Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Bezuvjetan upis - utopija ili jedino riješenje? (studij)
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 15:20 ned, 24. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="D4rk0"]došao do 39 bodova za sad[/quote]
Kako si sakupio neparni broj bodova? Što nisu bodovi na svim kolegijima 2. god. parni (nisam samo za MA4 siguran) ? :)
D4rk0 (napisa):
došao do 39 bodova za sad

Kako si sakupio neparni broj bodova? Što nisu bodovi na svim kolegijima 2. god. parni (nisam samo za MA4 siguran) ? Smile



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ainotna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 03. 2005. (19:38:22)
Postovi: (61)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 15:25 ned, 24. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

MA4 nosi 7 bodova. :)
MA4 nosi 7 bodova. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 15:45 ned, 24. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

upravo tako :P MA3 sljedeće godine pada i onda sam se riješio tih analiza :P
upravo tako Razz MA3 sljedeće godine pada i onda sam se riješio tih analiza Razz



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:54 pon, 25. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Smith"]Molio bih da prvi koji sazna ulazi li UuOF2 u novoizglasanu olaksicu frkne to ovamo. :D[/quote]

Ulaze svi kolegiji od 6 bodova, [b]ali[/b] primijetite da UuOF nose po sest bodova, a ne nulu, kako su neki napisali. :)
Smith (napisa):
Molio bih da prvi koji sazna ulazi li UuOF2 u novoizglasanu olaksicu frkne to ovamo. Very Happy


Ulaze svi kolegiji od 6 bodova, ali primijetite da UuOF nose po sest bodova, a ne nulu, kako su neki napisali. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 11:14 pon, 25. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Smith"]Molio bih da prvi koji sazna ulazi li UuOF2 u novoizglasanu olaksicu frkne to ovamo. :D[/quote]

Ulaze svi kolegiji od 6 bodova, [b]ali[/b] primijetite da UuOF nose po sest bodova, a ne nulu, kako su neki napisali. :)[/quote]
Možda po novom programu, ali po starom nose 0 bodova. Mogu ti kopi-pejstat status sa studomata ako je potrebno. :)
vsego (napisa):
Smith (napisa):
Molio bih da prvi koji sazna ulazi li UuOF2 u novoizglasanu olaksicu frkne to ovamo. Very Happy


Ulaze svi kolegiji od 6 bodova, ali primijetite da UuOF nose po sest bodova, a ne nulu, kako su neki napisali. Smile

Možda po novom programu, ali po starom nose 0 bodova. Mogu ti kopi-pejstat status sa studomata ako je potrebno. Smile



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vini
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 09. 2006. (18:10:50)
Postovi: (9E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
26 = 28 - 2

PostPostano: 11:22 pon, 25. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"][quote="vsego"][quote="Smith"]Molio bih da prvi koji sazna ulazi li UuOF2 u novoizglasanu olaksicu frkne to ovamo. :D[/quote]

Ulaze svi kolegiji od 6 bodova, [b]ali[/b] primijetite da UuOF nose po sest bodova, a ne nulu, kako su neki napisali. :)[/quote]
Možda po novom programu, ali po starom nose 0 bodova. Mogu ti kopi-pejstat status sa studomata ako je potrebno. :)[/quote]

[code:1]
Predavač Oznaka Obvezni kolegiji zim. ljet. bodovi
D.Androić,A.Rubčić 12505 Uvod u opću fiziku I 2+2 0+0 6
D.Androić,A.Rubčić 12506 Uvod u opću fiziku II 0+0 2+2 6
[/code:1]

Ja sam isto mislila da ne nose bodove, a vidi ovo... Kao da su naknadno mijenjali :?: :)
goranm (napisa):
vsego (napisa):
Smith (napisa):
Molio bih da prvi koji sazna ulazi li UuOF2 u novoizglasanu olaksicu frkne to ovamo. Very Happy


Ulaze svi kolegiji od 6 bodova, ali primijetite da UuOF nose po sest bodova, a ne nulu, kako su neki napisali. Smile

Možda po novom programu, ali po starom nose 0 bodova. Mogu ti kopi-pejstat status sa studomata ako je potrebno. Smile


Kod:

Predavač                Oznaka    Obvezni kolegiji    zim.    ljet.  bodovi
D.Androić,A.Rubčić    12505    Uvod u opću fiziku I    2+2    0+0    6
D.Androić,A.Rubčić    12506    Uvod u opću fiziku II    0+0    2+2    6


Ja sam isto mislila da ne nose bodove, a vidi ovo... Kao da su naknadno mijenjali Question Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vini
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 09. 2006. (18:10:50)
Postovi: (9E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
26 = 28 - 2

PostPostano: 11:35 pon, 25. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na studomatu piše 0 bodova. Stvarno ne razumijem.
Na studomatu piše 0 bodova. Stvarno ne razumijem.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 11:39 pon, 25. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

za uvjet ti nose nula bodova, ali na kraju, kad trebas diplomirat, ti nose svaki 6 bodova, tada imas onaj potreban broj bodova koji trebas da mozes diplomirat ili kak to vec ide.
za uvjet ti nose nula bodova, ali na kraju, kad trebas diplomirat, ti nose svaki 6 bodova, tada imas onaj potreban broj bodova koji trebas da mozes diplomirat ili kak to vec ide.



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:54 pon, 25. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Uvjeti broje [b]matematicke i racunarske[/b] kolegije; UuOFi (i € {1,2}) tu ne spadaju i zato - za uvjet - izgleda kao da nose nulu. 8) Ali, uvjet za trecu je (izmedju ostalog) pocisceno [b]SVE[/b] s prve (a ne samo "matematicki i racunarski" kolegiji) i onda tih 6 bodova itekako igra ulogu. 8)
Uvjeti broje matematicke i racunarske kolegije; UuOFi (i € {1,2}) tu ne spadaju i zato - za uvjet - izgleda kao da nose nulu. Cool Ali, uvjet za trecu je (izmedju ostalog) pocisceno SVE s prve (a ne samo "matematicki i racunarski" kolegiji) i onda tih 6 bodova itekako igra ulogu. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 8:22 uto, 26. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja citam postove u ovom topicu i ne vjerujem,pa fizike su se uvijek gledale kao 6 bodova,ALI nikad nisu ulazile za uvjet,osim kad se upisivala treca i trazila se cista prva :!:
ja citam postove u ovom topicu i ne vjerujem,pa fizike su se uvijek gledale kao 6 bodova,ALI nikad nisu ulazile za uvjet,osim kad se upisivala treca i trazila se cista prva Exclamation


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:30 uto, 26. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goc9999"]ja citam postove u ovom topicu i ne vjerujem,pa fizike su se uvijek gledale kao 6 bodova,ALI nikad nisu ulazile za uvjet,[color=red]osim kad se upisivala treca i trazila se cista prva[/color] :!:[/quote]

A sto je ovo sada ako ne "[color=red]uvjet za [u]trecu[/u] godinu minus 6 bodova[/color]"? :roll:
goc9999 (napisa):
ja citam postove u ovom topicu i ne vjerujem,pa fizike su se uvijek gledale kao 6 bodova,ALI nikad nisu ulazile za uvjet,osim kad se upisivala treca i trazila se cista prva Exclamation


A sto je ovo sada ako ne "uvjet za trecu godinu minus 6 bodova"? Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
aenima
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2004. (17:03:42)
Postovi: (57)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 12:57 uto, 26. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle onaj tko ima 44 boda s druge godine i s prve mu je ostala fizika 2
nema ni teoretske šanse za upis na treću ?
Dakle onaj tko ima 44 boda s druge godine i s prve mu je ostala fizika 2
nema ni teoretske šanse za upis na treću ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:23 uto, 26. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="aenima"]Dakle onaj tko ima 44 boda s druge godine i s prve mu je ostala fizika 2
nema ni teoretske šanse za upis na treću ?[/quote]

Prema aktualnoj odluci Vijeca, ne. :(

[url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=7815]Rijesi Fiziku[/url]; to jos stignes. ;)
aenima (napisa):
Dakle onaj tko ima 44 boda s druge godine i s prve mu je ostala fizika 2
nema ni teoretske šanse za upis na treću ?


Prema aktualnoj odluci Vijeca, ne. Sad

Rijesi Fiziku; to jos stignes. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 15:37 uto, 26. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]A sto je ovo sada ako ne "uvjet za trecu godinu minus 6 bodova"?[/quote]
pa to sam i pokusao reci,ali me nisi razumio!! :wink:
Citat:
A sto je ovo sada ako ne "uvjet za trecu godinu minus 6 bodova"?

pa to sam i pokusao reci,ali me nisi razumio!! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 15:47 uto, 26. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Uvjeti broje [b]matematicke i racunarske[/b] kolegije; UuOFi (i € {1,2}) tu ne spadaju i zato - za uvjet - izgleda kao da nose nulu. 8) Ali, uvjet za trecu je (izmedju ostalog) pocisceno [b]SVE[/b] s prve (a ne samo "matematicki i racunarski" kolegiji) i onda tih 6 bodova itekako igra ulogu. 8)[/quote]
Zašto se onda studomata ne nauči da ako netko ispuni uvjet za 2. godinu da se onda bodovi povise sa 0 na 6? :)
Ovako je dosta zbunjujuće. Papir kaže UoFi nosi 6 bodova, a ISVU (nakon ispunjavanja uvjeta za 2.) kaže 0 bodova. Tko je u pravu? (retoričko pitanje)
vsego (napisa):
Uvjeti broje matematicke i racunarske kolegije; UuOFi (i € {1,2}) tu ne spadaju i zato - za uvjet - izgleda kao da nose nulu. Cool Ali, uvjet za trecu je (izmedju ostalog) pocisceno SVE s prve (a ne samo "matematicki i racunarski" kolegiji) i onda tih 6 bodova itekako igra ulogu. Cool

Zašto se onda studomata ne nauči da ako netko ispuni uvjet za 2. godinu da se onda bodovi povise sa 0 na 6? Smile
Ovako je dosta zbunjujuće. Papir kaže UoFi nosi 6 bodova, a ISVU (nakon ispunjavanja uvjeta za 2.) kaže 0 bodova. Tko je u pravu? (retoričko pitanje)



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ta2a
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 09. 2004. (12:59:54)
Postovi: (B4)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
12 = 13 - 1
Lokacija: zg

PostPostano: 17:35 sri, 27. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

a jel treba pisat neku molbu za upis sa 44 boda ili će se to automatski računat kao uvjet? uz čistu prvu naravno
a jel treba pisat neku molbu za upis sa 44 boda ili će se to automatski računat kao uvjet? uz čistu prvu naravno



_________________
Nema kina do Fakina!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 08. 2004. (09:26:14)
Postovi: (2D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-4 = 0 - 4

PostPostano: 8:48 ned, 1. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja imam malo drukčiji problem. Na drugoj sam godini prof.smjera.I imam ukupno 49 bodova,a bodovni prag za 3 godinu je 50.Već jesam na onom novom 4.godišnjem studiju,ali... cry Stvar je u tome što meni i još nekima sa mog smjera fali taj 1 bod ,pa jel je moguće da se možda spusti bodni prag za 1 bod da ne padamo na bolonju. oops cry
Stvarno bi bilo šteta.Jer ja sam baš gledala raspored nastavničkog smjera za 2. godinu,ja bih trebala slušat SAMO 1 kolegij,a parcijala će nam garant bit siromašna,jer je tak bilo i prošle godine onima koji su upisivali parcijalu 2.Mogli su upisat jedan kolegij + tjelesni.Tak da bih ja po tome morala praktički past cijelu godinu za slušanje dva kolegija??A da ne govorim da imam stipendiju koju onda trebam vraćat... cry Sljedeći tjedan idem kod nove prodekanice,jel bi moglo što bit od toga?

Svaka točna vijest,dobrodošla je ili savjet,naravno!
Ja imam malo drukčiji problem. Na drugoj sam godini prof.smjera.I imam ukupno 49 bodova,a bodovni prag za 3 godinu je 50.Već jesam na onom novom 4.godišnjem studiju,ali... Crying or Very sad Stvar je u tome što meni i još nekima sa mog smjera fali taj 1 bod ,pa jel je moguće da se možda spusti bodni prag za 1 bod da ne padamo na bolonju. Embarassed Crying or Very sad
Stvarno bi bilo šteta.Jer ja sam baš gledala raspored nastavničkog smjera za 2. godinu,ja bih trebala slušat SAMO 1 kolegij,a parcijala će nam garant bit siromašna,jer je tak bilo i prošle godine onima koji su upisivali parcijalu 2.Mogli su upisat jedan kolegij + tjelesni.Tak da bih ja po tome morala praktički past cijelu godinu za slušanje dva kolegija??A da ne govorim da imam stipendiju koju onda trebam vraćat... Crying or Very sad Sljedeći tjedan idem kod nove prodekanice,jel bi moglo što bit od toga?

Svaka točna vijest,dobrodošla je ili savjet,naravno!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
kaca
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (21:46:07)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 22:09 pon, 2. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ta2a"]a jel treba pisat neku molbu za upis sa 44 boda ili će se to automatski računat kao uvjet? uz čistu prvu naravno[/quote]

oće netko pliz odgovorit na ovo jer i mene to zanima? 8)
ta2a (napisa):
a jel treba pisat neku molbu za upis sa 44 boda ili će se to automatski računat kao uvjet? uz čistu prvu naravno


oće netko pliz odgovorit na ovo jer i mene to zanima? Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 22:54 pon, 2. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

a da pitate u referadi? Sumnjam da netko ovdje može na to odg iako bi se ja kladio da ništa ne treba... Odeš gore pa pitaš i upišeš se ili predaš molbu... ista stvar...
a da pitate u referadi? Sumnjam da netko ovdje može na to odg iako bi se ja kladio da ništa ne treba... Odeš gore pa pitaš i upišeš se ili predaš molbu... ista stvar...



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
kaca
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (21:46:07)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:13 pon, 2. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

cuj darko,pitam jer mi se pita ovdje i jer je ovo mjesto gdje mogu postavit takvo pitanje
pa ako netko zna,molim odgovor :wink:
cuj darko,pitam jer mi se pita ovdje i jer je ovo mjesto gdje mogu postavit takvo pitanje
pa ako netko zna,molim odgovor Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sljedeće
Stranica 11 / 12.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan