Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

2. kolokvij 2010.
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Računarski praktikum 1
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
tomitza
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2008. (19:50:48)
Postovi: (58)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 2

PostPostano: 15:34 sri, 16. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovo sad vec stvarno nije u redu... ako je receno da ce rezultati biti najkasnije danas ujutro... onda su trebali biti... ili barem staviti negdje nekakvu sluzbenu obavijest... nema smisla...
ovo sad vec stvarno nije u redu... ako je receno da ce rezultati biti najkasnije danas ujutro... onda su trebali biti... ili barem staviti negdje nekakvu sluzbenu obavijest... nema smisla...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:46 sri, 16. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Suvisno je komentirat ista. Neki ljudi jednostavno nisu stvoreni da bi bili asistenti, i kao takvi ne tribaju bit!!!!!!!
Suvisno je komentirat ista. Neki ljudi jednostavno nisu stvoreni da bi bili asistenti, i kao takvi ne tribaju bit!!!!!!!


[Vrh]
vinko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2006. (23:08:00)
Postovi: (1A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
69 = 87 - 18
Lokacija: PMF-MO 214

PostPostano: 16:31 sri, 16. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rezultati će vam ipak biti sutra ujutro. A žalbe za 1. zadatak sutra u 12h
Rezultati će vam ipak biti sutra ujutro. A žalbe za 1. zadatak sutra u 12h


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 16:32 sri, 16. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Suvisno je komentirat ista. Neki ljudi jednostavno nisu stvoreni da bi bili asistenti, i kao takvi ne tribaju bit!!!!!!![/quote]
ma daj ne lupetaj!!

al stvarno, zašto rezultata nema? zašto nikakve obavijesti nema? zašto se nitko od asistenata ne oglašava u vezi toga?
Anonymous (napisa):
Suvisno je komentirat ista. Neki ljudi jednostavno nisu stvoreni da bi bili asistenti, i kao takvi ne tribaju bit!!!!!!!

ma daj ne lupetaj!!

al stvarno, zašto rezultata nema? zašto nikakve obavijesti nema? zašto se nitko od asistenata ne oglašava u vezi toga?



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vinko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2006. (23:08:00)
Postovi: (1A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
69 = 87 - 18
Lokacija: PMF-MO 214

PostPostano: 17:35 sri, 16. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prvi zadatak još nije ispravljen do kraja. Večeras kasno naveče će biti. A ubuduće ćete maksimalno moć dobit 5 bodova ako se zadatak ne kompajlira, pa će mi ispravljanje ići puno brže. A ne da ovako moram izmišljati razloge da navučem koji bod, a da opet ostanem dosljedan nekom kriteriju.
Prvi zadatak još nije ispravljen do kraja. Večeras kasno naveče će biti. A ubuduće ćete maksimalno moć dobit 5 bodova ako se zadatak ne kompajlira, pa će mi ispravljanje ići puno brže. A ne da ovako moram izmišljati razloge da navučem koji bod, a da opet ostanem dosljedan nekom kriteriju.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 17:52 sri, 16. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

nije mi baš jasno ovo sa maksimalno 5 bodova ako se ne kompajlira?!
ako netko slučajno umjesto slova x napiše y neće mu se kompajlirat i dobit će 5 bodova?!? koji je smisao takvog ocjenjivanja...?kad bi zadatak bio jasno sastavljen onda bi imali i vremen za kompajliranje i ispravljanje grešaka..ovako jedva stignemo sve napisat, a kamoli još i kompajlirat i ispravljat greške ako ih ima...
bilo bi bolje da se nešto učini u tom pogledu, da se zadaci sastave jasno i razumljivo...
nije mi baš jasno ovo sa maksimalno 5 bodova ako se ne kompajlira?!
ako netko slučajno umjesto slova x napiše y neće mu se kompajlirat i dobit će 5 bodova?!? koji je smisao takvog ocjenjivanja...?kad bi zadatak bio jasno sastavljen onda bi imali i vremen za kompajliranje i ispravljanje grešaka..ovako jedva stignemo sve napisat, a kamoli još i kompajlirat i ispravljat greške ako ih ima...
bilo bi bolje da se nešto učini u tom pogledu, da se zadaci sastave jasno i razumljivo...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 17:54 sri, 16. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na 1. kolokviju je u 1. zadatku bio uvjet kompajliranje i išlo je tako da ako se ne kompajlira imaš max oko 5 bodova, a sad valda neće biti. Nadam se da je u onome što je asistent Vinko napisao ključna riječ "ubuduće" dakle ovaj put još ne. :)
Na 1. kolokviju je u 1. zadatku bio uvjet kompajliranje i išlo je tako da ako se ne kompajlira imaš max oko 5 bodova, a sad valda neće biti. Nadam se da je u onome što je asistent Vinko napisao ključna riječ "ubuduće" dakle ovaj put još ne. Smile


[Vrh]
bbroj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2008. (17:17:24)
Postovi: (49)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 7 - 9

PostPostano: 18:10 sri, 16. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma ako cekamo radi navlacenja bodova....onda se iskreno nadam da ni 2. zadatak jos nije do kraja ispravljen!!! :D :D :D
ma ako cekamo radi navlacenja bodova....onda se iskreno nadam da ni 2. zadatak jos nije do kraja ispravljen!!! Very Happy Very Happy Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ddduuu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2008. (12:31:48)
Postovi: (109)16
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 16

PostPostano: 18:16 sri, 16. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

u 1. zadatku u 1.kolokviju ja znan curu kojoj se nije kompajliralo a dobila je 15 bodova. Razlog nekompajliranja je ocito bila sitnica.


A kad se vec uvode nova pravila i "ubuduce", bilo bi lipo da je asistent koji je zada zadatak prisutan na kolokviju, jer uostalom on i dobiva placu za svoj posa, a studenti na ovom faksu imaju jednu sansu za pokazat svoje znanje i nije u redu da je ta sansa ugrozena time sta se asistent nije potrudia dovoljno jasno napisat svoj zadatak.
u 1. zadatku u 1.kolokviju ja znan curu kojoj se nije kompajliralo a dobila je 15 bodova. Razlog nekompajliranja je ocito bila sitnica.


A kad se vec uvode nova pravila i "ubuduce", bilo bi lipo da je asistent koji je zada zadatak prisutan na kolokviju, jer uostalom on i dobiva placu za svoj posa, a studenti na ovom faksu imaju jednu sansu za pokazat svoje znanje i nije u redu da je ta sansa ugrozena time sta se asistent nije potrudia dovoljno jasno napisat svoj zadatak.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Napomena
Gost





PostPostano: 18:19 sri, 16. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja ne znam da li ste vi samo razmaženi ili mislite da ste pokupili svu pamet svijeta ( ne mislim samo na komentare na ovu temu ), ali ponašate se kao da ste iznad asistenata. Na mjestu asistenta Petričevića ne bi vam ispravila do sljedećeg tjedna... Kakav je ono komentar da treba uzeti u obzir da neki od vas imaju usmeni pa neće moći doći na žalbe? Ne možete 5 min odvojiti??? I suvišno je komentirati da to što ste matematičari ne znači da ne morate pisati književnim jezikom jer ipak ste na fakultetu.
Ispričavam se što je off topic.
Ja ne znam da li ste vi samo razmaženi ili mislite da ste pokupili svu pamet svijeta ( ne mislim samo na komentare na ovu temu ), ali ponašate se kao da ste iznad asistenata. Na mjestu asistenta Petričevića ne bi vam ispravila do sljedećeg tjedna... Kakav je ono komentar da treba uzeti u obzir da neki od vas imaju usmeni pa neće moći doći na žalbe? Ne možete 5 min odvojiti??? I suvišno je komentirati da to što ste matematičari ne znači da ne morate pisati književnim jezikom jer ipak ste na fakultetu.
Ispričavam se što je off topic.


[Vrh]
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 18:29 sri, 16. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

a komentar ti je za poludit...svatko ima pravo iznijet svoje mišljenje i ako je nekome problem doć na žalbe ako ima usmeni ima pravo to napisat...
ako si ti tako jako pametna osoba objasni nam kako da rješavamo zadatak na kolokviju ako osoba koja nas čuva nema pojma o zadatku i ne zna odgovorit na ni jedno naše pitanje vvezano za kolokvij nego mora preko chat-a pitat asistenta? možda bi bilo ipak malo bolje pola sata prije kolokvija ovim koji nas čuvaju pokazat zadatke i objasnit detalje kako bi nam mogli odgovorit na pitanja, jer ih je stvarno bilo puno..ne bi bilo nikakvih problema da smo jednostavnije dobivali odgovore na pitanja...
a ovo za književni jezik, wtf?
a komentar ti je za poludit...svatko ima pravo iznijet svoje mišljenje i ako je nekome problem doć na žalbe ako ima usmeni ima pravo to napisat...
ako si ti tako jako pametna osoba objasni nam kako da rješavamo zadatak na kolokviju ako osoba koja nas čuva nema pojma o zadatku i ne zna odgovorit na ni jedno naše pitanje vvezano za kolokvij nego mora preko chat-a pitat asistenta? možda bi bilo ipak malo bolje pola sata prije kolokvija ovim koji nas čuvaju pokazat zadatke i objasnit detalje kako bi nam mogli odgovorit na pitanja, jer ih je stvarno bilo puno..ne bi bilo nikakvih problema da smo jednostavnije dobivali odgovore na pitanja...
a ovo za književni jezik, wtf?



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 18:34 sri, 16. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne vidim čemu to napadanje na asistente. Pisali smo to u čet, dakle nije ni tj dana prošlo, a rezultate nekih kolegija smo ponekad čekali i 2tj. Treba uzeti u obzir da jedan asistent ispravlja zadatak svim studentima koji su na kolegiju a ima nas puno. Asistent mora u slučaju nekompajliranja prvo dešifrirat greške koje smo napravili, onda još i kod jer je svako radio na neki svoj način poneke funkcije, pa onda još smislit koliko bi to sve bilo bodova, da nikoga ne ošteti itd itd... nije trebalo onda reći da će rezultati biti do danas ujutro jer su ljudi stalno pogledavali i živčanili jer ih nema, ali šta sad jedan dan više. Ili imamo druge predmete za učit ili nemamo pa uživamo u slobodnom vremenu, u svakom slučaju nećemo propast ako još jedan dan pričekamo.
Ne vidim čemu to napadanje na asistente. Pisali smo to u čet, dakle nije ni tj dana prošlo, a rezultate nekih kolegija smo ponekad čekali i 2tj. Treba uzeti u obzir da jedan asistent ispravlja zadatak svim studentima koji su na kolegiju a ima nas puno. Asistent mora u slučaju nekompajliranja prvo dešifrirat greške koje smo napravili, onda još i kod jer je svako radio na neki svoj način poneke funkcije, pa onda još smislit koliko bi to sve bilo bodova, da nikoga ne ošteti itd itd... nije trebalo onda reći da će rezultati biti do danas ujutro jer su ljudi stalno pogledavali i živčanili jer ih nema, ali šta sad jedan dan više. Ili imamo druge predmete za učit ili nemamo pa uživamo u slobodnom vremenu, u svakom slučaju nećemo propast ako još jedan dan pričekamo.


[Vrh]
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 18:41 sri, 16. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

jać evo pohvalit asistente jer je u grupi od 13 i 30 bilo poprilično jasno što se traži u zadacima i asistent u pr 1 je znao odgovore na sve što sam ga pitao
jać evo pohvalit asistente jer je u grupi od 13 i 30 bilo poprilično jasno što se traži u zadacima i asistent u pr 1 je znao odgovore na sve što sam ga pitao



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
matmih
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 12. 2006. (22:57:42)
Postovi: (1A4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
36 = 51 - 15
Lokacija: {Zg, De , Ri}

PostPostano: 18:51 sri, 16. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Napomena"]Ja ne znam da li ste vi samo razmaženi ili mislite da ste pokupili svu pamet svijeta ( ne mislim samo na komentare na ovu temu ), ali ponašate se kao da ste iznad asistenata. Na mjestu asistenta Petričevića ne bi vam ispravila do sljedećeg tjedna... Kakav je ono komentar da treba uzeti u obzir da neki od vas imaju usmeni pa neće moći doći na žalbe? Ne možete 5 min odvojiti??? I suvišno je komentirati da to što ste matematičari ne znači da ne morate pisati književnim jezikom jer ipak ste na fakultetu.
Ispričavam se što je off topic.[/quote]

A nemoj bit tak stroga. ;)

Znam kako je kolegama, ovaj kolegij je malo specifičan.
Naime (ako se ne varam) nosi 4 ECTS boda, a čovjek se naživcira s njime više nego sa integralima funkcija više varijabli. :D
Zadaće koje prolaze verifikatore, nerazumljivi kolokviji, tako je bilo i bit će vjerojatno...

Ako vas šta tješi, objektno programiranje je super, predavanja od prof. Juraka odlična i kolko je meni poznato nema verifikatora više niti na jednom kolegiju računarskom u budućnosti... :D
(naravno kao i na svakom praktikumu brzina tipkanja je ključna) :)

To napominjem jer je zbog RP1 i SPA puno jako, jako dobrih programera odustalo od računarstva. :(

Glede književnog pisanja, da nije nam baš to prioritet, bar u mom skromnom okruženju (iako ima ljudi koji su stvarno jaaako dobro potkovani u tome), ja nisam jedan od tih naravno. ;)

:respekt:
Napomena (napisa):
Ja ne znam da li ste vi samo razmaženi ili mislite da ste pokupili svu pamet svijeta ( ne mislim samo na komentare na ovu temu ), ali ponašate se kao da ste iznad asistenata. Na mjestu asistenta Petričevića ne bi vam ispravila do sljedećeg tjedna... Kakav je ono komentar da treba uzeti u obzir da neki od vas imaju usmeni pa neće moći doći na žalbe? Ne možete 5 min odvojiti??? I suvišno je komentirati da to što ste matematičari ne znači da ne morate pisati književnim jezikom jer ipak ste na fakultetu.
Ispričavam se što je off topic.


A nemoj bit tak stroga. Wink

Znam kako je kolegama, ovaj kolegij je malo specifičan.
Naime (ako se ne varam) nosi 4 ECTS boda, a čovjek se naživcira s njime više nego sa integralima funkcija više varijabli. Very Happy
Zadaće koje prolaze verifikatore, nerazumljivi kolokviji, tako je bilo i bit će vjerojatno...

Ako vas šta tješi, objektno programiranje je super, predavanja od prof. Juraka odlična i kolko je meni poznato nema verifikatora više niti na jednom kolegiju računarskom u budućnosti... Very Happy
(naravno kao i na svakom praktikumu brzina tipkanja je ključna) Smile

To napominjem jer je zbog RP1 i SPA puno jako, jako dobrih programera odustalo od računarstva. Sad

Glede književnog pisanja, da nije nam baš to prioritet, bar u mom skromnom okruženju (iako ima ljudi koji su stvarno jaaako dobro potkovani u tome), ja nisam jedan od tih naravno. Wink

Respect


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Gost






PostPostano: 19:06 sri, 16. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok,možda smo malo pretjerali s tim isčekivanjem rezultata,ali bome nas je taj kolegij stajao živaca više nego većina drugih(skupa) :?
ok,možda smo malo pretjerali s tim isčekivanjem rezultata,ali bome nas je taj kolegij stajao živaca više nego većina drugih(skupa) Confused


[Vrh]
ddduuu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2008. (12:31:48)
Postovi: (109)16
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 16

PostPostano: 19:27 sri, 16. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne bi pretjerali da asistent nije reka da da ce doc do ujutro. Takoder, ne bi pretjerali da je ujutro bila obavijest na netu da ipak nisu ispravljeni i da se strpimo do DALJNJEGA ili do odredenog trenutka..

Sve se rijesava komunikacijon!!!
Ne bi pretjerali da asistent nije reka da da ce doc do ujutro. Takoder, ne bi pretjerali da je ujutro bila obavijest na netu da ipak nisu ispravljeni i da se strpimo do DALJNJEGA ili do odredenog trenutka..

Sve se rijesava komunikacijon!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 02. 2009. (00:31:18)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 22:12 sri, 16. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja ne vjerujem da mozete biti tak neugodni!! pa jel bi radije cekali u redu za zalbe sat vremena i vise zajedno sa sto nezadovoljnih i isfrustriranih kolega ili bili doma i strpili se jos malo?? kad dodju,dodju. i ja sam bila nervozna kaj nema jos rez,al je to postala manje bitna stvar cim sam procitala vasa pljuvanja! a i oni iz grupe u 11.15 koji gundjaju oko nejasnoca visina-sirina. pa zaboga, radilo se o kocki i kugli,normalno da je visina jednaka sirini!samo je trebalo malo razmisliti.
ja ne vjerujem da mozete biti tak neugodni!! pa jel bi radije cekali u redu za zalbe sat vremena i vise zajedno sa sto nezadovoljnih i isfrustriranih kolega ili bili doma i strpili se jos malo?? kad dodju,dodju. i ja sam bila nervozna kaj nema jos rez,al je to postala manje bitna stvar cim sam procitala vasa pljuvanja! a i oni iz grupe u 11.15 koji gundjaju oko nejasnoca visina-sirina. pa zaboga, radilo se o kocki i kugli,normalno da je visina jednaka sirini!samo je trebalo malo razmisliti.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
(s)Venn
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2009. (17:59:25)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 6
Lokacija: Velika Gorica

PostPostano: 22:30 sri, 16. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad se već razbuktala rasprava, hajde da i ja dodam na hrpu par svojih viđenja u vezi ovoga predmeta. Kao prvo, predmet je odlično zamišljen (rad na vježbama, samostalan ili u paru, na kompjuterima je super; upoznavanje novog operacijskog sustava je prekrasna i korisna stvar); iako sam i ranije spram programiranja gajio određene interese, ovaj kolegij mi je isto učinio još puno zanimljivijim i privlačnijim. Asistent i profesor su sjajno predavali i bili su na raspolaganju kad god sam trebao odgovor na kakvo pitanjce.

S druge strane, ono što (i ja) najviše zamjeram jest neorganiziranost u vezi ispita. Ne vidim razlog zašto se nije posebno istaknulo pred prvi kolokvij da će se rigorozno kažnjavati nekompajliranje. Odobravam inzistiranje na mogućnosti provođenja istoga, tim više što bi trebalo biti logično da pazimo na sintaktičke i ostale greške kada već pišemo na kompjuteru. No, ponavljam, trebalo je to glasno spomenuti. Zatim, vrijeme kolokvija je trebalo biti 2 i pol sata, držim kako su zadaci u oba kolokvija jednostavno bili preopsežni za 2 sata.

A za nepridržavanje rečenog nemam komentara, osim što ću napomenuti da je zaista red da se uslijed promjene plana u najmanju ruku stavi obavijest na forumu.



Eto, toliko od mene. Znam da je gore napisano pomalo offtopic, no nadam se da nećete zamjeriti te da će asistenti i profesori pročitati cjelokupnu raspravu, prije svega u svrhu poboljšavanja kvalitete kolegija za nadolazeće generacije. Pozdrav svima. :wink:

[size=9](i btw, dajte stvarno pišite barem djelomično književno... kardinalne greške poput 'neznam' ili 'neču' zaista ne dolikuju budućim akademskim građanima)[/size] :oops:
Kad se već razbuktala rasprava, hajde da i ja dodam na hrpu par svojih viđenja u vezi ovoga predmeta. Kao prvo, predmet je odlično zamišljen (rad na vježbama, samostalan ili u paru, na kompjuterima je super; upoznavanje novog operacijskog sustava je prekrasna i korisna stvar); iako sam i ranije spram programiranja gajio određene interese, ovaj kolegij mi je isto učinio još puno zanimljivijim i privlačnijim. Asistent i profesor su sjajno predavali i bili su na raspolaganju kad god sam trebao odgovor na kakvo pitanjce.

S druge strane, ono što (i ja) najviše zamjeram jest neorganiziranost u vezi ispita. Ne vidim razlog zašto se nije posebno istaknulo pred prvi kolokvij da će se rigorozno kažnjavati nekompajliranje. Odobravam inzistiranje na mogućnosti provođenja istoga, tim više što bi trebalo biti logično da pazimo na sintaktičke i ostale greške kada već pišemo na kompjuteru. No, ponavljam, trebalo je to glasno spomenuti. Zatim, vrijeme kolokvija je trebalo biti 2 i pol sata, držim kako su zadaci u oba kolokvija jednostavno bili preopsežni za 2 sata.

A za nepridržavanje rečenog nemam komentara, osim što ću napomenuti da je zaista red da se uslijed promjene plana u najmanju ruku stavi obavijest na forumu.



Eto, toliko od mene. Znam da je gore napisano pomalo offtopic, no nadam se da nećete zamjeriti te da će asistenti i profesori pročitati cjelokupnu raspravu, prije svega u svrhu poboljšavanja kvalitete kolegija za nadolazeće generacije. Pozdrav svima. Wink

(i btw, dajte stvarno pišite barem djelomično književno... kardinalne greške poput 'neznam' ili 'neču' zaista ne dolikuju budućim akademskim građanima) Embarassed



_________________
..pišem pjesme, sviram bluz, radost i tugu na stihove lomim..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 22:36 sri, 16. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="(s)Venn"]
[size=9](i btw, dajte stvarno pišite barem djelomično književno... kardinalne greške poput 'neznam' ili 'neču' zaista ne dolikuju budućim akademskim građanima)[/size] :oops:[/quote]
neću pisati ne ću!!!!
(s)Venn (napisa):

(i btw, dajte stvarno pišite barem djelomično književno... kardinalne greške poput 'neznam' ili 'neču' zaista ne dolikuju budućim akademskim građanima) Embarassed

neću pisati ne ću!!!!



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vinko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2006. (23:08:00)
Postovi: (1A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
69 = 87 - 18
Lokacija: PMF-MO 214

PostPostano: 23:11 sri, 16. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle evo da napišem i ja svoje mišljenje. Ispričavam se što juče nismo stavili obavijest o rezultatima, znali smo da neće biti ispravljeno, ali smo valda svi mislili da će onaj drugi staviti obavijest, pa ju nismo stavili.

Kolega Čačić je evo ispravio svoj dio. Moj će biti gotov za nekih 2 sata, pa ću na forum staviti obavijest.

Žalbe i uvid je sutra (četvrtak) u 12h.

Što se tiče visine/širine, sve sam priznavao.

A sad što se vas tiče. Puno sam puta na vježbama napomenuo da to što smijete na kolokviju koristiti svu moguću literaturu koju imate, pa i internet; da vam to neće riješiti kolokvij, te da vas najvjerojatnije dosta neće imati dovoljno vremena. Ja npr. prvi zadatak u svakoj grupi riješim za manje od 5 min. Eventualno dok pročitate, malo razmislite, to je 15ak min ako ste vježbali. I to mi nitko nemože reći da je previše posla. A jako mali postotak rješenja se uspješno kompajlira, a ima i dosta rješenja s nekim kardinarlnim sintaksnim greškama (Ajd probajte razmislit koliko ste vježbali npr. analizu, a koliko ste kucali programe u C++u.) Ali opet bodovi nisu tako strašni.
Dakle evo da napišem i ja svoje mišljenje. Ispričavam se što juče nismo stavili obavijest o rezultatima, znali smo da neće biti ispravljeno, ali smo valda svi mislili da će onaj drugi staviti obavijest, pa ju nismo stavili.

Kolega Čačić je evo ispravio svoj dio. Moj će biti gotov za nekih 2 sata, pa ću na forum staviti obavijest.

Žalbe i uvid je sutra (četvrtak) u 12h.

Što se tiče visine/širine, sve sam priznavao.

A sad što se vas tiče. Puno sam puta na vježbama napomenuo da to što smijete na kolokviju koristiti svu moguću literaturu koju imate, pa i internet; da vam to neće riješiti kolokvij, te da vas najvjerojatnije dosta neće imati dovoljno vremena. Ja npr. prvi zadatak u svakoj grupi riješim za manje od 5 min. Eventualno dok pročitate, malo razmislite, to je 15ak min ako ste vježbali. I to mi nitko nemože reći da je previše posla. A jako mali postotak rješenja se uspješno kompajlira, a ima i dosta rješenja s nekim kardinarlnim sintaksnim greškama (Ajd probajte razmislit koliko ste vježbali npr. analizu, a koliko ste kucali programe u C++u.) Ali opet bodovi nisu tako strašni.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Računarski praktikum 1 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 3 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan