Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Zavrsni iz Mreža računala
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Računarski kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Mad Wilson
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 05. 2006. (22:51:14)
Postovi: (121)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 34 - 11

PostPostano: 18:37 pet, 29. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

S mnogo toga bih se slozio, ali s dijelom ipak ne bi; ne mozemo bas zabit nosove u svoje i ne gledati sto se oko nas dogada. Mozda je lakse ne nervirati se oko svega toga, ali lakse nije uvijek bolje.

A sto se tice toga da [i]ništa u životu nije niti fer niti po pravilima[/i]. Sory, ali to ovisi i o tebi. Tvoj zivot je u tvojim rukama. A ovo[quote="iuppiter"]da vidim prepisati i ja bi prepisala[/quote]bas i nije nacin da stvari pokrenes na bolje.

Mislim da smo mnoge male nepravde tolerirali tokom godina, imajuci na umu da smo ipak prva generacija studenata koja studira po novom rezimu, a mozda i nismo trebali; pod dojmom sam da se na stranim sveucilistima dize buka zbog svake sitnice koja odstupa od logike i od dogovorenog.

U cemu se slazem s iuppiter je da ovo raspricavanje na forumu nije svrsishodno; ili ajmo nesto poduzeti ili nemojmo dizati buku.
S mnogo toga bih se slozio, ali s dijelom ipak ne bi; ne mozemo bas zabit nosove u svoje i ne gledati sto se oko nas dogada. Mozda je lakse ne nervirati se oko svega toga, ali lakse nije uvijek bolje.

A sto se tice toga da ništa u životu nije niti fer niti po pravilima. Sory, ali to ovisi i o tebi. Tvoj zivot je u tvojim rukama. A ovo
iuppiter (napisa):
da vidim prepisati i ja bi prepisala
bas i nije nacin da stvari pokrenes na bolje.

Mislim da smo mnoge male nepravde tolerirali tokom godina, imajuci na umu da smo ipak prva generacija studenata koja studira po novom rezimu, a mozda i nismo trebali; pod dojmom sam da se na stranim sveucilistima dize buka zbog svake sitnice koja odstupa od logike i od dogovorenog.

U cemu se slazem s iuppiter je da ovo raspricavanje na forumu nije svrsishodno; ili ajmo nesto poduzeti ili nemojmo dizati buku.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
gredicak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2007. (13:23:54)
Postovi: (D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 20:36 pet, 29. 2. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mdoko"]Ako vas smeta sto prepisivaci bolje prolaze od studenata koji posteno uce, onda imate rjesenje. U [url=http://www.math.hr/fgs.axd?id=1369]Pravilniku o stegovnoj odgovornosti studenata[/url] pise:

[quote="Clanak 11, stavak 1"]Stegovni postupak pokreće dekan ili prodekani Fakulteta pismenim zahtjevom, a na temelju pismene prijave nastavnika ili studenta o učinjenom stegovnom prijestupu ili vlastitog saznanja o počinjenom prijestupu. Prijava ne može biti anonimna. [/quote]

Dakle, prijavite prepisivace ili nemojte kukati po forumu.[/quote]

Mene ne smetaju prepisivači,niti razmišljam o njima(brinem se više oko svojeg uspjeha,koji ovisi samo o MENI) ,ali oni kojima oni smetaju ,čini se,nemaju baš hrabrosti da se predstave,da kažu konkretne ljude koji su previsivali,na kojim kolokvijima i da ih prijave dekanu,već koriste forum za liječenje frustracija.Ajde prijavite ljude koji prepisuju pa ćemo onda pričati dalje 8) OFF TOPIC
mdoko (napisa):
Ako vas smeta sto prepisivaci bolje prolaze od studenata koji posteno uce, onda imate rjesenje. U Pravilniku o stegovnoj odgovornosti studenata pise:

Clanak 11, stavak 1 (napisa):
Stegovni postupak pokreće dekan ili prodekani Fakulteta pismenim zahtjevom, a na temelju pismene prijave nastavnika ili studenta o učinjenom stegovnom prijestupu ili vlastitog saznanja o počinjenom prijestupu. Prijava ne može biti anonimna.


Dakle, prijavite prepisivace ili nemojte kukati po forumu.


Mene ne smetaju prepisivači,niti razmišljam o njima(brinem se više oko svojeg uspjeha,koji ovisi samo o MENI) ,ali oni kojima oni smetaju ,čini se,nemaju baš hrabrosti da se predstave,da kažu konkretne ljude koji su previsivali,na kojim kolokvijima i da ih prijave dekanu,već koriste forum za liječenje frustracija.Ajde prijavite ljude koji prepisuju pa ćemo onda pričati dalje Cool OFF TOPIC


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 6:52 sub, 1. 3. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="gredicak"][quote="mdoko"]Ako vas smeta sto prepisivaci bolje prolaze od studenata koji posteno uce, onda imate rjesenje. U [url=http://www.math.hr/fgs.axd?id=1369]Pravilniku o stegovnoj odgovornosti studenata[/url] pise:

[quote="Clanak 11, stavak 1"]Stegovni postupak pokreće dekan ili prodekani Fakulteta pismenim zahtjevom, a na temelju pismene prijave nastavnika ili studenta o učinjenom stegovnom prijestupu ili vlastitog saznanja o počinjenom prijestupu. Prijava ne može biti anonimna. [/quote]

Dakle, prijavite prepisivace ili nemojte kukati po forumu.[/quote]

Mene ne smetaju prepisivači,niti razmišljam o njima(brinem se više oko svojeg uspjeha,koji ovisi samo o MENI) ,ali oni kojima oni smetaju ,čini se,nemaju baš hrabrosti da se predstave,da kažu konkretne ljude koji su previsivali,na kojim kolokvijima i da ih prijave dekanu,već koriste forum za liječenje frustracija.Ajde prijavite ljude koji prepisuju pa ćemo onda pričati dalje 8) OFF TOPIC[/quote]

Dakle, razvila se ideja da iako tvoj uspjeh ovisi samo o tebi, to kakva ćeš prava dobit na temelju tog uspjeha ipak ovisi i o drugima. Meni se to čini dosta lako za prihvatit kao istinu, bar za sebe. Tak da baš nije bitno kolko nekog smeta što se prepisuje, nego koliko ta situacija utječe na neravnopravnost među nama.

S druge strane, sumnjam da bih osobno nekog prijavio jer imam osjećaj da sam dovoljno blizu vrha da nisam ugrožen. Znam, sebično.

Ali ipak, ovdje ne pričamo o prepisivanju nego o mijenjanju bodovnih pragova u zadnjem trenutku iako je na prethodno postavljena pitanja odgovor bio da je skala poznata od početka.
gredicak (napisa):
mdoko (napisa):
Ako vas smeta sto prepisivaci bolje prolaze od studenata koji posteno uce, onda imate rjesenje. U Pravilniku o stegovnoj odgovornosti studenata pise:

Clanak 11, stavak 1 (napisa):
Stegovni postupak pokreće dekan ili prodekani Fakulteta pismenim zahtjevom, a na temelju pismene prijave nastavnika ili studenta o učinjenom stegovnom prijestupu ili vlastitog saznanja o počinjenom prijestupu. Prijava ne može biti anonimna.


Dakle, prijavite prepisivace ili nemojte kukati po forumu.


Mene ne smetaju prepisivači,niti razmišljam o njima(brinem se više oko svojeg uspjeha,koji ovisi samo o MENI) ,ali oni kojima oni smetaju ,čini se,nemaju baš hrabrosti da se predstave,da kažu konkretne ljude koji su previsivali,na kojim kolokvijima i da ih prijave dekanu,već koriste forum za liječenje frustracija.Ajde prijavite ljude koji prepisuju pa ćemo onda pričati dalje Cool OFF TOPIC


Dakle, razvila se ideja da iako tvoj uspjeh ovisi samo o tebi, to kakva ćeš prava dobit na temelju tog uspjeha ipak ovisi i o drugima. Meni se to čini dosta lako za prihvatit kao istinu, bar za sebe. Tak da baš nije bitno kolko nekog smeta što se prepisuje, nego koliko ta situacija utječe na neravnopravnost među nama.

S druge strane, sumnjam da bih osobno nekog prijavio jer imam osjećaj da sam dovoljno blizu vrha da nisam ugrožen. Znam, sebično.

Ali ipak, ovdje ne pričamo o prepisivanju nego o mijenjanju bodovnih pragova u zadnjem trenutku iako je na prethodno postavljena pitanja odgovor bio da je skala poznata od početka.



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Računarski kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4
Stranica 4 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan