Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

pomoć oko zadatka
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Statistika
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
čungalunga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2009. (20:50:12)
Postovi: (4C)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1
Lokacija: varaždin/zagreb

PostPostano: 17:51 sri, 11. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

po kojoj formuli se rješava 3. zad?
http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/stat/files/stat-0910-kol2_rj.pdf
po kojoj formuli se rješava 3. zad?
http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/stat/files/stat-0910-kol2_rj.pdf



_________________
I won't be a rock star. I will be a legend.
Freddie Mercury
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
.anchy.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2007. (20:03:46)
Postovi: (1BC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 11
Lokacija: Zgb

PostPostano: 17:57 sri, 11. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zad 4.13 iz skripte,identično :)
Zad 4.13 iz skripte,identično Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 18:28 sri, 11. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel mi može netko napisat rješenje za 5.zadatak pod c) u prošlogodišnjem kolokviju, onaj sa dobi i tjelesnom masom?
Jel mi može netko napisat rješenje za 5.zadatak pod c) u prošlogodišnjem kolokviju, onaj sa dobi i tjelesnom masom?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 19:45 sri, 11. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pmli"][quote=".anchy."][quote="čungalunga"]jel bi mi netko mogao objasniti kako se rješava 2. zad(teoretski)? hvala
http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/stat/files/stat-1011-kol2.pdf[/quote]

Kako bi išao prvi teorijski zadatak?
Imam skriptu pred sobom,i ne vidim rješenje.. :oops:[/quote]
Trebaš gledati [url=http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/stat/files/formule3.pdf]ovdje[/url]. :)
Na kraju prve stranice su dane dvije slučajne varijable sa Studentovom distribucijom (kad uvrstiš [latex]x = 2[/latex] dobiš ono što ti treba), pa im možeš izračunati varijancu. Naravno, dovoljno je uzeti jednu od njih, ali možeš provjeriti da isti zaključak vrijedi kad uzmeš i drugu. Kad izraziš ono što se traži, trebalo bi ispasti da je D točan odgovor. Evo popis stvari koje koristiš u dokazu:
[list][*][latex]\displaystyle {\sf Var} \, T = \frac{n}{n - 2}[/latex], ako je [latex]T \sim t(n)[/latex] i [latex]n \geq 3[/latex]
[*][latex]\displaystyle \frac{n}{n - 2} \leq 1[/latex]
[*][latex]{\sf Var} (a X + b) = a^2 {\sf Var} \, X[/latex]
[*][latex]{\sf Var}(\alpha + \beta x) = 0[/latex]
[*][latex]{\sf Var} \, Y = \sigma^2[/latex], [latex]Y = \alpha + \beta x + \varepsilon[/latex]
[*][latex]{\sf Var}(X \pm Y) = {\sf Var} \, X + {\sf Var} \, Y[/latex], ako su [latex]X[/latex] i [latex]Y[/latex] nezavisne[/list:u][/quote]


0.0 ... jel ti se da malo raspisat ?
pmli (napisa):
.anchy. (napisa):
čungalunga (napisa):
jel bi mi netko mogao objasniti kako se rješava 2. zad(teoretski)? hvala
http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/stat/files/stat-1011-kol2.pdf


Kako bi išao prvi teorijski zadatak?
Imam skriptu pred sobom,i ne vidim rješenje.. Embarassed

Trebaš gledati ovdje. Smile
Na kraju prve stranice su dane dvije slučajne varijable sa Studentovom distribucijom (kad uvrstiš dobiš ono što ti treba), pa im možeš izračunati varijancu. Naravno, dovoljno je uzeti jednu od njih, ali možeš provjeriti da isti zaključak vrijedi kad uzmeš i drugu. Kad izraziš ono što se traži, trebalo bi ispasti da je D točan odgovor. Evo popis stvari koje koristiš u dokazu:
  • , ako je i



  • ,
  • , ako su i nezavisne



0.0 ... jel ti se da malo raspisat ?


[Vrh]
pmli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 11. 2009. (12:03:05)
Postovi: (2C8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
197 = 203 - 6

PostPostano: 20:13 sri, 11. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]0.0 ... jel ti se da malo raspisat ?[/quote]
Ne. Izrazi su stvarno glomazni, a koristiš samo gradivo sa Vjerojatnosti. Znači, kreneš od jedne slučajne varijable koju sam spomenuo, i u nju uvrstiš [latex]x = 2[/latex]. Označimo ju s T. Tada je [latex]{\sf Var} \, T = \frac{n - 2}{n - 4} \geq 1[/latex]. Sad samo treba izraziti [latex]{\sf Var}(\hat{\alpha} + 2 \hat{\beta})[/latex].
Anonymous (napisa):
0.0 ... jel ti se da malo raspisat ?

Ne. Izrazi su stvarno glomazni, a koristiš samo gradivo sa Vjerojatnosti. Znači, kreneš od jedne slučajne varijable koju sam spomenuo, i u nju uvrstiš . Označimo ju s T. Tada je . Sad samo treba izraziti .




Zadnja promjena: pmli; 20:25 pet, 13. 1. 2012; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 20:40 sri, 11. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Jel mi može netko napisat rješenje za 5.zadatak pod c) u prošlogodišnjem kolokviju, onaj sa dobi i tjelesnom masom?[/quote]

ja sam dobila interval :

(59.76,84.688)

e a taj peti pod b), kaj tu sam izracunam interval za betu i onda gledam dal je nula u tom intervalu, ili ??
Anonymous (napisa):
Jel mi može netko napisat rješenje za 5.zadatak pod c) u prošlogodišnjem kolokviju, onaj sa dobi i tjelesnom masom?


ja sam dobila interval :

(59.76,84.688)

e a taj peti pod b), kaj tu sam izracunam interval za betu i onda gledam dal je nula u tom intervalu, ili ??


[Vrh]
Gost






PostPostano: 7:35 čet, 12. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"]Jel mi može netko napisat rješenje za 5.zadatak pod c) u prošlogodišnjem kolokviju, onaj sa dobi i tjelesnom masom?[/quote]

ja sam dobila interval :

(59.76,84.688)

e a taj peti pod b), kaj tu sam izracunam interval za betu i onda gledam dal je nula u tom intervalu, ili ??[/quote]

staviš Ho: B=0, H1: B!=0, i računaš po onoj formuli za pouzdani interval za B, sve imaš poznato (za B uvrstiš 0), i gledaš jel u kritičnom području
Anonymous (napisa):
Anonymous (napisa):
Jel mi može netko napisat rješenje za 5.zadatak pod c) u prošlogodišnjem kolokviju, onaj sa dobi i tjelesnom masom?


ja sam dobila interval :

(59.76,84.688)

e a taj peti pod b), kaj tu sam izracunam interval za betu i onda gledam dal je nula u tom intervalu, ili ??


staviš Ho: B=0, H1: B!=0, i računaš po onoj formuli za pouzdani interval za B, sve imaš poznato (za B uvrstiš 0), i gledaš jel u kritičnom području


[Vrh]
Gost






PostPostano: 10:18 čet, 12. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"][quote="Anonymous"]Jel mi može netko napisat rješenje za 5.zadatak pod c) u prošlogodišnjem kolokviju, onaj sa dobi i tjelesnom masom?[/quote]

ja sam dobila interval :

(59.76,84.688)

e a taj peti pod b), kaj tu sam izracunam interval za betu i onda gledam dal je nula u tom intervalu, ili ??[/quote]

staviš Ho: B=0, H1: B!=0, i računaš po onoj formuli za pouzdani interval za B, sve imaš poznato (za B uvrstiš 0), i gledaš jel u kritičnom području[/quote]


a u onom zadatku iz vjezbi su oni samo izracunali aproksimativni interval za betu i pogleadli sali se 0 nalazi ili ne, to je ista stvar ili ??


i kod ovog c) zadatka, imamo one dvije formule preko kojih mozemo dobit rjesenje, jel svejedno koju koristim ??
Anonymous (napisa):
Anonymous (napisa):
Anonymous (napisa):
Jel mi može netko napisat rješenje za 5.zadatak pod c) u prošlogodišnjem kolokviju, onaj sa dobi i tjelesnom masom?


ja sam dobila interval :

(59.76,84.688)

e a taj peti pod b), kaj tu sam izracunam interval za betu i onda gledam dal je nula u tom intervalu, ili ??


staviš Ho: B=0, H1: B!=0, i računaš po onoj formuli za pouzdani interval za B, sve imaš poznato (za B uvrstiš 0), i gledaš jel u kritičnom području



a u onom zadatku iz vjezbi su oni samo izracunali aproksimativni interval za betu i pogleadli sali se 0 nalazi ili ne, to je ista stvar ili ??


i kod ovog c) zadatka, imamo one dvije formule preko kojih mozemo dobit rjesenje, jel svejedno koju koristim ??


[Vrh]
pmli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 11. 2009. (12:03:05)
Postovi: (2C8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
197 = 203 - 6

PostPostano: 13:52 čet, 12. 1. 2012    Naslov: Re: ZADATAK IZ STATISTIKE Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Pozdrav svima!
Odmah na početku isprika ako sam kojim slučajem fulala topic, al zadnjih dana sam se već sva pogubila na razno raznim forumima u potrazi za pomoći u rješavanju jednog zadatka iz Statistike!

Stvar je u tome da se nikad u životu nisam susrela s tim predmetom(niti u srednjoj školi, niti kad sam studirala prvi fax, al eto, sad na drugom faxu me zaskočila).
Mislim, nije to neka znanstvena fantastika, a za vas je sigurno presmiješno obzirom, da mi se čitajući ove vaše zadatke, zavrtilo u glavi...stoga bih bila zahvalna kad bi mi netko, onako, zdravo seljački objasnio(definirao) pojmove HI KVADRAT i KOEFICJENT KONTINGENCIJE:)
Za seminar imam zadatak izračunati(ja se nadam, samo to) iz tablice po imenu: Prosječna neto plaća zaposlenih u POLJOPRIVREDI(prvi redak), GRAĐEVINARSTVU(drugi redak) i OBRAZOVANJU(treći redak) u odnosu na stručnu spremu VSS(prvi stupac), SSS(drugi stupac) i NKV(treći stupac).

Uz pomoć predavanja i skripte sam izračunala frekvencije (za svaki stupac(fj) i redak(fi) te njihove sume).

Zatim sam računala Očekivane frekvencije uz pretpostavku nezavisnosti odnosno eij...eij=fi*fj/n

Nakon toga sam računala kvadrat odstupanja (fij-eij)2/eij (ova dvojka označava kvadrat al sam seljak pa ne znam to napisati :)

Nakon toga sam izračunala čuveni HI HVADRAT na način da sam zbrojala sve kvadrate odstupanja (barem tako kaže formula:) i dobila veličinu 159.

Uz pomoć HI KVADRATA sam izračunala C (koeficjent kontingencije) koji mi je ispao 0,6024.

E sad, uzmimo u obzir da je računica točna, zanima me što mi ti brojevi (HI KVADRAT i KOEF.KONTIN.) govore odnosno, kako da profesoru pojasnim kog vraga sam ja tu i zašto računala te kakva je povezanost tih plaća u odnosu na stručnu spremu!?

Unaprijed VELIKOOOO HVALA!!![/quote]
Pa, nisi odabrala baš idealno mjesto za postaviti pitanje, jer mi nismo ni definirali koeficijent kontingencije. :-s Na Wikipedii sam našao da se to definirao ovako [latex]\displaystyle C = \sqrt{\frac{\chi^2}{N + \chi^2}}[/latex], a koliko vidim, tebi je ispalo da je [latex]\chi^2 = 159[/latex] i [latex]C = 0.6024[/latex], pa zaključujem da ti je veličina uzorka [latex]N = 279[/latex]. Je li to točno? :-k
E sad, ne znam kako treba interpretirati taj [latex]C[/latex]. Očito je to neki broj između 0 i 1, te da što je veći, to su svojstva koja su dana u tablici "zavisnija", ali je pitanje koliko veliko je dovoljno veliko.
Ono što bi ti rekao čovjek koji je odslušao našu Statistiku je da trebaš provesi [latex]\chi^2[/latex]-test nezavisnosti. No, ako ga niste radili, a i ako se samo traži da izračunaš tih par brojeva, jedino ti mogu preporučiti da za njihovu interpretaciju proučiš svoje bilješke/skriptu i/ili pitaš starije kolege. :)
Anonymous (napisa):
Pozdrav svima!
Odmah na početku isprika ako sam kojim slučajem fulala topic, al zadnjih dana sam se već sva pogubila na razno raznim forumima u potrazi za pomoći u rješavanju jednog zadatka iz Statistike!

Stvar je u tome da se nikad u životu nisam susrela s tim predmetom(niti u srednjoj školi, niti kad sam studirala prvi fax, al eto, sad na drugom faxu me zaskočila).
Mislim, nije to neka znanstvena fantastika, a za vas je sigurno presmiješno obzirom, da mi se čitajući ove vaše zadatke, zavrtilo u glavi...stoga bih bila zahvalna kad bi mi netko, onako, zdravo seljački objasnio(definirao) pojmove HI KVADRAT i KOEFICJENT KONTINGENCIJE:)
Za seminar imam zadatak izračunati(ja se nadam, samo to) iz tablice po imenu: Prosječna neto plaća zaposlenih u POLJOPRIVREDI(prvi redak), GRAĐEVINARSTVU(drugi redak) i OBRAZOVANJU(treći redak) u odnosu na stručnu spremu VSS(prvi stupac), SSS(drugi stupac) i NKV(treći stupac).

Uz pomoć predavanja i skripte sam izračunala frekvencije (za svaki stupac(fj) i redak(fi) te njihove sume).

Zatim sam računala Očekivane frekvencije uz pretpostavku nezavisnosti odnosno eij...eij=fi*fj/n

Nakon toga sam računala kvadrat odstupanja (fij-eij)2/eij (ova dvojka označava kvadrat al sam seljak pa ne znam to napisati Smile

Nakon toga sam izračunala čuveni HI HVADRAT na način da sam zbrojala sve kvadrate odstupanja (barem tako kaže formula:) i dobila veličinu 159.

Uz pomoć HI KVADRATA sam izračunala C (koeficjent kontingencije) koji mi je ispao 0,6024.

E sad, uzmimo u obzir da je računica točna, zanima me što mi ti brojevi (HI KVADRAT i KOEF.KONTIN.) govore odnosno, kako da profesoru pojasnim kog vraga sam ja tu i zašto računala te kakva je povezanost tih plaća u odnosu na stručnu spremu!?

Unaprijed VELIKOOOO HVALA!!!

Pa, nisi odabrala baš idealno mjesto za postaviti pitanje, jer mi nismo ni definirali koeficijent kontingencije. Eh? Na Wikipedii sam našao da se to definirao ovako , a koliko vidim, tebi je ispalo da je i , pa zaključujem da ti je veličina uzorka . Je li to točno? Think
E sad, ne znam kako treba interpretirati taj . Očito je to neki broj između 0 i 1, te da što je veći, to su svojstva koja su dana u tablici "zavisnija", ali je pitanje koliko veliko je dovoljno veliko.
Ono što bi ti rekao čovjek koji je odslušao našu Statistiku je da trebaš provesi -test nezavisnosti. No, ako ga niste radili, a i ako se samo traži da izračunaš tih par brojeva, jedino ti mogu preporučiti da za njihovu interpretaciju proučiš svoje bilješke/skriptu i/ili pitaš starije kolege. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 22:04 čet, 12. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

zna netko ovaj 6.zadatak?
http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/stat/files/stat-0809-kol2.pdf
zna netko ovaj 6.zadatak?
http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/stat/files/stat-0809-kol2.pdf


[Vrh]
Gost






PostPostano: 23:33 čet, 12. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

moze neko raspisat 1a) zadatak

http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/stat/files/stat-0809-kol2.pdf
moze neko raspisat 1a) zadatak

http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/stat/files/stat-0809-kol2.pdf


[Vrh]
Gost






PostPostano: 9:43 uto, 24. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel bi mi mogao netko objasnit kako se trebao raspisati 2.zadatak pod a u ovogodišnjem 2.kolokviju? http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/stat/files/stat-1112-kol2.pdf
Vidim da bi to bila studentova al ne znam kako to formalno dokazati...
Hvala
Jel bi mi mogao netko objasnit kako se trebao raspisati 2.zadatak pod a u ovogodišnjem 2.kolokviju? http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/stat/files/stat-1112-kol2.pdf
Vidim da bi to bila studentova al ne znam kako to formalno dokazati...
Hvala


[Vrh]
Gost






PostPostano: 13:54 uto, 24. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Podijeliš brojnik i nazivnik s 3 i dobiješ slučajnu varijablu iz službenog šalabahtera (konstrukcija pouzdanih intervala za [tex]E[Y|x=x_0][/tex]), uz [tex]x=\frac{1}{3}[/tex].
Podijeliš brojnik i nazivnik s 3 i dobiješ slučajnu varijablu iz službenog šalabahtera (konstrukcija pouzdanih intervala za [tex]E[Y|x=x_0][/tex]), uz [tex]x=\frac{1}{3}[/tex].


[Vrh]
Gost






PostPostano: 15:08 uto, 24. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dal netko zna kako bi trebalo rješiti zadnji zad? http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/stat/files/stat-1112-kol2.pdf
jel to hi kvadrat o pripadnosti distribuciji? kolike su onda vjerojatnosti?
hvala
Dal netko zna kako bi trebalo rješiti zadnji zad? http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/stat/files/stat-1112-kol2.pdf
jel to hi kvadrat o pripadnosti distribuciji? kolike su onda vjerojatnosti?
hvala


[Vrh]
Flame
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 08. 2009. (02:14:39)
Postovi: (53)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
19 = 23 - 4

PostPostano: 23:13 uto, 24. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[latex]a + b + c = n \\
a = 2(b+c)\\
b = c[/latex]

[latex]
\implies a = \frac{2n}{3},\quad b= \frac{n}{6},\quad c = \frac{n}{6}[/latex]

Vjerojatnost a priori:

[latex]X \sim \left( \begin{array}{ccc}
a & b & c\\
\frac{2}{3} & \frac{1}{6} &\frac{1}{6} \end{array} \right) [/latex]




Vjerojatnost a priori:



[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Vip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2007. (17:53:31)
Postovi: (8E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 13:57 sri, 25. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel bi mogao netko napisati kako riješiti 5.zad pod b), tj. što točno računam? Zašto gledamo t(n-2) ?
Hvala
Jel bi mogao netko napisati kako riješiti 5.zad pod b), tj. što točno računam? Zašto gledamo t(n-2) ?
Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:22 sri, 25. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Vip"]Jel bi mogao netko napisati kako riješiti 5.zad pod b), tj. što točno računam? Zašto gledamo t(n-2) ?
Hvala[/quote]

imaš na službenom šalabahteru formulu kod lin regresijskog modela one prve formule za konstrukciju pouzdanih intervala, koristiš onu za beta, samo to ti treba. beta kapica dobiš u a) dijelu, za beta uzmeš 0 (beta=lnb=ln1=0), i ovo dalje računaš...
Vip (napisa):
Jel bi mogao netko napisati kako riješiti 5.zad pod b), tj. što točno računam? Zašto gledamo t(n-2) ?
Hvala


imaš na službenom šalabahteru formulu kod lin regresijskog modela one prve formule za konstrukciju pouzdanih intervala, koristiš onu za beta, samo to ti treba. beta kapica dobiš u a) dijelu, za beta uzmeš 0 (beta=lnb=ln1=0), i ovo dalje računaš...


[Vrh]
Vip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2007. (17:53:31)
Postovi: (8E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 17:56 sri, 25. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

tako znam riješiti, mene zbunjuju službena rješenja jer u njima je izračunat t...
tako znam riješiti, mene zbunjuju službena rješenja jer u njima je izračunat t...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
komaPMF
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2007. (10:23:41)
Postovi: (E6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 8 - 13
Lokacija: Over the roof

PostPostano: 19:24 sri, 25. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

t=formula za p.i. za betu kad uvrstiš da je beta jednaka nuli
t=formula za p.i. za betu kad uvrstiš da je beta jednaka nuli



_________________
Granice mogućega možemo odrediti samo onda ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 1:08 čet, 26. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

je li netko zna ovaj 6.?

http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/stat/files/stat-0809-kol2.pdf
je li netko zna ovaj 6.?

http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/stat/files/stat-0809-kol2.pdf


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Statistika Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Stranica 3 / 8.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan