Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

završni ispit
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Vjerojatnost
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
murakami
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2008. (16:22:03)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 15:14 čet, 21. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislin da se zavrsni,ovaj u subotu, odnosi samo na one koji su polozili redovne kolokvije.. kako ces izaci na zavrsni,ako ne znas jesi polozio/la kolokvij,a i prof. je reka da je razmak izmedu kolokvija do teorijskog dijela 7-10 dana..
mislin da se zavrsni,ovaj u subotu, odnosi samo na one koji su polozili redovne kolokvije.. kako ces izaci na zavrsni,ako ne znas jesi polozio/la kolokvij,a i prof. je reka da je razmak izmedu kolokvija do teorijskog dijela 7-10 dana..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2007. (17:53:31)
Postovi: (8E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 16:51 čet, 21. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pitali smo asistente i rečeno je da u subotu izlaze samo koji su prošli kolokvije,a oni koji su pisali popravni ne dolaze u subotu.
Pitali smo asistente i rečeno je da u subotu izlaze samo koji su prošli kolokvije,a oni koji su pisali popravni ne dolaze u subotu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 12. 2006. (16:12:53)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
26 = 31 - 5

PostPostano: 20:04 čet, 21. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sta mislite, hoce li uopce biti definicija na ovom zavrsnom? Jer je prof rekao da ce biti 4 zadatka, i svaki ce nositi po 10b, pa bas i ne vjerujem da ce definicija nositi 10b.. :?
Sta mislite, hoce li uopce biti definicija na ovom zavrsnom? Jer je prof rekao da ce biti 4 zadatka, i svaki ce nositi po 10b, pa bas i ne vjerujem da ce definicija nositi 10b.. Confused



_________________
..a jooooooj..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 20:06 čet, 21. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Baš i ne vjerujem da će bit definicije...samo se nadam da neće bit niš preteško, bar ne ta dva 'lakša' zadatka...nek bude Sylvester i nešt za očekivanje, varijancu i recimo Poisson...recimo :)
Baš i ne vjerujem da će bit definicije...samo se nadam da neće bit niš preteško, bar ne ta dva 'lakša' zadatka...nek bude Sylvester i nešt za očekivanje, varijancu i recimo Poisson...recimo Smile



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 12. 2006. (16:12:53)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
26 = 31 - 5

PostPostano: 20:08 čet, 21. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

E dobro, sad mi je lakse da i ti mislis kao i ja.. e kad bi to bilo sto si napisao.. uf.. nadam se tako necemu..
E dobro, sad mi je lakse da i ti mislis kao i ja.. e kad bi to bilo sto si napisao.. uf.. nadam se tako necemu..



_________________
..a jooooooj..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
noa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2007. (22:28:08)
Postovi: (51)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 1

PostPostano: 22:43 čet, 21. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislite li da se treba znati cijeli dokaz moivre laplacea nisam ga bas detaljno izucavala izgleda mi nekako grozno...jako grozno
mislite li da se treba znati cijeli dokaz moivre laplacea nisam ga bas detaljno izucavala izgleda mi nekako grozno...jako grozno


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 22:46 čet, 21. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja ga ne mislim učit (posebno ne integralni) jer kao 1.nemam vremena, a kao drugo, ne ciljam na 4/5...meni je i 2 čisto zadovoljavajuće. Uzdam se u ona dva 'lakša' zadatka... :wink:

A ako imaš vremena i volje, nije ga loše znat... :lol:
Ja ga ne mislim učit (posebno ne integralni) jer kao 1.nemam vremena, a kao drugo, ne ciljam na 4/5...meni je i 2 čisto zadovoljavajuće. Uzdam se u ona dva 'lakša' zadatka... Wink

A ako imaš vremena i volje, nije ga loše znat... Laughing



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
noa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2007. (22:28:08)
Postovi: (51)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 1

PostPostano: 23:02 čet, 21. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

posto nemam niti jednoga niti drugoga mislim da cu se povesti za tobom :)
posto nemam niti jednoga niti drugoga mislim da cu se povesti za tobom Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 0:15 pet, 22. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Luuka"]Ja ga ne mislim učit (posebno ne integralni) [/quote]

luuka, opet :lol:
mislim, daj se već jednom informiraj što smo radili... jedino smo integralni i dokazivali, a onaj drugi, lokalni, ni nismo... pa ovo tvoje, posebno ne integralni, i nema pretjeranog smisla :lol:
a dobro, bar me razvedri to da ima ljudi koji su u gorem stanju što se tiče vjerojatnosti od mene :D
Luuka (napisa):
Ja ga ne mislim učit (posebno ne integralni)


luuka, opet Laughing
mislim, daj se već jednom informiraj što smo radili... jedino smo integralni i dokazivali, a onaj drugi, lokalni, ni nismo... pa ovo tvoje, posebno ne integralni, i nema pretjeranog smisla Laughing
a dobro, bar me razvedri to da ima ljudi koji su u gorem stanju što se tiče vjerojatnosti od mene Very Happy



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 10:07 pet, 22. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne postoji neka tablica s brojem bodova i pripadajućom ocjenom?
ne postoji neka tablica s brojem bodova i pripadajućom ocjenom?



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 12. 2006. (16:12:53)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
26 = 31 - 5

PostPostano: 10:18 pet, 22. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja tu tablicu nigdje nisam nasla :(
Ja tu tablicu nigdje nisam nasla Sad



_________________
..a jooooooj..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 10:22 pet, 22. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="arya"]
a dobro, bar me razvedri to da ima ljudi koji su u gorem stanju što se tiče vjerojatnosti od mene :D[/quote]

Ima nas sigurno. :(

Ja se isto ko i Luuka uzdam u ona 2 zadataka. Ak me pikne super, ak ne, mislim da mi se smijesi usmeni. :tuuga:
arya (napisa):

a dobro, bar me razvedri to da ima ljudi koji su u gorem stanju što se tiče vjerojatnosti od mene Very Happy


Ima nas sigurno. Sad

Ja se isto ko i Luuka uzdam u ona 2 zadataka. Ak me pikne super, ak ne, mislim da mi se smijesi usmeni. Tuuga!



_________________
Namigujem ti, a ti ne gledas...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 12. 2006. (16:12:53)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
26 = 31 - 5

PostPostano: 10:31 pet, 22. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moze li mi netko reci jesmo li obradili funkcije izvodnice?
Moze li mi netko reci jesmo li obradili funkcije izvodnice?



_________________
..a jooooooj..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 10:44 pet, 22. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Ančica Da, na diskretnoj...

@arya Jako si smiješna...ajmo se smijat Luuki koji niš ne zna... :(

@desire Da, smiješi se... ovako: :widesmile2:

A što se tablice s ocjenom tiče, mislim da to ni ne postoji...kolko ja znam, rečeno je da Sarapa procjenjuje dal je ocjena spremna ili se treba još malo doradit na usmenom...
@Ančica Da, na diskretnoj...

@arya Jako si smiješna...ajmo se smijat Luuki koji niš ne zna... Sad

@desire Da, smiješi se... ovako: Siroki osmjeh

A što se tablice s ocjenom tiče, mislim da to ni ne postoji...kolko ja znam, rečeno je da Sarapa procjenjuje dal je ocjena spremna ili se treba još malo doradit na usmenom...



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 10:48 pet, 22. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Luuka"]@desire Da, smiješi se... ovako: :widesmile2:
[/quote]

Ja sam u teskoj depresiji. Fakat nemam pojma kaj da ucim. Imam osjecaj da i ovo sto sam prosla vise ne znam. Jel treba znat sve one primjere? I muce me sve one stvarcice sta nisu ni teoremi ni primjeri ni nista nego su samo ovako nabacane, a cine mi se bitne... :( Ma joj, nece to bit dobro, ne znam sta da radim... Jesi ti sve prosao? Znas bar to?
Luuka (napisa):
@desire Da, smiješi se... ovako: Siroki osmjeh


Ja sam u teskoj depresiji. Fakat nemam pojma kaj da ucim. Imam osjecaj da i ovo sto sam prosla vise ne znam. Jel treba znat sve one primjere? I muce me sve one stvarcice sta nisu ni teoremi ni primjeri ni nista nego su samo ovako nabacane, a cine mi se bitne... Sad Ma joj, nece to bit dobro, ne znam sta da radim... Jesi ti sve prosao? Znas bar to?



_________________
Namigujem ti, a ti ne gledas...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 10:52 pet, 22. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja nisam u stanju da velim išta o svom znanju. Stvarno ne znam kolko toga mi je ostalo u glavi, koncentracija mi je na nuli, i nemam pojma kaj bi moglo bit...mislim da oni primjeri i nisu tolko bitni, teoremi s imenom jesu, mogle bi bit one propozicije od samog početka, odmah nakon kaj smo definirali vjerojatnost (recimo neprekidnost na rastuće događaje), pa nešt sa očekivanjem, varijancom...ma ne znam...

A i tješim se da studij nije studij ak ne padneš koji put...a i nije strašno past jedan kolegij...a vjer nije uvjet za niš u 4.semestru...

Ma ne znam.... :bigcry:
Ja nisam u stanju da velim išta o svom znanju. Stvarno ne znam kolko toga mi je ostalo u glavi, koncentracija mi je na nuli, i nemam pojma kaj bi moglo bit...mislim da oni primjeri i nisu tolko bitni, teoremi s imenom jesu, mogle bi bit one propozicije od samog početka, odmah nakon kaj smo definirali vjerojatnost (recimo neprekidnost na rastuće događaje), pa nešt sa očekivanjem, varijancom...ma ne znam...

A i tješim se da studij nije studij ak ne padneš koji put...a i nije strašno past jedan kolegij...a vjer nije uvjet za niš u 4.semestru...

Ma ne znam.... Very sad



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 10:56 pet, 22. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Luuka"]
A i tješim se da studij nije studij ak ne padneš koji put...a i nije strašno past jedan kolegij...a vjer nije uvjet za niš u 4.semestru...

Ma ne znam.... :bigcry:[/quote]

Ma kakav pad? Pa imamo 2 prilike izaci na usmeni, ak jednom padnemo drugi put cemo sigurno proci. ;)

Btw, uvjet je za statistiku na 3. godini....
Luuka (napisa):

A i tješim se da studij nije studij ak ne padneš koji put...a i nije strašno past jedan kolegij...a vjer nije uvjet za niš u 4.semestru...

Ma ne znam.... Very sad


Ma kakav pad? Pa imamo 2 prilike izaci na usmeni, ak jednom padnemo drugi put cemo sigurno proci. Wink

Btw, uvjet je za statistiku na 3. godini....



_________________
Namigujem ti, a ti ne gledas...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 11:03 pet, 22. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vidjet ćemo, nadam se da si u pravu...

a znam da je uvjet za statistiku al tu se nadam možda još kojem roku, na ljeto možda... :pray:
Vidjet ćemo, nadam se da si u pravu...

a znam da je uvjet za statistiku al tu se nadam možda još kojem roku, na ljeto možda... Pray



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 11:04 pet, 22. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Luuka"]

@arya Jako si smiješna...ajmo se smijat Luuki koji niš ne zna... :([/quote]

ajoj, luuka, pa nisam mislila ozbiljno... nije da ja znam puno više od tebe... pa znaš to i sam :(
evo, nek ovo bude: neka od onih propozicija s početka, borel ili sylvester, čebiševljeva ili zakon velikih brojeva, i može i int. moivre-laplaceov, to mi je u planu naučit ak stignem :lol:
i kaj s onim zadnjim predavanjima? tu je ili napisano nešto kao rezultat iz vedra neba, ili je toliko namještanja za poludit... i sve one funkcije gustoće nepr. sl. var., treba to znat napamet? :(
Luuka (napisa):


@arya Jako si smiješna...ajmo se smijat Luuki koji niš ne zna... Sad


ajoj, luuka, pa nisam mislila ozbiljno... nije da ja znam puno više od tebe... pa znaš to i sam Sad
evo, nek ovo bude: neka od onih propozicija s početka, borel ili sylvester, čebiševljeva ili zakon velikih brojeva, i može i int. moivre-laplaceov, to mi je u planu naučit ak stignem Laughing
i kaj s onim zadnjim predavanjima? tu je ili napisano nešto kao rezultat iz vedra neba, ili je toliko namještanja za poludit... i sve one funkcije gustoće nepr. sl. var., treba to znat napamet? Sad



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 11:05 pet, 22. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Luuka"]a znam da je uvjet za statistiku al tu se nadam možda još kojem roku, na ljeto možda... :pray:[/quote]

Tome se nemoj nadati... ;) Svatko ce reci na su nam 3 prilike bile i vise nego dovoljne... Zato, ako se sad ne provucemo, knjigica u ruke i :bookworm: do usmenog...
Luuka (napisa):
a znam da je uvjet za statistiku al tu se nadam možda još kojem roku, na ljeto možda... Pray


Tome se nemoj nadati... Wink Svatko ce reci na su nam 3 prilike bile i vise nego dovoljne... Zato, ako se sad ne provucemo, knjigica u ruke i Bookworm do usmenog...



_________________
Namigujem ti, a ti ne gledas...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Vjerojatnost Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Stranica 3 / 6.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan