Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kraj civilizacije?
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 14:38 sri, 15. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="steelworker"]Joj, Krcko kaj mi radis. Ja zbog ovog tvog topica ozbiljno razmisljam da nikad ne kupim autic(naftni) i da zapnem na javni prijevoz i bic. I da sto manje koristim naftne proizvode, tak da bar malo pomognem tome da ne dodje do 4. svjetskog rata.[/quote]

:crazyeyes: :-s :sillyroll: :hehe: :crazy: [/quote]

:wacky:

[quote="krcko"][quote="steelworker"]2) Dodju svemirci i pobrisu nas ili nas pretvore u roblje i zauzmu zemlju radi resursa[/quote]

A mi njima [i]Potroslil smo vam svu naftu...[/i] :PP[/quote]

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

[quote="krcko"]Ovo s cevapima me malo brine. Ako ih alieni mogu jest, onda mogu jest i nas. A ima nas znatno vise od prasaca, telaca i ostale stoke krupnog zuba.[/quote]

Ma ako ce nam htjet dat svoju tehnologiju onda budu druzeljubivi. Pa valjda ce imati neki replikator.

.....

Bas bi bilo fora da su strasni osvajacki svemirci onak, visoki nama do koljena da ih mozemo zekat.
krcko (napisa):
steelworker (napisa):
Joj, Krcko kaj mi radis. Ja zbog ovog tvog topica ozbiljno razmisljam da nikad ne kupim autic(naftni) i da zapnem na javni prijevoz i bic. I da sto manje koristim naftne proizvode, tak da bar malo pomognem tome da ne dodje do 4. svjetskog rata.


#Crazy Eh? silly + roll Ovo je zabavno Danas sam lud(a)...


Tup, tup, tup,...

krcko (napisa):
steelworker (napisa):
2) Dodju svemirci i pobrisu nas ili nas pretvore u roblje i zauzmu zemlju radi resursa


A mi njima Potroslil smo vam svu naftu... Weeee-heeee!!!


Valjam se po podu od smijeha Valjam se po podu od smijeha Valjam se po podu od smijeha Valjam se po podu od smijeha Valjam se po podu od smijeha Valjam se po podu od smijeha Valjam se po podu od smijeha Valjam se po podu od smijeha Valjam se po podu od smijeha Valjam se po podu od smijeha

krcko (napisa):
Ovo s cevapima me malo brine. Ako ih alieni mogu jest, onda mogu jest i nas. A ima nas znatno vise od prasaca, telaca i ostale stoke krupnog zuba.


Ma ako ce nam htjet dat svoju tehnologiju onda budu druzeljubivi. Pa valjda ce imati neki replikator.

.....

Bas bi bilo fora da su strasni osvajacki svemirci onak, visoki nama do koljena da ih mozemo zekat.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Vincent Van Ear
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 08. 2004. (11:29:05)
Postovi: (175)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 14:40 sri, 15. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Ovo s cevapima me malo brine. Ako ih alieni mogu jest, onda mogu jest i nas. A ima nas znatno vise od prasaca, telaca i ostale stoke krupnog zuba. [/quote]

Možemo se samo nadati da će prvo sletjeti u Kinu jer tamo ima napretek i prasadi i ljudi…pa će onda nakon toga obilnog obroka nas ostale onako lijeno nabadati na laserske vilice čisto iz razonode jer će im trbusi biti siti,znate ono kad se dobro najedete janjetine a ono komadi mesa još zjape ispred vas,pa vam šteta bacit,pa onda vilicom nabadate i birkate hoću-neću.
E tako će nas kušati i ispljuvavati,ovisno o udovu kojeg su prožvakali bit će nam omogućeno uspješno bježanje prema gorovitoj Albaniji.

I naravno-samo vas tješim,kada netko prelazi tako dalek put zna strahovito ogladnjeti tako da osim što će nas sve izkonzumirati,obrstit će travu i drveća. :lol:
Citat:
Ovo s cevapima me malo brine. Ako ih alieni mogu jest, onda mogu jest i nas. A ima nas znatno vise od prasaca, telaca i ostale stoke krupnog zuba.


Možemo se samo nadati da će prvo sletjeti u Kinu jer tamo ima napretek i prasadi i ljudi…pa će onda nakon toga obilnog obroka nas ostale onako lijeno nabadati na laserske vilice čisto iz razonode jer će im trbusi biti siti,znate ono kad se dobro najedete janjetine a ono komadi mesa još zjape ispred vas,pa vam šteta bacit,pa onda vilicom nabadate i birkate hoću-neću.
E tako će nas kušati i ispljuvavati,ovisno o udovu kojeg su prožvakali bit će nam omogućeno uspješno bježanje prema gorovitoj Albaniji.

I naravno-samo vas tješim,kada netko prelazi tako dalek put zna strahovito ogladnjeti tako da osim što će nas sve izkonzumirati,obrstit će travu i drveća. Laughing



_________________
Samo sam jedan čovjek,
samo jedan pakao.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:48 sri, 15. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Ovo s cevapima me malo brine. [color=red]Ako ih alieni mogu jest, [b]onda mogu jest i nas[/b].[/color] A ima nas znatno vise od prasaca, telaca i ostale stoke krupnog zuba.[/quote]

Mislim da cu od sada studente gledati na potpuno drugaciji nacin... =P~ :twisted: :shock: :shocked!: :blueshock: ;) :verycool:
krcko (napisa):
Ovo s cevapima me malo brine. Ako ih alieni mogu jest, onda mogu jest i nas. A ima nas znatno vise od prasaca, telaca i ostale stoke krupnog zuba.


Mislim da cu od sada studente gledati na potpuno drugaciji nacin... Drool Twisted Evil Shocked #Shocked Disaster!!! Wink Very cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 16:41 sri, 15. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Mislim da cu od sada studente gledati na potpuno drugaciji nacin...[/quote]

Dok ih samo gledas je u redu :klopa:
vsego (napisa):
Mislim da cu od sada studente gledati na potpuno drugaciji nacin...


Dok ih samo gledas je u redu Dosli cevapi!!!!



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Blockflöte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2004. (17:04:46)
Postovi: (1AB)16
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 2
Lokacija: Zg

PostPostano: 22:49 sri, 15. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne da mi se quotat, pa ću se samo nadovezat.

Mislim valjda nas neće niko jest. To bi mi bilo malo prozaično, da dođu sa svom tom silnom tehnikom da bi skuhali ćušpajz od nas. Or would it...? Mislim, puno je lakše vjerovati da će nas uzeti kao intelektualno, dobro, radno-snažno roblje ili će nam pokrast gene'čki materijal pa se igrat s tim.

Steel, ovaj plan globalnog razvoja suradnje je tolko dobar da će ziher dopola biti ostvaren kad se pojavi potreba za tim, kao što je s većinom dobrih planova globalne suradnje, ja mislim...

Također, hvala na analizi vjerojatnosi, jer mi to ipak još nismo učili :)

Ovo je zakon zafrkavat se s tim. Također je zakon kad neko zaozbiljno uzme razmatrat mogućosti.

E, ali nije zakon kad ljudi počnu kategorizirati vanzemaljske rase koje su posjetile zemlju i krenu opisivati njihove načine djelovanja modelima koji su opisani u filozofskim razmatranjima mogućnosti, ranije spomenuto.

Bogtemazo ima siteova na kojima uredno ljudi stave cijelo rodoslovno stablo rase, otkud je, zašto je ovdje i koji su planovi za budunost(Da ne spomenem da se na iskonu relativno nedavno mgo nać link na site gdje možeš naručiti otmicu i to ful detaljno :lol: )

Tako, steel, po samo jednom takvom siteu su ti se sve mogućnosti ostvarile. Imaš greyeve, i to nekoliko vrsta, koji se kreću od totalno zlih, koji nas žele, ako ne pojest, onda pokorit ili preotet Zemlju, do onih koji dijele tehnologiju s nama, ne za pare, ni za čevape nego za političke ustupke. I onda ja mislim imaš ekipu s plejada koji su nekim čudom isti mi i ne žele se miješati u naše stvari, nego samo nadgledaju. Oni valjda mogu jest čvp.

Najgluplja stvar do koje sam negdje došao je da greyevi(to su oni mali odvratni s velikim očima) genetičkim inžinjeringom ubrzavaju evoluciju jetija :lol: :rotfl:

[quote="steel"]
Bas bi bilo fora da su strasni osvajacki svemirci onak, visoki nama do koljena da ih mozemo zekat.
[/quote]
But they are :)
Ne da mi se quotat, pa ću se samo nadovezat.

Mislim valjda nas neće niko jest. To bi mi bilo malo prozaično, da dođu sa svom tom silnom tehnikom da bi skuhali ćušpajz od nas. Or would it...? Mislim, puno je lakše vjerovati da će nas uzeti kao intelektualno, dobro, radno-snažno roblje ili će nam pokrast gene'čki materijal pa se igrat s tim.

Steel, ovaj plan globalnog razvoja suradnje je tolko dobar da će ziher dopola biti ostvaren kad se pojavi potreba za tim, kao što je s većinom dobrih planova globalne suradnje, ja mislim...

Također, hvala na analizi vjerojatnosi, jer mi to ipak još nismo učili Smile

Ovo je zakon zafrkavat se s tim. Također je zakon kad neko zaozbiljno uzme razmatrat mogućosti.

E, ali nije zakon kad ljudi počnu kategorizirati vanzemaljske rase koje su posjetile zemlju i krenu opisivati njihove načine djelovanja modelima koji su opisani u filozofskim razmatranjima mogućnosti, ranije spomenuto.

Bogtemazo ima siteova na kojima uredno ljudi stave cijelo rodoslovno stablo rase, otkud je, zašto je ovdje i koji su planovi za budunost(Da ne spomenem da se na iskonu relativno nedavno mgo nać link na site gdje možeš naručiti otmicu i to ful detaljno Laughing )

Tako, steel, po samo jednom takvom siteu su ti se sve mogućnosti ostvarile. Imaš greyeve, i to nekoliko vrsta, koji se kreću od totalno zlih, koji nas žele, ako ne pojest, onda pokorit ili preotet Zemlju, do onih koji dijele tehnologiju s nama, ne za pare, ni za čevape nego za političke ustupke. I onda ja mislim imaš ekipu s plejada koji su nekim čudom isti mi i ne žele se miješati u naše stvari, nego samo nadgledaju. Oni valjda mogu jest čvp.

Najgluplja stvar do koje sam negdje došao je da greyevi(to su oni mali odvratni s velikim očima) genetičkim inžinjeringom ubrzavaju evoluciju jetija Laughing Valjam se po podu od smijeha

steel (napisa):

Bas bi bilo fora da su strasni osvajacki svemirci onak, visoki nama do koljena da ih mozemo zekat.

But they are Smile



_________________
-山よ,山よ! 山は活きて居る!-
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:05 čet, 16. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Blockflöte"]To bi mi bilo malo prozaično, da dođu sa svom tom silnom tehnikom da bi skuhali ćušpajz od nas. Or would it...?[/quote]

Da si vidio mene i jednog prijatelja, svaki u svom autu, po kakvom smo vremenu isli na drugi kraj grada zbog jednih jedinih cevapa =P~ drugacije bi mislio... :shock:

Krcko, sad dolaze svjezi studenti... :klopa: :twisted:
Blockflöte (napisa):
To bi mi bilo malo prozaično, da dođu sa svom tom silnom tehnikom da bi skuhali ćušpajz od nas. Or would it...?


Da si vidio mene i jednog prijatelja, svaki u svom autu, po kakvom smo vremenu isli na drugi kraj grada zbog jednih jedinih cevapa Drool drugacije bi mislio... Shocked

Krcko, sad dolaze svjezi studenti... Dosli cevapi!!!! Twisted Evil



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blockflöte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2004. (17:04:46)
Postovi: (1AB)16
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 2
Lokacija: Zg

PostPostano: 1:17 čet, 16. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da se umilim i dodvorim te da izbjegnem sigurnu smrt...

:OT:

Toplo preporučam pečenjaru pod naslovom "Grana" u prečkom. Imaju jako dobre ćevape i toče Velebitsko pivo, koje je najbolje i jedino koje se smije uz ćevape jest. :amen:

Pit. Uz ćevape pit. :lol:

Ok, donekle mi je utješno da će netko savladati brzinu svjetlosti da od mene ne napravi ćušpajz, nego ćevape, jer obviously niko normalan ne ide daleko po ćušpajz...Najbliže tome je kad sam do bake išao po kuhani bakalar, ali to je bilo 40 minuta pješke, nipošto brzina svj...
Da se umilim i dodvorim te da izbjegnem sigurnu smrt...

Off-topic

Toplo preporučam pečenjaru pod naslovom "Grana" u prečkom. Imaju jako dobre ćevape i toče Velebitsko pivo, koje je najbolje i jedino koje se smije uz ćevape jest. Ajde, dosta vise...

Pit. Uz ćevape pit. Laughing

Ok, donekle mi je utješno da će netko savladati brzinu svjetlosti da od mene ne napravi ćušpajz, nego ćevape, jer obviously niko normalan ne ide daleko po ćušpajz...Najbliže tome je kad sam do bake išao po kuhani bakalar, ali to je bilo 40 minuta pješke, nipošto brzina svj...



_________________
-山よ,山よ! 山は活きて居る!-
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 1:21 čet, 16. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]A ima nas znatno vise od prasaca, telaca i ostale stoke krupnog zuba.[/quote]
Mislim da nas nema vise.

[url]http://www.gov.on.ca/OMAFRA/english/stats/livestock/index.html[/url]

Iz prilozenog se vidi da ima vise stoke, prasadi i ovaca u regiji Ontarija nego sto ima Kanadana...ali opet, kanadani su jako cudni..:lol:

[quote="vsego"]Da si vidio mene i jednog prijatelja, svaki u svom autu[/quote]
Vidis, zbog ljudi poput tebe i tvog prijatelja, nije niti cudo da nema nafte u svijetu. Nije vam palo na pamet da obojica sjednete u isti auto? :D :D :twisted: :D
krcko (napisa):
A ima nas znatno vise od prasaca, telaca i ostale stoke krupnog zuba.

Mislim da nas nema vise.

http://www.gov.on.ca/OMAFRA/english/stats/livestock/index.html

Iz prilozenog se vidi da ima vise stoke, prasadi i ovaca u regiji Ontarija nego sto ima Kanadana...ali opet, kanadani su jako cudni..Laughing

vsego (napisa):
Da si vidio mene i jednog prijatelja, svaki u svom autu

Vidis, zbog ljudi poput tebe i tvog prijatelja, nije niti cudo da nema nafte u svijetu. Nije vam palo na pamet da obojica sjednete u isti auto? Very Happy Very Happy Twisted Evil Very Happy



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:03 čet, 16. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"][quote="vsego"]Da si vidio mene i jednog prijatelja, svaki u svom autu[/quote]
Vidis, zbog ljudi poput tebe i tvog prijatelja, nije niti cudo da nema nafte u svijetu. Nije vam palo na pamet da obojica sjednete u isti auto? :D :D :twisted: :D[/quote]

Je, ali nakon cevapa smo isli svaki na svoju stranu, pa smo zakljucili da bi bilo neekonomicno da idemo s jednim autom, pa da se vracamo do drugog auta i onda svaki gdje treba... :PP

Znas, dovoljno smo skrti na benzin da mislimo na to. O:)

[color=#aaaaaa](A mozda nam se samo svidjalo utrkivati se na oko 10-20 km/h ;))[/color]

Krcko, jesi siguran da ce pisati "[i]Game over[/i]", a ne "[i]General protection fault[/i]"? :-k Ono, nebo i tako vec je plavo... :twisted: ;)
Lord Sirius (napisa):
vsego (napisa):
Da si vidio mene i jednog prijatelja, svaki u svom autu

Vidis, zbog ljudi poput tebe i tvog prijatelja, nije niti cudo da nema nafte u svijetu. Nije vam palo na pamet da obojica sjednete u isti auto? Very Happy Very Happy Twisted Evil Very Happy


Je, ali nakon cevapa smo isli svaki na svoju stranu, pa smo zakljucili da bi bilo neekonomicno da idemo s jednim autom, pa da se vracamo do drugog auta i onda svaki gdje treba... Weeee-heeee!!!

Znas, dovoljno smo skrti na benzin da mislimo na to. Angel

(A mozda nam se samo svidjalo utrkivati se na oko 10-20 km/h Wink)

Krcko, jesi siguran da ce pisati "Game over", a ne "General protection fault"? Think Ono, nebo i tako vec je plavo... Twisted Evil Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:50 čet, 16. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

E, a možda su svemirci vegetarijanci!

onda će bit sve OK...


jedino ak su vegani bit će belaja jer ćeukinuti MLIJEKO!!!!!!!!!

užas...

ako su vegani, objavit ćemo im rat!

će oni meni najbolje piće zabranit'! :evil:
E, a možda su svemirci vegetarijanci!

onda će bit sve OK...


jedino ak su vegani bit će belaja jer ćeukinuti MLIJEKO!!!!!!!!!

užas...

ako su vegani, objavit ćemo im rat!

će oni meni najbolje piće zabranit'! Evil or Very Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 16:17 čet, 16. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Blockflöte"]Također, hvala na analizi vjerojatnosi, jer mi to ipak još nismo učili :)[/quote]

A nije mi bas neka. Mislim da ta tri slucaja nisu jednako vjerojatna, jer sam uvjerenja da samo miroljubive kulture (mislim na cijeli ujedinjeni planet, a ne da velesila drzi u ropstvu ostatak planeta) daju uvjete za razvoj visokih tehnologija.

I da, cul sam za te site-ove, al ih nisam nekaj trazil, nije da me bas zanima.

[quote="Lord Sirius"]Iz prilozenog se vidi da ima vise stoke, prasadi i ovaca u regiji Ontarija nego sto ima Kanadana...ali opet, kanadani su jako cudni.. [/quote]

Zato si i sami u himni govore [i]Canada, oh (:doh:) Canada...[/i] :twisted:

Ma ja mislim da to sam Americhani isfuravaju da su Kanadjani cudni, isto kak Englezi isfuravaju skrtost Skota i [i]Frogginess[/i] Francuza...

[quote="Blockflöte"][quote="steelworker"]Bas bi bilo fora da su strasni osvajacki svemirci onak, visoki nama do koljena da ih mozemo zekat.[/quote]

But they are :)[/quote]

[color=gray](Uz svjestan rizik da cete me proglasiti za nasilnog manijaka)[/color] Ja bi da su svemirci miroljubivi i da su tak do koljena negdje i da su razvili neke [i]nano[/i] ili [i]piko[/i] [i]boot[/i]-ove koji im popravljaju slomljene kosti i iscasene zglobove i da su totalni [i]I like pleasure spikked with pain. And the pleasure is all mine...[/i] freakovi. I naravno, da se vole hrvati (zapravo BJJ, tak da im mogu trgati rucice i nozice :twisted: ). Jooooj to bi bilo zaaaaakon! Soral bi ih cijeli dan. I secer na kraju copit jednog za ruku i po drugima (onak kak to Obeliks radi...). :lol:

A moze i da ne osjecaju bol, ali to bi im bio manji fun. :( :wacky:

P.S. Naravno, prije hrvanja se treba zagrijati - igrati nogac s malim debeljuskastim svemicHima - kao loptama (naravno svemicHi bi bili manijaci kojima bi to bilo 8) i gurali bi se da dodju na red...). :pray:

................

I naravno ti mali debeljuskasti svemici koji bi obozavali da ja treniram na njima bi za svoju superJoznu tehnologiju imali bogatu matematiku. Teorije o kojima mi jos danas ni ne sanjamo... To bi bilo zanimljivo.

Jos bi bilo bolje da dodlju i vele "Bok ljudi, mi vam damo nasu tehnologiju ako vi nama objasnite taj dokaz Fermat-ovog TMa (the big one). I naravno, cevape."

Zapravo, kaj nije moguce da mi uspostavimo kontakt s nekom dalekom civilizacijom putem radio valova i samo komuniciramo i razmijenjujemo podatke, a onda s vremenom skupa razvijemo tehnologiju da dodjemo jedni do drugih i odemo na cevape. Vis, mi bi im pisali o cevapima i njima bi samo mogle curit sline dok ne razviju tehnologiju da dodju i probaju. :twisted:
Blockflöte (napisa):
Također, hvala na analizi vjerojatnosi, jer mi to ipak još nismo učili Smile


A nije mi bas neka. Mislim da ta tri slucaja nisu jednako vjerojatna, jer sam uvjerenja da samo miroljubive kulture (mislim na cijeli ujedinjeni planet, a ne da velesila drzi u ropstvu ostatak planeta) daju uvjete za razvoj visokih tehnologija.

I da, cul sam za te site-ove, al ih nisam nekaj trazil, nije da me bas zanima.

Lord Sirius (napisa):
Iz prilozenog se vidi da ima vise stoke, prasadi i ovaca u regiji Ontarija nego sto ima Kanadana...ali opet, kanadani su jako cudni..


Zato si i sami u himni govore Canada, oh (Joj, pa da!) Canada... Twisted Evil

Ma ja mislim da to sam Americhani isfuravaju da su Kanadjani cudni, isto kak Englezi isfuravaju skrtost Skota i Frogginess Francuza...

Blockflöte (napisa):
steelworker (napisa):
Bas bi bilo fora da su strasni osvajacki svemirci onak, visoki nama do koljena da ih mozemo zekat.


But they are Smile


(Uz svjestan rizik da cete me proglasiti za nasilnog manijaka) Ja bi da su svemirci miroljubivi i da su tak do koljena negdje i da su razvili neke nano ili piko boot-ove koji im popravljaju slomljene kosti i iscasene zglobove i da su totalni I like pleasure spikked with pain. And the pleasure is all mine... freakovi. I naravno, da se vole hrvati (zapravo BJJ, tak da im mogu trgati rucice i nozice Twisted Evil ). Jooooj to bi bilo zaaaaakon! Soral bi ih cijeli dan. I secer na kraju copit jednog za ruku i po drugima (onak kak to Obeliks radi...). Laughing

A moze i da ne osjecaju bol, ali to bi im bio manji fun. Sad Tup, tup, tup,...

P.S. Naravno, prije hrvanja se treba zagrijati - igrati nogac s malim debeljuskastim svemicHima - kao loptama (naravno svemicHi bi bili manijaci kojima bi to bilo Cool i gurali bi se da dodju na red...). Pray

................

I naravno ti mali debeljuskasti svemici koji bi obozavali da ja treniram na njima bi za svoju superJoznu tehnologiju imali bogatu matematiku. Teorije o kojima mi jos danas ni ne sanjamo... To bi bilo zanimljivo.

Jos bi bilo bolje da dodlju i vele "Bok ljudi, mi vam damo nasu tehnologiju ako vi nama objasnite taj dokaz Fermat-ovog TMa (the big one). I naravno, cevape."

Zapravo, kaj nije moguce da mi uspostavimo kontakt s nekom dalekom civilizacijom putem radio valova i samo komuniciramo i razmijenjujemo podatke, a onda s vremenom skupa razvijemo tehnologiju da dodjemo jedni do drugih i odemo na cevape. Vis, mi bi im pisali o cevapima i njima bi samo mogle curit sline dok ne razviju tehnologiju da dodju i probaju. Twisted Evil



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 16:28 čet, 16. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="vsego"]Mislim da cu od sada studente gledati na potpuno drugaciji nacin...[/quote]

Dok ih samo gledas je u redu :klopa:[/quote]

Kaj ako neki student/studentica ode na policiju i kaze nesto tipa:

[i]Asistent me je promatrao cijelo vrijeme i to nije bio obican pogled. Bio je to pogled kojim se gledaju oni - mali, smedji valjkasti komadici srece. Osjecao/la sam se kao cevap u masnoj lepinji i poceo/la sam plakati od silnog luka oko mene.

Morate ga zaustaviti! Imam nocne more. Nocas me je probudio ubod njegove cackalice...[/i]

:twisted: :lol: :wink:
krcko (napisa):
vsego (napisa):
Mislim da cu od sada studente gledati na potpuno drugaciji nacin...


Dok ih samo gledas je u redu Dosli cevapi!!!!


Kaj ako neki student/studentica ode na policiju i kaze nesto tipa:

Asistent me je promatrao cijelo vrijeme i to nije bio obican pogled. Bio je to pogled kojim se gledaju oni - mali, smedji valjkasti komadici srece. Osjecao/la sam se kao cevap u masnoj lepinji i poceo/la sam plakati od silnog luka oko mene.

Morate ga zaustaviti! Imam nocne more. Nocas me je probudio ubod njegove cackalice...


Twisted Evil Laughing Wink



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 23:15 čet, 16. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Je, ali nakon cevapa smo isli svaki na svoju stranu, pa smo zakljucili da bi bilo neekonomicno da idemo s jednim autom, pa da se vracamo do drugog auta i onda svaki gdje treba... :PP[/quote]
da, ali tako ste svejedno potrosili vise benzina nego da ste isli sa jednim autom tamo (umjesto sa dva) i sa jednim autom do drugog auta pa svaki gdje treba.
vsego (napisa):
Je, ali nakon cevapa smo isli svaki na svoju stranu, pa smo zakljucili da bi bilo neekonomicno da idemo s jednim autom, pa da se vracamo do drugog auta i onda svaki gdje treba... Weeee-heeee!!!

da, ali tako ste svejedno potrosili vise benzina nego da ste isli sa jednim autom tamo (umjesto sa dva) i sa jednim autom do drugog auta pa svaki gdje treba.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:04 pet, 17. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"][quote="vsego"]Je, ali nakon cevapa smo isli svaki na svoju stranu, pa smo zakljucili da bi bilo neekonomicno da idemo s jednim autom, pa da se vracamo do drugog auta i onda svaki gdje treba... :PP[/quote]
da, ali tako ste svejedno potrosili vise benzina nego da ste isli sa jednim autom tamo (umjesto sa dva) i sa jednim autom do drugog auta pa svaki gdje treba.[/quote]

Ne bash. :? Trebali bi se vracati na Brdo, pa opet svejedno dolje i onda dalje... :roll: Vjeruj mi, ne bi bilo bolje... ;)

[b]Back on topic:[/b] [url=http://members.aol.com/mpwright9/oil.html]ovdje[/url] tvrde da nam je ostalo nafte za jos 35 godina. :shock: Ode nafta prije nego meni istekne vozacka! :cry:

Procijenjene rezerve nafte mozete vidjeti [url=http://www.mapsofworld.com/world-top-ten/world-top-ten-oil-reserves-countries-map.html]ovdje[/url]. :)

Kome se dalje cita... [url=http://power.about.com/od/oildepletion/]clicky[/url] ;)
Lord Sirius (napisa):
vsego (napisa):
Je, ali nakon cevapa smo isli svaki na svoju stranu, pa smo zakljucili da bi bilo neekonomicno da idemo s jednim autom, pa da se vracamo do drugog auta i onda svaki gdje treba... Weeee-heeee!!!

da, ali tako ste svejedno potrosili vise benzina nego da ste isli sa jednim autom tamo (umjesto sa dva) i sa jednim autom do drugog auta pa svaki gdje treba.


Ne bash. Confused Trebali bi se vracati na Brdo, pa opet svejedno dolje i onda dalje... Rolling Eyes Vjeruj mi, ne bi bilo bolje... Wink

Back on topic: ovdje tvrde da nam je ostalo nafte za jos 35 godina. Shocked Ode nafta prije nego meni istekne vozacka! Crying or Very sad

Procijenjene rezerve nafte mozete vidjeti ovdje. Smile

Kome se dalje cita... clicky Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blockflöte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2004. (17:04:46)
Postovi: (1AB)16
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 2
Lokacija: Zg

PostPostano: 0:21 pet, 17. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steel"]
[Agresivni ispad]
[/quote]

Ali ja mislim da imaš plišanih igračaka za kupit koje isto tako izgledaju i možeš im većinu opisanih stvari radit...

A vjerojatno, ako se proizvođač potrudio, proizvodit će zvukove pritom...mada ne znam jesi li baš na to ciljao :) :twisted:

A što se tiče nasilja, bilo bi ful zanimljivo vidjeti šta bi svi silni rasisti rekli i kak bi se naši dragi mili skinsi ponašali kad bi se moralo živjet u suživotu s alienima. Kaj bi šorali male debeljuškaste po parkićima...
To bi sve bilo ful zanimljivo i puno incidenata :)

Kaj se tiče inih siteova, svim forumašima preporučam za dosadnih dana da se prošeću do takvih mjesata i dobro se nasmiju.

Pitanje malo više on topic: ako nestane nafte, nestat će i većine resursa za proizvodnju plastičnih polimera, right? Zna li itko kakve su uoće alternative materijala za lkučišta naše elektronike?
steel (napisa):

[Agresivni ispad]


Ali ja mislim da imaš plišanih igračaka za kupit koje isto tako izgledaju i možeš im većinu opisanih stvari radit...

A vjerojatno, ako se proizvođač potrudio, proizvodit će zvukove pritom...mada ne znam jesi li baš na to ciljao Smile Twisted Evil

A što se tiče nasilja, bilo bi ful zanimljivo vidjeti šta bi svi silni rasisti rekli i kak bi se naši dragi mili skinsi ponašali kad bi se moralo živjet u suživotu s alienima. Kaj bi šorali male debeljuškaste po parkićima...
To bi sve bilo ful zanimljivo i puno incidenata Smile

Kaj se tiče inih siteova, svim forumašima preporučam za dosadnih dana da se prošeću do takvih mjesata i dobro se nasmiju.

Pitanje malo više on topic: ako nestane nafte, nestat će i većine resursa za proizvodnju plastičnih polimera, right? Zna li itko kakve su uoće alternative materijala za lkučišta naše elektronike?



_________________
-山よ,山よ! 山は活きて居る!-
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 6:51 pet, 17. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

drvo i metal....
drvo i metal....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 19:42 pet, 17. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mLijekO"]drvo i metal....[/quote]
a kada sve šume posječemo, i necemo vise biti u mogucnosti održavati vatru koju smo zapalili da bi obrađivali metal?
mLijekO (napisa):
drvo i metal....

a kada sve šume posječemo, i necemo vise biti u mogucnosti održavati vatru koju smo zapalili da bi obrađivali metal?



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Blockflöte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2004. (17:04:46)
Postovi: (1AB)16
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 2
Lokacija: Zg

PostPostano: 2:15 sub, 18. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mramor, kamen i željezo :)

Kad posječemo svu drvad, onda će konačno ljudska rasa počet izumirat malo i svest ćemo se na nomadske lovačke skupine koje će na nivou pećinskog života čekati da se Zemlja obnovi i nasartu nova stabla i onda će se iz pepela naše civilizacije izdići nova i bolja ljudska vrsta koja će vladati svemirom dok ne iscrpe sve resurse...
Mramor, kamen i željezo Smile

Kad posječemo svu drvad, onda će konačno ljudska rasa počet izumirat malo i svest ćemo se na nomadske lovačke skupine koje će na nivou pećinskog života čekati da se Zemlja obnovi i nasartu nova stabla i onda će se iz pepela naše civilizacije izdići nova i bolja ljudska vrsta koja će vladati svemirom dok ne iscrpe sve resurse...



_________________
-山よ,山よ! 山は活きて居る!-
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
divERgenT
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (17:41:15)
Postovi: (4B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Tu negdje

PostPostano: 3:22 uto, 21. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Mislim da cu od sada studente gledati na potpuno drugaciji nacin... [/quote]

[quote="krcko"]Dok ih samo gledas je u redu
[/quote]
[quote]Krcko, sad dolaze svjezi studenti... [/quote]
Alloo BOLAN, malo smo nastrani
[quote="steelworker"]
Kaj ako neki student/studentica ode na policiju i kaze nesto tipa:

[i]Asistent me je promatrao cijelo vrijeme i to nije bio obican pogled. Bio je to pogled kojim se gledaju oni - mali, smedji valjkasti komadici srece. Osjecao/la sam se kao cevap u masnoj lepinji i poceo/la sam plakati od silnog luka oko mene.

Morate ga zaustaviti! Imam nocne more. Nocas me je probudio ubod njegove cackalice...[/i]

:twisted: :lol: :wink:[/quote]

A mozd murija cita ovaj forum i zatvori fax prije pocetka semestra, i asistenti ne vide studente, dobro to se nece desit murija nema net..
al Pazi mozda se okrene prica i studenti pocnu cudno promatrat asistente, aa, zamisli samo ustede vremena, s jednim mozgom nekog asistenta koliko bi pameti probavio, nema vise zuljanja guzice 4,5,6 godina, josh ak copish nekog doktora, dva rucka i vecera i geijalac si :twisted:
vsego (napisa):
Mislim da cu od sada studente gledati na potpuno drugaciji nacin...


krcko (napisa):
Dok ih samo gledas je u redu

Citat:
Krcko, sad dolaze svjezi studenti...

Alloo BOLAN, malo smo nastrani
steelworker (napisa):

Kaj ako neki student/studentica ode na policiju i kaze nesto tipa:

Asistent me je promatrao cijelo vrijeme i to nije bio obican pogled. Bio je to pogled kojim se gledaju oni - mali, smedji valjkasti komadici srece. Osjecao/la sam se kao cevap u masnoj lepinji i poceo/la sam plakati od silnog luka oko mene.

Morate ga zaustaviti! Imam nocne more. Nocas me je probudio ubod njegove cackalice...


Twisted Evil Laughing Wink


A mozd murija cita ovaj forum i zatvori fax prije pocetka semestra, i asistenti ne vide studente, dobro to se nece desit murija nema net..
al Pazi mozda se okrene prica i studenti pocnu cudno promatrat asistente, aa, zamisli samo ustede vremena, s jednim mozgom nekog asistenta koliko bi pameti probavio, nema vise zuljanja guzice 4,5,6 godina, josh ak copish nekog doktora, dva rucka i vecera i geijalac si Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 10:57 uto, 21. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="divERgenT"]al Pazi mozda se okrene prica i studenti pocnu cudno promatrat asistente, aa, zamisli samo ustede vremena, s jednim mozgom nekog asistenta koliko bi pameti probavio, nema vise zuljanja guzice 4,5,6 godina, josh ak copish nekog doktora, dva rucka i vecera i geijalac si :twisted:[/quote]

Sad si ga stvarno pretjerao. Doktora matematike ne bi ni pas s maslom probavio :lol:
divERgenT (napisa):
al Pazi mozda se okrene prica i studenti pocnu cudno promatrat asistente, aa, zamisli samo ustede vremena, s jednim mozgom nekog asistenta koliko bi pameti probavio, nema vise zuljanja guzice 4,5,6 godina, josh ak copish nekog doktora, dva rucka i vecera i geijalac si Twisted Evil


Sad si ga stvarno pretjerao. Doktora matematike ne bi ni pas s maslom probavio Laughing



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Stranica 3 / 8.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan