Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Pedagogija 2 - Obrazovni sustav 2008./2009.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mischa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2007. (17:52:41)
Postovi: (D8)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8

PostPostano: 16:45 pon, 15. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

protokol..
protokol..





3PROTOKOLOPOSTUPANJUUSLUCAJUNASILJAUOBITELJI[1].pdf
 Description:

Download
 Filename:  3PROTOKOLOPOSTUPANJUUSLUCAJUNASILJAUOBITELJI[1].pdf
 Filesize:  139.04 KB
 Downloaded:  171 Time(s)

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
octa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2007. (14:37:28)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 17:28 pon, 15. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

U seminaru Obrtnicke skole su sami podaci pa mislim da je nepotrebno to stavljat, nema nikakve teorije za ucit.
U seminaru Obrtnicke skole su sami podaci pa mislim da je nepotrebno to stavljat, nema nikakve teorije za ucit.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 9:58 uto, 16. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Danas (sada) sam trebao biti na kolokviju, međutim kasnio sam 7 min i prof mi nije dala da uđem i pišem... hmmm... jel to ok?! Kod najstrožeg asistenta na kolokviju, ako kasniš, da ti da pišeš bez beda...

I što sad?

I inače nisam oduševljen sa prof Bilić i njenim metodama, ali ovo mi je malo too much! Kladim se da neki dolaze i iz Sesveta na fax, pa uz najbolju volju i plan, ako ti crkne bus, ili ti se baci biciklist pod auto, postoji mogučnost da zakasniš...
Danas (sada) sam trebao biti na kolokviju, međutim kasnio sam 7 min i prof mi nije dala da uđem i pišem... hmmm... jel to ok?! Kod najstrožeg asistenta na kolokviju, ako kasniš, da ti da pišeš bez beda...

I što sad?

I inače nisam oduševljen sa prof Bilić i njenim metodama, ali ovo mi je malo too much! Kladim se da neki dolaze i iz Sesveta na fax, pa uz najbolju volju i plan, ako ti crkne bus, ili ti se baci biciklist pod auto, postoji mogučnost da zakasniš...



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 13:41 uto, 16. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ista prica...
cekala sam profu ispred i rekla je da dodem sljedeci utorak u 15h pa cemo se kao dogovorit...
kaze da cu morat sve na ispitu na sta sam ja malo burnije reagirala pa je rekla da cemo se dog...

pa ja je pitam ocemo se dogovoriti il cu ja odgovarat u utorak, ona kaze: vidjet cemo...
buuuuuuuuu
ista prica...
cekala sam profu ispred i rekla je da dodem sljedeci utorak u 15h pa cemo se kao dogovorit...
kaze da cu morat sve na ispitu na sta sam ja malo burnije reagirala pa je rekla da cemo se dog...

pa ja je pitam ocemo se dogovoriti il cu ja odgovarat u utorak, ona kaze: vidjet cemo...
buuuuuuuuu


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 18:10 uto, 16. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da je najgluplje to kaj se ne zna (ili ja ne znam) dal kolokvij počne u 10, ili 10 i 15, a kolko ja znam vi ste počeli još i prije 10, tak da mislim da stvarno nije fer od nje ... :roll:
Mislim da je najgluplje to kaj se ne zna (ili ja ne znam) dal kolokvij počne u 10, ili 10 i 15, a kolko ja znam vi ste počeli još i prije 10, tak da mislim da stvarno nije fer od nje ... Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:39 uto, 16. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

prošli put sam (na 1. kolokvij) sam došao u 10:15 i pustila me, samo sam morao prepisati pitanja jer više nije imala primjerak kolokvija...

[url]http://www.google.hr/search?q=akademska+%C4%8Detvrt&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a[/url]

cssss nekako nemamo sreće sa profesoricama pedagogije! Dajte jednu koja je pedagog!
prošli put sam (na 1. kolokvij) sam došao u 10:15 i pustila me, samo sam morao prepisati pitanja jer više nije imala primjerak kolokvija...

http://www.google.hr/search?q=akademska+%C4%8Detvrt&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

cssss nekako nemamo sreće sa profesoricama pedagogije! Dajte jednu koja je pedagog!



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 7:51 sri, 17. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

@svi koji ste kasnili: apsolutno suosjecam s vama!

Profesorica se jucer prije kolokvija druge grupe toliko derala na nas sve da ja mislim da to nije za nikoga zdravo! Zanima me samo je li tako bilo i u prvoj grupi? :-k

Prvo se derala da se pozurimo da nema ona vremena nas cekat da svi sjednemo, onda se derala da di su nam papiri da trebamo imati svoje papire (sto u prethodna tri kolokvija kod nje nije bio slucaj), zatim joj je jedna kolegica donjela seminar koji nije htjela ni pogledat i kojoj je rekla da nema ona sada vremena za to da gdje je bila cijeli semestar, zatim su neki dosli MINUTU poslje nje, pa se derala i na njih da kasne cijeli semestar pa sada valjda moraju i na ispit zakasniti, a kada ste vi dosli koju minutu poslje samo sam vidjela da vam nije dala da pisete... Te je na kraju kod vracanja kolokvija opet stvorila strku i paniku.

Vi koji ste zakasnili ste mogli pisat taj kolokvij na svoju ruku bez tog vremena koje ste kasnili, ako vam vec profesorica nije mogla dati extra 5min kada mi zavrsimo. Mislim da bi vam to bilo koji drugi prof/asistent tolerirao.

Mislim da smo vise-manje svi tijekom ova dva semestar primijetili da profesorica nije bas u svim trenutcima korektna, medjutim smatram da je ovo jucer bilo sasvim suvisno. Ne samo to sto vama nije dala pisati, nego kompletno njeno ponasanje prema nama.

Znam da cu sada najvjerojatnije nastradati na neki nacin radi toga sto pisem, ali meni je to jucer bilo izuzetno stresno. Pisemo zadnji kolokvij i bez dodatne dernjave smo vec napeti.

Ne znam sto je tocno potaknulo profesoricu na takvo ponasanje. Apsolutno shvacam da svatko ima los dan. Imam razumijevanja za sve. Ali isto tako smatram da je covjek pri odlasku na posao sve svoje privatne probleme i osobne frustracije duzan ostaviti "kod kuce".

Mozda sam u krivu, i priznat cu ako jesam, ali ne vidim jucerasnju potrebu za takvim ponasanjem. Svi u toj prostoriji su mladi ljudi van pubertetskih godina i mislim da se i lijepim rijecima i tisim tonom mozemo sporazumijeti.
@svi koji ste kasnili: apsolutno suosjecam s vama!

Profesorica se jucer prije kolokvija druge grupe toliko derala na nas sve da ja mislim da to nije za nikoga zdravo! Zanima me samo je li tako bilo i u prvoj grupi? Think

Prvo se derala da se pozurimo da nema ona vremena nas cekat da svi sjednemo, onda se derala da di su nam papiri da trebamo imati svoje papire (sto u prethodna tri kolokvija kod nje nije bio slucaj), zatim joj je jedna kolegica donjela seminar koji nije htjela ni pogledat i kojoj je rekla da nema ona sada vremena za to da gdje je bila cijeli semestar, zatim su neki dosli MINUTU poslje nje, pa se derala i na njih da kasne cijeli semestar pa sada valjda moraju i na ispit zakasniti, a kada ste vi dosli koju minutu poslje samo sam vidjela da vam nije dala da pisete... Te je na kraju kod vracanja kolokvija opet stvorila strku i paniku.

Vi koji ste zakasnili ste mogli pisat taj kolokvij na svoju ruku bez tog vremena koje ste kasnili, ako vam vec profesorica nije mogla dati extra 5min kada mi zavrsimo. Mislim da bi vam to bilo koji drugi prof/asistent tolerirao.

Mislim da smo vise-manje svi tijekom ova dva semestar primijetili da profesorica nije bas u svim trenutcima korektna, medjutim smatram da je ovo jucer bilo sasvim suvisno. Ne samo to sto vama nije dala pisati, nego kompletno njeno ponasanje prema nama.

Znam da cu sada najvjerojatnije nastradati na neki nacin radi toga sto pisem, ali meni je to jucer bilo izuzetno stresno. Pisemo zadnji kolokvij i bez dodatne dernjave smo vec napeti.

Ne znam sto je tocno potaknulo profesoricu na takvo ponasanje. Apsolutno shvacam da svatko ima los dan. Imam razumijevanja za sve. Ali isto tako smatram da je covjek pri odlasku na posao sve svoje privatne probleme i osobne frustracije duzan ostaviti "kod kuce".

Mozda sam u krivu, i priznat cu ako jesam, ali ne vidim jucerasnju potrebu za takvim ponasanjem. Svi u toj prostoriji su mladi ljudi van pubertetskih godina i mislim da se i lijepim rijecima i tisim tonom mozemo sporazumijeti.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 9:36 sri, 17. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Slažem se sa svime gore napisanim... Profesorica pedagogije bi trebala biti [color=green]PEDAGOG[/color] prije svega! Ovo njeno ponašanje i primjer koji nama daje ruši sve o čemu se cijeli semestar pričalo na predavanjima i seminarima (pogotovo na zadnjem predavanju na kojem se pričalo o tome kakav profesor mora biti i kako se postaviti)...
Slažem se sa svime gore napisanim... Profesorica pedagogije bi trebala biti PEDAGOG prije svega! Ovo njeno ponašanje i primjer koji nama daje ruši sve o čemu se cijeli semestar pričalo na predavanjima i seminarima (pogotovo na zadnjem predavanju na kojem se pričalo o tome kakav profesor mora biti i kako se postaviti)...



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 13:31 sri, 17. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima to i svojih dobrih strana. Ona nam pokazuje primjerom kakvi profesori NE trebamo biti. :D

Ja isto moram idući tjedan, ali se nekako ne živciram pretjerano. Pa to je pedagogija. :lol: :wink:
Ima to i svojih dobrih strana. Ona nam pokazuje primjerom kakvi profesori NE trebamo biti. Very Happy

Ja isto moram idući tjedan, ali se nekako ne živciram pretjerano. Pa to je pedagogija. Laughing Wink



_________________
If you decide to give up smoking and drinking, you don't actually live longer; it just seems longer.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 14:08 sri, 17. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma niko se ne boji toliko tog predmeta, ali nije u redu da se ona tako ponasa...

mislin, boli me briga sta cu odgovarat i sl ali nije u redu kako se inace neprijatno ponasa prema odredenim kolegama!
meni je neugodno kad vidin da se prema teti ivanki ponasa nekad, cesto je usutkava a kad joj se nasmije to je nekako bezobrazno( uostalom kolegicu prisiljava da dolazi redovito premda zna da gospoda radi i da bi joj tribala ususret izac... to je humano...not!) i da ne prozivam neke druge kolege ...
al boli me briga...
jos malo pa ju vise necu vidit...
:)
ma niko se ne boji toliko tog predmeta, ali nije u redu da se ona tako ponasa...

mislin, boli me briga sta cu odgovarat i sl ali nije u redu kako se inace neprijatno ponasa prema odredenim kolegama!
meni je neugodno kad vidin da se prema teti ivanki ponasa nekad, cesto je usutkava a kad joj se nasmije to je nekako bezobrazno( uostalom kolegicu prisiljava da dolazi redovito premda zna da gospoda radi i da bi joj tribala ususret izac... to je humano...not!) i da ne prozivam neke druge kolege ...
al boli me briga...
jos malo pa ju vise necu vidit...
Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 14:37 sri, 17. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

A znam, žena stvarno zna biti psiho poneki put. :D Čak i kad je draga i ljubazna je pomalo psiho jer nikad ne znaš kad će okrenuti ploču. :D

Ali što sad, pomalo je to zabavno. :D Profesori na faksu su inače okej tako da nam moraju slati ove sa filozofskog (otkud li?) da nam pokažu kako bi to moglo izgledati. :D

Položit ćemo to i sve će biti okej. Mislim da nema mnogo smisla tužiti se nekome sada, na kraju godine, a onda pogotovo ogovarati profesoricu na forumu. :lol:
A znam, žena stvarno zna biti psiho poneki put. Very Happy Čak i kad je draga i ljubazna je pomalo psiho jer nikad ne znaš kad će okrenuti ploču. Very Happy

Ali što sad, pomalo je to zabavno. Very Happy Profesori na faksu su inače okej tako da nam moraju slati ove sa filozofskog (otkud li?) da nam pokažu kako bi to moglo izgledati. Very Happy

Položit ćemo to i sve će biti okej. Mislim da nema mnogo smisla tužiti se nekome sada, na kraju godine, a onda pogotovo ogovarati profesoricu na forumu. Laughing



_________________
If you decide to give up smoking and drinking, you don't actually live longer; it just seems longer.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 16:21 sri, 17. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

@kljuki: ispravak netocnog navoda - ogovaranje bi bilo kada ne bi govorili istinu i sirili lazi. ;)

Sa svim ostalim se slazem. 8)
@kljuki: ispravak netocnog navoda - ogovaranje bi bilo kada ne bi govorili istinu i sirili lazi. Wink

Sa svim ostalim se slazem. Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 15:24 čet, 18. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

@buba: Netko bi mogao reći su to laži. :D Zeznuti su ti subjektivni dojmovi. :D
@buba: Netko bi mogao reći su to laži. Very Happy Zeznuti su ti subjektivni dojmovi. Very Happy



_________________
If you decide to give up smoking and drinking, you don't actually live longer; it just seems longer.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 18:58 čet, 18. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Apsolutno se slazem! Ja sebe recimo uopce ne primjetim dok se derem. :D moze bit da je tako i kod jos nekih... :P
Apsolutno se slazem! Ja sebe recimo uopce ne primjetim dok se derem. Very Happy moze bit da je tako i kod jos nekih... Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 9:03 ned, 21. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad i di budu rezultati kolokvija i upis ocjena? ... i popravni.
Kad i di budu rezultati kolokvija i upis ocjena? ... i popravni.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fluff
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 03. 2007. (11:45:29)
Postovi: (5A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0
Lokacija: zgb

PostPostano: 10:07 ned, 21. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rezultati i upis ocjena je sad u utorak, 23.6 u 15 h... Nisam ziher gdje, mislim da nije rekla... :?
A popravni je 30.06. u 9 h, ali rekla je da mozda promijenimo termin ako nam se poklapa s necim drugim. :wink:
Rezultati i upis ocjena je sad u utorak, 23.6 u 15 h... Nisam ziher gdje, mislim da nije rekla... Confused
A popravni je 30.06. u 9 h, ali rekla je da mozda promijenimo termin ako nam se poklapa s necim drugim. Wink



_________________
Freedom's just another word for nothing left to lose...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mischa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2007. (17:52:41)
Postovi: (D8)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8

PostPostano: 10:47 ned, 21. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

prvi popravni je u utorak 23.06. u 110, nakon sto upise ocijene onima koji ne trebaju odgovarati. drugi popravni je 30.06. mislim da ce oba biti u 110, gdje imamo inace i predavanja.
jel profa pricala kome dal ce popravni i odg za vecu ocijenu opet biti usmeno, da izvlacimo pitanja ili?
prvi popravni je u utorak 23.06. u 110, nakon sto upise ocijene onima koji ne trebaju odgovarati. drugi popravni je 30.06. mislim da ce oba biti u 110, gdje imamo inace i predavanja.
jel profa pricala kome dal ce popravni i odg za vecu ocijenu opet biti usmeno, da izvlacimo pitanja ili?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 8:14 pon, 22. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znaci sutra oni koji nisu zadovoljili (min po 5 bodova na svakom kolokviju, odnosno 10 bodova na oba kolokvija zajedno) odmah imaju i usmeni ispit nakon sto prof. upise ocjene ovima koji su prosli? :-k
Znaci sutra oni koji nisu zadovoljili (min po 5 bodova na svakom kolokviju, odnosno 10 bodova na oba kolokvija zajedno) odmah imaju i usmeni ispit nakon sto prof. upise ocjene ovima koji su prosli? Think


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mischa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2007. (17:52:41)
Postovi: (D8)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8

PostPostano: 12:42 pon, 22. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

koji zele mogu sutra odgovarati, a oni koji ne zele odgovarat ce iduci uto :) pa tak je bilo i u zimskom semestru, samo je drugi popravni bio, mislim, nekih 2 tj. poslije upisa :?
koji zele mogu sutra odgovarati, a oni koji ne zele odgovarat ce iduci uto Smile pa tak je bilo i u zimskom semestru, samo je drugi popravni bio, mislim, nekih 2 tj. poslije upisa Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mini-princeza
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 01. 2008. (10:00:44)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 14:44 pon, 22. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može netko napisati, barem otprilike, koja su bila pitanja na 2.kolokviju.. Hvala!!!!!!!!!!!
Može netko napisati, barem otprilike, koja su bila pitanja na 2.kolokviju.. Hvala!!!!!!!!!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Stranica 3 / 6.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan