenavigation=1&noformatting=1[/url]

Napomena, neće ti prikazati potrošnju aktivne veze, znači tek nakon što prekineš vezu će tu sesiju pribrojiti potrošnji.[/quote]

ovo ti meni ne funkcionira...

tako san mogla provjeravat do 1.2.2009 i od tad mi samo pise na svakom mjestu same nule...
ko da nisan nista prometa ostvarila, nista vremena provela na netu... nijedna konekcija zabiljezena...
ne kuzin u cemu je kvaka :cry:
just another lazy student (napisa):
Imaš tu ispod onog 0800 broja sivi link pregled vašeg računa, to ti je ja mislim pouzdano. (barem je meni)

http://www.carnet.hr/mobile

https://mobile.carnet.hr/service.php?inpagenavigation=1&noformatting=1

Napomena, neće ti prikazati potrošnju aktivne veze, znači tek nakon što prekineš vezu će tu sesiju pribrojiti potrošnji.


ovo ti meni ne funkcionira...

tako san mogla provjeravat do 1.2.2009 i od tad mi samo pise na svakom mjestu same nule...
ko da nisan nista prometa ostvarila, nista vremena provela na netu... nijedna konekcija zabiljezena...
ne kuzin u cemu je kvaka Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
just another lazy student
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 08. 2004. (23:22:15)
Postovi: (36)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 14:39 sri, 25. 2. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

mozda ides preko krivog apn-a, po defaultu ti je u programu podeseno spajanje preko standarnog vip apn.
moras staviti 'carnet.vip.hr' za apn
mozda ides preko krivog apn-a, po defaultu ti je u programu podeseno spajanje preko standarnog vip apn.
moras staviti 'carnet.vip.hr' za apn



_________________
/earth is 98% full, please delete anyone you can
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 13:22 uto, 3. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="just another lazy student"]mozda ides preko krivog apn-a, po defaultu ti je u programu podeseno spajanje preko standarnog vip apn.
moras staviti 'carnet.vip.hr' za apn[/quote]

ovo je strasno!!!!!!

od 1.2. tocno mi vise preko carnet nije registrirao potrosnju i gle cuda iden pogledat apn i totalno si u pravu!
ko da mi je izbrisan onaj profil carnet u kom mi je bija taj apn!!!

strasno! a sta je najbolje ja tada uopce nisan koristila net jer se sijecam da te dane nisam bila uopce u sobi i nisam se spajala nego na faxu ili uopce nisam...

ko da mi je neko namjerno izbrisa a niko nema pristup jer cak i lozinku imam...

iden odma sutra u vip pitat sta se dogada!

btw, sad mi cimerica kaze da joj se nekad zna sam izbrisat ali tada ona uopce ne moze pristupiti internetu a ja sam normalno mogla :roll:
just another lazy student (napisa):
mozda ides preko krivog apn-a, po defaultu ti je u programu podeseno spajanje preko standarnog vip apn.
moras staviti 'carnet.vip.hr' za apn


ovo je strasno!!!!!!

od 1.2. tocno mi vise preko carnet nije registrirao potrosnju i gle cuda iden pogledat apn i totalno si u pravu!
ko da mi je izbrisan onaj profil carnet u kom mi je bija taj apn!!!

strasno! a sta je najbolje ja tada uopce nisan koristila net jer se sijecam da te dane nisam bila uopce u sobi i nisam se spajala nego na faxu ili uopce nisam...

ko da mi je neko namjerno izbrisa a niko nema pristup jer cak i lozinku imam...

iden odma sutra u vip pitat sta se dogada!

btw, sad mi cimerica kaze da joj se nekad zna sam izbrisat ali tada ona uopce ne moze pristupiti internetu a ja sam normalno mogla Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> MALI oglasi Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan