Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

download na faxu?
Idite na Prethodno  1, 2, 3
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 14:29 ned, 2. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Nesi"]hocemo li prije kontaktiranja provesti ankteu da se vidi koliko je uopce ljudi zainteresirano za to, ili uzimamo zdravo za gotovo da je stvar u redu, i da poslije mozemo samo napisati obavijest da postoji przilica u tom i tom praktikumu na tom i tom stroju[/quote]
Cemu? Ovdje je vec nekoliko ljudi izrazilo tu zelju i to postovima, a ne pollom. A Steel je rekao da ce ju kontaktirati, pa neka to i napravi.... :)[/quote]

a recimo da troje ljudi koji zele przilicu od cca 1000 studenata... mi i nije neki omjer
iako... kako se stvar na nasem faxu odvijaju... cak i je....

imas pravo... ako ljudi zele przilicu, treba im probati omoguciti...
vjerujem da ce puno vise ljudi koristiti przilicu nego sto bi ih se izjasnilo da ju zele....

[quote="vsego"][quote="Nesi"]dodatak:
ako ze primjeti neka nepravilnost u radu demosa:
npr, vi ste htjeli da vam naprzi novu verziju nekog programa kojeg ste skinuli sa neta (bio free ili trial) i rekao je da nema vremena, a onda se igrao na kompu, ili sebi przio ilegalne stvari - takvog demosa treba bez pogovora prijaviti da ga se sankcionira....[/quote]

Ta mogucnost postoji cak i na Forumu ([url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=879]ovdje[/url]), ali bas nije zazivjela (115 citanja, a ni jedan reply! :shock:). Studenti i dalje prigovaraju po hodnicima, ali ne zele cak ni "polujavno", a kamo li onako kako bi trebali: [i]face to face[/i] sa sefovima demosa.... :([/quote]

gle, ovo sto se odnosi na przilicu se ipak moze drugacije rijesiti
malo je tesko generalno odrediti kada je demos 'zgrijesio' i treba imati argumente, dokaze i slicno
ovo sto sam ja navela bi se moglo dogoditi i mislim da nije problem napisati 'taj i taj demos je tog i tog dana u toliko i toliko sati odbio meni naprziti to i to, i nastavio je igrati sah/surfati netom/rekao mi je nek se nosim.... '
ili nesto slicno.... ili kako god da vec bude....

ovo sa przilicom je malo konkretnija stvar

a i inace, mislim da ce s vremenom ljudi se ipak usuditi reci nesto protiv demosa
a mislim, oni su samo studenti, kao i ostali.... nisu nedodirljivi, i ako ne rade posao kak spada, za koji su ponesto i placeni, onda ih treba ukinuti i staviti nove demose... simple.....

[quote="vsego"]P.S. Slazem se da razgovarate s nekom fotokopiraonom. Bilo bi komplicirano ici na "svoju" kopirku. Ja sam prvi post na tu temu napisao vise kao primjer "to bi se moglo ovako", a manje kao prijedlog da fakat kupujete fotokopirku.... 8)[/quote]

ofkors...
ja samo predlozih kako to bezbolnije realizirati.... :)
vsego (napisa):
Nesi (napisa):
hocemo li prije kontaktiranja provesti ankteu da se vidi koliko je uopce ljudi zainteresirano za to, ili uzimamo zdravo za gotovo da je stvar u redu, i da poslije mozemo samo napisati obavijest da postoji przilica u tom i tom praktikumu na tom i tom stroju

Cemu? Ovdje je vec nekoliko ljudi izrazilo tu zelju i to postovima, a ne pollom. A Steel je rekao da ce ju kontaktirati, pa neka to i napravi.... Smile


a recimo da troje ljudi koji zele przilicu od cca 1000 studenata... mi i nije neki omjer
iako... kako se stvar na nasem faxu odvijaju... cak i je....

imas pravo... ako ljudi zele przilicu, treba im probati omoguciti...
vjerujem da ce puno vise ljudi koristiti przilicu nego sto bi ih se izjasnilo da ju zele....

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
dodatak:
ako ze primjeti neka nepravilnost u radu demosa:
npr, vi ste htjeli da vam naprzi novu verziju nekog programa kojeg ste skinuli sa neta (bio free ili trial) i rekao je da nema vremena, a onda se igrao na kompu, ili sebi przio ilegalne stvari - takvog demosa treba bez pogovora prijaviti da ga se sankcionira....


Ta mogucnost postoji cak i na Forumu (ovdje), ali bas nije zazivjela (115 citanja, a ni jedan reply! Shocked). Studenti i dalje prigovaraju po hodnicima, ali ne zele cak ni "polujavno", a kamo li onako kako bi trebali: face to face sa sefovima demosa.... Sad


gle, ovo sto se odnosi na przilicu se ipak moze drugacije rijesiti
malo je tesko generalno odrediti kada je demos 'zgrijesio' i treba imati argumente, dokaze i slicno
ovo sto sam ja navela bi se moglo dogoditi i mislim da nije problem napisati 'taj i taj demos je tog i tog dana u toliko i toliko sati odbio meni naprziti to i to, i nastavio je igrati sah/surfati netom/rekao mi je nek se nosim.... '
ili nesto slicno.... ili kako god da vec bude....

ovo sa przilicom je malo konkretnija stvar

a i inace, mislim da ce s vremenom ljudi se ipak usuditi reci nesto protiv demosa
a mislim, oni su samo studenti, kao i ostali.... nisu nedodirljivi, i ako ne rade posao kak spada, za koji su ponesto i placeni, onda ih treba ukinuti i staviti nove demose... simple.....

vsego (napisa):
P.S. Slazem se da razgovarate s nekom fotokopiraonom. Bilo bi komplicirano ici na "svoju" kopirku. Ja sam prvi post na tu temu napisao vise kao primjer "to bi se moglo ovako", a manje kao prijedlog da fakat kupujete fotokopirku.... Cool


ofkors...
ja samo predlozih kako to bezbolnije realizirati.... Smile



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prox
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 06. 05. 2003. (20:26:58)
Postovi: (3B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:00 ned, 2. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"][quote="Prox"]E, pa to je odlicna ideja Prox je happy [/quote]
Zasto Prox prica o sebi u 3. licu (osobi)?[/quote]
Prox se uzivio u 40 000 milja pod morem... opet :!: :lol:

[quote="steelworker"][quote="anamari"]I onda na kraju, tko zeli kontaktirati studentsku predstavnicu u RC-u?[/quote]Bum ja.[/quote]
Alja Steel :P

[quote="vsego"]To vam se ne radi tako! Treba se naci 1719 studenata s pajserima, uletiti u neki ducan i preuzeti przilicu....[/quote]
Ja imam pajser :P Kada krecemo po przilicu :?:
A mislim kada vec tak masovno idemo.. mogli bi jos koj forumaski izlet napraviti :idea:

Sto se price o "studentskoj" fotokopirki tice...
[quote="Nesi"]1. ionako bi placali za odrzavanje, za papir i za toner
2. netko treba stroj odrzavati, a u toj kopiraoni vec racunaju s time, mi sami bi morali to organizirati (a to kosta)
3. ako njima odnesete na kopiranje, manje stvar su vam sigurno gotove za sutradan (ili kako se dogovorite i ovisno kakvu guzvu imaju), da sami kopiramo, prvo treba doci na red, pa to skopirati = gubite svoje vrijeme koje mozete provesti uceci, ili s frendovima na kavi :mrgreen:
4. ne znaju svi ljudi kopirati = dok netko skuzi kako kopirati, vi ste vec cijelu biljeznicu mogli skopirati cekajuci u redu, ili je opcija da netko kopira, sto povlaci placanje tog mjesta, jer tko bi htio 4free stajati tamo satima i cekati da netko donese biljeznize na kopiranje[/quote]
Ma bravo Nesi, to su i moj argumenti... 8)
Opcenito nekako mi se cinio nerealno da bi ideja sa fotokopirkom mogla funkcionirati :roll: :?:

Sada kada ste se svi isprepucavali, i kada znamo cij je Bog bolji i jaci. Ja cu se malo se pritajiti i cekati da se pojavi przilica u nekom od praktikuma.. Eto ipak stvari padaju s neba :?: :!: Ko jos tvrdi da se treba potruditi i organizirati. Pa DeGiorgi je organizacija sam po sebi :twisted:

A ako fax nece omoguciti przilicu onda naravno ostaje opcija skupljanja love i preuzmanja iste [b]pajserima[/b] koja mi se isto cini isto veoma solidnom i u kojoj cu drage volje volontirati/sudjelovati... :D
Lord Sirius (napisa):
Prox (napisa):
E, pa to je odlicna ideja Prox je happy

Zasto Prox prica o sebi u 3. licu (osobi)?

Prox se uzivio u 40 000 milja pod morem... opet Exclamation Laughing

steelworker (napisa):
anamari (napisa):
I onda na kraju, tko zeli kontaktirati studentsku predstavnicu u RC-u?
Bum ja.

Alja Steel Razz

vsego (napisa):
To vam se ne radi tako! Treba se naci 1719 studenata s pajserima, uletiti u neki ducan i preuzeti przilicu....

Ja imam pajser Razz Kada krecemo po przilicu Question
A mislim kada vec tak masovno idemo.. mogli bi jos koj forumaski izlet napraviti Idea

Sto se price o "studentskoj" fotokopirki tice...
Nesi (napisa):
1. ionako bi placali za odrzavanje, za papir i za toner
2. netko treba stroj odrzavati, a u toj kopiraoni vec racunaju s time, mi sami bi morali to organizirati (a to kosta)
3. ako njima odnesete na kopiranje, manje stvar su vam sigurno gotove za sutradan (ili kako se dogovorite i ovisno kakvu guzvu imaju), da sami kopiramo, prvo treba doci na red, pa to skopirati = gubite svoje vrijeme koje mozete provesti uceci, ili s frendovima na kavi Mr. Green
4. ne znaju svi ljudi kopirati = dok netko skuzi kako kopirati, vi ste vec cijelu biljeznicu mogli skopirati cekajuci u redu, ili je opcija da netko kopira, sto povlaci placanje tog mjesta, jer tko bi htio 4free stajati tamo satima i cekati da netko donese biljeznize na kopiranje

Ma bravo Nesi, to su i moj argumenti... Cool
Opcenito nekako mi se cinio nerealno da bi ideja sa fotokopirkom mogla funkcionirati Rolling Eyes Question

Sada kada ste se svi isprepucavali, i kada znamo cij je Bog bolji i jaci. Ja cu se malo se pritajiti i cekati da se pojavi przilica u nekom od praktikuma.. Eto ipak stvari padaju s neba Question Exclamation Ko jos tvrdi da se treba potruditi i organizirati. Pa DeGiorgi je organizacija sam po sebi Twisted Evil

A ako fax nece omoguciti przilicu onda naravno ostaje opcija skupljanja love i preuzmanja iste pajserima koja mi se isto cini isto veoma solidnom i u kojoj cu drage volje volontirati/sudjelovati... Very Happy



_________________
Happiness is a way of travel - not a destination
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3
Stranica 3 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan