Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prebacivanje
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 17:29 uto, 29. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eto Krcko nam je razriješio dvojbu. Ta odluka se ne odnosi na nas.

Stoga je za pretpostaviti da će se o molbama odlučivati na licu mjesta, tj. kad se sazna koliko ljudi može primiti edukacijski smjer i koliko ljudi se žele prebaciti na dotični smjer. Tad je za očekivati da će prednost pri upisu imati oni sa večim brojem ECTS-a. Ovo su sve moja nagadjanja da se netko nebi oslonio na moja možebitna bulažnjenja.
Eto Krcko nam je razriješio dvojbu. Ta odluka se ne odnosi na nas.

Stoga je za pretpostaviti da će se o molbama odlučivati na licu mjesta, tj. kad se sazna koliko ljudi može primiti edukacijski smjer i koliko ljudi se žele prebaciti na dotični smjer. Tad je za očekivati da će prednost pri upisu imati oni sa večim brojem ECTS-a. Ovo su sve moja nagadjanja da se netko nebi oslonio na moja možebitna bulažnjenja.



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 18:53 uto, 29. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Krcko, ako ti se da i imaš slobodna vremena, možeš nam i napisati otkud sada, ako već nije i prije razmatrana, inicijativa da se za prebacivanje sa inž na prof potrebuje izvjesno bodovno stanje?
Krcko, ako ti se da i imaš slobodna vremena, možeš nam i napisati otkud sada, ako već nije i prije razmatrana, inicijativa da se za prebacivanje sa inž na prof potrebuje izvjesno bodovno stanje?



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
chinchi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 02. 2005. (00:15:30)
Postovi: (B2)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 5

PostPostano: 19:07 uto, 29. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="RonnieColeman"]Krcko, ako ti se da i imaš slobodna vremena, možeš nam i napisati otkud sada, ako već nije i prije razmatrana, inicijativa da se za prebacivanje sa inž na prof potrebuje izvjesno bodovno stanje?[/quote]

ne znam jel to razlog,al mislim da ima veze s tim kaj su nama prije dvije godine svima dopustili prebacivanje,i napravili smo kaos na profesorskom smjeru..bilo nas je preeevise,nijedan kolegij se nije dao normalno slusat,svugdje bila guzva na predavanjima,usmeni su se jedva stigli odrzavat itd.
iako je meni drago da su mi dozvolili prebacivanje,to da se da svima nije bas ispalo najbolje :(
RonnieColeman (napisa):
Krcko, ako ti se da i imaš slobodna vremena, možeš nam i napisati otkud sada, ako već nije i prije razmatrana, inicijativa da se za prebacivanje sa inž na prof potrebuje izvjesno bodovno stanje?


ne znam jel to razlog,al mislim da ima veze s tim kaj su nama prije dvije godine svima dopustili prebacivanje,i napravili smo kaos na profesorskom smjeru..bilo nas je preeevise,nijedan kolegij se nije dao normalno slusat,svugdje bila guzva na predavanjima,usmeni su se jedva stigli odrzavat itd.
iako je meni drago da su mi dozvolili prebacivanje,to da se da svima nije bas ispalo najbolje Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 19:12 uto, 29. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="chinchi"]
ne znam jel to razlog,al mislim da ima veze s tim kaj su nama prije dvije godine svima dopustili prebacivanje,i napravili smo kaos na profesorskom smjeru..bilo nas je preeevise,nijedan kolegij se nije dao normalno slusat,svugdje bila guzva na predavanjima,usmeni su se jedva stigli odrzavat itd.
iako je meni drago da su mi dozvolili prebacivanje,to da se da svima nije bas ispalo najbolje :([/quote]

Hvala. Onda je vjerojatno u pitanju ubudućno sprečavanje takvih "lavina" prebačenih.
chinchi (napisa):

ne znam jel to razlog,al mislim da ima veze s tim kaj su nama prije dvije godine svima dopustili prebacivanje,i napravili smo kaos na profesorskom smjeru..bilo nas je preeevise,nijedan kolegij se nije dao normalno slusat,svugdje bila guzva na predavanjima,usmeni su se jedva stigli odrzavat itd.
iako je meni drago da su mi dozvolili prebacivanje,to da se da svima nije bas ispalo najbolje Sad


Hvala. Onda je vjerojatno u pitanju ubudućno sprečavanje takvih "lavina" prebačenih.



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
srna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2008. (18:50:34)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 7:54 sri, 30. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

...a oni koji su na prof. smjeru i imaju sakupljeno 31 ECTS...
što s njima? :?:
...a oni koji su na prof. smjeru i imaju sakupljeno 31 ECTS...
što s njima? Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 13:12 sri, 30. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

...u dvije godine, vjerojatno si htio reci. Oni gube pravo nastavka tog studija. Isto kao "posrnuli inzinjeri", mogu predati molbu za prelazak na drugi preddiplomski studij ili na integrirani studij Mat.fiz. To se rjedje dogadja zbog percepcije da je "inz" preddiplomski tezi nego "prof" preddiplomski.
...u dvije godine, vjerojatno si htio reci. Oni gube pravo nastavka tog studija. Isto kao "posrnuli inzinjeri", mogu predati molbu za prelazak na drugi preddiplomski studij ili na integrirani studij Mat.fiz. To se rjedje dogadja zbog percepcije da je "inz" preddiplomski tezi nego "prof" preddiplomski.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 11:08 čet, 1. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ove godine neće biti uvjeta za prebacivanje sa inž na prof smjer.

Tako mi je prenio kolega koji je jutros bio kod prodekana za preddiplomski-inž.
Ove godine neće biti uvjeta za prebacivanje sa inž na prof smjer.

Tako mi je prenio kolega koji je jutros bio kod prodekana za preddiplomski-inž.



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fejky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 06. 2010. (16:53:45)
Postovi: (3D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
12 = 15 - 3

PostPostano: 11:31 čet, 1. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mene zanima da li postoje neki uvijeti za prebacivanje sa prof na ing, koji kolegiji se priznavaju. Bio sam neki dan u referadi pa sam ih pitao dal se mogu kod koga raspitati za priznavanje kolegija, ali su mi rekle samo da predam molbu i da cu onda u rijesenju vidjeti. I koje obrazlozenje da navedem da bi molba bila uvazena?

Zanima me to jer planiram upisati diplomski racunarstvo i matematika, a cini mi se ipak prevelika razlika u kolegijima da se sa zavrsenim predd edukacija matematike upise taj diplomski.
Mene zanima da li postoje neki uvijeti za prebacivanje sa prof na ing, koji kolegiji se priznavaju. Bio sam neki dan u referadi pa sam ih pitao dal se mogu kod koga raspitati za priznavanje kolegija, ali su mi rekle samo da predam molbu i da cu onda u rijesenju vidjeti. I koje obrazlozenje da navedem da bi molba bila uvazena?

Zanima me to jer planiram upisati diplomski racunarstvo i matematika, a cini mi se ipak prevelika razlika u kolegijima da se sa zavrsenim predd edukacija matematike upise taj diplomski.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 12:17 čet, 1. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prebacivanje, koliko sam shvatio, u bilo kojem smjeru je bezuvjetno i ove godine :!:

Meni je netko spominjao da za upis diplomskog studija računarstva od strane "prediplomca profesora" treba Mjera i integral i, ovo je [b]sve na rekla-kazala[/b], da su spomenutim preddiplomcima odobreni upisi diplomskog gdje su u hodu polagali taj kolegij kako nebi čekali godinu dana zbog tog jednog kolegija. Možebitno sam pomiješao lončiće jer ne vidim poveznicu spomenutog predmeta sa spomenutim smjerom.

Pouzdanije, bivši prodekan(ica) mi je na to pitanje odgovorio da to ovisi o samom prodekanu koji te godine stoluje.
Prebacivanje, koliko sam shvatio, u bilo kojem smjeru je bezuvjetno i ove godine Exclamation

Meni je netko spominjao da za upis diplomskog studija računarstva od strane "prediplomca profesora" treba Mjera i integral i, ovo je sve na rekla-kazala, da su spomenutim preddiplomcima odobreni upisi diplomskog gdje su u hodu polagali taj kolegij kako nebi čekali godinu dana zbog tog jednog kolegija. Možebitno sam pomiješao lončiće jer ne vidim poveznicu spomenutog predmeta sa spomenutim smjerom.

Pouzdanije, bivši prodekan(ica) mi je na to pitanje odgovorio da to ovisi o samom prodekanu koji te godine stoluje.



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
NeM
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 11. 2008. (13:41:12)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:53 pet, 2. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel zna netko koji je rok za predat molbu za prebacivanje?
Jel zna netko koji je rok za predat molbu za prebacivanje?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ddz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (22:49:49)
Postovi: (4D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 1

PostPostano: 17:30 pet, 2. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

rok je do 15.7. Ali ne čekaj zadnji dan! Uplatnica od 600 kuna + molba.
rok je do 15.7. Ali ne čekaj zadnji dan! Uplatnica od 600 kuna + molba.



_________________
oldičan datkilgoraf tržai posoa, pšiem perko 010 rjieič um inuti, saom se jaivte ardi dogovroa an 0998030117. HVAAL NA POJVEREJNU!!1
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 03. 2010. (20:09:31)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:28 pon, 5. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

možda upišem mat-fiz (prof. smjer) pa me zanima jeli se može poslije prebaciti na inžinjerski mat.??
nije da mi se baš da raditi kao profesor, a mislim da nemam šanse odmah upasti na inž mat :roll:

:lol:
možda upišem mat-fiz (prof. smjer) pa me zanima jeli se može poslije prebaciti na inžinjerski mat.??
nije da mi se baš da raditi kao profesor, a mislim da nemam šanse odmah upasti na inž mat Rolling Eyes

Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
spot137
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2009. (13:33:18)
Postovi: (55)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 4 - 5

PostPostano: 9:20 uto, 6. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"]Je li mozda netko ima neko iskustvo prebacivanja na nastavnicki smjer u Rijeci ili Osijeku?[/quote]

Neznam za Osjek al u Rijeci su rekli da se moze prebaciti ali ces najvjerovatnije morati placati tako da oni preporucaju da polozis drzavnu maturu i upises normalno, jer uvjek ima mjesta. 2. rok mature se sad negdje prijavljuje. I neznaju koje biti ti kolegije priznali nego moras otici u nasu referadu i traziti plan nastave i to im odnesti. ma najbolje ti je nazvati njihovu referadu.http://www.math.uniri.hr/
buba (napisa):
Je li mozda netko ima neko iskustvo prebacivanja na nastavnicki smjer u Rijeci ili Osijeku?


Neznam za Osjek al u Rijeci su rekli da se moze prebaciti ali ces najvjerovatnije morati placati tako da oni preporucaju da polozis drzavnu maturu i upises normalno, jer uvjek ima mjesta. 2. rok mature se sad negdje prijavljuje. I neznaju koje biti ti kolegije priznali nego moras otici u nasu referadu i traziti plan nastave i to im odnesti. ma najbolje ti je nazvati njihovu referadu.http://www.math.uniri.hr/


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 10:36 čet, 8. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

sad za sve nesposobne kao sto sam ja...

molbu (univerzalni obrazac s neta) + uplatnica (600kn, poziv na broj je 16 za molbe) + index, sve predat kod tete ivane (urudzbeni ured, iza oglasne ploce) i onda slijedi cekanje
sad za sve nesposobne kao sto sam ja...

molbu (univerzalni obrazac s neta) + uplatnica (600kn, poziv na broj je 16 za molbe) + index, sve predat kod tete ivane (urudzbeni ured, iza oglasne ploce) i onda slijedi cekanje



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 11:43 pet, 9. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Postoji li mogućnost da inženjer koji se, posredstvom neskupljanja 35 ectsa u dvije godine, prebacio na prof smjer(matematika i informatika) i u narednoj godini skupi >= 145 ectsa da u godini iza sljedeće upiše kvaziparcijalu diplomskog računarstva(dakle da dohvaća kolegije sa diplomskog računarstva) :?:

Položio sam sve kolegije sa druge inženjerske.
Postoji li mogućnost da inženjer koji se, posredstvom neskupljanja 35 ectsa u dvije godine, prebacio na prof smjer(matematika i informatika) i u narednoj godini skupi >= 145 ectsa da u godini iza sljedeće upiše kvaziparcijalu diplomskog računarstva(dakle da dohvaća kolegije sa diplomskog računarstva) Question

Položio sam sve kolegije sa druge inženjerske.



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:06 pet, 9. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da
Da



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 19:47 pet, 9. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

fala Krc'. :)
fala Krc'. Smile



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
niveus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2009. (16:12:58)
Postovi: (5E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 13:08 sub, 10. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

zanima me ako se želim prebaciti sa PMF-MO na PMF-FIZ moram li predati molbu od 600 kuna, koliko će to otprilike trajati, i što će se dogoditi ako molba ne bude riješena ovaj tjedan a upisi su do 16.7

hvala
zanima me ako se želim prebaciti sa PMF-MO na PMF-FIZ moram li predati molbu od 600 kuna, koliko će to otprilike trajati, i što će se dogoditi ako molba ne bude riješena ovaj tjedan a upisi su do 16.7

hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 19:21 sub, 10. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

To je pitanje za FO. Ne znam za koliko ce te oni olaksati, ali ovih 600 kn odnosi se samo na studente koji zele preci na neki studij koji izvodi MO.
To je pitanje za FO. Ne znam za koliko ce te oni olaksati, ali ovih 600 kn odnosi se samo na studente koji zele preci na neki studij koji izvodi MO.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
niveus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2009. (16:12:58)
Postovi: (5E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 22:06 sub, 10. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

kod takvog prebacivanja vrijedi li za fiziku isto ko i za nas da treba skupiti 18 ECTS-a da se prebaciš sa faksa na faks i kako to ide između odsjeka pmf-a postoji li uvijet za takvu vrstu prebacivanja?

hvala
kod takvog prebacivanja vrijedi li za fiziku isto ko i za nas da treba skupiti 18 ECTS-a da se prebaciš sa faksa na faks i kako to ide između odsjeka pmf-a postoji li uvijet za takvu vrstu prebacivanja?

hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sljedeće
Stranica 3 / 11.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan