Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

upis u 2007/2008 (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 20:54 sri, 19. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="octa"]Jel ima upućenih u današnja zbivanja? Kako je bilo na vijeću, što je odlučeno? Može kratak pregled, ako netko zna?? :pray:[/quote]

Izvanredna sjednica vijeca o zahtjevima sa prosvjeda/peticije ce biti sljedecu srijedu, nakon sto se oni prouce. To je sve sto se danas o tome reklo.
octa (napisa):
Jel ima upućenih u današnja zbivanja? Kako je bilo na vijeću, što je odlučeno? Može kratak pregled, ako netko zna?? Pray


Izvanredna sjednica vijeca o zahtjevima sa prosvjeda/peticije ce biti sljedecu srijedu, nakon sto se oni prouce. To je sve sto se danas o tome reklo.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:16 sri, 19. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Topic o prosvjedu postoji; molim ne i ovdje o tome. ;)
Topic o prosvjedu postoji; molim ne i ovdje o tome. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
octa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2007. (14:37:28)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 21:52 sri, 19. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma ne mislim ja na prosvjed. Zanima me općenito kakve su odluke danas donešene. Da li je išta rečeno glede upisa i problema koji su se vrtili na ovom topicu??
Ma ne mislim ja na prosvjed. Zanima me općenito kakve su odluke danas donešene. Da li je išta rečeno glede upisa i problema koji su se vrtili na ovom topicu??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:12 sri, 19. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bas nista. :| FV se ne ravna prema Forumu; probleme im treba netko iznijeti (npr. studentski predstavnici, kojima se javis kad te nesto muci). :)
Bas nista. Neutral FV se ne ravna prema Forumu; probleme im treba netko iznijeti (npr. studentski predstavnici, kojima se javis kad te nesto muci). Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
octa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2007. (14:37:28)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 8:09 čet, 20. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa čula sam se sa studentskom predstavnicom, kojoj sam iznijela problem, pa zato i pitam da li ima što zanimljivo. Znam da se vijeće neće ravnati po forumu, ali sam mislila da će se ovdje naći netko dovoljno upućen (a ima ih, sigurna sam; ili, možda samo vole glumiti da su upućeni :) ) da nam ukratko kaže da li je rečeno/odlučeno išta što bi nama studentima moglo biti bitno :?:
Pa čula sam se sa studentskom predstavnicom, kojoj sam iznijela problem, pa zato i pitam da li ima što zanimljivo. Znam da se vijeće neće ravnati po forumu, ali sam mislila da će se ovdje naći netko dovoljno upućen (a ima ih, sigurna sam; ili, možda samo vole glumiti da su upućeni Smile ) da nam ukratko kaže da li je rečeno/odlučeno išta što bi nama studentima moglo biti bitno Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 9:41 čet, 20. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

dobar dan. hmda, upis... ovako, tek nakon što sam obavio uplatu i predao papire za upis u drugu godinu, došao doma i upalio tv, shvatio sam da me nitko nije pitao koji izborni kolegij ću izabrati, a bo'me ni ja ga nisam spominjao...
e sad, kako to ide? kad se bira? gospođ(ic)a u referadi samo mi je rekla kako će mi indeks biti gotov idući tjedan. :? očekujem da će u njemu biti onako fino isprintan popis kolegija i predavača.
ja neću biti u zagrebu do nedjelje, 30.09., faks počinje dan poslije... hm... a ja se izjasnio nisam :oops:
dobar dan. hmda, upis... ovako, tek nakon što sam obavio uplatu i predao papire za upis u drugu godinu, došao doma i upalio tv, shvatio sam da me nitko nije pitao koji izborni kolegij ću izabrati, a bo'me ni ja ga nisam spominjao...
e sad, kako to ide? kad se bira? gospođ(ic)a u referadi samo mi je rekla kako će mi indeks biti gotov idući tjedan. Confused očekujem da će u njemu biti onako fino isprintan popis kolegija i predavača.
ja neću biti u zagrebu do nedjelje, 30.09., faks počinje dan poslije... hm... a ja se izjasnio nisam Embarassed



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 9:47 čet, 20. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zvrcni Referadu na +385-1-4605703. :)
Zvrcni Referadu na +385-1-4605703. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 9:50 čet, 20. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa šta nisi na onom papiru sa predmetima napisao i izborne?
pa šta nisi na onom papiru sa predmetima napisao i izborne?



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 11:20 čet, 20. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa to je tako išlo prošle godine da na studomatu odabereš izborne. kaj sad tog nema ili ... ?
pa to je tako išlo prošle godine da na studomatu odabereš izborne. kaj sad tog nema ili ... ?



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
mischa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2007. (17:52:41)
Postovi: (D8)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8

PostPostano: 11:38 čet, 20. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="camellia"]Znam da je ovo malo glupo pitanje, ali posto se kod nas nikad ne zna sto te moze zadesiti pitam za svaki slucaj...
Ovako, padam drugu godinu, ali mogu upisati kolegije sa 3. Ukoliko padnem neki od upisanih kolegija sa 3. godine i ocistim drugu postoje li neka ogranicenja ili najnormalnije upisujem trecu kao da se nista nije dogodilo?[/quote]

ja imam slican problem kao i ti pa sam postavila pitanje prodekanici. odgovor je bio: ako polozim sve s druge, iduce godine upisujem trecu neovisno o polozenim predmetima s trece.
camellia (napisa):
Znam da je ovo malo glupo pitanje, ali posto se kod nas nikad ne zna sto te moze zadesiti pitam za svaki slucaj...
Ovako, padam drugu godinu, ali mogu upisati kolegije sa 3. Ukoliko padnem neki od upisanih kolegija sa 3. godine i ocistim drugu postoje li neka ogranicenja ili najnormalnije upisujem trecu kao da se nista nije dogodilo?


ja imam slican problem kao i ti pa sam postavila pitanje prodekanici. odgovor je bio: ako polozim sve s druge, iduce godine upisujem trecu neovisno o polozenim predmetima s trece.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 12:55 čet, 20. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

da. studomat je super stvar kad se jednom navikneš na njega. hvala. :clown:
da. studomat je super stvar kad se jednom navikneš na njega. hvala. Klaun



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 09. 2007. (14:51:23)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 14:54 čet, 20. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

situacija je sljedeća: imam novi uvjet za 4.g, ali su mi s druge god ostale ma3 i ma4, s tim da sam ma3 pala na komisiji. da li ja upisujem 4.g i ako da, što upisujem umjesto ma3?
situacija je sljedeća: imam novi uvjet za 4.g, ali su mi s druge god ostale ma3 i ma4, s tim da sam ma3 pala na komisiji. da li ja upisujem 4.g i ako da, što upisujem umjesto ma3?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vedraf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2006. (15:47:50)
Postovi: (BB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 15 - 4

PostPostano: 21:13 čet, 20. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Do kada su za bolonjce upisi,na stranici faksa piše do 28.9. a čini mi se da sam na fakultetu negdje pročitao da su do 25.9. ??
Do kada su za bolonjce upisi,na stranici faksa piše do 28.9. a čini mi se da sam na fakultetu negdje pročitao da su do 25.9. ??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 21:59 čet, 20. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="zi"]situacija je sljedeća: imam novi uvjet za 4.g, ali su mi s druge god ostale ma3 i ma4, s tim da sam ma3 pala na komisiji. da li ja upisujem 4.g i ako da, što upisujem umjesto ma3?[/quote]
Upisuješ 4. g., a umjesto MA3 upisuješ ili bolonjski(e) ekvivalent(e) ili ponovo MA3.
zi (napisa):
situacija je sljedeća: imam novi uvjet za 4.g, ali su mi s druge god ostale ma3 i ma4, s tim da sam ma3 pala na komisiji. da li ja upisujem 4.g i ako da, što upisujem umjesto ma3?

Upisuješ 4. g., a umjesto MA3 upisuješ ili bolonjski(e) ekvivalent(e) ili ponovo MA3.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
tammy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2007. (20:37:10)
Postovi: (197)16
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5

PostPostano: 8:13 pet, 21. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vedraf"]Do kada su za bolonjce upisi,na stranici faksa piše do 28.9. a čini mi se da sam na fakultetu negdje pročitao da su do 25.9. ??[/quote]

pisalo je prije na faksu do 25.9., al vidjela sam jučer da su i tamo promijenili u 28.9.
vedraf (napisa):
Do kada su za bolonjce upisi,na stranici faksa piše do 28.9. a čini mi se da sam na fakultetu negdje pročitao da su do 25.9. ??


pisalo je prije na faksu do 25.9., al vidjela sam jučer da su i tamo promijenili u 28.9.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nerky1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (22:20:11)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:25 ned, 23. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li se molba placa u posti ili se moze i na faxu?
Hvala
Da li se molba placa u posti ili se moze i na faxu?
Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mischa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2007. (17:52:41)
Postovi: (D8)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8

PostPostano: 20:52 ned, 23. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

uplatnicom u posti, mozes ju i prije ispuniti pa uplatiti prije faksa da se ne moras vracati
uplatnicom u posti, mozes ju i prije ispuniti pa uplatiti prije faksa da se ne moras vracati


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:16 ned, 23. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ili obaviti Internet-placanje iz nekog praktikuma. 8) Provjeri samo da printer radi, da mozes nastampati potvrdu. :)
Ili obaviti Internet-placanje iz nekog praktikuma. Cool Provjeri samo da printer radi, da mozes nastampati potvrdu. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
octa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2007. (14:37:28)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 19:14 sri, 26. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zna li tko što je danas odlučeno na vijeću? Može kratki sažetak??
Zna li tko što je danas odlučeno na vijeću? Može kratki sažetak??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
damirko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 03. 2007. (11:27:32)
Postovi: (2C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 19:24 sri, 26. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Molim informaciju za jednog prastarog apsolventa.
Na web stranicama matematičkog odjela vidim da za Bolonjce upisi traju do 28.09.
Da li se mi ostali (ako takvih još ima :oops: ) možemo upisati i nakon toga (platiti da nam se udari žig apsolvent do 2009. jer volimo biti apsolventi 8) )
Molim informaciju za jednog prastarog apsolventa.
Na web stranicama matematičkog odjela vidim da za Bolonjce upisi traju do 28.09.
Da li se mi ostali (ako takvih još ima Embarassed ) možemo upisati i nakon toga (platiti da nam se udari žig apsolvent do 2009. jer volimo biti apsolventi Cool )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Sljedeće
Stranica 14 / 16.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan