Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

gej prajd?
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 18:12 pon, 30. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

:lol: E,dudo, ti nisi normalan.. :lol:
Laughing E,dudo, ti nisi normalan.. Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
megnut inc.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2003. (23:23:30)
Postovi: (21)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: zagreb, hrvatska, balkan-ili-blizu, europa, planeta zamlja

PostPostano: 18:46 pon, 30. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Megnute, nisam odgovarala na većinu tvojih pitanja jer su flamerska. [/quote]

ok, mozes to i tako gledat. meni se nije ucinilo da nest flejmam, iako mi je bilo tesko ostati ozbiljan pri odgovaranju na neke stvari, priznajem.


Nisam se htjela opet upuštati u beskonačne rasprave.

[quote]Pretpostavimo da Bog ne postoji. Onda vjerojatno niti vrag ne postoji. A onda ne postoji niti život poslije života. onda i ne postoje duhovi. A koliko je od vas zazivalo duhove?[/quote]

pa da nas bude strah, jer smo bili DJECA, jer smo se igrali... uostalom to nema ama bas nikakve veze s bogom (to i crkvica kaze, mislim).

[quote]osim toga nekoliko se homoseksualaca obratilo jednom svećeniku egzorcistu za pomoć i prilikom istjerivanja odnosno molitve otklinjanja, saznali su da je to neki homoseksualni demon. Nakon molitve otklinjanja više nisu bili homoseksualci. [/quote]

di se moze nac tog demona da me opsjedne po potrebi? kad vidim ono nekog zgodjusnog tipa? to bi bilo bas kul. daj molim te saznaj nesto vise o njemu pa cu ga na prvom sljedecem tulumu zazvat.

nevjerojatno.
Citat:
Megnute, nisam odgovarala na većinu tvojih pitanja jer su flamerska.


ok, mozes to i tako gledat. meni se nije ucinilo da nest flejmam, iako mi je bilo tesko ostati ozbiljan pri odgovaranju na neke stvari, priznajem.


Nisam se htjela opet upuštati u beskonačne rasprave.

Citat:
Pretpostavimo da Bog ne postoji. Onda vjerojatno niti vrag ne postoji. A onda ne postoji niti život poslije života. onda i ne postoje duhovi. A koliko je od vas zazivalo duhove?


pa da nas bude strah, jer smo bili DJECA, jer smo se igrali... uostalom to nema ama bas nikakve veze s bogom (to i crkvica kaze, mislim).

Citat:
osim toga nekoliko se homoseksualaca obratilo jednom svećeniku egzorcistu za pomoć i prilikom istjerivanja odnosno molitve otklinjanja, saznali su da je to neki homoseksualni demon. Nakon molitve otklinjanja više nisu bili homoseksualci.


di se moze nac tog demona da me opsjedne po potrebi? kad vidim ono nekog zgodjusnog tipa? to bi bilo bas kul. daj molim te saznaj nesto vise o njemu pa cu ga na prvom sljedecem tulumu zazvat.

nevjerojatno.



_________________
Military intelligence is a contradiction in terms.
-------------Groucho Marx------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 20:19 pon, 30. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="megnut inc."]
pa da nas bude strah, jer smo bili DJECA, jer smo se igrali... uostalom to nema ama bas nikakve veze s bogom (to i crkvica kaze, mislim).

di se moze nac tog demona da me opsjedne po potrebi? kad vidim ono nekog zgodjusnog tipa? to bi bilo bas kul. daj molim te saznaj nesto vise o njemu pa cu ga na prvom sljedecem tulumu zazvat.

nevjerojatno.[/quote]

Ima to veze s Bogom... pitaj one ljude koji su imali problema s raznim zvukovima u stanu, kojime se svašta pričinjavalo, i to nije prošlo sve dok nisu shvatili da je početak u sasvim bezazlenom zazivanju duhova prije mnogo godina i dok nisu izmolili nad njima molitvu otklinjanja. Znam da nevjerojatno zvuči, znam da mislite da su to bajke za malu djecu, ali kada upoznate osobu koja je to prošla, onda ćete vjerovati. I ja sam mislila da su to priče. Dok nisam vidjela promijenu svojim očima.
megnut inc. (napisa):

pa da nas bude strah, jer smo bili DJECA, jer smo se igrali... uostalom to nema ama bas nikakve veze s bogom (to i crkvica kaze, mislim).

di se moze nac tog demona da me opsjedne po potrebi? kad vidim ono nekog zgodjusnog tipa? to bi bilo bas kul. daj molim te saznaj nesto vise o njemu pa cu ga na prvom sljedecem tulumu zazvat.

nevjerojatno.


Ima to veze s Bogom... pitaj one ljude koji su imali problema s raznim zvukovima u stanu, kojime se svašta pričinjavalo, i to nije prošlo sve dok nisu shvatili da je početak u sasvim bezazlenom zazivanju duhova prije mnogo godina i dok nisu izmolili nad njima molitvu otklinjanja. Znam da nevjerojatno zvuči, znam da mislite da su to bajke za malu djecu, ali kada upoznate osobu koja je to prošla, onda ćete vjerovati. I ja sam mislila da su to priče. Dok nisam vidjela promijenu svojim očima.



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
megnut inc.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2003. (23:23:30)
Postovi: (21)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: zagreb, hrvatska, balkan-ili-blizu, europa, planeta zamlja

PostPostano: 23:03 pon, 30. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote] Znam da nevjerojatno zvuči, znam da mislite da su to bajke za malu djecu, ali kada upoznate osobu koja je to prošla, onda ćete vjerovati. I ja sam mislila da su to priče. Dok nisam vidjela promijenu svojim očima.[/quote]

mene je isto neki dan tip uvjeravao da fakat vise necu htjeti ni piti ni pusiti ni seksat se nakon sto iskusim transcedentalnu meditaciju. ok, mozda. al NECU.
isto tako, omiljeni primjer mog profesora, tisuce ljudi se svakog dana kunu da neka koznata mjesina nije/je (ovisno o poziciji) presla neku zamisljenu liniju. i oni stvarno vjeruju da to jesu/nisu vidjeli. spremni su se zakunut na to. al ne mogu i jedni i drugi bit u pravu. mislim da je slicna stvar s ovim. vjeruj, ja necu. bio sam vec dosta vjerovao.
Citat:
Znam da nevjerojatno zvuči, znam da mislite da su to bajke za malu djecu, ali kada upoznate osobu koja je to prošla, onda ćete vjerovati. I ja sam mislila da su to priče. Dok nisam vidjela promijenu svojim očima.


mene je isto neki dan tip uvjeravao da fakat vise necu htjeti ni piti ni pusiti ni seksat se nakon sto iskusim transcedentalnu meditaciju. ok, mozda. al NECU.
isto tako, omiljeni primjer mog profesora, tisuce ljudi se svakog dana kunu da neka koznata mjesina nije/je (ovisno o poziciji) presla neku zamisljenu liniju. i oni stvarno vjeruju da to jesu/nisu vidjeli. spremni su se zakunut na to. al ne mogu i jedni i drugi bit u pravu. mislim da je slicna stvar s ovim. vjeruj, ja necu. bio sam vec dosta vjerovao.



_________________
Military intelligence is a contradiction in terms.
-------------Groucho Marx------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:16 pon, 30. 6. 2003    Naslov: Re: moj je tridest i sedam Citirajte i odgovorite

[quote="dudo"][color=red]ok. dosta.
sad ja.[/color][/quote]

O, kuku nama... :twisted:

[quote="dudo"][color=red][size=18]37%!!
samo!!![/size]
pa ja sam se nadao da cu imat [b][u]parsto[/u][/b]...
bezveze.
mislio sad da ce bar ona pitanja "jesam se ljubio s frajerom u usta s jezikom" ucinit svoje ali nisu.
ni fantazije... nista!
test je fakat srot.
nadjite mi neki na kojem sam ful gej![/color][/quote]

Admin tu d reskju... [url]http://degiorgi.math.hr/~vsego/phun/gay.php[/url]
(Disklejmer: ovo je samo za dudu/duda/kakogod ;))

[quote="dudo"][color=red]danas sam jeo filanu papriku.
bila je jako fina.
morao sam to podijeliti s nekim.[/color][/quote]

Imas pravo, ovo je otislo full off-topic.

[b]People, tema nisu crkva, duhovi, demoni, vjestice, paprika,... Mozda da si otvorite novi topic, a ovdje se drzite gay-rasprave?[/b]

Just a suggestion... :roll:

[b]Opaska Ivancici[/b] (tema, duhovi): nisam nikad prizivao nista [b]bas zato jer ne vjerujem u duhove[/b]. Inace, rado bih jednog malog, slatkog poltergajsta za po doma. I ovo nije ruganje, ja bih to fakat htio...

Oni koji u to vjeruju tvrde da uglavnom nisu nasilni, a i da znaju biti korisni. A uglavnom plase goste... Daklem , [b]jako su korisni[/b]. :twisted:
dudo (napisa):
ok. dosta.
sad ja.


O, kuku nama... Twisted Evil

dudo (napisa):
37%!!
samo!!!

pa ja sam se nadao da cu imat parsto...
bezveze.
mislio sad da ce bar ona pitanja "jesam se ljubio s frajerom u usta s jezikom" ucinit svoje ali nisu.
ni fantazije... nista!
test je fakat srot.
nadjite mi neki na kojem sam ful gej!


Admin tu d reskju... http://degiorgi.math.hr/~vsego/phun/gay.php
(Disklejmer: ovo je samo za dudu/duda/kakogod Wink)

dudo (napisa):
danas sam jeo filanu papriku.
bila je jako fina.
morao sam to podijeliti s nekim.


Imas pravo, ovo je otislo full off-topic.

People, tema nisu crkva, duhovi, demoni, vjestice, paprika,... Mozda da si otvorite novi topic, a ovdje se drzite gay-rasprave?

Just a suggestion... Rolling Eyes

Opaska Ivancici (tema, duhovi): nisam nikad prizivao nista bas zato jer ne vjerujem u duhove. Inace, rado bih jednog malog, slatkog poltergajsta za po doma. I ovo nije ruganje, ja bih to fakat htio...

Oni koji u to vjeruju tvrde da uglavnom nisu nasilni, a i da znaju biti korisni. A uglavnom plase goste... Daklem , jako su korisni. Twisted Evil



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike


Zadnja promjena: vsego; 15:08 pon, 5. 9. 2005; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:17 pon, 30. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]<cut>I ja sam mislila da su to priče. Dok nisam vidjela promijenu svojim očima.[/quote]

ovo zvuci kao jos jedna losa reklama na Nov@ tv :evil:

cuj, ja sam imala zvukove u glavi, mislila sam da sam poludila, razmisljala o tome da odem psihijatru, pricala sa mamom o tome (koja je med. sestra i radi u struci, pa ono, covjek ocekuje nes pametno, no nije imala ideje)
i to je bilo intenzivno mjesecima i onda stalo, i par godina poslije se pojavilo na kratko

trick was:
imala sam problema sa sluhom, i bila na dvije operacije, i nakon toga vise tih glasova u glavi nije bilo, no to nisam povezivala jedno s drugim, nije mi palo na pamet
da bi mama jednom dosla doma i pricala kak joj je jedna pacijentica rekla kako je imala isti problem kao i ja i isto je imala problem sa sluhom i da joj je neki doc. rekao da je to povezano

toliko o reklamama.... :twisted:

sto se homosex. demona tice... ono, nema sanse da ti povjerujem, a jos manje da je nekakvo 'istjerivanje djevla' pomoglo
ma cak i da nadjes ljude koji ce se zaklinjati da su oni ti...

oladi malo sa takvim bajkama.... od sodome i gomore si dosla do istjerivanja demona... sto je sljedece? inkvizicija? ah, ne, to smo prosli...

iz mene su htjeli istjerivat djavla... :evil: i vodit me na pravi put... i sto sve ne.... :evil:

sto se tebe Ivancice tice, ti nastupas i na ovom topicu flejmerski, prikrivajuci se iza biblije i inih stvari te tvrdeci kako si ti jedina u pravu, a mi ostali 'ovce zavedene na krivi put' :PP etc etc etc...
a vise ni ne pamtim koliko si odgovora presutila.... ni ne trudim se...
votever...
rasprava je beskorisna, tema je bila gay pride (za one koji ne znaju prosao je jako dobro, navodno i bez incidenata) a sada je presla na to da ivancica uvjerava (vise manje) ljude da je u pravu (hmmm... otkud li mi je to vec poznato... :roll:) i samo je pitanje posta kada ce preci u raspravu o pohanim zechevima...
[img]http://www.cmar-net.org/phpBB/images/smiles/lalala.gif[/img]

njah, i to je bolje od ovoga
Ivančica (napisa):
<cut>I ja sam mislila da su to priče. Dok nisam vidjela promijenu svojim očima.


ovo zvuci kao jos jedna losa reklama na Nov@ tv Evil or Very Mad

cuj, ja sam imala zvukove u glavi, mislila sam da sam poludila, razmisljala o tome da odem psihijatru, pricala sa mamom o tome (koja je med. sestra i radi u struci, pa ono, covjek ocekuje nes pametno, no nije imala ideje)
i to je bilo intenzivno mjesecima i onda stalo, i par godina poslije se pojavilo na kratko

trick was:
imala sam problema sa sluhom, i bila na dvije operacije, i nakon toga vise tih glasova u glavi nije bilo, no to nisam povezivala jedno s drugim, nije mi palo na pamet
da bi mama jednom dosla doma i pricala kak joj je jedna pacijentica rekla kako je imala isti problem kao i ja i isto je imala problem sa sluhom i da joj je neki doc. rekao da je to povezano

toliko o reklamama.... Twisted Evil

sto se homosex. demona tice... ono, nema sanse da ti povjerujem, a jos manje da je nekakvo 'istjerivanje djevla' pomoglo
ma cak i da nadjes ljude koji ce se zaklinjati da su oni ti...

oladi malo sa takvim bajkama.... od sodome i gomore si dosla do istjerivanja demona... sto je sljedece? inkvizicija? ah, ne, to smo prosli...

iz mene su htjeli istjerivat djavla... Evil or Very Mad i vodit me na pravi put... i sto sve ne.... Evil or Very Mad

sto se tebe Ivancice tice, ti nastupas i na ovom topicu flejmerski, prikrivajuci se iza biblije i inih stvari te tvrdeci kako si ti jedina u pravu, a mi ostali 'ovce zavedene na krivi put' Weeee-heeee!!! etc etc etc...
a vise ni ne pamtim koliko si odgovora presutila.... ni ne trudim se...
votever...
rasprava je beskorisna, tema je bila gay pride (za one koji ne znaju prosao je jako dobro, navodno i bez incidenata) a sada je presla na to da ivancica uvjerava (vise manje) ljude da je u pravu (hmmm... otkud li mi je to vec poznato... Rolling Eyes) i samo je pitanje posta kada ce preci u raspravu o pohanim zechevima...


njah, i to je bolje od ovoga



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 0:30 uto, 1. 7. 2003    Naslov: moj je 31 Citirajte i odgovorite

[quote="dudo"][color=red]
steel, kolki je tvoj?
:D
[/color][/quote][color=black]Moj je mali.
[size=18]Samo 31% ![/size]
Osam posto ispod prosjeka. AAAAA! Dobro da mi nisu napisali da sam Đizus.

Ali najbolje mi je bilo kada kliknem ono na kraju testa i čekam da vidim koliki sam gay, a oni mi puknu ovu sliku
[img]http://www.thespark.com/graphics/frank_talk.gif[/img]

Mislim, hrvači. A ja si mislim, pa kak ste pogodili...

Ima premalo tih pitanja jel sam se valjao sa hot-body-muškarcima po podu, pipao ih, tuširao se gol s njima (ovo sad velim ko da ja nisam jedan od njih :lol: :lol: :lol: ), ulazio u minijaturne saune (naravno gol) s njima i te spike. Kaj te to ne pitaju malo više. Nije fer. I one slike [i]žena[/i] na kraju, mislim odmah sam vidjel koje jesu žene (tj. koja je), a koje nisu (a i logiku po kojoj su stavljali te slike sam odmah skužil, hmm... baš su je mogli bolje sakrit, hmm... a možda sam ja trebal otić na milijunaša... :lol: ).

I još jedna stvar! [size=18][b]Ono s WET dreams-ovima. E da, to mi je najbolje[/b][/size], a ovo s hrvačima poslije toga. Baš su mi super ljudi (po postotku vjerojatnosti, recimo da sam gledal one >= 78% ) koji su me sanjali, i ja sam njih wet sanjal... :D HA,HA,HA! Uf, kak sam otvoren. ... Tko su oni? Sam si vi mislite, ja vam neću reć. Valjda buju oni znali, makar ne čitaju baš svi (tj. sve) ovaj forum, ali kaj ćeš.

E da, kaj ti je to s burazom Dud? Pa manji mu je od mog? Moraš poraditi na tome! :lol:[/color] :lol:
dudo (napisa):

steel, kolki je tvoj?
Very Happy
Moj je mali.
Samo 31% !
Osam posto ispod prosjeka. AAAAA! Dobro da mi nisu napisali da sam Đizus.

Ali najbolje mi je bilo kada kliknem ono na kraju testa i čekam da vidim koliki sam gay, a oni mi puknu ovu sliku


Mislim, hrvači. A ja si mislim, pa kak ste pogodili...

Ima premalo tih pitanja jel sam se valjao sa hot-body-muškarcima po podu, pipao ih, tuširao se gol s njima (ovo sad velim ko da ja nisam jedan od njih Laughing Laughing Laughing ), ulazio u minijaturne saune (naravno gol) s njima i te spike. Kaj te to ne pitaju malo više. Nije fer. I one slike žena na kraju, mislim odmah sam vidjel koje jesu žene (tj. koja je), a koje nisu (a i logiku po kojoj su stavljali te slike sam odmah skužil, hmm... baš su je mogli bolje sakrit, hmm... a možda sam ja trebal otić na milijunaša... Laughing ).

I još jedna stvar! Ono s WET dreams-ovima. E da, to mi je najbolje, a ovo s hrvačima poslije toga. Baš su mi super ljudi (po postotku vjerojatnosti, recimo da sam gledal one >= 78% ) koji su me sanjali, i ja sam njih wet sanjal... Very Happy HA,HA,HA! Uf, kak sam otvoren. ... Tko su oni? Sam si vi mislite, ja vam neću reć. Valjda buju oni znali, makar ne čitaju baš svi (tj. sve) ovaj forum, ali kaj ćeš.

E da, kaj ti je to s burazom Dud? Pa manji mu je od mog? Moraš poraditi na tome! Laughing
Laughing



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies


Zadnja promjena: steelworker; 1:03 uto, 1. 7. 2003; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 0:58 uto, 1. 7. 2003    Naslov: Re: moj je tridest i sedam Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"](Disklejmer: ovo je samo za dudu/duda/kakogod ;))[/quote][color=black]Šteta, i ja bi voljel da mi ovo napiše za ozbać:[/color]
[quote="Gay test za dudu"]
šn, ti si 1719% gay! Bravo![/quote][color=black]BTW, ja si volim mislit da je Dudo muški (to sam nekak zaključil iz svih trenutaka provedenih u bildanju s njim, hrvanju, pipanju i ostalom... :lol: ), pa ga tak i dekliniram (akuzativ -> nastavak [i]a[/i]).[/color][quote="Tinčica"]Steel, preburno braniš nekatolike za nekoga tko smatra da Bog ne postoji. Ako tvrdiš da ne postoji, kaj se onda uzrujavaš?
Ja vjerujem da postoji i ponašam se i ponašat ću se u skladu sa svojom savjesti, i pokušat ću ju iz dana u dan izgrađivati sve više i više, a ti i ostali radite po svom. Tako i onako, kada dođe kraj, saznat ćemo tko je bio u pravu. Onda možemo nastaviti raspravu.[/quote][color=black]Ja branim to što nam vi(ne svi, ti i slični) katolici govorite da smo manje vrijedni jer nemamo ista uvjerenja kao i vi.
A mislim, pogledaj si kak bahato nastupaš, evo tu kaj sam ti quotal gore. Al viš da nećeš pustiti druge da rade po svome nego bi im nametala ono kaj ti misliš da je najbolje (iskorjenit gay ljude, ...)[/color][quote="Tinčica"]Pretpostavimo da Bog ne postoji. Onda vjerojatno niti vrag ne postoji. A onda ne postoji niti život poslije života. onda i ne postoje duhovi. A koliko je od vas zazivalo duhove?
Zašto, kad ne postoje?[/quote][color=black]Nikad. Gledal sam onaj crtić sa duhićem i Ghost Busterse. To mi je najbliže duhovima.
Kaj ti misliš, da su svi nekatolici (i nebudisti, nemuslimani,... tj. ovi tu kod nas nekatolici(ajmo gledat tu epsilon okolinu :lol: )) odmah neki štovatelji đavla, zazivaju duhove... Daj odrasti.[/color][quote="Tinčica"]osim toga nekoliko se homoseksualaca obratilo jednom svećeniku egzorcistu za pomoć i prilikom istjerivanja odnosno molitve otklinjanja, saznali su da je to neki homoseksualni demon. Nakon molitve otklinjanja više nisu bili homoseksualci.
Vjerujte ako želite.[/quote][color=black]Osim toga nekoliko se žena ispovjedilo inkvizitorima i priznalo im da su vještice. Rulja iz [i]MPFC-Holy Grail[/i]: [/color][color=red]She's a witch! Burn her! Burn her![/color]
vsego (napisa):
(Disklejmer: ovo je samo za dudu/duda/kakogod Wink)
Šteta, i ja bi voljel da mi ovo napiše za ozbać:
Gay test za dudu (napisa):

šn, ti si 1719% gay! Bravo!
BTW, ja si volim mislit da je Dudo muški (to sam nekak zaključil iz svih trenutaka provedenih u bildanju s njim, hrvanju, pipanju i ostalom... Laughing ), pa ga tak i dekliniram (akuzativ → nastavak a).
Tinčica (napisa):
Steel, preburno braniš nekatolike za nekoga tko smatra da Bog ne postoji. Ako tvrdiš da ne postoji, kaj se onda uzrujavaš?
Ja vjerujem da postoji i ponašam se i ponašat ću se u skladu sa svojom savjesti, i pokušat ću ju iz dana u dan izgrađivati sve više i više, a ti i ostali radite po svom. Tako i onako, kada dođe kraj, saznat ćemo tko je bio u pravu. Onda možemo nastaviti raspravu.
Ja branim to što nam vi(ne svi, ti i slični) katolici govorite da smo manje vrijedni jer nemamo ista uvjerenja kao i vi.
A mislim, pogledaj si kak bahato nastupaš, evo tu kaj sam ti quotal gore. Al viš da nećeš pustiti druge da rade po svome nego bi im nametala ono kaj ti misliš da je najbolje (iskorjenit gay ljude, ...)
Tinčica (napisa):
Pretpostavimo da Bog ne postoji. Onda vjerojatno niti vrag ne postoji. A onda ne postoji niti život poslije života. onda i ne postoje duhovi. A koliko je od vas zazivalo duhove?
Zašto, kad ne postoje?
Nikad. Gledal sam onaj crtić sa duhićem i Ghost Busterse. To mi je najbliže duhovima.
Kaj ti misliš, da su svi nekatolici (i nebudisti, nemuslimani,... tj. ovi tu kod nas nekatolici(ajmo gledat tu epsilon okolinu Laughing )) odmah neki štovatelji đavla, zazivaju duhove... Daj odrasti.
Tinčica (napisa):
osim toga nekoliko se homoseksualaca obratilo jednom svećeniku egzorcistu za pomoć i prilikom istjerivanja odnosno molitve otklinjanja, saznali su da je to neki homoseksualni demon. Nakon molitve otklinjanja više nisu bili homoseksualci.
Vjerujte ako želite.
Osim toga nekoliko se žena ispovjedilo inkvizitorima i priznalo im da su vještice. Rulja iz MPFC-Holy Grail: She's a witch! Burn her! Burn her!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 1:06 uto, 1. 7. 2003    Naslov: ISPRAFAK IPRAFAK!!!! Citirajte i odgovorite

[color=red]
zahvaljujuci predragom :bow: adminu :bow:
na temelju puno iscrpnijeg, poptunijeg, inteligentije osmisljenog testa koji mnogo vise uzima u obzir osobnost i proslost testisa (il kak se vec zove osoba koja rjesava test), njegov karakter te ukus i okus
MORAM SVECANO IZJAVITI....
[size=22] DA SAM 1719% GEJ
I DA IMAM NAJVECEG NA FORUMU!!! HA HAAA!!!
[/size]
[size=18]ne pokusavajte ovo kod kuce!
(ljepo pise da je samo za mene)
[/size]
eto. ici cu sretan spavat...
moram priznat da je ovo bilo najljepse sto mi je ikad ijedan :bow: admin :bow: napravio...
potpuno razumijem steela kad koristi :bow:
i treba!

nemam vise nis pametno za rec, pa za promjenu ni necu.
osim ovog: :P
:* rei

(nadam se da si musko inace ode reputancija) :D
(1719% covjece, pa znas ti kolki je to...)
[/color]

zahvaljujuci predragom I bow before you adminu I bow before you
na temelju puno iscrpnijeg, poptunijeg, inteligentije osmisljenog testa koji mnogo vise uzima u obzir osobnost i proslost testisa (il kak se vec zove osoba koja rjesava test), njegov karakter te ukus i okus
MORAM SVECANO IZJAVITI....
DA SAM 1719% GEJ
I DA IMAM NAJVECEG NA FORUMU!!! HA HAAA!!!

ne pokusavajte ovo kod kuce!
(ljepo pise da je samo za mene)

eto. ici cu sretan spavat...
moram priznat da je ovo bilo najljepse sto mi je ikad ijedan I bow before you admin I bow before you napravio...
potpuno razumijem steela kad koristi I bow before you
i treba!

nemam vise nis pametno za rec, pa za promjenu ni necu.
osim ovog: Razz
Kiss rei

(nadam se da si musko inace ode reputancija) Very Happy
(1719% covjece, pa znas ti kolki je to...)



_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 10:26 uto, 1. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eto da vam javim: 31% sam gey
Eto da vam javim: 31% sam gey



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
anamari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2003. (13:05:12)
Postovi: (E1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 6
Lokacija: Here, there, everywhere...

PostPostano: 11:39 uto, 1. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

U potpunosti podrzavam gej prajd. Naravno, malo mi je cudno vidjeti dvoje istog spola kako se grle i ljube na cesti, ali smatram da je to samo stvar navike i da je normalno da su mi stvari s kojima se gotovo nikad ne susrecem cudne. Zato podrzavam njihovu borbu. Ako se heteroseksualci mogu drzat za ruke i ljubit po cesti, zasto ne bi i oni.

Sto se tice promiskuitete, biti homo ne znaci biti promiskuitetan. Homoseksualci traze da se na njihove veze pocne gledati kao na ozbiljne veze, a valjda brak nije promiskuitetan. Meni bar nije.

Sto se tice rimokatolicke crkve, kakve veze crkva ima s icijim stavom o homoseksualizmu? Glupo mi je skrivati svoje stavove iza stavova crkve. Jer ona moze biti u krivu. Pokazalo se.

Sto se tice boga, vjerujem u istog. Bas onog rimokatolickog. I prilicno sam sigurna da moj bog nema ama bas nista protiv homoseksualaca. Stovise, oni su mu zasigurno jos drazi od nekih njegovih heteroseksualnih vjernika koji su tako netolerantni. A i sigurno shvaca da nije bas lako biti homo danas, i cijeni njihov trud. To sto pise u Bibliji, to je pisao covjek, a poznato je kako mi volimo tjerati vodu na svoj mlin. A da o tumacenjima i ne govorim.

I nemam nista protiv drugih religija, niti protiv onih koji smatraju da bog ne postoji.

Nadam se da ce proci zakon o kakvom-takvom ozakonjenju homo veza. Jer ljubav, nebitno o tome koji su njeni protagonisti, uvijek treba cijeniti i priznavati.
U potpunosti podrzavam gej prajd. Naravno, malo mi je cudno vidjeti dvoje istog spola kako se grle i ljube na cesti, ali smatram da je to samo stvar navike i da je normalno da su mi stvari s kojima se gotovo nikad ne susrecem cudne. Zato podrzavam njihovu borbu. Ako se heteroseksualci mogu drzat za ruke i ljubit po cesti, zasto ne bi i oni.

Sto se tice promiskuitete, biti homo ne znaci biti promiskuitetan. Homoseksualci traze da se na njihove veze pocne gledati kao na ozbiljne veze, a valjda brak nije promiskuitetan. Meni bar nije.

Sto se tice rimokatolicke crkve, kakve veze crkva ima s icijim stavom o homoseksualizmu? Glupo mi je skrivati svoje stavove iza stavova crkve. Jer ona moze biti u krivu. Pokazalo se.

Sto se tice boga, vjerujem u istog. Bas onog rimokatolickog. I prilicno sam sigurna da moj bog nema ama bas nista protiv homoseksualaca. Stovise, oni su mu zasigurno jos drazi od nekih njegovih heteroseksualnih vjernika koji su tako netolerantni. A i sigurno shvaca da nije bas lako biti homo danas, i cijeni njihov trud. To sto pise u Bibliji, to je pisao covjek, a poznato je kako mi volimo tjerati vodu na svoj mlin. A da o tumacenjima i ne govorim.

I nemam nista protiv drugih religija, niti protiv onih koji smatraju da bog ne postoji.

Nadam se da ce proci zakon o kakvom-takvom ozakonjenju homo veza. Jer ljubav, nebitno o tome koji su njeni protagonisti, uvijek treba cijeniti i priznavati.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
megnut inc.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2003. (23:23:30)
Postovi: (21)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: zagreb, hrvatska, balkan-ili-blizu, europa, planeta zamlja

PostPostano: 13:32 uto, 1. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anamari"]U potpunosti podrzavam gej prajd. Naravno, malo mi je cudno vidjeti dvoje istog spola kako se grle i ljube na cesti, ali smatram da je to samo stvar navike i da je normalno da su mi stvari s kojima se gotovo nikad ne susrecem cudne. Zato podrzavam njihovu borbu. Ako se heteroseksualci mogu drzat za ruke i ljubit po cesti, zasto ne bi i oni.

Sto se tice promiskuitete, biti homo ne znaci biti promiskuitetan. Homoseksualci traze da se na njihove veze pocne gledati kao na ozbiljne veze, a valjda brak nije promiskuitetan. Meni bar nije.

Sto se tice rimokatolicke crkve, kakve veze crkva ima s icijim stavom o homoseksualizmu? Glupo mi je skrivati svoje stavove iza stavova crkve. Jer ona moze biti u krivu. Pokazalo se.

Sto se tice boga, vjerujem u istog. Bas onog rimokatolickog. I prilicno sam sigurna da moj bog nema ama bas nista protiv homoseksualaca. Stovise, oni su mu zasigurno jos drazi od nekih njegovih heteroseksualnih vjernika koji su tako netolerantni. A i sigurno shvaca da nije bas lako biti homo danas, i cijeni njihov trud. To sto pise u Bibliji, to je pisao covjek, a poznato je kako mi volimo tjerati vodu na svoj mlin. A da o tumacenjima i ne govorim.

I nemam nista protiv drugih religija, niti protiv onih koji smatraju da bog ne postoji.

Nadam se da ce proci zakon o kakvom-takvom ozakonjenju homo veza. Jer ljubav, nebitno o tome koji su njeni protagonisti, uvijek treba cijeniti i priznavati.[/quote]

lijepo receno. :D
anamari (napisa):
U potpunosti podrzavam gej prajd. Naravno, malo mi je cudno vidjeti dvoje istog spola kako se grle i ljube na cesti, ali smatram da je to samo stvar navike i da je normalno da su mi stvari s kojima se gotovo nikad ne susrecem cudne. Zato podrzavam njihovu borbu. Ako se heteroseksualci mogu drzat za ruke i ljubit po cesti, zasto ne bi i oni.

Sto se tice promiskuitete, biti homo ne znaci biti promiskuitetan. Homoseksualci traze da se na njihove veze pocne gledati kao na ozbiljne veze, a valjda brak nije promiskuitetan. Meni bar nije.

Sto se tice rimokatolicke crkve, kakve veze crkva ima s icijim stavom o homoseksualizmu? Glupo mi je skrivati svoje stavove iza stavova crkve. Jer ona moze biti u krivu. Pokazalo se.

Sto se tice boga, vjerujem u istog. Bas onog rimokatolickog. I prilicno sam sigurna da moj bog nema ama bas nista protiv homoseksualaca. Stovise, oni su mu zasigurno jos drazi od nekih njegovih heteroseksualnih vjernika koji su tako netolerantni. A i sigurno shvaca da nije bas lako biti homo danas, i cijeni njihov trud. To sto pise u Bibliji, to je pisao covjek, a poznato je kako mi volimo tjerati vodu na svoj mlin. A da o tumacenjima i ne govorim.

I nemam nista protiv drugih religija, niti protiv onih koji smatraju da bog ne postoji.

Nadam se da ce proci zakon o kakvom-takvom ozakonjenju homo veza. Jer ljubav, nebitno o tome koji su njeni protagonisti, uvijek treba cijeniti i priznavati.


lijepo receno. Very Happy



_________________
Military intelligence is a contradiction in terms.
-------------Groucho Marx------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 15:13 uto, 1. 7. 2003    Naslov: nesto mi je palo na pamet... Citirajte i odgovorite

[color=red]
gej prajd...
i tu sad fali jedna rijec...
[size=18] turnir!!!!!!!!![/size]
ili gay K-1!!!!!!!!!!
onda bi se zapravo mogli BORIT za svoja prava!!!
ili za sta se vec bore.
mogli bi imati i svoje negej predstavnike koji bi se takodjer mogli borit. ma bitno je da se bori! tko se ne bori, ne cini proljece! i ne upada sam u nju! ni u njega, sto se toga tice!
dobro, razmislite si o tom.
za sljedeču godinu.
gej prajd turnir. moze muski protiv zemskih, mislim da je to posteno.
sn, za tebe znam da se slazes... :P
evo, vec nas je dvojica...jos dvije zemskijnje i to je to.
mozete si povest i HOMOSEKXUALNOG DEMONA da mu pokazem ko je sef sa svojih [size=20]1719%[/size] vidjet cemo mi tu tko ce tkoga i tko ce kome... jer ima ona stara narodna TKO CE KOME AKO NECE, HOCE! i jaje se drzim.
molim sve zainteresirane za turnir da mi se jave. ovo je za ozbach.
danas pusa u neko jako posebno mjesto
:cmok:

[/color]

gej prajd...
i tu sad fali jedna rijec...
turnir!!!!!!!!!
ili gay K-1!!!!!!!!!!
onda bi se zapravo mogli BORIT za svoja prava!!!
ili za sta se vec bore.
mogli bi imati i svoje negej predstavnike koji bi se takodjer mogli borit. ma bitno je da se bori! tko se ne bori, ne cini proljece! i ne upada sam u nju! ni u njega, sto se toga tice!
dobro, razmislite si o tom.
za sljedeču godinu.
gej prajd turnir. moze muski protiv zemskih, mislim da je to posteno.
sn, za tebe znam da se slazes... Razz
evo, vec nas je dvojica...jos dvije zemskijnje i to je to.
mozete si povest i HOMOSEKXUALNOG DEMONA da mu pokazem ko je sef sa svojih 1719% vidjet cemo mi tu tko ce tkoga i tko ce kome... jer ima ona stara narodna TKO CE KOME AKO NECE, HOCE! i jaje se drzim.
molim sve zainteresirane za turnir da mi se jave. ovo je za ozbach.
danas pusa u neko jako posebno mjesto
Cmok!




_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
color
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 04. 2003. (16:09:57)
Postovi: (AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:00 uto, 1. 7. 2003    Naslov: Re: nesto mi je palo na pamet... Citirajte i odgovorite

[quote="dudo"][color=red]
jer ima ona stara narodna TKO CE KOME AKO NECE, HOCE! i jaje se drzim.
molim sve zainteresirane za turnir da mi se jave. ovo je za ozbach.
danas pusa u neko jako posebno mjesto
:cmok:
[/color][/quote]
:lol: :lol:
dudo (napisa):

jer ima ona stara narodna TKO CE KOME AKO NECE, HOCE! i jaje se drzim.
molim sve zainteresirane za turnir da mi se jave. ovo je za ozbach.
danas pusa u neko jako posebno mjesto
Cmok!

Laughing Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:30 uto, 1. 7. 2003    Naslov: Re: nesto mi je palo na pamet... Citirajte i odgovorite

[quote="dudo"][color=red]
evo, vec nas je dvojica...jos dvije zemskijnje i to je to.
[/color][/quote]

Ne znam koliko bi bilo ok da se i ja upustim u borbu s vama obzirom da sam svega 30% ...ali vjerojatno sam se kavalficirala na osnovu wet dreams about you :lol: :lol: :lol: ili celicanjem

Inace, kaj se same teme tice - nemam apsolutno nista protiv homo, podrzavam ih i smatram da je jedan od osnovnih cimbenika ljudske slobode [b]pravo na izbor[/b] - pa tko smo mi da to nekome uskratimo ili o tome sudimo
dudo (napisa):

evo, vec nas je dvojica...jos dvije zemskijnje i to je to.


Ne znam koliko bi bilo ok da se i ja upustim u borbu s vama obzirom da sam svega 30% ...ali vjerojatno sam se kavalficirala na osnovu wet dreams about you Laughing Laughing Laughing ili celicanjem

Inace, kaj se same teme tice - nemam apsolutno nista protiv homo, podrzavam ih i smatram da je jedan od osnovnih cimbenika ljudske slobode pravo na izbor - pa tko smo mi da to nekome uskratimo ili o tome sudimo


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 22:02 uto, 1. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Upravo tako Astrea. Ali onda i ja imam pravo tražiti ne gledanje takvih ljudi na ulici kao nešto sasvim normalno, što za mene nije. U ime izbora onda i ja mogu hodati apsolutno gola po ulici i tražiti da se ljudi ne zgražaju (ili dive :lol:). Ma, ne branim ja njima egzistenciju, ali se zalažem za svoju slobodu da ih ne gledam kako se hvataju.

Anamari, taj tvoj bog, znaš, postoji samo jedan Bog... to što si ti napisala, to je tvoj doživljaj njega. To je u redu. To je zapravo i pohvalno, jer ga doživljavaš.
Što se tiče heteroseksualaca na cesti, meni baš i nije ugodno gledati parove kako se gnjave na javnom mjestu... to je slična stvar. Takve stvari su intima, a intima je nešto prekrasno, sve dok ostaje između dvoje ljudi, pa bili oni dva muška ili različitog spola.
Upravo tako Astrea. Ali onda i ja imam pravo tražiti ne gledanje takvih ljudi na ulici kao nešto sasvim normalno, što za mene nije. U ime izbora onda i ja mogu hodati apsolutno gola po ulici i tražiti da se ljudi ne zgražaju (ili dive Laughing). Ma, ne branim ja njima egzistenciju, ali se zalažem za svoju slobodu da ih ne gledam kako se hvataju.

Anamari, taj tvoj bog, znaš, postoji samo jedan Bog... to što si ti napisala, to je tvoj doživljaj njega. To je u redu. To je zapravo i pohvalno, jer ga doživljavaš.
Što se tiče heteroseksualaca na cesti, meni baš i nije ugodno gledati parove kako se gnjave na javnom mjestu... to je slična stvar. Takve stvari su intima, a intima je nešto prekrasno, sve dok ostaje između dvoje ljudi, pa bili oni dva muška ili različitog spola.



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 22:11 uto, 1. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

joj sta ste svi zapeli...pustite ih da disu, i oni su ljudi......to je isto ko da mene neko mrzi sto sam matematicar....za vecinu ljudi koje poznajem studij matematike je perverzija, misle da sam freak, ali me ipak postuju...daklem.....don't judge, because one day, thou might get judged by the person u judged before!
joj sta ste svi zapeli...pustite ih da disu, i oni su ljudi......to je isto ko da mene neko mrzi sto sam matematicar....za vecinu ljudi koje poznajem studij matematike je perverzija, misle da sam freak, ali me ipak postuju...daklem.....don't judge, because one day, thou might get judged by the person u judged before!



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 22:21 uto, 1. 7. 2003    Naslov: i cigani su ljudi...al zene, cuj sori, al to ipak ne bi islo Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]Takve stvari su intima, a intima je nešto prekrasno, sve dok ostaje između dvoje ljudi, pa bili oni dva muška ili različitog spola.[/quote]
[color=red]imas pravo!
intima koja je ostala izmedju dvije ZENE je fakat degutantna!
i zato svi to zelimo gledati!
al samo da bude manje degutantno...
htio sam samo reci da mi je recenica super. mislim, nije ni do koljena [size=18]HOMOSEKSUALNOM DEMONU(!!!!!!!!!)[/size]
al ipak... moze proc.

volim bit na krivom mjestu u pravo vrijeme i obrnuto :P

nemam inspiraciju kamo da vam uputim pusu...
neka svatko zamisli neko lijepo mjesto gdje se osjeca spokojno...


SAD!!!
:cmok:
[/color]
Ivančica (napisa):
Takve stvari su intima, a intima je nešto prekrasno, sve dok ostaje između dvoje ljudi, pa bili oni dva muška ili različitog spola.

imas pravo!
intima koja je ostala izmedju dvije ZENE je fakat degutantna!
i zato svi to zelimo gledati!
al samo da bude manje degutantno...
htio sam samo reci da mi je recenica super. mislim, nije ni do koljena HOMOSEKSUALNOM DEMONU(!!!!!!!!!)
al ipak... moze proc.

volim bit na krivom mjestu u pravo vrijeme i obrnuto Razz

nemam inspiraciju kamo da vam uputim pusu...
neka svatko zamisli neko lijepo mjesto gdje se osjeca spokojno...


SAD!!!
Cmok!



_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 2:23 sri, 2. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]Upravo tako Astrea. Ali onda i ja imam pravo tražiti ne gledanje takvih ljudi na ulici kao nešto sasvim normalno, što za mene nije. U ime izbora onda i ja mogu hodati apsolutno gola po ulici i tražiti da se ljudi ne zgražaju (ili dive :lol:). Ma, ne branim ja njima egzistenciju, ali se zalažem za svoju slobodu da ih ne gledam kako se hvataju.[/quote][color=black][b]Pa nemoj ih gledat onda, tolko samokontrole valjda imaš.[/b] A ne odmah tražit da oni nestanu sa ulica. Ja isto ne bi voljel gledat neke stvari i ljudi, ali ne mislim zato da te ljude treba maknuti odsvuda. Imaju pravo bit na ulici, a ja imam dosta samokontrole da ih ne gledam, ak mi smeta.[/color]

[quote="Ivančica"]Što se tiče heteroseksualaca na cesti, meni baš i nije ugodno gledati parove kako se gnjave na javnom mjestu... to je slična stvar. Takve stvari su intima, a intima je nešto prekrasno, sve dok ostaje između dvoje ljudi, pa bili oni dva muška ili različitog spola.[/quote][color=black][b]Pa nemoj ih gledat onda, tolko samokontrole valjda imaš.[/b] Mislim opet žališ svoju volju nametati drugima, kužiš to je glavni problem, stalno očeš drugima odredit kak se trebaju ponašat.[/color]

[quote="Dudo The 1719% Gay Demon"][color=red]gej prajd...
i tu sad fali jedna rijec...
turnir!!!!!!!!!
ili gay K-1!!!!!!!!!!
onda bi se zapravo mogli BORIT za svoja prava!!!
ili za sta se vec bore.
mogli bi imati i svoje negej predstavnike koji bi se takodjer mogli borit. ma bitno je da se bori! tko se ne bori, ne cini proljece! i ne upada sam u nju! ni u njega, sto se toga tice!
dobro, razmislite si o tom.
za sljedeču godinu.
gej prajd turnir. moze muski protiv zemskih, mislim da je to posteno.
sn, za tebe znam da se slazes...
evo, vec nas je dvojica...jos dvije zemskijnje i to je to.[/color][/quote][color=black]Yup! Turnir => Šn se slaže
Samo kaj ja ne bi K1, ja Ultimate fight, tak da se možemo valjati po podu :lol:
I znam pravo mjesto! Na Zrinjevcu (pokraj povorke), tam u paviljonu. Baza mu je pravilni (do na neku točnost) osmerokut. Jeee! K'o na UFC-u.[/color]

[quote="Astrea The Wet Dreamerses"]Ne znam koliko bi bilo ok da se i ja upustim u borbu s vama obzirom da sam svega 30% ...ali vjerojatno sam se kavalficirala na osnovu wet dreams about you :lol: :lol: :lol: ili celicanjem[/quote][color=black]Pa ja sam samo 31%. [b]Moraš se upustit![/b] I da jesi kvalificirala si se! :lol: :lol: :lol:[/color]
Ivančica (napisa):
Upravo tako Astrea. Ali onda i ja imam pravo tražiti ne gledanje takvih ljudi na ulici kao nešto sasvim normalno, što za mene nije. U ime izbora onda i ja mogu hodati apsolutno gola po ulici i tražiti da se ljudi ne zgražaju (ili dive Laughing). Ma, ne branim ja njima egzistenciju, ali se zalažem za svoju slobodu da ih ne gledam kako se hvataju.
Pa nemoj ih gledat onda, tolko samokontrole valjda imaš. A ne odmah tražit da oni nestanu sa ulica. Ja isto ne bi voljel gledat neke stvari i ljudi, ali ne mislim zato da te ljude treba maknuti odsvuda. Imaju pravo bit na ulici, a ja imam dosta samokontrole da ih ne gledam, ak mi smeta.

Ivančica (napisa):
Što se tiče heteroseksualaca na cesti, meni baš i nije ugodno gledati parove kako se gnjave na javnom mjestu... to je slična stvar. Takve stvari su intima, a intima je nešto prekrasno, sve dok ostaje između dvoje ljudi, pa bili oni dva muška ili različitog spola.
Pa nemoj ih gledat onda, tolko samokontrole valjda imaš. Mislim opet žališ svoju volju nametati drugima, kužiš to je glavni problem, stalno očeš drugima odredit kak se trebaju ponašat.

Dudo The 1719% Gay Demon (napisa):
gej prajd...
i tu sad fali jedna rijec...
turnir!!!!!!!!!
ili gay K-1!!!!!!!!!!
onda bi se zapravo mogli BORIT za svoja prava!!!
ili za sta se vec bore.
mogli bi imati i svoje negej predstavnike koji bi se takodjer mogli borit. ma bitno je da se bori! tko se ne bori, ne cini proljece! i ne upada sam u nju! ni u njega, sto se toga tice!
dobro, razmislite si o tom.
za sljedeču godinu.
gej prajd turnir. moze muski protiv zemskih, mislim da je to posteno.
sn, za tebe znam da se slazes...
evo, vec nas je dvojica...jos dvije zemskijnje i to je to.
Yup! Turnir ⇒ Šn se slaže
Samo kaj ja ne bi K1, ja Ultimate fight, tak da se možemo valjati po podu Laughing
I znam pravo mjesto! Na Zrinjevcu (pokraj povorke), tam u paviljonu. Baza mu je pravilni (do na neku točnost) osmerokut. Jeee! K'o na UFC-u.


Astrea The Wet Dreamerses (napisa):
Ne znam koliko bi bilo ok da se i ja upustim u borbu s vama obzirom da sam svega 30% ...ali vjerojatno sam se kavalficirala na osnovu wet dreams about you Laughing Laughing Laughing ili celicanjem
Pa ja sam samo 31%. Moraš se upustit! I da jesi kvalificirala si se! Laughing Laughing Laughing



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 7:53 sri, 2. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"][color=black]Pa ja sam samo 31%. [b]Moraš se upustit![/b] I da jesi kvalificirala si se! :lol: :lol: :lol:[/color][/quote][color=red]cuj, ne bi htio ispast neki pravopisni demon,al mislim da ti se ove zadnje dvije rijec pisu spojeno. pazi samo na plave iksice koji su neka pravopisna anomalija... valjda postoji neki demon pravopisne anomalije...ako tko zna molitvu otklinjanja, slobodno mi je pisne u pm...[/color]
steelworker (napisa):
Pa ja sam samo 31%. Moraš se upustit! I da jesi kvalificirala si se! Laughing Laughing Laughing
cuj, ne bi htio ispast neki pravopisni demon,al mislim da ti se ove zadnje dvije rijec pisu spojeno. pazi samo na plave iksice koji su neka pravopisna anomalija... valjda postoji neki demon pravopisne anomalije...ako tko zna molitvu otklinjanja, slobodno mi je pisne u pm...



_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Stranica 3 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan