Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

ECTS
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 13:35 sri, 3. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim, postoje ograničenja... Ne smiješ upisati preko 35 bodova, kako to već ide... Ali ne vjerujem da će ti to biti problem. I predmete iz zimskog semestra moraš upisati u zimskom semestru, iz ljetnog u ljetnom. Valjda to kužiš. :D

I da, pitanje je za što ćeš imati uvjet ako nisi položila Elementarnu 1...
Mislim, postoje ograničenja... Ne smiješ upisati preko 35 bodova, kako to već ide... Ali ne vjerujem da će ti to biti problem. I predmete iz zimskog semestra moraš upisati u zimskom semestru, iz ljetnog u ljetnom. Valjda to kužiš. Very Happy

I da, pitanje je za što ćeš imati uvjet ako nisi položila Elementarnu 1...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 14:20 sri, 3. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

@eve ma zamijenio sam te s nekim. Krcko je rekao sve bitno. Cak mozes upisati koji bod preko 35 ali moras pisati molbu i ta molba mora imati neki temelj (citaj: sve si polozila sa visokim ocijenama).
Uglavnom, moja preporuka je upisati sve kaj mozes. Do kolizije ce vrlo vjerojatno doci al mozda nece biti strasna. Prosle godine mi se preklapao samo 1 sat a to sam rijesio tako da jedan tjedan budem na jednom predmetu a drugi tjedan na drugom.

Predavanja pocinju cinimise 15.02. a predmet mozes ponistiti do 26.02.
@eve ma zamijenio sam te s nekim. Krcko je rekao sve bitno. Cak mozes upisati koji bod preko 35 ali moras pisati molbu i ta molba mora imati neki temelj (citaj: sve si polozila sa visokim ocijenama).
Uglavnom, moja preporuka je upisati sve kaj mozes. Do kolizije ce vrlo vjerojatno doci al mozda nece biti strasna. Prosle godine mi se preklapao samo 1 sat a to sam rijesio tako da jedan tjedan budem na jednom predmetu a drugi tjedan na drugom.

Predavanja pocinju cinimise 15.02. a predmet mozes ponistiti do 26.02.



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
eve
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 07. 2009. (23:07:06)
Postovi: (192)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-21 = 37 - 58

PostPostano: 14:41 sri, 3. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok, kuzim, hvala na informacijama )
imam jos nekoliko pitanja.. Kaj bi znacilo ono kaj je Krcko napiso da ak padnes neki od tih "dodatnih" predmeta drugi put kad ga upisujes ga moras platit-koliko otpr? Da li izborni predmeti sa druge god imaju kakvog prethodnika?
I..kak se ta ocjena upisuje u index kad jos nemas upisanu tu godinu?
Ok, kuzim, hvala na informacijama Smile
imam jos nekoliko pitanja.. Kaj bi znacilo ono kaj je Krcko napiso da ak padnes neki od tih "dodatnih" predmeta drugi put kad ga upisujes ga moras platit-koliko otpr? Da li izborni predmeti sa druge god imaju kakvog prethodnika?
I..kak se ta ocjena upisuje u index kad jos nemas upisanu tu godinu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 16:07 sri, 3. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="eve"]Da li izborni predmeti sa druge god imaju kakvog prethodnika?[/quote]

http://www.math.hr/Default.aspx?sec=407

[quote="eve"]I..kak se ta ocjena upisuje u index kad jos nemas upisanu tu godinu?[/quote]

normalno :) ti kolegiji se u index dodaju pod "kolegiji za nadopunu znanja" (il tak nekak) pa se bez problema upisuje ocjena :)
eve (napisa):
Da li izborni predmeti sa druge god imaju kakvog prethodnika?


http://www.math.hr/Default.aspx?sec=407

eve (napisa):
I..kak se ta ocjena upisuje u index kad jos nemas upisanu tu godinu?


normalno Smile ti kolegiji se u index dodaju pod "kolegiji za nadopunu znanja" (il tak nekak) pa se bez problema upisuje ocjena Smile



_________________
I aim to misbehave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 16:50 sri, 3. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Cijela godina (60 bodova) je 5500kn.
Ak skupis odredjen broj bodova placas linearno ovisno o broju bodova koje OPET upisujes dakle cca 90kn po bodu. Granice se vise ne sjecam ali sigurno pise ovdje na forumu i na math.hr

Al ak si sad dala cijelu godinu 99% sam uvjeren da ces placati 90kn/ECTS-u
Cijela godina (60 bodova) je 5500kn.
Ak skupis odredjen broj bodova placas linearno ovisno o broju bodova koje OPET upisujes dakle cca 90kn po bodu. Granice se vise ne sjecam ali sigurno pise ovdje na forumu i na math.hr

Al ak si sad dala cijelu godinu 99% sam uvjeren da ces placati 90kn/ECTS-u



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 17:00 sri, 3. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Swerz"]Cak mozes upisati koji bod preko 35 ali moras pisati molbu i ta molba mora imati neki temelj (citaj: sve si polozila sa visokim ocijenama).[/quote]

Ne bas. Koliko se sjecam nuzan uvjet je da u proslom semestru imas bar 30 ECTS-a, a u prosla dva bar 50. Ocjene nisu bitne. Postoji neka sluzbena odluka o tome koju sada ne mogu naci.
Swerz (napisa):
Cak mozes upisati koji bod preko 35 ali moras pisati molbu i ta molba mora imati neki temelj (citaj: sve si polozila sa visokim ocijenama).


Ne bas. Koliko se sjecam nuzan uvjet je da u proslom semestru imas bar 30 ECTS-a, a u prosla dva bar 50. Ocjene nisu bitne. Postoji neka sluzbena odluka o tome koju sada ne mogu naci.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 17:08 sri, 3. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Isto mislimo samo kaj sam malo nabadao ko ćoro. :oops:
Poanta je da mozes upisati i preko 35 ECTS-a ako si "iznimni" student. (u pozitivnom smislu)
Isto mislimo samo kaj sam malo nabadao ko ćoro. Embarassed
Poanta je da mozes upisati i preko 35 ECTS-a ako si "iznimni" student. (u pozitivnom smislu)



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
eve
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 07. 2009. (23:07:06)
Postovi: (192)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-21 = 37 - 58

PostPostano: 0:34 čet, 4. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="Swerz"]Cak mozes upisati koji bod preko 35 ali moras pisati molbu i ta molba mora imati neki temelj (citaj sve si polozila sa visokim ocijenama).[/quote]

Ne bas. Koliko se sjecam nuzan uvjet je da u proslom semestru imas bar 30 ECTS-a, a u prosla dva bar 50. Ocjene nisu bitne. Postoji neka sluzbena odluka o tome koju sada ne mogu naci.[/quote]
a kaj ak prosla dva semestra ne postoje? )
p.s. meni po rasporedu ne pase ama bas nista...
[quote="krcko"][quote="Swerz"]Cak mozes upisati koji bod preko 35 ali moras pisati molbu i ta molba mora imati neki temelj (citaj: sve si polozila sa visokim ocijenama).[/quote]

Ne bas. Koliko se sjecam nuzan uvjet je da u proslom semestru imas bar 30 ECTS-a, a u prosla dva bar 50. Ocjene nisu bitne. Postoji neka sluzbena odluka o tome koju sada ne mogu naci.[/quote]
a kaj ak prosla dva semestra ne postoje? Smile
p.s. meni po rasporedu ne pase ama bas nista...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 1:36 čet, 4. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Onda se aktivno ukljuci u 2-3 udruge, upisi 2-3 tecaja, izlazi 3 put tjedno, upisi neke kolegije na drugim faksevima ili jos jedan faks i neces imat problema s dosadom :D

Nego ozbiljno, ako zelis popunit slobodno vrijeme polaganjem ispita prosvrljaj po drugim fakultetima pa mozda nades neki kolegij koji te zanima, nema prethodnik uvjeta i pase ti tajming ;)
Onda se aktivno ukljuci u 2-3 udruge, upisi 2-3 tecaja, izlazi 3 put tjedno, upisi neke kolegije na drugim faksevima ili jos jedan faks i neces imat problema s dosadom Very Happy

Nego ozbiljno, ako zelis popunit slobodno vrijeme polaganjem ispita prosvrljaj po drugim fakultetima pa mozda nades neki kolegij koji te zanima, nema prethodnik uvjeta i pase ti tajming Wink



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:41 čet, 4. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ili odi na [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=14438]ovo[/url]. Ozbiljno.
Ili odi na ovo. Ozbiljno.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
niveus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2009. (16:12:58)
Postovi: (5E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 13:59 sub, 6. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zanima me ima li koji uvijet za upis drugog semestra, npr. treba skupiti određeni broj ECTS bodova?
Zanima me ima li koji uvijet za upis drugog semestra, npr. treba skupiti određeni broj ECTS bodova?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bbroj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2008. (17:17:24)
Postovi: (49)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 7 - 9

PostPostano: 14:06 sub, 6. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da samo moras imat polozene prethodnike za predmete koje mislis upisat iz drugog semestra....to je,ja mislim,sve...
mislim da samo moras imat polozene prethodnike za predmete koje mislis upisat iz drugog semestra....to je,ja mislim,sve...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
niveus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2009. (16:12:58)
Postovi: (5E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 14:07 sub, 6. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok, hvala :D
ok, hvala Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
melita
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 10. 2009. (16:09:19)
Postovi: (18)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 4 - 5

PostPostano: 16:45 sri, 10. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam negdi nacula da treba imati minimalno 25 ECTS-a da bi se upisali u 2. semestar....
ja sam prosla em1 i la1 (dakle, imam 16 ECTS-a) i planiram upisati jos i bioinformatiku......
da li ja trebam pisati molbu za upis u drugi semestar i da li treba neka posebna molba za bioinformatiku s obzirom da je to s 2. godine???? ?
ja sam negdi nacula da treba imati minimalno 25 ECTS-a da bi se upisali u 2. semestar....
ja sam prosla em1 i la1 (dakle, imam 16 ECTS-a) i planiram upisati jos i bioinformatiku......
da li ja trebam pisati molbu za upis u drugi semestar i da li treba neka posebna molba za bioinformatiku s obzirom da je to s 2. godine???? Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 23:16 sri, 10. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="melita"]ja sam negdi nacula da treba imati minimalno 25 ECTS-a da bi se upisali u 2. semestar....[/quote]

:facepalm:
melita (napisa):
ja sam negdi nacula da treba imati minimalno 25 ECTS-a da bi se upisali u 2. semestar....


O, kuku meni...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
MI
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2009. (20:54:30)
Postovi: (26)16
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 3 - 11

PostPostano: 0:13 čet, 11. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="melita"]ja sam negdi nacula da treba imati minimalno 25 ECTS-a da bi se upisali u 2. semestar....
ja sam prosla em1 i la1 (dakle, imam 16 ECTS-a) i planiram upisati jos i bioinformatiku......
da li ja trebam pisati molbu za upis u drugi semestar i da li treba neka posebna molba za bioinformatiku s obzirom da je to s 2. godine???? :?[/quote]

to bi znacilo da ako padnes jedan predmet nemres upisat semestar...
Ak si prosla samo em i la, moj prijedlog je da upises neki drugi fax
melita (napisa):
ja sam negdi nacula da treba imati minimalno 25 ECTS-a da bi se upisali u 2. semestar....
ja sam prosla em1 i la1 (dakle, imam 16 ECTS-a) i planiram upisati jos i bioinformatiku......
da li ja trebam pisati molbu za upis u drugi semestar i da li treba neka posebna molba za bioinformatiku s obzirom da je to s 2. godine???? Confused


to bi znacilo da ako padnes jedan predmet nemres upisat semestar...
Ak si prosla samo em i la, moj prijedlog je da upises neki drugi fax


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 0:44 čet, 11. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="melita"]ja sam negdi nacula da treba imati minimalno 25 ECTS-a da bi se upisali u 2. semestar....
ja sam prosla em1 i la1 (dakle, imam 16 ECTS-a) i planiram upisati jos i bioinformatiku......
da li ja trebam pisati molbu za upis u drugi semestar i da li treba neka posebna molba za bioinformatiku s obzirom da je to s 2. godine???? :?[/quote]

Jednostavnije da jednostavnije ne može biti. Krivo si cula :D
Upisujes izmedju 25-35 ECTS boda po semestru ili onoliko koliko ti ISVU sustav dopusti. Uskoro bivši kolega upisuje 8 ECTS boda ovaj semestar.

Ako ti ISVU ponudi upis bioinformatike, tj. izborni modul IV semestra (a ne vidim zasto nebi) onda sigurno ne trebas pisati molbu. A ako pak ne nudi tu mogucnost, onda sigurno trebas pisati molbu koja ce vrlo vjerojatno biti prihvacena. Najbolje bi bilo da provjeris na studomatu kaj ti tocno nudi pa da znas dal da nosis molbe na fax ili ne.
Godinu mozes upisati od doma ali samo od 08:00 - 23:00

BTW nemoj jos odustati od faksa. Prvo se zapitaj dali si dala sve od sebe (ucila kontinuirano i sa razumijevanjem). Ako slucajno i jesi, probaj ovaj semestar stvoriti neku naviku da ides na svako predavanje, vjezbe, konzultacije tek tolko da si stvoris naviku pa da sl. godine rasturis 8)
melita (napisa):
ja sam negdi nacula da treba imati minimalno 25 ECTS-a da bi se upisali u 2. semestar....
ja sam prosla em1 i la1 (dakle, imam 16 ECTS-a) i planiram upisati jos i bioinformatiku......
da li ja trebam pisati molbu za upis u drugi semestar i da li treba neka posebna molba za bioinformatiku s obzirom da je to s 2. godine???? Confused


Jednostavnije da jednostavnije ne može biti. Krivo si cula Very Happy
Upisujes izmedju 25-35 ECTS boda po semestru ili onoliko koliko ti ISVU sustav dopusti. Uskoro bivši kolega upisuje 8 ECTS boda ovaj semestar.

Ako ti ISVU ponudi upis bioinformatike, tj. izborni modul IV semestra (a ne vidim zasto nebi) onda sigurno ne trebas pisati molbu. A ako pak ne nudi tu mogucnost, onda sigurno trebas pisati molbu koja ce vrlo vjerojatno biti prihvacena. Najbolje bi bilo da provjeris na studomatu kaj ti tocno nudi pa da znas dal da nosis molbe na fax ili ne.
Godinu mozes upisati od doma ali samo od 08:00 - 23:00

BTW nemoj jos odustati od faksa. Prvo se zapitaj dali si dala sve od sebe (ucila kontinuirano i sa razumijevanjem). Ako slucajno i jesi, probaj ovaj semestar stvoriti neku naviku da ides na svako predavanje, vjezbe, konzultacije tek tolko da si stvoris naviku pa da sl. godine rasturis Cool



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 11:56 čet, 11. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MI"]
Ak si prosla samo em i la, moj prijedlog je da upises neki drugi fax[/quote]

Zasto? Ti to ozbiljno?
...
autorici: budi svjesna da veliki broj ljudi ne zavrsava ovaj faks u roku (3/5 god), sto se prije naviknes na tu cinjenicu bolje bude ti :) Ak se vidis u tome ja nebi odustala na tvojem mjestu.
MI (napisa):

Ak si prosla samo em i la, moj prijedlog je da upises neki drugi fax


Zasto? Ti to ozbiljno?
...
autorici: budi svjesna da veliki broj ljudi ne zavrsava ovaj faks u roku (3/5 god), sto se prije naviknes na tu cinjenicu bolje bude ti Smile Ak se vidis u tome ja nebi odustala na tvojem mjestu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
michelangelo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 06. 2009. (22:59:23)
Postovi: (69)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 11 - 1

PostPostano: 12:30 pet, 12. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

zašto ne mogu upisati 2. semestar peko studomata ako sam prošla sve osim prog1? razumijem da mi javlja da imam 24 ECTS a kao treba od 25-35 upisati. nemojte u detalje nego uputu šta sad treba raditi. pliz! thanks!!!
zašto ne mogu upisati 2. semestar peko studomata ako sam prošla sve osim prog1? razumijem da mi javlja da imam 24 ECTS a kao treba od 25-35 upisati. nemojte u detalje nego uputu šta sad treba raditi. pliz! thanks!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nameless
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 09. 2007. (13:59:36)
Postovi: (58)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:56 pet, 12. 2. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ici u referadu i pitati.
ici u referadu i pitati.



_________________
"ja sam samo tu da vreme brže proleti"...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 3 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan