Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Osnove psihologije odgoja i obrazovanja
Idite na Prethodno  1, 2, 3
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 20:15 sri, 27. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zanimljivo :)

Cijeli semestar slušamo na ovom kolegiju o tome da profesori moraju na početku postaviti jasne kriterije u školi, jasno reći što od učenika očekuju i slično i onda dobijemo kriterije tek nakon drugog kolokvija.

I ovo s predavanjima je čudno. Rečeno je da neće biti nikakvih sankcija za nedolaženje na tih par predavanja. To onda zapravo nije točno. Oni koji su bili na 100% predavanja dobiti će par nagradnih bodova. To je moglo biti na početku jasno rečeno. Sankcija je to što nema dodatnih bodova. Zar ne?

Mi bi se jednog dana trebali pridržavati i raditi po pravilima a oni koji nas tim pravilima uče njih ne pridržavaju!?!?
Zanimljivo Smile

Cijeli semestar slušamo na ovom kolegiju o tome da profesori moraju na početku postaviti jasne kriterije u školi, jasno reći što od učenika očekuju i slično i onda dobijemo kriterije tek nakon drugog kolokvija.

I ovo s predavanjima je čudno. Rečeno je da neće biti nikakvih sankcija za nedolaženje na tih par predavanja. To onda zapravo nije točno. Oni koji su bili na 100% predavanja dobiti će par nagradnih bodova. To je moglo biti na početku jasno rečeno. Sankcija je to što nema dodatnih bodova. Zar ne?

Mi bi se jednog dana trebali pridržavati i raditi po pravilima a oni koji nas tim pravilima uče njih ne pridržavaju!?!?


[Vrh]
Anna Lee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2008. (00:49:44)
Postovi: (114)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:27 sri, 27. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pise:

Studenti koji na dva kolokvija prikupe minimalno 50% bodova, te zadovolje kriterij prisutnosti i aktivnosti na nastavi stječu pravo na upis ocjene.

Dakle vi koji imate 20, a pise da ste pali (proskrolala sam malo rezultate i cini mi se da vas ima nekoliko) zalite se na sve moguce nacine, mogli bi vam (a i trebalo :? ) proc.
Pise:

Studenti koji na dva kolokvija prikupe minimalno 50% bodova, te zadovolje kriterij prisutnosti i aktivnosti na nastavi stječu pravo na upis ocjene.

Dakle vi koji imate 20, a pise da ste pali (proskrolala sam malo rezultate i cini mi se da vas ima nekoliko) zalite se na sve moguce nacine, mogli bi vam (a i trebalo Confused ) proc.



_________________
"The tooth fairy teaches children that they can sell body parts for money."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bug
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2003. (17:31:11)
Postovi: (1A9)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
20 = 35 - 15
Lokacija: Kako kad!!

PostPostano: 20:29 sri, 27. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, tako, nije u redu od nje!!!
Da, tako, nije u redu od nje!!!



_________________
Everybody Dies...
Nobody is perfect...

Non scholae, sed vitae discimus
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
daj_pet
Gost





PostPostano: 21:13 sri, 27. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

u pravu ste,totalno drugačiji kriteriji su na početku bili.Mislim da bi ovi s 20 bodova obavezno trebali obratit prof.jer nije u redu da nakon drugog kolokvija tek saznaju.
Uostalom mene trenutno nezanima,ali prva ja sam oštećena za ocjenu, misleći da su ovakvi kriteriji.


[b] Elementi ocjenjivanja:

1. Prvi kolokvij (45%)

2. Drugi kolokvij (45%)

3. Bodovi za prisutnost i aktivnost na nastavi (10%)[/b]





Prisutnost na nastavi

Prisutnost na nastavi bilježi se tijekom semestra, te je prisutnost na minimalno 75% predavanja uvjet za dobivanje potpisa. [b]Prisutnošću i aktivnošću na nastavi je moguće prikupiti ukupno 10% bodova koji ulaze u završnu ocjenu.[/b]



Studenti koji su bili prisutni na 75% predavanja udovoljili su svojim studentskim obvezama. Studenti koji na dva kolokvija prikupe minimalno 50% bodova, te zadovolje kriterij prisutnosti i aktivnosti na nastavi stječu pravo na upis ocjene.
u pravu ste,totalno drugačiji kriteriji su na početku bili.Mislim da bi ovi s 20 bodova obavezno trebali obratit prof.jer nije u redu da nakon drugog kolokvija tek saznaju.
Uostalom mene trenutno nezanima,ali prva ja sam oštećena za ocjenu, misleći da su ovakvi kriteriji.


Elementi ocjenjivanja:

1. Prvi kolokvij (45%)

2. Drugi kolokvij (45%)

3. Bodovi za prisutnost i aktivnost na nastavi (10%)






Prisutnost na nastavi

Prisutnost na nastavi bilježi se tijekom semestra, te je prisutnost na minimalno 75% predavanja uvjet za dobivanje potpisa. Prisutnošću i aktivnošću na nastavi je moguće prikupiti ukupno 10% bodova koji ulaze u završnu ocjenu.



Studenti koji su bili prisutni na 75% predavanja udovoljili su svojim studentskim obvezama. Studenti koji na dva kolokvija prikupe minimalno 50% bodova, te zadovolje kriterij prisutnosti i aktivnosti na nastavi stječu pravo na upis ocjene.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 21:24 sri, 27. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

@daj_pet

Od kud su ovi kriteriji? S neke stranice?
Može link...
@daj_pet

Od kud su ovi kriteriji? S neke stranice?
Može link...


[Vrh]
world_traveler
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 09. 2009. (14:43:09)
Postovi: (14)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 21:37 sri, 27. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

to je iz prezentacije koju je profa održala na prvom predavanju.. i tako piše i to je sigurno točno.. ako ovima koji imaju točno 50% ne da 2 onda se treba žalit ne njoj nego nekom ko to može promijeniti. ako je rekla 50% onda treba ostat 50%..
iako sumnjam da bi se itko žalio da je recimo spustila prag, a ista je stvar pa eto..
to je iz prezentacije koju je profa održala na prvom predavanju.. i tako piše i to je sigurno točno.. ako ovima koji imaju točno 50% ne da 2 onda se treba žalit ne njoj nego nekom ko to može promijeniti. ako je rekla 50% onda treba ostat 50%..
iako sumnjam da bi se itko žalio da je recimo spustila prag, a ista je stvar pa eto..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pravipurger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2009. (10:29:44)
Postovi: (128)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 37 - 8

PostPostano: 21:41 sri, 27. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Studenti koji na dva kolokvija prikupe minimalno 50% bodova, te zadovolje kriterij prisutnosti i aktivnosti na nastavi [b]stječu pravo na upis ocjene. [/b]

nigdje ne piše koje ocjene :D možete se žalit :) al na kolokviju je rekla da treba imat VIŠE od 50%..
Studenti koji na dva kolokvija prikupe minimalno 50% bodova, te zadovolje kriterij prisutnosti i aktivnosti na nastavi stječu pravo na upis ocjene.

nigdje ne piše koje ocjene Very Happy možete se žalit Smile al na kolokviju je rekla da treba imat VIŠE od 50%..



_________________
No, you clearly don’t know who you’re talking to, so let me clue you in: I am not in danger, Skylar. I am the danger. A guy opens his door and gets shot and you think that of me? No. I am the one who knocks.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
daj_pet
Gost





PostPostano: 22:20 sri, 27. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok! Studenti s 20 bodova možda i nemogu dobit prolaznost,ako je to rekla na kolokviju, nije baš da sam je čula ali u redu.
A što je sa 10 % što se gleda dolasci na predavanja,odjednom od toga ništa.
Ok! Studenti s 20 bodova možda i nemogu dobit prolaznost,ako je to rekla na kolokviju, nije baš da sam je čula ali u redu.
A što je sa 10 % što se gleda dolasci na predavanja,odjednom od toga ništa.


[Vrh]
Serious Sam
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2009. (15:08:32)
Postovi: (5C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 6 - 9

PostPostano: 22:39 sri, 27. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Istina, neki su mogli dobiti i vecu ocjenu, tih 10% bi zapravo trebalo biti onda jos barem 4 boda...
Istina, neki su mogli dobiti i vecu ocjenu, tih 10% bi zapravo trebalo biti onda jos barem 4 boda...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pravipurger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2009. (10:29:44)
Postovi: (128)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 37 - 8

PostPostano: 23:05 sri, 27. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

doda 4 boda i povisi prag, nismo na istom?
doda 4 boda i povisi prag, nismo na istom?



_________________
No, you clearly don’t know who you’re talking to, so let me clue you in: I am not in danger, Skylar. I am the danger. A guy opens his door and gets shot and you think that of me? No. I am the one who knocks.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Serious Sam
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2009. (15:08:32)
Postovi: (5C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 6 - 9

PostPostano: 0:42 čet, 28. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pravipurger"]doda 4 boda i povisi prag, nismo na istom?[/quote]

Pa prag nece biti za 4 boda veci, nego manji tako da ipak imas onda neku korist od tih bodova.
pravipurger (napisa):
doda 4 boda i povisi prag, nismo na istom?


Pa prag nece biti za 4 boda veci, nego manji tako da ipak imas onda neku korist od tih bodova.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Satch
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 08. 2006. (21:30:51)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:43 sub, 30. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nego oće li biti popravnog? Koliko znam, prošle godine je bilo..
Nego oće li biti popravnog? Koliko znam, prošle godine je bilo..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ELESSAR
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 01. 2009. (19:48:54)
Postovi: (1F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 4

PostPostano: 14:36 ned, 31. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo objašnjenja prof. Marušić:

"Ispit služi popravljanju ocjene za one koji nisu ostvarili prolaz ili nisu zadovoljni ocjenom iz kolokvija.
Kolokvije možete vidjeti uz najavu tako da dođete u Amruševu 8, 2 kat,
Centar za istraživanje i razvoj obrazovanja."

Živili
Evo objašnjenja prof. Marušić:

"Ispit služi popravljanju ocjene za one koji nisu ostvarili prolaz ili nisu zadovoljni ocjenom iz kolokvija.
Kolokvije možete vidjeti uz najavu tako da dođete u Amruševu 8, 2 kat,
Centar za istraživanje i razvoj obrazovanja."

Živili



_________________
".... ..." - Cee Lo Green
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
daisy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 06. 2009. (22:17:36)
Postovi: (72)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 14:55 ned, 31. 1. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mariola259"]

Ispit će biti u četvrtak, 4. veljače u 10 sati.

Dvorane će biti objavljene naknadno.

Marušić[/quote]

zar nije taj ispit zapravo popravni?
dakle, valjda je u cetvrtak..
mariola259 (napisa):


Ispit će biti u četvrtak, 4. veljače u 10 sati.

Dvorane će biti objavljene naknadno.

Marušić


zar nije taj ispit zapravo popravni?
dakle, valjda je u cetvrtak..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
munjotres
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 07. 2009. (14:10:17)
Postovi: (2D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 2

PostPostano: 18:32 uto, 2. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ima li itko od prof. Marušić sve slajdove?

mislim, vidio sam onu temu prije sa svim slajdovima, ali rečeno mi je da to nisu njeni slajdovi..?

ako netko ima baš njezine slajdove, može li ih uploadati negdje pa staviti link? ili bit toliko dobar i poslati mi na mail, pošaljem adresu preko PM-a, samo se javite :D

hvala :)
ima li itko od prof. Marušić sve slajdove?

mislim, vidio sam onu temu prije sa svim slajdovima, ali rečeno mi je da to nisu njeni slajdovi..?

ako netko ima baš njezine slajdove, može li ih uploadati negdje pa staviti link? ili bit toliko dobar i poslati mi na mail, pošaljem adresu preko PM-a, samo se javite Very Happy

hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jackass9
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2009. (10:23:58)
Postovi: (15D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 13 - 21
Lokacija: pod stolom

PostPostano: 19:40 uto, 2. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="munjotres"]ima li itko od prof. Marušić sve slajdove?

mislim, vidio sam onu temu prije sa svim slajdovima, ali rečeno mi je da to nisu njeni slajdovi..?

ako netko ima baš njezine slajdove, može li ih uploadati negdje pa staviti link? ili bit toliko dobar i poslati mi na mail, pošaljem adresu preko PM-a, samo se javite :D

hvala :)[/quote]

to ti jesu njene prezentacije...jer je to ona i stavila...jedino ono skraćeno skripta kaj se prodaje u skriptarnici nije baš točna...tj.nepotpuna je...

i može zamolba ako tko ima pitanja s ovih kolokvija da ih ovdje posta...neznam zašto ali imam neki osjećaj da bi mogla bit većina tih pitanja :)
munjotres (napisa):
ima li itko od prof. Marušić sve slajdove?

mislim, vidio sam onu temu prije sa svim slajdovima, ali rečeno mi je da to nisu njeni slajdovi..?

ako netko ima baš njezine slajdove, može li ih uploadati negdje pa staviti link? ili bit toliko dobar i poslati mi na mail, pošaljem adresu preko PM-a, samo se javite Very Happy

hvala Smile


to ti jesu njene prezentacije...jer je to ona i stavila...jedino ono skraćeno skripta kaj se prodaje u skriptarnici nije baš točna...tj.nepotpuna je...

i može zamolba ako tko ima pitanja s ovih kolokvija da ih ovdje posta...neznam zašto ali imam neki osjećaj da bi mogla bit većina tih pitanja Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
munjotres
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 07. 2009. (14:10:17)
Postovi: (2D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 2

PostPostano: 20:23 uto, 2. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="jackass9"][quote="munjotres"]ima li itko od prof. Marušić sve slajdove?

mislim, vidio sam onu temu prije sa svim slajdovima, ali rečeno mi je da to nisu njeni slajdovi..?

ako netko ima baš njezine slajdove, može li ih uploadati negdje pa staviti link? ili bit toliko dobar i poslati mi na mail, pošaljem adresu preko PM-a, samo se javite :D

hvala :)[/quote]

to ti jesu njene prezentacije...jer je to ona i stavila...jedino ono skraćeno skripta kaj se prodaje u skriptarnici nije baš točna...tj.nepotpuna je...

i može zamolba ako tko ima pitanja s ovih kolokvija da ih ovdje posta...neznam zašto ali imam neki osjećaj da bi mogla bit većina tih pitanja :)[/quote]

ček, ovo u temi iz 2007. su njezini slajdovi? aj dobro, onda ću iz tog učit...

slažem se s tobom što se tiče pitanja za popravni, ziher će bit istih pitanja sa prošlih :D

briem da ću se sjetit pitanja koja nisam znao kad počnem to učit, pa postam tu.. ajde ak se još netko sjeti kojeg pitanja nek posta...
jackass9 (napisa):
munjotres (napisa):
ima li itko od prof. Marušić sve slajdove?

mislim, vidio sam onu temu prije sa svim slajdovima, ali rečeno mi je da to nisu njeni slajdovi..?

ako netko ima baš njezine slajdove, može li ih uploadati negdje pa staviti link? ili bit toliko dobar i poslati mi na mail, pošaljem adresu preko PM-a, samo se javite Very Happy

hvala Smile


to ti jesu njene prezentacije...jer je to ona i stavila...jedino ono skraćeno skripta kaj se prodaje u skriptarnici nije baš točna...tj.nepotpuna je...

i može zamolba ako tko ima pitanja s ovih kolokvija da ih ovdje posta...neznam zašto ali imam neki osjećaj da bi mogla bit većina tih pitanja Smile


ček, ovo u temi iz 2007. su njezini slajdovi? aj dobro, onda ću iz tog učit...

slažem se s tobom što se tiče pitanja za popravni, ziher će bit istih pitanja sa prošlih Very Happy

briem da ću se sjetit pitanja koja nisam znao kad počnem to učit, pa postam tu.. ajde ak se još netko sjeti kojeg pitanja nek posta...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ELESSAR
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 01. 2009. (19:48:54)
Postovi: (1F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 4

PostPostano: 15:05 pet, 5. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

U petak objave da je u četvrtak!
Svaka čast! Naš faks je sve bolji i bolji...

http://www.math.hr/Default.aspx?art=3190&sec=284
U petak objave da je u četvrtak!
Svaka čast! Naš faks je sve bolji i bolji...

http://www.math.hr/Default.aspx?art=3190&sec=284



_________________
".... ..." - Cee Lo Green
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
qwerty
Gost





PostPostano: 18:38 pet, 5. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

to pise na svakom linku,cak i onima starim preko mjesec dana,to ocito oznacava kad je zadnja vijest dodana,postano je nekoliko dana prije pismenog tako da :wink:
to pise na svakom linku,cak i onima starim preko mjesec dana,to ocito oznacava kad je zadnja vijest dodana,postano je nekoliko dana prije pismenog tako da Wink


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3
Stranica 3 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan