Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Uvod u opću fiziku
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
gobanja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2007. (15:57:17)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2

PostPostano: 7:24 pet, 10. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

čestitke svima koji su prošli ;-)
čestitke svima koji su prošli Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jackass9
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2009. (10:23:58)
Postovi: (15D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 13 - 21
Lokacija: pod stolom

PostPostano: 10:02 pet, 10. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

budući da tamo u tablici piše "KONAČNA OCJENA" jel to znači da nema usmenog?

mislim, bilo bi lijepo :D

[u][b]edit[/b][/u]:evo ja sam saznao pa da eto i ostalima javim. ono navedeno je konačna ocjena iz pismenog dok se uvjeti usmenog dogovaraju s profesorom[/u]
budući da tamo u tablici piše "KONAČNA OCJENA" jel to znači da nema usmenog?

mislim, bilo bi lijepo Very Happy

edit:evo ja sam saznao pa da eto i ostalima javim. ono navedeno je konačna ocjena iz pismenog dok se uvjeti usmenog dogovaraju s profesorom[/u]



_________________
Nema mozga do malog mozga


Zadnja promjena: jackass9; 11:13 pet, 10. 6. 2011; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
z3h
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2004. (22:26:02)
Postovi: (46)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 4

PostPostano: 10:11 pet, 10. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma cekajte, to je neka za****ancija.......da imam 2 boda iz cijelog kolokvija a 6 zadataka sam rijesio....???????????????????? Tko je tu lud????
Ma cekajte, to je neka za****ancija.......da imam 2 boda iz cijelog kolokvija a 6 zadataka sam rijesio....???????????????????? Tko je tu lud????


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shasho
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2009. (14:15:40)
Postovi: (41)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 6

PostPostano: 10:39 pet, 10. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

očito nemaš lijepe oči.... i urednost :P
jer to je jedino važno na ovom kolegiju, a ne stvarno znanje...
i popravnog mora biti! žaliti ćemo se ako ne bude
očito nemaš lijepe oči.... i urednost Razz
jer to je jedino važno na ovom kolegiju, a ne stvarno znanje...
i popravnog mora biti! žaliti ćemo se ako ne bude



_________________
You can fool some people sometimes, but you can't fool all the people all the time.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 11:04 pet, 10. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="z3h"]Ma cekajte, to je neka za****ancija.......da imam 2 boda iz cijelog kolokvija a 6 zadataka sam rijesio....???????????????????? Tko je tu lud????[/quote]

asistent.
ili on od početka zna da će 99.99% ljudi proći pa se malo šali... nadam se da je tak.
z3h (napisa):
Ma cekajte, to je neka za****ancija.......da imam 2 boda iz cijelog kolokvija a 6 zadataka sam rijesio....???????????????????? Tko je tu lud????


asistent.
ili on od početka zna da će 99.99% ljudi proći pa se malo šali... nadam se da je tak.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mkos
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2007. (17:05:25)
Postovi: (6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 11:55 pet, 10. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovaj predmet je tolika sprdnja da mi je to već smiješno!
da skoro 80% ljudi nije uspjelo skupiti 10 bodova od mogućih 70, nevjerojatno. to je samo pokazatelj "kvalitete" vježbi. nadam se da nam je "znanje" još uvijek veće od znanja asistentove bake!
ovaj predmet je tolika sprdnja da mi je to već smiješno!
da skoro 80% ljudi nije uspjelo skupiti 10 bodova od mogućih 70, nevjerojatno. to je samo pokazatelj "kvalitete" vježbi. nadam se da nam je "znanje" još uvijek veće od znanja asistentove bake!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Renči
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2009. (08:43:45)
Postovi: (5D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 8 - 13

PostPostano: 12:01 pet, 10. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

"očito nemaš lijepe oči.... i urednost
jer to je jedino važno na ovom kolegiju, a ne stvarno znanje... "

Šta misliš pod time??? Ne, ne slažem se da je to važno!

Ne mislim se raspravljati, ali mislim da malo idete u krivom smjeru! S
"očito nemaš lijepe oči.... i urednost
jer to je jedino važno na ovom kolegiju, a ne stvarno znanje... "

Šta misliš pod time??? Ne, ne slažem se da je to važno!

Ne mislim se raspravljati, ali mislim da malo idete u krivom smjeru! :S


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 12:17 pet, 10. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Renči"]"očito nemaš lijepe oči.... i urednost
jer to je jedino važno na ovom kolegiju, a ne stvarno znanje... "

Šta misliš pod time??? Ne, ne slažem se da je to važno!

Ne mislim se raspravljati, ali mislim da malo idete u krivom smjeru! :S[/quote]

hahahah, nego kaj je važno?

sad mi je žal kaj nikad nisam nešto ozbiljno razgovarala s asistentom da vidi kolko lijepe oči imam ...



(da nebi netko krivo shvatio, ne mislim da asistent "pada na oči", on je meni baš kul, ali da, ova fizika nema smisla i totalno je s**** i zato se nadam da je ovo velika šala i da bude nas 99.99% prošlo)
Renči (napisa):
"očito nemaš lijepe oči.... i urednost
jer to je jedino važno na ovom kolegiju, a ne stvarno znanje... "

Šta misliš pod time??? Ne, ne slažem se da je to važno!

Ne mislim se raspravljati, ali mislim da malo idete u krivom smjeru! :S


hahahah, nego kaj je važno?

sad mi je žal kaj nikad nisam nešto ozbiljno razgovarala s asistentom da vidi kolko lijepe oči imam ...



(da nebi netko krivo shvatio, ne mislim da asistent "pada na oči", on je meni baš kul, ali da, ova fizika nema smisla i totalno je s**** i zato se nadam da je ovo velika šala i da bude nas 99.99% prošlo)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Renči
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2009. (08:43:45)
Postovi: (5D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 8 - 13

PostPostano: 12:48 pet, 10. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Iskreno, mislim da nije šala. Daj Bože da je, ali ne treba se puno nadati. Jer budimo realni ljudi su prošli (oni koji su prošli) na temelju zadaća i dodatnih bodova. Jel to nije dovoljno? Koji kolegij se polaže još na taj način?

Nitko nije kriv što ste vi izabrali fiziku umjesto programiranja i što je tako ispalo. To što su se svi nadali da će biti isti kolokvij kao i zadnji godina je smješno. )
Iskreno, mislim da nije šala. Daj Bože da je, ali ne treba se puno nadati. Jer budimo realni ljudi su prošli (oni koji su prošli) na temelju zadaća i dodatnih bodova. Jel to nije dovoljno? Koji kolegij se polaže još na taj način?

Nitko nije kriv što ste vi izabrali fiziku umjesto programiranja i što je tako ispalo. To što su se svi nadali da će biti isti kolokvij kao i zadnji godina je smješno. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 13:17 pet, 10. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

mene užasno zanima što znači onaj zadnji stupac normalizirati? jer je nekima tu ocjena sa 3 samo tako narasla na 5.. ko je tu lud??
koliko ja znam, dodatni bodovi su nosili 10 bodova, a ovo je 38 bodova više? na koji način ako smijem znati, možda bi i drugima pomoglo..
ili je možda ipak na lijepe oči?
da je i nama digao tako ocjenu sa 3 i 5, normalno da bi ga i mi branili..
ali što je, je... na vježbama smo radili zadatke za srednju školu, takve smo imali i za zadaću, a onda nam da takav kolokvij gdje je maksimum opet 25 ali ovaj put od 70 mogućih.. to je po meni još lošije od prvog. mogao je imati malo obzira i dati jedan ili dva lakša da se skupe bodovi
mene užasno zanima što znači onaj zadnji stupac normalizirati? jer je nekima tu ocjena sa 3 samo tako narasla na 5.. ko je tu lud??
koliko ja znam, dodatni bodovi su nosili 10 bodova, a ovo je 38 bodova više? na koji način ako smijem znati, možda bi i drugima pomoglo..
ili je možda ipak na lijepe oči?
da je i nama digao tako ocjenu sa 3 i 5, normalno da bi ga i mi branili..
ali što je, je... na vježbama smo radili zadatke za srednju školu, takve smo imali i za zadaću, a onda nam da takav kolokvij gdje je maksimum opet 25 ali ovaj put od 70 mogućih.. to je po meni još lošije od prvog. mogao je imati malo obzira i dati jedan ili dva lakša da se skupe bodovi


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
gego
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 09. 2009. (21:10:55)
Postovi: (1B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 1 - 3

PostPostano: 13:23 pet, 10. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lost_soul"]mene užasno zanima što znači onaj zadnji stupac normalizirati? jer je nekima tu ocjena sa 3 samo tako narasla na 5.. ko je tu lud??
koliko ja znam, dodatni bodovi su nosili 10 bodova, a ovo je 38 bodova više? na koji način ako smijem znati, možda bi i drugima pomoglo..
ili je možda ipak na lijepe oči?[/quote]

mislin da to nema veze s dodatnim bodovima i necim slicnim, nego je asistent spustija ocito kriterije i povisija ocjene ljudima...ne vidin nista lose u tome

iz ovog kolokvija su bila 2 zadatka s vjezbi, koliko me pamcenje sluzi...a cak je prvi bija skoro isti ka i u prvon kolokviju
lost_soul (napisa):
mene užasno zanima što znači onaj zadnji stupac normalizirati? jer je nekima tu ocjena sa 3 samo tako narasla na 5.. ko je tu lud??
koliko ja znam, dodatni bodovi su nosili 10 bodova, a ovo je 38 bodova više? na koji način ako smijem znati, možda bi i drugima pomoglo..
ili je možda ipak na lijepe oči?


mislin da to nema veze s dodatnim bodovima i necim slicnim, nego je asistent spustija ocito kriterije i povisija ocjene ljudima...ne vidin nista lose u tome

iz ovog kolokvija su bila 2 zadatka s vjezbi, koliko me pamcenje sluzi...a cak je prvi bija skoro isti ka i u prvon kolokviju


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
ciky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2010. (18:44:17)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:29 pet, 10. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="gego"][quote="lost_soul"]mene užasno zanima što znači onaj zadnji stupac normalizirati? jer je nekima tu ocjena sa 3 samo tako narasla na 5.. ko je tu lud??
koliko ja znam, dodatni bodovi su nosili 10 bodova, a ovo je 38 bodova više? na koji način ako smijem znati, možda bi i drugima pomoglo..
ili je možda ipak na lijepe oči?[/quote]

mislin da to nema veze s dodatnim bodovima i necim slicnim, nego je asistent spustija ocito kriterije i povisija ocjene ljudima...ne vidin nista lose u tome[/quote]

zašto onda nije svima davao jednak broj bodova, a ne svakome različito?
gego (napisa):
lost_soul (napisa):
mene užasno zanima što znači onaj zadnji stupac normalizirati? jer je nekima tu ocjena sa 3 samo tako narasla na 5.. ko je tu lud??
koliko ja znam, dodatni bodovi su nosili 10 bodova, a ovo je 38 bodova više? na koji način ako smijem znati, možda bi i drugima pomoglo..
ili je možda ipak na lijepe oči?


mislin da to nema veze s dodatnim bodovima i necim slicnim, nego je asistent spustija ocito kriterije i povisija ocjene ljudima...ne vidin nista lose u tome


zašto onda nije svima davao jednak broj bodova, a ne svakome različito?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
gego
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 09. 2009. (21:10:55)
Postovi: (1B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 1 - 3

PostPostano: 13:35 pet, 10. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ciky"][quote="gego"][quote="lost_soul"]mene užasno zanima što znači onaj zadnji stupac normalizirati? jer je nekima tu ocjena sa 3 samo tako narasla na 5.. ko je tu lud??
koliko ja znam, dodatni bodovi su nosili 10 bodova, a ovo je 38 bodova više? na koji način ako smijem znati, možda bi i drugima pomoglo..
ili je možda ipak na lijepe oči?[/quote]

mislin da to nema veze s dodatnim bodovima i necim slicnim, nego je asistent spustija ocito kriterije i povisija ocjene ljudima...ne vidin nista lose u tome[/quote]

zašto onda nije svima davao jednak broj bodova, a ne svakome različito?[/quote]

a to triba njega pitat...ali mislin da niko od nas nije niti ocekiva ovaj "normalizirani" nacin bodovanja, nego onaj "normalni" po kojem bi jos vise ljudi popadalo
ciky (napisa):
gego (napisa):
lost_soul (napisa):
mene užasno zanima što znači onaj zadnji stupac normalizirati? jer je nekima tu ocjena sa 3 samo tako narasla na 5.. ko je tu lud??
koliko ja znam, dodatni bodovi su nosili 10 bodova, a ovo je 38 bodova više? na koji način ako smijem znati, možda bi i drugima pomoglo..
ili je možda ipak na lijepe oči?


mislin da to nema veze s dodatnim bodovima i necim slicnim, nego je asistent spustija ocito kriterije i povisija ocjene ljudima...ne vidin nista lose u tome


zašto onda nije svima davao jednak broj bodova, a ne svakome različito?


a to triba njega pitat...ali mislin da niko od nas nije niti ocekiva ovaj "normalizirani" nacin bodovanja, nego onaj "normalni" po kojem bi jos vise ljudi popadalo


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Renči
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2009. (08:43:45)
Postovi: (5D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 8 - 13

PostPostano: 13:44 pet, 10. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Očito on zna zašto je nekima dovao više bodova. Mislim da bi svi trebali biti sretni jer uopće postoji taj "normaliziran" način bodovanja jer inače bi još više ljudi palo.

Uostalom, zašto smo očekivali da ćemo imati zadatke za srednju školu. To smo trebali naučiti u srednjoj.

P.s. Pogledaj malo bolje, nije samo ljudima koji imaju 5 dao samo toliko bodova, dosta ljudi je dobilo popriličan broj bodova tako da.. ;)

I da... kad pogledaš listu... skužit ćeš da nema te "normalizirane" liste pola ljudi koji su prošli ustvari nebi prošli, tako da.
Očito on zna zašto je nekima dovao više bodova. Mislim da bi svi trebali biti sretni jer uopće postoji taj "normaliziran" način bodovanja jer inače bi još više ljudi palo.

Uostalom, zašto smo očekivali da ćemo imati zadatke za srednju školu. To smo trebali naučiti u srednjoj.

P.s. Pogledaj malo bolje, nije samo ljudima koji imaju 5 dao samo toliko bodova, dosta ljudi je dobilo popriličan broj bodova tako da.. Wink

I da... kad pogledaš listu... skužit ćeš da nema te "normalizirane" liste pola ljudi koji su prošli ustvari nebi prošli, tako da.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 14:04 pet, 10. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako smo to naučili u srednjoj, zašto onda nismo na vježbama radili više ovakve zadatke sliče kolokviju? zašto smo uopće radili po zbirkama za srednju školu?
ah nebitno, zadovoljna sam sa svojom ocjenom.. a ostali neka se probaju žaliti il otići na uvide.. možda pomogne :?
ako smo to naučili u srednjoj, zašto onda nismo na vježbama radili više ovakve zadatke sliče kolokviju? zašto smo uopće radili po zbirkama za srednju školu?
ah nebitno, zadovoljna sam sa svojom ocjenom.. a ostali neka se probaju žaliti il otići na uvide.. možda pomogne Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jackass9
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2009. (10:23:58)
Postovi: (15D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 13 - 21
Lokacija: pod stolom

PostPostano: 15:02 pet, 10. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Renči"]
Uostalom, zašto smo očekivali da ćemo imati zadatke za srednju školu. To smo trebali naučiti u srednjoj. [/quote]

s ovim dijelom što si izjavila se ne slažem

treba uzeti da je ovo jednosemestralni izborni kolegij...a i ime nekak sugerira,barem meni,da ga ne bi trebao biti toliki problem položiti

"Uvod u opću fiziku" ;)
Renči (napisa):

Uostalom, zašto smo očekivali da ćemo imati zadatke za srednju školu. To smo trebali naučiti u srednjoj.


s ovim dijelom što si izjavila se ne slažem

treba uzeti da je ovo jednosemestralni izborni kolegij...a i ime nekak sugerira,barem meni,da ga ne bi trebao biti toliki problem položiti

"Uvod u opću fiziku" Wink



_________________
Nema mozga do malog mozga
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pravipurger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2009. (10:29:44)
Postovi: (128)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 37 - 8

PostPostano: 15:07 pet, 10. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="jackass9"][quote="Renči"]
Uostalom, zašto smo očekivali da ćemo imati zadatke za srednju školu. To smo trebali naučiti u srednjoj. [/quote]

s ovim dijelom što si izjavila se ne slažem

treba uzeti da je ovo jednosemestralni izborni kolegij...a i ime nekak sugerira,barem meni,da ga ne bi trebao biti toliki problem položiti

"Uvod u opću fiziku" ;)[/quote]

kada uzmeš u obzir što je druga opcija izbornog ipak ga nebi trebalo "lako" položit.
p.s. to je mišljenje programera koji [i]uživa [/i]u ovoj raspravi :evil:
jackass9 (napisa):
Renči (napisa):

Uostalom, zašto smo očekivali da ćemo imati zadatke za srednju školu. To smo trebali naučiti u srednjoj.


s ovim dijelom što si izjavila se ne slažem

treba uzeti da je ovo jednosemestralni izborni kolegij...a i ime nekak sugerira,barem meni,da ga ne bi trebao biti toliki problem položiti

"Uvod u opću fiziku" Wink


kada uzmeš u obzir što je druga opcija izbornog ipak ga nebi trebalo "lako" položit.
p.s. to je mišljenje programera koji uživa u ovoj raspravi Evil or Very Mad



_________________
No, you clearly don’t know who you’re talking to, so let me clue you in: I am not in danger, Skylar. I am the danger. A guy opens his door and gets shot and you think that of me? No. I am the one who knocks.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jackass9
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2009. (10:23:58)
Postovi: (15D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-8 = 13 - 21
Lokacija: pod stolom

PostPostano: 15:12 pet, 10. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pravipurger"]

kada uzmeš u obzir što je druga opcija izbornog ipak ga nebi trebalo "lako" položit.
p.s. to je mišljenje programera koji [i]uživa [/i]u ovoj raspravi :evil:[/quote]

a dobro, nisam mislio lako da bi ga položili, nego s manje problema nego što velik broj ljudi trenutno ima
pravipurger (napisa):


kada uzmeš u obzir što je druga opcija izbornog ipak ga nebi trebalo "lako" položit.
p.s. to je mišljenje programera koji uživa u ovoj raspravi Evil or Very Mad


a dobro, nisam mislio lako da bi ga položili, nego s manje problema nego što velik broj ljudi trenutno ima



_________________
Nema mozga do malog mozga
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
gobanja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2007. (15:57:17)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2

PostPostano: 15:27 pet, 10. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da je samo trebao biti dosljedan od samog početka i ostaviti bodove kakvi su bili bez normaliziranja, no, kad je vidio da je vrag odnio šalu i da bi se protiv njega diglo previše ljudi odlučio je uvesti 'normalizirani' sustav bodova koji nitko nema pojma po kojoj je shemi napravljen... Da je odmah na početku rekao da postoji mogućnost takvog bodovanja i kako doći do to više bodova možda bi se svi potrudili tako dobiti bodove kad očito iz kolokvija je bilo nemoguće skupiti 50%...
Zaključak: dijelio je ocjene i bodove kako mu se tko svidio zato i postoji ovaj normalizirani sustav bodovanja... (on mi se sviđa evo 35, ova cura je baš zgodna evo 30, ovaj me užasno nervira evo mu 3 boda neka bude zadovoljan...) Asistent je od samog početka zeznuo stvari i sad na užasno glup način pokušava se izvući što nije u redu...
Mislim da je samo trebao biti dosljedan od samog početka i ostaviti bodove kakvi su bili bez normaliziranja, no, kad je vidio da je vrag odnio šalu i da bi se protiv njega diglo previše ljudi odlučio je uvesti 'normalizirani' sustav bodova koji nitko nema pojma po kojoj je shemi napravljen... Da je odmah na početku rekao da postoji mogućnost takvog bodovanja i kako doći do to više bodova možda bi se svi potrudili tako dobiti bodove kad očito iz kolokvija je bilo nemoguće skupiti 50%...
Zaključak: dijelio je ocjene i bodove kako mu se tko svidio zato i postoji ovaj normalizirani sustav bodovanja... (on mi se sviđa evo 35, ova cura je baš zgodna evo 30, ovaj me užasno nervira evo mu 3 boda neka bude zadovoljan...) Asistent je od samog početka zeznuo stvari i sad na užasno glup način pokušava se izvući što nije u redu...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Renči
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2009. (08:43:45)
Postovi: (5D)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 8 - 13

PostPostano: 15:43 pet, 10. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

U prvom javljaju asistenta jasno stoji
"Ako netko zeli teze zadatke i vise bodova neka mi se javi...." )
Ako ne vjeruješ, slobodno pogledaj cijeli mail.

Samo je stvar kako smo se mi postavili prema tom kolegiju i koliko smo ga ozbiljno prihvatili. Kao što sam već rekla, budimo realni na temelju čega je 80% (ako ne i više) ljudi prošlo, na temelju zadaća i dodatnih bodova.
Svatko od nas je mogao birati hoće li programiranje ili fiziku, i oba kolegija nose 6 ECTS. Iz toga ne vidim razlog zašto bi nama trebalo biti olakšano.

Što se mene tiče, neka i makne "normaliziranu" ljestvicu bodova, ja ću opet proći ) samo se pitaj što će biti s ostalima kojima je upravo ta ljestvica omogućila prolaz.. ;)



P.s. Na kolokvijima se je moglo skupiti 120 bodova, na zadaćama 68 (ako se ne varam), što je ukupno 188 bodova. Dvojku su dobili već ljudi koji su imali 56 bodova što nije čak ni 30% od onoga što se je moglo skupiti. Postoji li još koji takav kolegij? ) Mislim da ne... Da su ljudi samo pisali zadaće i imali 0 bodova na kolokviju, imali bi 2. )
U prvom javljaju asistenta jasno stoji:
"Ako netko zeli teze zadatke i vise bodova neka mi se javi...." Smile
Ako ne vjeruješ, slobodno pogledaj cijeli mail.

Samo je stvar kako smo se mi postavili prema tom kolegiju i koliko smo ga ozbiljno prihvatili. Kao što sam već rekla, budimo realni na temelju čega je 80% (ako ne i više) ljudi prošlo, na temelju zadaća i dodatnih bodova.
Svatko od nas je mogao birati hoće li programiranje ili fiziku, i oba kolegija nose 6 ECTS. Iz toga ne vidim razlog zašto bi nama trebalo biti olakšano.

Što se mene tiče, neka i makne "normaliziranu" ljestvicu bodova, ja ću opet proći Smile samo se pitaj što će biti s ostalima kojima je upravo ta ljestvica omogućila prolaz.. Wink



P.s. Na kolokvijima se je moglo skupiti 120 bodova, na zadaćama 68 (ako se ne varam), što je ukupno 188 bodova. Dvojku su dobili već ljudi koji su imali 56 bodova što nije čak ni 30% od onoga što se je moglo skupiti. Postoji li još koji takav kolegij? Smile Mislim da ne... Da su ljudi samo pisali zadaće i imali 0 bodova na kolokviju, imali bi 2. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Stranica 3 / 8.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan